Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitus
#1
Peaaegu iga suvi käin ma vanaema pool, kuid pole absoluutselt kunagi sinna tahtnud minna. Nimelt vanaema majas on 2 korrust. esimesel magab vanaema ja teisel mina (külalistetuba nagu).
Niisiis lugu selline, et peaaegu igal öösel juhtub midagi paranormaalselt - Esimene öö - olin väga väga noor umbes 8aastane kui esimest korda seal viibisin - tavaliselt jäime päevaks - nimelt olin ma üksinda üleval ja magasin sügavat und. Magasin külili ja järsku tundsin et keegi hingab mulle kaela peale. Ärkasin üles ja olin hirmul. Püüdsin magama jääda, kuid ei suutnud. Lamasin pingsalt ja kuulatasin : vaiksed sammud trepil käivad. Sisendasin endale, et vanaema küllap toimetab.
Pärisin järgmine hommik, et kas tema käis üleval vaikselt kondamas. Tema ütles, et ei muidugi mitte , küllap sa kujutasid endale ette.
Peaaegu iga õhtu toimus midagi , kas liikus uks, olid sammud, kuulsin hääli, keegi hingas, krõgin jne.
Kõige hirmsamal ööl juhtus nii, et oli väga hilja õhtu. Olin nimelt juba 11aastane ja teadsin, et vanaema majas on midagi lahti. Magasin sügavalt. Järsku täiesti suvalt läks tuli põlema. Karjusin ,,APPI!,, ja vaatasin tuppa. Uks oli lahti, tuli põles. Vanaema ärkas kiiruga üles ja tõttas minu juurde. Tuli põles ja vanaema küsis : ,,mis juhtus ?''
Vastasin : tuli läks põlema keset ööd kui ma magasin.
Vanaema mõtiskles ja ma nägin ta näost kohe ära, et ta teab midagi. Siis järsku läks tuli kustu. Vanaema ütles et tule alla minu juurde, sest ta juba nägi et ma kardan.
Järgmine hommik ütlesin vanaemale : ,,ma tean et siin kummitab on aeg juba mulle midagi õelda,,
Vanaema : ,,Olgu on vist jah viimane aeg ka sulle rääkida. Nimelt siis kui oli esimene küüditamine oli sinu vanavanaisa ka määratud Siberisse küüditamisele. Ta oli hirmul ja tegi enesetapu. Keegi ei tea kuidas. Sellest ajast saadik on ta siin kummitanud.
Vanaema on igaõhtu küünla süüdanud, kuid see ei aita.
Mida teha ?[/font][/size]
Vasta
#2
Ei tea küll mida teha aga mul on sama teema. Samuti ööbisin teisel korrusel, üksi. Keegi käis toas, edasi-tagasi mingi kella ajani. Nüüd hakkan mõtlema, et ehk oli mõni inimene kunagi, kes oli närviline millegi üle vms... Ehk siis küüditamine vms...
Uuri vaimude teemat, seal kindlasti leidub midagi.
Vasta
#3
olen otsinud, eks siin on päris häid variante, peab järgi proovima
ma olen täinud selle aja vältel päris mõningaid avastusi ka. Ma pole praegu maal, kuid iga aja vältel on juhtunud 1 ja see sama asi öö vältel - olen päris palju kuulanud ka. Nimelt juhtub niimodi, et järsud sammul trepil ( nagu jooksmine vnii) . Siis on väike vaikus ning siis on siukene hästi vaikne karje. Äkki see näitab, seda etappi kus ta tegi enesetapu? Äkki on see seotud kuidagi kuuga ?

Kummitust ise ma ei ole muidugi näinud,, kuid usun et on tegemist pahura ja vihase hingega.
Vasta
#4
Kuidas sa ei tea kuidas ta enesetapu tegi? Kust sa siis kindel saad olla, et ta seda üldse tegi?
Vasta
#5
Olen kuulnud, et enesetapu sooritajate hinged pididki jääma siia ilma, sest eneselt elu võtmine on väga halb tegu, mis ei lase hingel lahkuda paremasse paika. Hing on rahutu, kuni miski ta päästab. Võid ju proovida mõne inimesega kontakteeruda, kes tegeleb hingede üles saatmisega, ehk on sellest abi.
Vasta
#6
kui k6ik kordub siis j2relikult su vanvanaisal ei sinust aimugi. nagu katkine plaat kordab yhte ja sama asja
Vasta
#7
Huvitav, et vanaema seda nii kaua kannatanud on, kas ta ei taha, et vanaisa rahu saaks?

Mul kummitas kodus paar kuud ja olin juba hulluks minemas, kuni mind aidati ja sai kodus jalle rahulikult olla.

Voimalusi selleks ju on, siinsed foorumlased oskavad kindlasti head nou anda, kui mitte praktiliste asjadega aidata. Alustuseks voite minna kohaliku kirikuopetaja juurde, kysida pyhitsetud kyynlaid, samuti voiks ta tulla ja majas puhastuse teha. Kui see ei aita, siis vaadake juba edasi.
Vasta
#8
Ma tean seda , et kui sellest palju mõelda & rääkida siis pidigi rohkem asju juhtuma ..
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnu, õhtu põik korteri kummitus DAO 28 10,974 31-03-2020, 17:36
Viimane postitus: DAO
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,289 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Kummitus tabatud pildile mustdeemon 69 46,392 22-09-2013, 17:35
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 5,532 17-07-2013, 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kummitus hoidis kätt neerul -booO- 4 3,865 21-02-2013, 23:59
Viimane postitus: vainka
  Nähtav kummitus jälitab! Vaba mees 4 3,870 06-05-2012, 22:32
Viimane postitus: star scream
  Kummitus? makaron 3 3,270 26-07-2011, 13:39
Viimane postitus: Anzie
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,797 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Kummitus surnuaias DaamValges 45 18,924 28-02-2011, 10:37
Viimane postitus: DaamValges
  Illusioon või kummitus? xCruelCupcakex 8 4,960 16-12-2010, 23:11
Viimane postitus: Anzie

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat