Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unenäod saavad tõeks
#1
Ega see sugulane juhuslikult mõne liftiga maja kõrgemal korrusel ela? Siis oleks nagu suht selge kõik. Aga uss tähendavat kokkupuutumist halbade inimestega (link) ... suur must uss maas? ... komistad siis ehk mõne suure paha maaslamava n e e g r i otsa? Laugh (Ehee, korrektor! Bleh)
Vasta
#2
.

Muudetud: 6-5-07 kell 20:07:22 hearmyvoice
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: hearmyvoice
Kusjuures ei ela, esimesel korrusel elab

Siis on lugu imelikum jah. Ja mesilastega veel hoopis huvitav. Unes tähendavat mesilased virkust ja rikkust, planeetidest minu unöoseletaja ei räägi miskit ... ju on see selline uuema aja unenägu, aga seletaja juba tükk aega tagasi kokku pandud, kui planeetidest paljut miskit ei teatud ja küllap neid siis ka eriti unes ei nähtud.
Vasta
#4
Vaatasin pisut unenäoseletajat:
Must on väärikuse sümbol. Uss võib sümboliseerida sinu alaväärsustunnet. Madu on salakavaluse ja petlikkuse võrdpilt, see on tarkuse sümbol, madu väljendab ka seksuaalsust ja kirge. Aga siin toonitatakse, et sa peaksid uurima ka unenäo teisi sümbioleid, et tervikpilti luua.
Vasta
#5
ma ise pole midagi unes ette näinud,aga mu vanemad on rääkinud,et siis kui mind veel sündinud ei olnud kadus meil maal koer ära.ta oli juba mõnda aega kadunud olnud,aga siis nägi mu vanaema unes,et kadunud kutsa kael venib pikaks ja koer jooksis mingis imelikus heintega kaetud kohas.ja järgmine päev otsustasid vanaema ja vanaisa koera veel korra otsima minna(sinna kus vanasti heinamaa oli)No ja sealt nad koera leidsidki,ta oli võsas vedelenud paelapusasse kinni jäänud.
Ma arvan,et sel võis mu vanaema unenäoga seos olla.
Vasta
#6
Hehee, tehke niiet k0ntrollige oma und ise: http://forums.facepunchstudios.com/showt...hp?t=37836
Vasta
#7
mul ka sama lugu, a se ajaline vahe une ja sündmuse vahel on tavaliselt päris pikk, isegi aastates. näiteks ma näen mingit und, täiesti tühisest situatsioonist, et mingi võõras ruum ja võõrad inimesed ja mingi võõras tegevus ning kahe aasta pärast avastangi end täpselt sellisest situatsioonist, tunnen nagu ära selle ja mäletan täpselt, et ma nägin unes millalgi seda juba. viimasel ajal olen isegi hakanud aru saama peale mõnda und, et kunagi saab see asi toimuma ja võtan seda fakti kui iseenesestmõistetavust. a reeglina (ehk et erandeid pole nagu täheldanud) on tegu alati millegi täiesti tühisega, mingi tegevuse harrastamine, mingist uksest sisseminek jne.
peale avastamisrõõmu, et "deja vu! see on juba läbitud etapp" ei leia ma asjas midagi kasulikku või erilist, isegi ei hooli sellest õieti.
Vasta
#8
Olen näinud unes vana-vanaonu surma, vanaema surma, vanaisa surma, 2 avariid, mitmeid mõtetuid hetki jne. Kunagi pole ma näinud sündmusega otseselt seotud inimesi vaid mingeid nn. klippe kogu sündmusest ja tavalselt lähevad need unenäod hommikuks meelest ära... aga siis kui see asi kätte jõuab siis on kõhe tunne, et ma olen juba korra nagu kogenud täpselt sama asja.
Vasta
#9
Minu ema nägi ennast enne eksamit unes, et tõmbas nr 1, pileti ja puha. Ja hommikul astus klassi ja vaatab kõik sama ja piletid kah nii lamavad kõik sama noh, tõmbas siis nagu unenäoski ja saigi 1 pileti. Hea et ennem seda tuupis kah noh.
Vasta
#10
Mõnikord tuleb mul siuke tunne et ma olen nagu seda juba teinud ja siuke imelik.nagu ma oleks seda unes näinud aga ei mäleta ja nüüd juhtub päriselt.mai oska seda seletadagi hästi..Smile
Vasta
#11
Olen näinud väga paljusid asju, mis tõeks saavad. St ma enamasti neid näengi. või lihtsalt mingit tohuvabaohu.

Aga üks milles ma viimati veendusin on see, et aastaid tagasi nägin, kuidas mu kodulinna gümnaasium maha põleb, inimesed seal sees. Ma vaatasin abitult pead. Ja paar päeva tagasi tekkis teadmine, et see juhtub päriselt. Peagi või teatud aja pärast. Ma lihtsalt tean.
Vasta
#12
mul endal on ka nii juhtunud..ykskord ammu ma n2gin usen et ma kukkusin koolis kokku..minestasin(.vahest ikka juhtub..kuna mul verer]hk madal...)seda ma n2gin unes ja j2rgmisel p2eval see juhtuski.....selliseid juhtumeid on veel olnud aga k6ike ma enam ei m2leta...
Vasta
#13
Minul on tädi kes selliseid asju unenäos ette näeb.
ta nägi kes mulle nime pani ja mis mu õele nimeks pandi (tol hetsel siis "pannakse")
kõige koledam on see et ta on näinud inimeste kuupaäevalist surma.
ja see on ka täide läinud.
Vasta
#14
Ega, igasugused tuleviku ette teadmised pole just kõige meeldivamad...
Vasta
#15
mul üks lähedane sugulane näeb asju ette, kui ta paastub (ei söö liha)... ta on jätnud juba selle maha, sest need ennustavad unenäod on piinaks talle saanud.


muide, kui ma nüüd meenutama hakkan, siis eelmise aasta jaanuaris nägin, kuidas inimesed meteoriidi (hiljem olen aru saanud, et see ei olnud meteoriit, vaid üks salapärane planeet/päike, mis on nähtamatu meie päikesesüsteemis, kuni jõuab maa lähedale, siis on see nagu punane päike...või midagi...pikk jutt) langemise üle elasid. küllaltki huvitav unenägu oli, erinev kõvasti teistest. aga täpsemalt võiksin öelda, et unenäos oli massiliselt inimesi jooksmas mööda Tartu maanteed (võin eksida) ning järgmine hetk olid inimesed kitsastes koridorides ja ruumides (jällegi võin eksida kui ütlen et maa alune baas, aga esialgne tunne ütles seda), maa värises...


Muudetud: 9-4-07 kell 19:51:07 Kazluk
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Kazlukhiljem olen aru saanud, et see ei olnud meteoriit, vaid üks salapärane planeet/päike, mis on nähtamatu meie päikesesüsteemis, kuni jõuab maa lähedale, siis on see nagu punane päike...või midagi...pikk jutt

Kas sa lugesid äkki enne mõtlema hakkamist midagi "kättemaksuplaneedist" Nemesis,mis pidavat enne maailmalõppu ereda tähena taevasse ilmuma?
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Invictus
Tsitaat:Algselt postitas: Kazlukhiljem olen aru saanud, et see ei olnud meteoriit, vaid üks salapärane planeet/päike, mis on nähtamatu meie päikesesüsteemis, kuni jõuab maa lähedale, siis on see nagu punane päike...või midagi...pikk jutt

Kas sa lugesid äkki enne mõtlema hakkamist midagi "kättemaksuplaneedist" Nemesis,mis pidavat enne maailmalõppu ereda tähena taevasse ilmuma?
einoh, ma jäin pärast unenäo nägemist 100% kindlaks, et see on meteoriit. siis lugesin jah sellest Nemesisest, hakkasid tekkima kahtlused. kuid tuttav jälle rääkis, et ka tema nägi midagi sarnast, kuidas see nö. "Nemesis" kattis kogu taevalaotust ning keegi ei teadnud kuidas või kust see äkki tuli.
egas, ma tegelikult ei saa siiamaani kindel olla, mis see seal unenäos oli. üks suur ere punakas ümmargune lahmakas taevas, mille poolt meteoriite sadas.
lisaks veel ühe asja mis seal unenäos oli (huvitav et ma seda varem ei maininud..) nimelt, meie Kuu umbes nagu tossas. päise päeva ajal ilusa valge täiskuu ümber oli hallikas kiht ning otse üle taeva läks hallikas triip, kergelt hajuv. Kuu tolm pühiti minema? sõber mainis ka ükskord, et nägi kuidas Kuu lagunes, või mõranes, ta ei osanud täpselt öelda. (hiljem küsin temalt´täpsemalt)

põhimõtteliselt, Nemesis ei pidavat tooma maailmalõppu, vaid hoopis korjama kogu negatiivse maailmalt ära ehk siis küürima maakera puhtaks kõigest halvast. peaaegu kogu inimkond hävineb (rõhutan sõna "peaaegu")
Vasta
#18
mina olen kaa unes näinud surma.enne isa surma nägin,et ta sureb ära.Ja siis järgmisel hommikul oligi ära surnud.Samas asendis,kui ma teda unes nägin.Kusjuures,järgmisel ööl nägin teda uuesti unes.Ta ütles,et ärgu ma kurb olgu,et kõik on korras.Ta kallistas mind ja siis haihtus.Ma ärkasin sel hetkel üles ja nägin,et aken oli lahti läinud ja miski oli sealt just läbi läinud(kardinad liikusid,kuigi tuult polnud.).
Vasta
#19
nii kena,
kui mul keegi lähedane sureb siis oleks nii kena kui unes hüvasti tuleks jätma.
Vasta
#20
muideks, ma kaldun nüüd küll teemas väheke kõrvale, aga üks mu sugulane (oli siis suhteliselt noor u. 10) nägi pealt kuidas ta vanaisa vaim kodust lahkus.
ta istus köögis, üksinda. järsku nägi lihtsalt, et vanaisa tuleb oma magamistoast ja läheb õue.
pärast tuli välja et vanaisa oli just natuke aega tagasi surnud.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Kazluk

einoh, ma jäin pärast unenäo nägemist 100% kindlaks, et see on meteoriit. siis lugesin jah sellest Nemesisest, hakkasid tekkima kahtlused. kuid tuttav jälle rääkis, et ka tema nägi midagi sarnast, kuidas see nö. "Nemesis" kattis kogu taevalaotust ning keegi ei teadnud kuidas või kust see äkki tuli.
egas, ma tegelikult ei saa siiamaani kindel olla, mis see seal unenäos oli. üks suur ere punakas ümmargune lahmakas taevas, mille poolt meteoriite sadas.
lisaks veel ühe asja mis seal unenäos oli (huvitav et ma seda varem ei maininud..) nimelt, meie Kuu umbes nagu tossas. päise päeva ajal ilusa valge täiskuu ümber oli hallikas kiht ning otse üle taeva läks hallikas triip, kergelt hajuv. Kuu tolm pühiti minema? sõber mainis ka ükskord, et nägi kuidas Kuu lagunes, või mõranes, ta ei osanud täpselt öelda. (hiljem küsin temalt´täpsemalt)

põhimõtteliselt, Nemesis ei pidavat tooma maailmalõppu, vaid hoopis korjama kogu negatiivse maailmalt ära ehk siis küürima maakera puhtaks kõigest halvast. peaaegu kogu inimkond hävineb (rõhutan sõna "peaaegu")

Võib ka nii öelda,ainult et meie,inimesed kipume seda ikka maailmalõpuna tõlgendama,kui meie liik peaaegu viimseni kasvõi minema pühitakse Smile

Olen ka kuulnud,et kunagi asus meie Päikesesüsteemis veel üks planeet,mida kutsuti Tiamatiks,see oli ookeaniplaneet ja seda kutsuti "teiseks päikeseks" kuna ta oli taevas Päikese (ja võibolla Kuu) järel heleduselt teine objekt.Too planeet hävis,põhjustades väidetavalt ka Maal hulga kataklüsmilisi sündmusi.Ma olen hakanud seostama selle planeedi hävingut "kättemaksuplaneedi" tulekuga ning Tiamati hävitamist Maal resideerunud kõrgtsivilisatsiooniga.Ah well,sa leiad kindlasti ise mujalt objektiivsemat juttu...

Mulle meeldib sinu unenäo puhul see,et sa ei teadnud enne unenägu sellest Nemesise loost.Olen veel kuulnud,et see esineb paljude inimeste unenägudes.Kui nähakse mitte enam umbmäärast "maailmalõppu" vaid ka konkreetset ühesugust pilti sellega seotud spetsiifilistest nähtustest,nagu taevast kattev planeet,siis on see tingimata huvitav enne...
Vasta
#22
Ma olin väike ja mulle räägiti ühte õudukat. Siis see ei olnud minu arust õudne aga nüüd olen hakanud asja tõsidusest aru saama.
Üks mees nägi unes enda surma kuupäeva ja hauda.
Samal kuupäeval aasta pärast ta surigi.Haud oli täpselt selline nagu mees oma unenäos oli kirjeldanud.

Kui ma olin 13 aastane nägin ma ka und milles nägin autoõnnetust milles hukkus mu onu.
Samal kuupäeval aasta pärast suri mu onu raskes autoõnnetuses:o
Vasta
#23
Mul on olnud ka niimoodi . väiksest peale olen näinud ka selliseid unenägusid mis ei täitu . aga paljud täituvad . Näiteks :
Ma nägin unes kuidas mu kolmeaastane onupoeg treppist alla kukkus ma olin siis kümme ja mõtlesin Ah see on nagu nali eks . ja siis ma nägin unes kella kell oli 5 ja kuupäeva ma ei teadnus kogu aeg kui kell oli viis vaatasin et mu onupoeg ei tuleks treppist alla . ma läksin poodi ja siis valvas mu onupoega ema , ta palus minna onupojal ülesse ja tuua tekk . ta läks ja kell oli 5 peaaegu täpselt kui ta kukkus . ma olen sellest siiamaani sokkis .
Vasta
#24
noh ongi nii...mul on nagu selliseid unenägusi veel olnud kus on ka õnnetused ja sellised asjad aga lihtsalt ma alguses ei uskunud nendesse...
Vasta
#25
ma olen näinud palju unenägusi mis osutuvad tõeks..mu onu tegi avarii ja aasta enne seda nägin ma et ta tegi avarii ja suri selles...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 231,230 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,102 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,864 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Aina korduvad unenäod lagunendmaja 90 69,028 21-12-2019, 21:54
Viimane postitus: Q11
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,087 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,695 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,650 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,887 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,540 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing
  Unehäired, halvad unenäod - mis toimub? LiisuS 38 15,679 19-06-2013, 16:54
Viimane postitus: euroruubel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat