Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitus hoidis kätt neerul
#1
Sügise alguses käisin isa korteris magamas. Öösel ärkasin aga millegi imeliku peale ülesse. Ma magasin näoga seina poole, aga ma nägin või tajusin kuidagi, et sinine nooremat sorti välimusega naine seisab mu selja taga ja hoiab kätt mu neerul. Neerust käis samal ajal läbi väga veider energia, seda on raske kirjeldada. Umbes midagi elektritaolist, selline kergelt surisev. See ei olnud valus, pigem rahustav. Kuu peale seda oli neerus pidev torkiv valu.
Olin ärkvel vist umbes pool tundi ja siis jäin uuesti magama. Mingit paanikat pole mul tekkinud, sest see surin oli kuidagi rahustav. Hommikul, kui ülesse ärkasin, hakkas kõhe ja läksin koju. Pool aastat hiljem rääkisin isale ja siis ta ütles, et ta on seal näinud sinises ülikonnas meest ja naist. Ja ta ärkab öösiti selle peale ülesse, et keegi koguaeg köögis ringi kõnnib ( seal on lahtised köögiplaadid, mis kolksuvad, kui nende peal kõndida ) .

kortermaja on ehitatud umbes 25 aastat tagasi ja samal ajal sai ta ka selle korteri. Mu õed olevat kunagi seal palju vaime ka välja kutsunud. Maja ümbruses olen ka näinud umbes 4 korda ufot, 2 korda päris lähedalt, ristküliku kujulist . Majast veidi rohkem kui poole kilomeetri kaugusel on surnuaed.
Äkki saate rääkida, mis asjaga oli tegemist...
Vasta
#2
Sinine naine? Kas näonahalt sinine või oli sinine kleit seljas?
Sinises ülikonnas mees ja sinises ülikonnas naine?
Maja ümbruses oled neli korda UFO-t näinud? Üldiselt ma usun, et tegemist siniste ülikondadega tulnukatega. Küllap viskasid oma liibuvad hallid kombinesioonid kuhugi metsatukka ja panid kellegilt pihta pandud ülikonnad selga.
Aga et surnuaed ka lähedal, siis ma ei oska muud arvata, kui et on ehk tulukate vaimud.
Vasta
#3
Naine oli nahalt sinine ja täitsa inimese moodi. Isa nägi sinises riietuses meest ja naist. Arvatavasti tegu samade asjadega.
Kusjuures mu õel oli umbes minuvanusena neerukoe põletik.
Vasta
#4
Kuna Su õel oli neerupõletik siis võib arvata et sind tuldi ilmselt aitama. Ka Sinul võis selleks soodumus olla.
Tegu võis olla inglitega, täpsemalt öeldes haldjarahvaga. See ei välista UFO - sid.
Tean mis räägin, kuna ka minu juures on käidud.
Nii et ainult rahu. Keegi ei soovi Sulle ilmselt halba.
Vasta
#5
Ma arvan et see neeru värk võib olla kuidagi su õega seotud. Keegi soovis aidata ja jäi ehk hiljaks + sattus vale inimese peale?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnu, õhtu põik korteri kummitus DAO 28 10,739 31-03-2020, 17:36
Viimane postitus: DAO
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,176 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Kummitus tabatud pildile mustdeemon 69 45,843 22-09-2013, 17:35
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 5,508 17-07-2013, 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Nähtav kummitus jälitab! Vaba mees 4 3,853 06-05-2012, 22:32
Viimane postitus: star scream
  Kummitus Heireka 7 5,882 20-08-2011, 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummitus? makaron 3 3,255 26-07-2011, 13:39
Viimane postitus: Anzie
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,775 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Kummitus surnuaias DaamValges 45 18,828 28-02-2011, 10:37
Viimane postitus: DaamValges
  Illusioon või kummitus? xCruelCupcakex 8 4,933 16-12-2010, 23:11
Viimane postitus: Anzie

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat