Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO-vaatluse ABC
#1
Mida teha, kui nägin UFO-t?

Viimasel ajal oleme korduvalt seisnud tõdemuse ees, et ufo-tunnistaja on käitunud äärmiselt "kehvalt" ja sellega sulgenud nii mõnegi põneva allika.

Ehk siis.

Nägin kaugel puude kohal ufot.
Tee kindlasti lähi- ja kaugvõtteid. Proovi asetada tundmatu objekt tuntud asjade kõrvale - mõõtkavaks. Ei ole olemas liiga pikka ufo-videot ja liiga palju sarivõtteid. Proovi jäädvustada või meelde jätta võimalikult palju detaile. Jäta meelde helisid, mis kuuled ja liikumise iseloomu. Too võrdlusi suuruse ja värvuse osas maiste/tuntud asjadega.
Sellisel juhul on suhteliselt vaba voli tegutsemiseks. Kui soovid, saada Õhtulehte vihje, räägi Võsareporteriga, näita seda sõpradele-tuttavatele, avalda pildid foorumis ning ole kindel, et sinu kontakti saab Igor Volke või Para-webi vihjekanal (kelle kaudu jõuab info ka eelmainitule). Info on statistika huvides väga vajalik.

Nägin UFOt üsna lähedalt, võib-olla isegi humanoide. Tundsid midagi imelikku või juhtus sind ümbritseva tehnikaga midagi veidrat.
Kui ei olnud salvestusvahendit, proovi kohe peale sündmust kirja panna kõik väiksemadki detailid, mis selle juhtumiga kaasnesid. Ära unusta kirjeldamast ka enda enesetunnet. Proovi meelde jätta suurusi, värve, helisid jne.
Ära satu kiusatusse, ning ära pöördu esmajärjekorras sellega meediasse. Ära esimese asjana avalda seda kuskil avalikus kohas. Võta ühendust Volke või Parawebi vihjekanaliga.
Esmane "pihtimus" meediale/avalikusele võib sind ennast mõjutada. Võid olukorra enda jaoks valesti re-konstrueeride, kui tuleb asjatundmatu valede ja eksitavate küsimustega laviin. Hiljem võib kogemusest saadav info olla moonutatud, mõjutatud. Juhtum avalikustatakse, kui on vajalik info läbi analüüsitud. Soovi korral anonüümsus tagatud.


Minuga juhtus midagi äärmiselt erakordset. Tulnukad kutsusid kaasa või juhtus midagi äärmiselt tugevat, emotsionaalset, intiimset.
Sellisel juhul ei tule tavaliselt avalikustamise soovi. Pigem tuleb ignoreerimis soov ja asja meelest unustamise soov. Võib juhtuda, et alles aastate pärast julged need sündmused endale meelde tuletada. Pöördu kindlasti Igor Volke või Parawebi vihjekanali poole, kes organiseerib professionaalse ning abistava suhtlusringi. Ainult Sinu nõusolekul avalikustatakse see juhtum anonüümselt. Kui ei soovi - ei avalikustata, kuid juhtum võib sisaldada äärmiselt vajalikku infot ufoloogiale ja selle ala spetsialistidele.



Tundub mõistlik?
Vasta
#2
Kindlasti väga oluline ja kasulik vaatlusnäpunäidete komplekt, mida igaüks peaks pideval endaga kaasas kandma...

...kuid manitseksin omaltpoolt selle enesetunde koha pealt inimesi ennast siiski objektiivse kõrvalvaataja seisukohalt vaatlema...
Tihtipeale kohtab kirjeldusi, kus inimesed kipuvad eelkõige oma hirmu ja selle erinevaid avaldumisvorme kirjeldama, justkui pöörates nendele põhirõhku(et nagu need oleksid tugevaimad argumendid)...
Näiteks ütleme, et ma suudaksin oma sõbrale mingisuguse lennukiga UFOkollitamist teha ja tema kirjeldaks kohtumist liiga oma emotsioonide kaudu: "tundsin tugevat hirmutunnet, külmavärinaid...tundsin äkilist külma/kuuma/kihelust, ennast veidralt(mille seletuseks võib olenevalt isiksusest temaltpoolt näitena tuua kõiksugu kellegi olematut kohalolu, telepaatiatunnet,jne...omaltpoolt arvan, et taolise maailma "rokkivat" kogemust läbielades võib kujutlusvõime piiriks olla taevas) jms..."
A-la - justkui kogeja emotsionaalse kirjelduse järgi seletatuna PIDI see olema tegelik UFO(populaarse sõnakasutuse soovil maavälise transpordi nähtus)...
Lihtsalt mainiks...põhirõhk ikka kindlasti nähtuse objektiivsel moel hoomatavatel detailidel, subjetiivseid emotsionaalselt kompromiteeritud vaatlustel ei ole minuarvates erilist väärtust...
Vasta
#3
Jah, seda on ka vägagi palju ette tulnud, et igat pisematki veidrat asjakest peetakse juba eos ufoks. Ja vastupidise arvamuse kuulamisel lihtsalt "pahandatakse".

Emotsioonid on ka selline kahtlane valdkond. Ühelt poolt sisaldab sõna "sensitiivnegi" tüve "sense"(tõlkes "tunnetama"). Ja sellest tulenevalt ütlen mina küll, et kui näiteks kirjeldatakse: "pea hakkas seda vaadates valutama" või "mingi imelik surin tuli sisse" , et selline kirjeldus on väga oluline detail kogu asja juures. Inimene on siiski tükk maad enam, kui lihtsalt ringiliikuv lihatükk. See muidugi minu arvamus.
Pinnapealne hirmurefleks võib tõesti vaid hägusemaks asja teha. Aga see on juba kinni inimese enda loomuses, iseloomus.
Vasta
#4
Mina arvan, et kui keegi midagi UFO-laadset näeb, peaks ikka teemasse UFO-nähtused Eestis 2010 selle loo ka lisama.
Paljud ei teagi vihje kanalist ju, siis saab edasi suunata.
Oleks, et oleks kirjas: saada UFO-vihje! Ei ole ju.


[Muudetud: 6-5-2010 Müstik]
Vasta
#5
No kui kõigi poole pöörduda võibki nii juhtuda, et keegi ei huvitu. Eriti kui seda ümbritseb suur infomüra.
Videokaamera olemasolu on sekundaarne, kui inimene suudab näiteks paberil objekti meenutada.
Vasta
#6
Mina isiklikult arvan ka, et parem on ikka ennem asjatundjatega
arutada või siis vähemalt ikkagi ennem nendega konsulteerida,
kui kuskile laia publiku ette joosta enda juhtumiga.
Vasta
#7
Hea, et tänapäeval on enamikel mobiiltelefonidel kaamerad sees ning võimalus nii pildistada kui filmida. Pimedas on see muidugi väga kehva kvaliteediga, kuid valges peaks sest kasu küll olema.
Vasta
#8
mina igaljuhul nüüd alles pöördusin asja tundjate poole, kuigi olen oma juhtumist juba rääkinud. Mina võin öelda julgelt, et minul ei tulnud mõttessegi mingi telefon välja võtta ja pilte teha või filmida.
Vasta
#9
Nonii, kuna tundub, et teema on veidikene vaikseks jäänud ning vahepeal on juba meile avalik tehnoloogia omajagu arenenud, siis see tähendab, et ka meie nutitelefonid on veelgi nutikamaks muutunud kui näiteks 2012 aastal, kui vimane postitus sai siin tehtud.

Tooksin siis tähelepanu sellisele äppile, mille nimi on "ET Contact Tool". See pole küll päris tasuta, kuid entusiastidele peaks see vägagi huvitav vidin olema. Lisaks kõigele muule, muudab see su nutitelefoni magnetomeetriks. Ei tee tasuta reklaami siin kellelegi, vaid arvan täiesti siiralt, et rahumeelse maavälise kontakti loomine inimeste poolt (mitte kontrolliva valitsuse poolt) on meie tuleviku viimane päästerõngas! Smile

http://www.siriusdisclosure.com/et-contact-tool/
Vasta
#10
Kutsud inimesi tegelema UFO-nähtuse uurimisega? Kas Te ei arva, et see on kõige tänamatum töö?
Mitte keegi ei liiguta lillegi, kui see ei puuduta otseselt teda ennast. Olen ammu püüdnud inimesi paranähtusi uurima meelitada. See on ebaõnnestunud. Kirjutasin siis juhendi, kuidas uurimine praktiliselt välja näeb. http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813 Tagasiside puudub. Olen ainult sõimata saanud.
Kui tahate tõesti inimkonda aidata – ja inimkonda muuta! Levitage seda juhendit!
Alles siis, kui inimesteni jõuab teadmine, et iga oma kuritegu tuleb heastada, alles siis hakkab midagi muutuma. Enne mitte!
Vasta
#11
Kasutaja kalldunn võiks endale teadvustada, et UFO-vaatluse ABC-l ja hüpnoosijuhendil ei ole mitte mingit pistmist. Selle asemel, et enda ainutõde siin käskival toonil levitada, võiks hoopis teemas püsida.
Vasta
#12
(02-11-2015, 19:18 )PiziIngliito Kirjutas: Kasutaja kalldunn võiks endale teadvustada, et UFO-vaatluse ABC-l ja hüpnoosijuhendil ei ole mitte mingit pistmist. Selle asemel, et enda ainutõde siin käskival toonil levitada, võiks hoopis teemas püsida.
Kui tahad UFO-dega suhelda. Siis on antud juhend, ainuke võimalus, kuidas seda teadlikult teha!


Vasta
#13
Vabandust, aga mulle tundub, et siinkohal ei tehta vahet ka väga lihtsatel terminitel UFO ja tulnukas/humanoid. Tee endale palun need asjad kõigepealt selgeks. Teine asi on see, et UFO-vaatlus ei peagi iseendas sisaldama sealsete reisijatega suhtlust.
Vasta
#14
(02-11-2015, 10:46 )kalldunn Kirjutas: Kui tahate tõesti inimkonda aidata – ja inimkonda muuta! Levitage seda juhendit!
Alles siis, kui inimesteni jõuab teadmine, et iga oma kuritegu tuleb heastada, alles siis hakkab midagi muutuma. Enne mitte!
(02-11-2015, 10:46 )kalldunn Kirjutas: Ärge kartke!Midagi ei ole võimalik tõestada!
Mida siis sellest arvata nagu karma eest ei oleks võimalik peitu pugeda ja siis teinekord sobivatel asjaoludel jällegi nagu oleks või?Meenutab vägagi kristlust ja muid teisi neid va ainujumala usundeid nagu judaism ja seesamane islam,pealegi seesama soolomoni pitser on kohe otsene vihje sellise valikulise ja selektiivse õigluse karma poole nagu omadele üks ja teistele teised topeltstandardid.
Vasta
#15
Tsitaat:Ärge kartke! Midagi ei ole võimalik tõestada!

See ei ole minu lause. See on sinu luulu. Olen alati rääkinud. Kõike on võimalik tõestada. Tuleb ainult leida meetod, kuidas midagi tõestada.

Parandus: viitamine oli vigane.


Vasta
#16
No ma ei tea, ma lähen marru kui seda karmat jututatakse, ise see jummal/ grupp loojaid on projektipõhiselt sellise maailma loonud, kus ilma kedagi, midagi hävitamata ja sõõmata elada ei olegi võimalik ja siis veel see kaa*a karmast, ühesõnaga lollus lõi maailma ja oma lolluse kirjutas eneste loodud asukate kaela, pthui, ausalt!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 125 94,438 03-05-2024, 16:04
Viimane postitus: vasamasa
  Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine Tinar 279 78,527 01-05-2024, 09:34
Viimane postitus: Lokster
  Otsin kõrgkvaliteedilisi UFO pilte leivalabidas 38 19,364 15-11-2021, 15:26
Viimane postitus: xcad
  Ufo liiklusmärk kikike5 2 2,687 30-10-2020, 16:28
Viimane postitus: fenomen
  Huvitavamad UFO juhtumid brb 3 3,085 10-09-2020, 10:15
Viimane postitus: Lihtsalt002
  Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte? Tom 73 34,816 21-05-2020, 18:29
Viimane postitus: MetsaKaru
  UFO Mr.Mystery 1 2,245 24-11-2019, 21:52
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,477 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega" zzz34 165 73,558 28-02-2018, 20:02
Viimane postitus: vipi666
  World UFO Day- Maailma UFO päev zzz34 1 2,336 02-07-2015, 18:36
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat