Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öödelfi: kas oled kohtunud UFOga?
#1
Suurbritannias avaldati eelmisel nädalal taas dokumente, mille hulgas on tuhandeid teateid tundmatute lendavate objektide ehk UFOde kohta, tunnistajate joonistusi (üks näide on juuresoleval pildil) ja kirjeldusi väidetavatest lähikontaktidest.


Rohkem kui 6000 lehekülge raporteid puudutab peamiselt ajavahemikku 1994-2000. Seal on lisaks tsiivilisikute ütlustele ka ohtralt valitsusasutuste kirjavahetust, ajakirjanduses ilmunud artikleid ja Briti õhujõudude juurdlusdokumente. Tegemist on viienda korraga, mil Briti kaitseministeerium oma UFO-dokumente avalikkusele näitab ning see on osa ministeeriumi ja Briti rahvusarhiivi koostööprojektist, vahendab BBC.


Näiteks on dokumentide seas kaitseministeeriumi kõrge ametniku Ralph Noyesi kiri, milles ta kirjeldab, kuidas talle 1970. aastal näidati õhukaitse salajasel seminaril filmi sellest, kuidas Briti õhuväel oli õnnestunud 1956. aastal “üks UFO kätte saada”.

Samuti on dokumente selle kohta, kuidas kunagine peaminister Winston Churchill UFO-teema vastu huvi tunneb.

Ekspertide hinnangul on viimaste avaldatud dokumentide põhjal huvitavaks asjaoluks ka see, et inimeste poolt nähtud UFOd on oma kuju muutnud — kui 1950. aastatel domineeris nn lendav taldrik, siis praegu nähakse lendamas suuri kolmnurkseid lennumasinaid, mille nurkades on tuled. Paljude arvates võib põhjust otsida ka sellest, kuidas mingil perioodil UFOsid popkultuuris ja meedias kujutatakse.

“1950. aastatel peeti tehnoloogia järgmiseks suureks sammuks ümarat lennumasinat, mis otse vertikaalselt õhku tõuseb, ning on tähelepanuväärne, et just sel ajal hakkas rahvas ka palju “lendavaid taldrikuid” nägema,” nentis raamatu “The UFO Files” autor David Clarke.

Delfi lugeja, anna palun kommentaariumis teada, mida Sina sellest teemast arvad või tead. Kas Sina oled näinud mõnd salapärast lendavat objekti või oled kokku puutunud mõne tundmatu nähtusega, millele tavapärast seletust ei leidu? Või on tegu hoopis inimese enda fantaasia ja hingemaailma peegeldusega?

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ra...d=29439501

Siin siis mõningad kommentaariumisse postitatud, mis niisama nõmetsemisena ei tundu<.

praktik, 27.02.2010 00:01
kuna eesti enamusseltskond on ateistlik,ateist usub ainult iseennast,siis pole väljaspool teda midagi ega kedagi olemas isegi kui midagi näheksegi,mingeid objekte.kuna mind ateistide arvamused ei huvita ja nendele võib vabalt vee peale tõmmata,siis räägin ühest vahejuhtumist.2 aastat tagasi sai mindud hiiumaale äia matustele.olin just ostnud uue mobla N95.sellega on võimalik ka pikki videosid võtta.sugulastega olles praamil hakkasime jõudma heltermaa sadamasse.võtsin siis telefoniga vestluse videosse.hiljem kui olin lasknud selle telefoni video kodus arvutisse,selgus et peale oli jäänud "lendav objekt"mida visuaalselt võtmise ajal näha ei olnud.telefoni videosalvestus tšekkis selle ära.tegemist on taldreku kujulise objektiga,mis seisis õhus.paratamatult tekib küsimus,mida siis meid ümbritsev õhk võib täis olla,mida me visuaalselt ei näe?


Mehis I, 27.02.2010 00:21
Tegelikult on ühte UFO-t näinud terve Tartu linn nii 20 aastat tagasi. See sündmus tuli küsimusena ette ka Rahvarinde koosolekul, kus üks Tõravere mees kogeles vastuseks, et tegu oli päikesetuule puhanguga... Aga mul on põhjust teisiti arvata.Vast keegi mäletab seda juhtumit.

( Kui see nüüd nali pole, kas keegi teab sellest juhtumist midagi? Aerling )

toru, 27.02.2010 00:26
nägin maal taevas tähti õhtul vaadates kuidas minu arusaamist mööda ere täht puude kohal järsku kätte võttis ja peale paigalseisu piki taevalaotust maaga suht paralleelselt kiiresti ajama pani... päris loogikavastane sündmus tundus olevat...

kahjuks, 27.02.2010 00:29
kuigi see teema mind ei eruta,võin täie veendumusega öelda,et olen näinud.Ma ei ole müstik vaid loogiliselt mõtlev inimene,aga see,mida ma nägin ei saa mingil juhul miski muu olla,kui hiigelsuur emalaev,mida on võimatu millegi muuga segi ajada.Lähemalt seletada ei viitsi,sest kes usub,see usub niigi ja teistele pole mõtet midagi tõestada,sest ei saanud laeva küljest tükki asitõendiks.

Lihtsalt möödaminnes...., 27.02.2010 00:42
Enamus praegustest kommenterijatest on siin tuntava ajupuudega...- mõni nolk, mõni alkar, mõni niisama debiil ja mõtlematu elukas... Eks muidugi ole julgem olla kui arvad, et oled "Universumi peremees", kuid tegelikkus viitav selliste isendite positsioonile, mis reedab nende olemuse vaimse saapapuhastaja tasandil...
Minul isiklikult on mitmekordne kaudne kogemus, kuid seda pole mõtet hakata siin selgitama, sest see eeldaks mõtlemist ja tava-arusaamadest eemaldumist.

Muidu pessimist, 27.02.2010 00:50
Eestimaal näinud ei ole, aga nõuka armees radistina aega teeninuna oli nendega jama küll. Teenistuskoht oli raketibaasi ligidal, kus ka tuumaraketid olid. Ja pimedas on stepiöö oi kui kirgas. Ega neid ligidalt näinud- nii sõstrasuurused nad olid taevas ja vahest olid radarile nähtavad, siis kadusid ära, et jälle nähtavale tulla. Lennukid või muu sõjatehnika katsetused nad ka olla ei saanud, sest kõrrged ohvitserid olid koguaeg pinnges ja ka jällgisid neid radarilt, aga midagi ette ei võtnud peale kskusesse teatamise (ajapikku sain aru et se nn. keskus on Moskvas minngi peastaap). Ega neid tihti olnud- nii paar korrda kuus ja siis kui jälle minngeid katsetusi tehti, aga meil kästi mokk maas oida. Ja ilmselt kas ei juletud neid alla tulistada (rakettidega), või oli see minngil põhjusel võimatu.

Tigu, 27.02.2010 00:56
1975.ndal,talvel,Ida-Virumaal.P ikka aega oli näha ja liikus kuidagi diagonaalselt.Mäletan halvavat hirmu.Olime koos sõbrannaga.Järgmistel päevadel rääkisid mitmed millegi kummalise nägemisest.Mõni aasta tagasi nägin üpris suurt sigarikujulist objekti,mis rippus maast mitte väga kõrgel ühe koha peal.Mul sai nagu kiuste fotoapparaadis film otsa.

Luffy, ProdigyGeneration@hotmail.com, 27.02.2010 01:15
Eelmisel suvel nägin ma kolme väga kiiresti liikuvat tulukest, mis moodustasid kolmnurga. See on mu ainuke päris elus nö. UFO nägemine. Muidu olen pilte ja videosid ikka väga palju näinud. Ma usun, et tulnukad on kindlasti olemas. Ja samuti usun, et me kuuleme tulevikus neist järjest rohkem.

Mees, 27.02.2010 02:59
Olen näinud. Öises Moskva taevas liikus täht, mis vahel kiirendas oma liikumist mitmekordselt ja muutis suunda. See ei saanud olla seetõttu seni tuntud objekt.

h, 27.02.2010 03:00
Jah 2 korda olen näinud,täiesti kainelt ja ilma igasuguste aineteta!Mõlemad korrad olid nähtud objektid midagi sellist mida ma küll mitte kunagi näinud pole ja nende välimust ja käitumist tänapäevaste tavalisele inimese teadaolevate õhusõidukite välimuse ja käitumisega ei olnud küll nende objektide juures tegu!Raudselt kohe ei olnud need lennukid,helikopterid vms.Esimene mida nägin koos tunnistajatega oli Märjamaal metsa kohal suurt helendavat/valgustkiirgavat objekti ja ta ei tekitanud mitte mingit heli,lihtsalt hõljus seal puude kohal mitte mingit müra või lennukile omast heli ta absoluutselt ei tekitanud ja teine kord oli siin samas Lasnamäel majade kohal eelmisel nädalal umbes kella 1 ja 2 öösel taas täiesti 100% kainelt nägin sellist ümmargust kera mis korrapäraste intervallidega vahetas oma värvi punasest kollaseks ja vastupidi ja liikumine oli tal ka selline mida ükski lennuk ega helikopter teha ei suudaks,sellised sik-sak liigutused!Jälgisin seda objekti umbes 10 minuti kuni ta lõpuks pilvede vahele ära kadus.Siin üks eelkõneleja rääkis,et ta nägi Mustamäel oranži kera ja see võiski täpselt seesama ollagi!

omk, 27.02.2010 04:50
Mina olen kaks korda näinud. Ükskord siinsamas Eestis maal. Vahtisime vennaga ilusat tähistaevast ning märkasin liikuvat "tähte". Neid olin ennegi näinud ning need võisid olla kas lennukid või sputnikud kuid see muutis järsult 90 kraadi suunda ning seda kiirusel mida ei suuda küll ükski maismaal ehitatud riistapuu järgi teha. Mitte laugelt vaid järsult täiskiirusel ilma pidurdamatta. Siis jälgisime seda vennaga edasi. See jurakas tegi mis tahtis! Nagu inertsi poleks olemaski!

Teine kord eelmine aasta Küprosel. Olin teistest eemal et nautida öist vaadet kaugemal (ca 2-3km) asuvale linnale kui märkasin hääletult liikuvat tuledetta "helikopterit". See riistapuu oli kopterist umbes kolm korda suurem ning liikus minu subjektiivsel hinnangul umbes 300km/h ning peatus kolm korda madalal majade kohal. Pidurdamine jättis mulje nagu oleks seinataha kinni jäänud. Seisis mõni sekund maja kohal ning startis ilma kiirendamatta kohe täiskiirusele. Kolm korda peatus ning kadus pimedusse. Kuna oli pime siis valgustasid seda ainult linnatuled ning kaugus ka ei tulnud kasuks. Seetõttu nägin kahjuks ainult siluetti. Ja seda kõike purukainelt näha oli ehmatav.

x, 27.02.2010 07:35
inimene ei kipu uskuma seda, mida pole ise mingitpidi kogenud (olukorras olnud, katsunud, näinud jne). täiesti normaalne käitumine.
kunagi aastal 86 või 87 nägin taevas sigaretti lendamas. ma polnud üksi, on ka tunnistaja. nii palju kui olen lugenud teema kohta, tulevat "nemad" kusagilt maa seest. maa sees on vilgas elu. ja ümber samuti.

Saku, 27.02.2010 07:48
Sai ka nähtud eelmine suvi Saku kandis ja on ennem ka nähtud

Mnjaaa, 27.02.2010 11:21
7- 8 a tagasi nägin miskit kodu aknast, orants kera mis sik sakitades liikus ja lõpuks silmapiirile kadus, kuna olin 11 või 12 aastane sel ajal ning üksi kodus siis hirmust kangestunuld ei julge seda eriti vaadata, kuid aasta pärast seda umbes samal ajal nägin sealt samast aknast jälle sama asja, kuid siis juba isaga - me pole sellest rääkind kunagi mis toll õhtul nägimeSmile Ma ei väida, et see ufo oli aga mingit mõistlikut seletust ei oska ka anda sellele, ja tuleb tuttav ette kui lugeda eelpool kommenteerijaid kes on ka orantsi kera näind mis sik sake tehes liigub

vana lugu, 27.02.2010 11:29
olen näinud klassikalist piklikku öösel minu tuppa valgust heitmas ligi 20 aastat tagasi, sel ajal nähti neid lennuaparaate sageli ja nad on TÄIESTI REAALSED HÄÄLETUD MASINAD....nüüd ei ole kuulnud, et keegi oleks neid näinud enam, vist on katsetustest maha võetud, tänapäeva noored ei tea sest enam midagi

..., 27.02.2010 12:45
lapsena sai üks klõps tehtud lihtsalt koduvärava taevast ja ilmutades oli seal ka üks veider ovaalse kujuga lendav objekt
...siis hiljem mõned aastad kui veel moskva rongiga tartusse ja põlvasse sõidetud sai jälgis koos meiega rongitäis rahvast kuidas umbes 9-10 valgest kerast koosnev ja kuju muutev moodustis rongi kõrval umbes 400 m kaugusel ,kord ette sõittes siis maha jäädes jälitas 15 min jooksul.

oks, 27.02.2010 13:09
olen näinud, on teine selline heleroheline, ilma kindlate piirjoonteta, ümmarguse kujuga, mis sulle liginedes muutub suuremaks, põhjustab ebamäärast sisetunnet, ja automootor ei taha käima minna, juba käivale mootorile ei tee ta suurt midagi, enamasti tuleb kirdest st põhjakaartest


jah, 27.02.2010 13:33
Olen paarkümmend aastat tagasi üle elanud jubeda kogemuse. Ma ei räägi üksikasjadest, aga tean, et tulnukad on olemas. Ei tee nalja sellisel teemal. Siiani ei julge kodus üksi olla. Tookord käisid ufoloogid asja ka kontrollimas. Tulemusi nad ei avaldanud.

vabadus, 27.02.2010 16:14
Kogemus on olemas, kellel huvi võib seda Ruumivärava foorumis lugeda: http://seesama.s2.bizhat.com/seesama-ftop...

ka, 27.02.2010 18:28
näinud. Õhtul peale tööd köögis teed juues üllatas mind äkki kolme musta kolmnurga ilmumine taevasse. Libisesid mõõdukal kiirusel üle meie maja, ei aknaid, no mitte mingeid detaile ei paistnud küljes olevat. Natukese aja pärast lendas üle järgmine grupp, ajavahe oli midagi 7 min. Mõtlesin, et küll saaks nalja, kui 7 min. pärast järgmised üle lendaksid, nali naljaks aga nii oligi. Üle meie maja käib lennuliiklus, mustad kolmnurgad liikusid sama teed, mis lennukid. Kuskil 90-ndate alguses juhtusin sellist asja nägema.

melfox, 27.02.2010 22:37
Teema hea ja huvitav,oli see 2002.a.oli vist Tapa kandis,toimus Eestis rahvusvaheline Baltic Eagle sõjaline õppus,täpselt ei mäleta,iga tahes üks seletamatu asi oli see kui olles kaevikus kaitsepositsioonil ja valves oli augusti kuu öösel taevas tähine ja uskuge oli taevas erinevate valgusmängudega kaetud virmalised,kes teab,vahtisin taeva poole nagu segane lootes miskit näha,kes teab Suure-Vankri tähtkuju taevas siis selle tähtkuju ühest asetsevast tähest eemaldus 1-2 sekundi jooksul nagu korraks põlema pandud lamp,see ei olnud langev täht,see oli korrapärane laskumine seda kaks korda järjest.Sama öösel enne seda oligi imelik tunne,kuidas on see võimalik,olime varitsuses oma rühmaga ja mingi aja pärast sattus n.n.vaenlane meie varitsuse tule alla.Peale seda liikusime edasi ja uue varitsuse paika,jõudes uude kohta mäletan väga hästi seda hetke,olin suure kuuse all ja vaatasin millegi pärast ülesse ja nägin eemal kuuse latvade kohal ristküliku kujulist märki.Teades ja lugedes,et on ennem ka olnud suurte sõdade ja lahingute käigus nähtud midagi kummalist,kui keegi kujutab ette mis moodi varitsus käib siis kujutab ette,see hetk ja öö oli püssirohust paks,kas toimus mingi jälgimine vöi mitte,aga seda tunnet ei oska kirjeldada,see oli väga müstiline ja vägev.

anne, 27.02.2010 23:33
Nagin Kaarikul 1980 aasta sugisel 2 munataolist UFOt tulles voimlast.Kusagil umbes kuue paiku ohtul. Mingil ajendil tostsin pilgu ules vasakule sookla suunda ja nagin 2 munakest rippumas taevas sookla katuse kohal. Alumises osas olid ummargused aknad mis olid valgustatud, esimesel hetkel kais peast labi mote et kuidas on voimalik olla seal sees kui on nii silmipimestav valgus. Sattusin paanikasse ja jooksin uhiselamu suunas kui tagasi vaatasin siis uks nendest munadest hakkas liikuma ja talle jargnes teine, ei mingit heli ja liiikuma hakkasid kuidagi aeglaselt ja paari sekundi jooksul olid kadunud silmapiirilt.Pole sellist kiirust varem nainud ja ilmselt ka ei nae.Olin parast seda veel tukk aega arevuses.

Ma, 28.02.2010 12:30
nägin palju aastaid tagasi Tallinnas ühel õhtupoolikul, kui päike asus läänekaares,loodekaares kuu suurust hästi heledat nagu teist päikest, mis seisis paigal. Vaatasin ja imestasin seda imet umbes 10 min.. Minust jäi see nähtus
edasi kestma kui tuppa läksin.

sidesoldat, 28.02.2010 12:39
mäletan vene sõjaväes olemise ajast kui hädas nendega oldi.kord kuus vähemalt olid nad radaril ,tegid oma võimatuid manöövreid.alati peale sündmust helistas komandör riiga staapi ja kandis ette.mida ta rääkis seda ma kahjuks ei kuulnud,sest tähtsamate kõnede jaoks kasutas ta spetsaparatuuri mis kõne mulinaks muutis.nii harva seda salasidet ka kasutati.
sidesoldat, 28.02.2010 12:51
veel üks huvitav juhtum vene sõjaväest.kord õhtul kutsus noor leitnant poisse õue,et tulge vaadake,kohe tulevad üle meie hääletud lennukid.läksime siis vaatama....ja tulidki.kaks kolmnurkset,nurkades punased tuled.ja väga madalalt.vihin oli selgelt kuulda.mõtlesin,et ju ta tagant ikka mingit jorinat välja ajab...aga ei,täieli hääletus.möödas on 30a ja seni pole ühtki hääletut lennukit kohanud.purilennukitega tegemist polnud sest vaevalt need metsa kohal puulatvade kõrgusel ööpimeduses lendavad.lähim lennuväli oli ka hoopis teisel kursil ja kaugel.
sidesoldat, mõtlevatele, 28.02.2010 13:19
veel lisainfot mõtlevate inimestele,kel ehk tekkis küsimusi seoses minu eelmiste kommidega.lisan,et sündmus toimus ventspilsi lähedal lätis.mere ääres.lennukid tulid mere poolt ja suundusid sisemaale.teatavasti on riigipiir u 20km kaugusel.seega ületasid need piiri ja nende lend pidi olema kooskõlastatud sest häiret ei antud ja ohvitserid olid teadlikud.kas nliidul võis olla selliseid lennukeid?avaldage arvamust.

Vasta
#2
Delfi teeb show-d, muud ei miskitSmile Alates ajast, mil Nastja võitis "Nõidade Tuleproovi" saate, on need teemad hakanud sopameedias aina laiemat kõlapinda leidma. Vähemalt nii mulle tundub.
Vasta
#3
Olgu see kollane sopameedia mis ta on(üks suur saast), hea on siiski see, et on üles kutsutud inimesi rääkima, mitte pole valmis kirjutatud mingi oskamatu ja fantaasiatel põhineva tegelase lora.
Üllatav kui palju on siinsetel elanikel siiski kogetud Smile
Vasta
#4
Aga te mõelge sellele, et kui s*talehed ei kirjutaks, ei kirjutaks keegi. Ja siis oleks taas häda, et kõik mätsitakse kinni. Smile

Muidu Delfi poolt hea ettevõtmine - jõuab rohkemate inimesteni. Vihjed ei jõua sageli meediasse ja paljud inimesed näiteks foorumini.
Vasta
#5
tänud! Aerling
kommentaar:
"Ma, 28.02.2010 12:30
nägin palju aastaid tagasi Tallinnas ühel õhtupoolikul, kui päike asus läänekaares,loodekaares kuu suurust hästi heledat nagu teist päikest, mis seisis paigal. Vaatasin ja imestasin seda imet umbes 10 min.. Minust jäi see nähtus
edasi kestma kui tuppa läksin."

kui siinkirjeldatud sündmus leidis aset ~40 aastat tagasi , siis olen selle tunnistajaks.
tookord rääkis sahvasuu päikese peegeldustest
ja neid tulekerasid oli Tallinna kohal mitu

Vasta
#6
http://www.youtube.com/watch?v=0-dSYAQVd...re=related

See on sealt öödelfist päris hea link Laugh Mis te arvate, on see usutav? Mina neid kaameratrikke eriti ei jaga :S
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
http://www.youtube.com/watch?v=0-dSYAQVd...re=related

See on sealt öödelfist päris hea link Laugh Mis te arvate, on see usutav? Mina neid kaameratrikke eriti ei jaga :S

Huvitav, miks just "100% UFO PROOF", mitte 98,5%, 50% või lausa 1% , mis peaks kõige õigem olema.....
Vasta
#8
1999 aasta 4.augustil oli juhus veeta nädalavahetus Ähijärve ääres. Õhtul lõkkevalgel taevasse vahtides märkasime langevaid tähti. Neid oli üpris palju, hämmastavalt sageli langesid. Hakkasime neid siis lugema - noh et mitu soovi saab ühel suveööl soovida. Natuke aega seda tähemängu jälginuna märkasime, et osa tähti "langeb" ülespoole ja osa liigub vertikaalselt edasi-tagasi, ja horisonaalselt üles-alla ja osa on värviliselt plinkivad. Lõbus vaatemänguline öö oli. Seniks, kuni kael kangeks jäi ja enam ei kannatanud taevasse vaadata, olime jõudnud üles lugeda ligi 180 erinevat helendavat "midagi" - aga siis oli käes ka juba varane hommikutund ja Päike tõusis. (Ei välista, et osa neist "midagitest" võisid olla lennukid oma plinkivate punaste tuledega)
Vasta
#9
Elukaaslane nägi ühel ööl veidrat ja väga reaalset und. Ta jalutas koeraga vanas elukohas pimedal ajal ja järsku kuulis tugevat vibratsiooni taolist mürinat enda kohal, mis oleks nagu mingisugune summutatud heli. Üles vaadates nägi ta tähe kujuliselt paiknevaid tulukesi mis olid laeva põhja all. Laev oli kujult nagu veidi kandiline hobuseraud. Laev lähenes talle ning ta tundis tugevat kuumalainet, mis peatselt vaheldus külmaga. Lendav objekt sõitis ühe hoone kohale, kus ta peatus ja tuli elukaaslase poole. Laev oli ise tumehall. Mingi sekund hiljem nägi ta kujutist, mis tuli tema poole. Ta tundis halvatust, kuid üritas koera neid ründama ässitada. Koer ei suutnud samuti midagi teha, ta isegi ei haukunud. Järgmine moment oli ta laevas, kus tehti temaga vist katseid, ta mäletab, et oli laua peal alasti ning tundis sellist valu, mis sundis teda täiest kõrist karjuma. Ta nägi oma rinnal täppidest moodustatud kolmnurka, mille sees oli 3 spiraali kujutist ning seepeale ehmus ülesse.
Oskab keegi öelda, kas tegu võis olla lihtsalt väga reaalse unenäoga või on võimalik, et midagi toimuski? Magasin tol hetkel ta kõrval väga rahulikult, kuid mingi hetk olime mõlemad üleval aga ma ei mäleta millal olin ärganud, või mille peale.
Vasta
#10
Ehk juhtus teie elukaaslane hiljuti lugema Betty ja Barney juhtumit?
Või vaatama mõnd UFO saadet kas nende või mõne muu sarnase äraviimisjuhtumi kohta?
Betty ja Barney lugu saab lugeda siit:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...+JA+BARNEY

Vahel nähakse ka prohvetlikke unenägusid, st tuleviku sündmusi ette.
Võib ka nii olla, et mingil ajal teie elukaaslane vaatab samasisulist filmi. Olen ise mitmeid kordi näinud unes filmikatkendeid filmidest, mis unenäo ajal veel vaatamata.
Vasta
#11
Sethy, kui kui ta nüüd tõesti hiljuti ei vaadanud sellesisulist filmi, ei lugenud raamatuid või ei puutunud muul moel sarnase infoga kokku, siis pakuks sellist varianti: vibreeriv heli viitab anorgaanilise olendi ligiolekule. Jaques Vallee andmeil paljude UFOkontaktidega kaasneb vibreeriv heli, seega peaksid UFOnähtuse ilmnemine ja anorgaanilised olendid kuidagi seotud olema. Kuna ma siin ühes teises teemas oletasin, et maaväline mõistuslik elu suudab inimest (inimese DNAd) mõjutada ise füüsiliselt kohal viibimata, siis võibolla ka sinu abikaasat "kombiti" (uuriti) "kehatu teadvuse" poolt. UFOlaeva, operatsioonilaua ja hallid varjud pani pani aju ise "kokku", et tundmatule mingigi vorm anda.

Kas sellel "kehatul teadvusel" mingil teisel planeedil (või kus iganes) ka teda "genereeriv" keha (aju) on, sarnaselt raadiolaineid genereerivale saatjale, ei tea.

Kas see "miski" su abikaasa füüsilisse kehasse ka reaalselt ligi pääses või pääses ainult ajju unenägu tekitama, ei oska jällegi pakkuda. Kas rinnal mingeid jälgi ei olnud? Kui ei, siis ilmselt ei pääsenud.

Miks aga kõrvalmagaja "seda" ei tundnud, näinud? Ilmselt ei "liiguta" mitte ruumis, vaid "konkreetse inimese lainel". Niiviisi ei "näe" füüsilises ruumis kõrvalolija midagi, kuid samal "lainel" olev inimene mistahes maailma otsas võib midagi sarnast (vastavalt oma mõttemaailmale) kogeda.

Kellele see variant liiga kõhedusttekitav tundub, võib liigitada juhtumi tõesti ainult unenäo alla.

Ja väga võimalik, et ongi ainult unenägu, sest mulle lihtsalt meeldib fantaseerida.

Vasta
#12
Ta pole hiljuti ühtegi filmi vaadanud, Betty ja Barney juhtumist luges ta ka siit alles eile. Kuigi, meil on üks UFO-raamat, äraviimistest jne aga seda ta pole ka ikka päris kaua näppinud. Ei tea, äkki nägigi ette. Või siis minevikku. Ta rääkis, et väiksena juhtus ka midagi sarnast temaga ja siis ta oli päris vaimustuses ning soovis, et kohtuks päris tulnukatega. Imelik, äkki nüüd kutsuski endale mõne maavälise olendi külla.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas te olete näinud imelikke lendavaid objekte ? Inimene 241 140,331 06-11-2023, 10:21
Viimane postitus: Maario
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,913 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  Kas tähed vilguvad kollast, rohelist ja lillat värvi? Elessandra 15 8,062 24-02-2013, 14:32
Viimane postitus: Veli Joonatan
  "Kas külalised kosmosest?" T.Kelam 1967 Ghaffa 0 2,055 08-02-2013, 20:29
Viimane postitus: Ghaffa
  Kas Paldiskis asub UFO? Arlich 72 35,010 15-06-2011, 19:34
Viimane postitus: Jõhvikas
  Kas minu maja tagant lendas viie minutiga läbi just 14 lennukit ? ValusTont 10 6,234 11-03-2011, 21:30
Viimane postitus: Olion
  Kas võib tegu olla millegi paranormaalsega? heigo 41 13,864 18-08-2008, 19:38
Viimane postitus: rauninho
  Kas see võis olla UFO Reazer 20 7,182 05-09-2007, 22:07
Viimane postitus: Nielander
  Kas päris ufo? (Video included) blehh 7 4,809 04-07-2006, 18:44
Viimane postitus: lyhiz
  Kas keegi on näinud midagi sarnast? seffe 27 10,553 20-06-2006, 12:41
Viimane postitus: -darkest-

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat