Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praktiline juhend algajatele - Hüpnoos
#1Selgeltnägemine.
Olen skeptik. Ma ei usu mitte ühtegi ebaloomulikku nähtust. Siin on juhend, nende nähtuste lahti harutamiseks.
Kuna „hüpnootiline“ seisund, ei ole kunstlik uni, vaid – Hinge juhtimine, ajus asuvates ruumides. Hing – ja materiaalne keha, need on kaks, täiesti erinevat asja. Sünnime ju siia ilma – ainult selleks – et täiustada oma hinge.
(Neid ruume on seal – ligikaudu 400).

Selgeltnägemine.
Selgeltnägemine koosneb kolmes komponendist:
1. Puhtuse aste.
2. Energeetiline täituvus.
3. Hinge tasandi avatus.
Selleks et kõike seda saavutada, tuleb inimene (edaspidi kasutan inimese asemele Hing, lühend H) viia spiritistliku meditatsiooni tasandile. Sellel tasandil on võimalik kasutada kõiki peidetud teadvusi ja kõikki peidetud
mälusid.
Selleks tuleb H le leida mugav asend. Kõige parem on mugav, käetugedega ja kõrge seljatoega tugitool. Ruum peab olema hämar. Loomulik valgus on H selja taga. Operaator (Operaator, lühend Op)
Op seisab H ees. Tegeledes Mesmeri joontega.

Mesmeri jooned:
Kujutlege endale ette, teil on pikad sõrmed. Nendega alustan H pea kohalt, umbes 10. 20 sm kõrguselt liikumist, eest ülalt alla. Käte liikumine toimub samuti 10. 20 sm kaugusel kehast. Käte ülalt alla jõudmiseks kulub aega 2 kuni 4 sekundit. Käte alla jõude, surume käed rusikasse, lukustades pöidla rusikasse. Pöörame käed nii, et käsi ülesse viies,oleksid rusikas peopesad Op i poole. Alles üleval H pea kohal pöörame käed ringi, avame rusikad ja alustame uuesti käte liikumist, ülalt alla. Need ongi Mesmeri jooned. Nende joonte abil avatakse hinge kodu uks. Mesmeri joontega tuleb jätkata seni, kuni H on jõudnud alfa tasandile. See on, oma ajus asuvatesse ruumidesse. Kohalejõudmisest annab märku H lõdvestunud olek ja H näo värvuse muutumine. Nägu muutub tavalisest palju kahvatumaks. Mesmeri joontega tuleb jätkata veel 3. 4 minutit, siis alustada sisendustega.
Mesmeri jooni sooritades tuleb jälgida H nägu. Seda nimetatakse fikseeritud pilguks.
Selgitus: H nägu võib mingil hetkel kaduda, selle asemele ilmub hoopis teistsugune nägu. See ei ole hallunisatsioon. Nähakse H eelmiste kehastuste nägusid. Raputage kergelt, korraks pead.
Mesmeri jooned on sellesse, psühholoogilisesse nähtusesse viimise puhul, põhitetail. Kõik teised tegevused on põhitetaili tugevdava iseloomuga. Selleks et hajutada kuulmist, kasutatakse meditatsiooni muusikat.
Selleka et hajutada nägemist, kasutatakse pendlit, pöörlevat peeglit ning prille. Kuna nägemist on väga raske hajutada. Siis annavad kõige parema efekti prillid.
Prillid.
Prillide sisse on monteeritud väikesed elektrilised lambid. Vool peab olema ohutu. Lambid vilguvad. Vilkkumise sagedus peaks olema kusagil, 60 impulssi minutis. Poole impulsi pikkuseks on 0,5 sekundit. Ideaalis oleks, saavutada H südama löökide sagedus. Valguse tugevus peaks olema reguleeritav. Prillid on väljaspoolt kaetud valguskindla materjaliga. (Tugeva valguse puhul kurdavad naised, silmadel on valus. Mehed räägivad, naiste valguse tugevuse korral, risti vastupidist, see ei mõju üldse, liiga nõrk). Hea oleks, kui ka impulsi sagedus oleks reguleeritav.
Kui jääda esimeste seansside juures lootma ainult Mesmeri joontele, võib juhtuda et Op i väiksemagi vea puhul, läheb H tagasi lähteasendisse.
(Olen avastanud et häda korral võib kasutada ka kaupluses müüdavaid, jalgrattale paigutatavaid, vilkuvaid tagatulesid. Väikese ümbertegemisega on see seade kasutamiskõlblik. Ärge ainult üksinda nende lampidega katsetage, te võite sattuda juhitamatusse tsooni. Parem on kui keegi oskab teid kas edasi, või tagasi juhtida.)
H ga toimuv.
Selleks et seanss õnnestuks. Peab H olema korralikult välja puhanud. Istudes tugitooli, seades end mugavalt sisse. Silmad on suletud. Paigaldame ja käivitame prillid. Käivitame meditatsiooni muusika. Nüüd alustab Op Mesmeri joontega, eest, ülevalt, alla. H tunneb kõigepealt energia juurdevoolu, kõik tajud muutuvad erksaks, hakkab tekkima kaaluta oleku tunne. (Naised ütlevad et kõhus keerab. Mehed ütlevad, kõhutunne). Siit veel natuke edasi ja toimubki teadvuse ümber lülitumine.
Kaaluta oleku tunde ja teadvuse ümber lülitumise vahel, kasutab H ära väiksemagi Op i vea, et minna tagasi algasendisse. Et seda ei juhtuks, kasutataksegi esimeste seanside ajal prille. Tasast, taustaks olevat meditatsiooni muusikat, võib alati kasutada.
Sisendus.
Op alustab sisendustega, rahuliku, vaikse, selge häälega.
Op. Sa oled rahulik. Sa oled täiesti rahulik. Sa kuuled minu häält. Sa kuuled ninu häält ja saad minuga rääkida. Sa räägid minuga normaalselt selge häälega. Sa vastad minu küsimustele.
Kas oled end hästi sisse seadnud?
Eitava vastuse korral küsida
Op. Sa näed seda, mis sind takistab? Kirjelda seda takistust. H. Kirjeldab takistust. Op. Kas sa saad seda kõrvaldada? H. Ma proovin - ma ei jõua. Op. Ma annan sulle jõudu. Sa võtad minult ainult puhast jõudu--- .
Jaatava vastuse korral:
H. jah olen end hästi sisse seadnud.
Op. Sa saad enda materiaaset keha liigutada. Kui sul on ebamugav, siis sea end mugavalt sisse.
Op. Vaatame enese ümber. Kirjelda seda mida sa näed?
Nüüd järgneb fantastiline kirjeldus.
Siin võib juba prillid eemaldada. Edaspidi võivad nad ainult segada.
Jõu andmine.
Algajatele kõige suuremaks probleemiks ongi, jõu hankimine ja jõu hoidmine.
Op. Ma annan sulle jõudu. Sa võtad minult ainult puhast jõudu. Op kujutab, et läbi tema voolab valge, puhas energia. Op. Asetab käe H. Neutraalsele kehaosale. Kui Op on saavutanud tunnetatav voolamise tunne, siis vastab H. Küsimusele, kas jõudu tuleb? Jaatavalt. Sama moodi, võib jõu hankimiseks kasutada küünalt ja päikest. Sikutame kujutluse abil küünlast, päikesest kiire ja anname selle H/le. See kiir ei põleta vaid on meeldivalt mõnus ja soe. Selle kiirega teeme ennast puhtaks. Ja laeme ennast täis.
Op tunnetab selle jõu (voolamist). H näeb seda jõudu.
Selgitus.
Väga paljud H d on väga tühjad. Selleks et nad hakkaksid midagi nägema ja oma ruumide puhastamisega tegelema hakata, selleks on neid vaja täita, täita ja täita. Väga vähesed suudavad ilma lisajõuta, iseseisvalt midagi teha. Aga selleks et edasi liikuda on vaja koristada, koristada ja koristada. Mida suurem on laetuse aste. Mida puhtamad on ruumid. Seda paremini ümbrust nähakse. Seda valgemaks muutuvad ruumid. Seda kiiremini edasi liigutakse.
Koristamine:
Op. Teeme küünlast, päikesest võetud kiirest endale leegiheitja. Selle leegiheitjaga
põletame oma teelt ära, kõik mustad olendid ja mustad asjad,mis takistavad edasi liikimist. Võtame siit veel ühe kiire, sellest teeme tolmuimeja. Tolmuimejaga koristame ära kõik peenikese prahi, tuha ja tolmu, ning saadame nad päikesesse põlema.
Selgitus.
Kogemused ütlevad. Kui neid musti olendeid ja moodustisi niisama kehast välja loopida- on nad mõne aja möödudes tagasi. Põletades ei tule nad tagasi.
H teekond ajus asuvates ruumides.
Pärast H le esitatud küsimust, Kas oled end hästi sisse seadnud? On Op il vaja kindlaks teha, kus H asub?
Alustame algusest. Inimesed kes ei allu ka kõige suuremate pingutuste puhul, sellele psühholoogilisele nähtusele. Nemad võib rahumeeli kõrvale jätta. Nende puhul tuleks rakendada kõrgematest, kõrgeimat, krupiviisilist pilootaasi. Ärge püüdke ka neid lahti keerutada, kes tegelevab kurjusega. Tavaliselt see ei õnnestu.
See juhend on algajatele.
Ärge nähke ka vaeva, alla 10 aastaste lastega. Nendel pole veel välja arenenud, Mesmeri joontele alluvat mehanismi.
Need H d kes vastasid küsimusele; Kas oled end hästi sisse seadnud? Eitavalt. Nemad asuvad kaunis alguses, see on: Nemad on läbinud taju muutuse väravad, ning on kohe praktiliselt peatunud. Mingi keha osa, ei ole veel läbinud, taju muutumise väravat. Kuna jõu puudus ja mustad takistused, takistavad edasiliikumist. Siit algabki laadimine, puhastamine ning jõu andmine. Tavaliselt räägivad nad, et liiguvad tunnelis. Küsige kindlasti, kuidas ta liigub. Mõned liiguvad jalad ees, või väga naljakas asendis. Las nad keeravad end õigeks, nii nagu normaalne inimene liigub. On ka neid kes vastavad, et nad on end hästi sisse seadnud, kuid nad ei näe midagi. Nende Hinge mass on liiga väike, sellepärast nad ei näegi midagi. Ka neid tuleb laadida,laadida ja laadida, ning alustada nendele värvide näitamist. Umbes nii; sa vaatad nüüd lapikest rohelist..... ja nii kõikide värvidega. H esmaseks ülesandeks on jõuda hinga majani. Seda maja võib võrrelda tööstushoonega, kus H käib tööl. Selle maja igal ruumil on oma otstarve.
Selle majani viiv tee on mõnel lühike, mõnel aga väga pikk. Need kes pärast küsimust, mida sa näed? Räägivad et nad on mingil tühermaal. Lendavad metsa kohal. Või kirjeldavad veelgi fantastilisemaid asju, nemad on majast mööda põrutanud. (Ka neid kohti võib uurida. Seal on väga palju huvitavat. Ka uks alumisse ilma on kusagil tagapool. Aga meeldiv see koht, küll ei ole). Kõik mustad koletised mida nähakse, tuleb kinni püüda ja põlema pista. Teeme päikesest, küünlast võetud kiirest võrgu, sellega püüame selle eluka kinni ja põletame ära. Op H le Pöörame tagasi ja hakkame tasakesi kodu poole liikuma kuni jõuame oma majani. Mõned leiavad maja väga kiiresti, mõnedel võtab see aega. Mõnedel ei ole maja. Siis tuleb see virtuaalselt ehitada. Soovitav on kodule kaunis lähedale. Iga järgneva külastusega, muutub maja järjest reaalsemaks. Kui H on maja leidnud, tuleb hakata seda puhastama. Kõik käib sama moodi. Jõu andmine. Tuli ja tolmuimeja. Igaühel on see maja täiesti erinev, aga ruumide funktsioonid on samad, kuigi nad asuvad erinevates kohtades. Väga vähestel on maja enamvähem puhas. Tavaliselt on prahti rohkem kui küllaga. Majast võib leida ka, kõikvõimalikes suurustes musti koletisi. Need on alumise ilma tegelased. Ka nendele tuleb tuli otsa pista. Maja tuleb teha puhtaks. Alles siis hakkame ruumide otstarvet selgitama. Mida puhtam on ümbrus, mida suurem on laetuse aste, seda rohkem ruume avaneb. Kui ollakse saavutatud piisavalt suur puhtus, küsige ilmtingimata H lt. Vaata iseennast, kirjelda missugune sa välja näed?
Kui H räägib et tema küljes on kookoni taolised moodustised, tuleb ka need kõrvaldada. Need tuleb hingest lahti haakida, kutsuda appi oma nähtamatud abilised, kutsuda appi päikesepoisid, nende lahti haakimine, ja ära viimine on tohutu töö. Neid võib lammutada ainult osaliselt. Need moodustised on sateliit hinged.
Selgitus.
Oma nähtamatuid abilisi algaja H ei näe,kuid ta saab nende nõuannetest aru. Nägema hakkatakse neid alles siis, kui ollakse selleks valmis.
H ka tuleb saavutada dialoog. Küsige, pärige, las ta jutustab. Kus ta on. Mida ta näeb. Mida ta teeb. Kuidas ta kõike seda teeb.
Nüüd otsime üles peeglite ruumi. Teeme selle puhtaks.
Otsime üles tööriistade ruumi, teeme selle puhtaks. Tööriistade ruumist otsime üles eraldi asetseva peegli. See võib olla pakitud. Pakime lahti. Viime peegli peeglite ruumi. Asetame peegli esiseinas olevale tühja peegli kohale. Nüüd hakkame seda peeglit lükkama seina sisse. Minnes ise peegliga kaasa. Peegli liikudes näeb H neid sündmusi, mis on temaga toimunud ajas tagasi. Nimetame seda tegevust, selle elu, eluraamatu
lugemiseks. Või tagasikäigu randevuuks. (mõned näevad seda, tagurpidi liikuva filmina, mõned aga raamatuna, mid loetakse tagantpoolt, ettepoole). Ka eluraamatust on vaja ära põletada kõik haigused, kõik mustad säutsud ja mustad sündmused. Seda tuleb teha kuni sigimise hetkeni. Eelmise ja selle elu vahel on läbipaistev kardin. Kontrollige et see kardin oleks terve.
Kui kõik on puhas ja korras, ning on saavutatud piisavalt suur energia varu. Ning ollakse valmis. Alles siis võib minna ka eelmiseesse eludesse.
Kui H läbib elude vahelise kardina (H ei purusta seda kardinat) ning Op annab ka lisajõudu, Saab Op väga kummalise kogemuse osaliseks. Ärge kohkuge. Tagasi tulles, tänasesse päeva. Jõudes tagasi peeglite ruumi, võtame peegli seinalt maha, puhastame peegli ja peegliteruumi ära, ning viime peegli tagasi tööriistade ruumi.
Otsime üles haiguste ruumi. Ka see tule puhtaks teha. On olemas ka uks, mille kaudu on H/l võimalik minna oma enese materjalsesse kehasse. Näha ning remontida oma organeid.
Otsige üles une ruum. Kõik kes on une ruumi ukse taga, need kuuluvad hävitamisele. Nemad on une seljas ratsutajad. Ainult väga korralikult välja puhanuna on võimalik minna une ruumi. Seal asub une kasset. Seda ärge puutuge. Ülejäänud kuulub hävitamisele. Kui une kasset käivitub, jääb H 10 sekundiga magama.
Kui jõutakse arvamiseni, et kõik on puhas ja korras. Las jääb H seisma, ütleme koridoris. Ning jääb kuulama. Kui kusagilt kostab kummalist, võõrast häält. Otsige heli allikas üles, see kuulub hävitamisele. Ükskõik kes ta välimuselt ka ei oleks. See on alumise ilma tegelane. Kõik alumise ilma tegelased on hallunisatsioonide ja vaimuhaiguste põhjusajateks. Vaimuhaigusi põhjustab veel üks olend. Aga algajad selleni ei küüni. Kusagil nendes ruumides , natuke tagapool, asub ka hinge loom. Võite ka teda külastada. Ta on väga rõõmus külastuse üle. Tuleb alati heameelega appi.
Uks kehast väljumiseks avaneb alles siis, kui ruumid ja eluraamat on puhtad. Uks asub hinge kodu ja hinge maja vahel.
Oleme valmis kehast väljumiseks.
Op. otsime üles ukse . Kas ust on võimalik avada? H. Jah. Op. Lähme siis kehast välja, vaata et sa kaugele ei torma. Ole siinsamas ruumis. H. Oi aga kuidas ma kehasse tagasi saan? Op. Kus sa oled. H. Siin lae all enda kohal. Op. Ära pabista, kui välja saimme siis saame ka kehasse tagasi. Vaatame kõigepealt siin toas ringi, kirjelda mida sa näed.
Selgitus.
Ka siin kehtib sama reegel. Need kes on suuremad ja puhtamad, need näevad paremini. Väiksemad halvemini. Kui on võimalik, las H teeb toa puhtaks. See käib sama moodi. Ikka tuli ja tolmuimeja. Ka jõu andmist tuleb jätkata seni, kuni Op hakkab numbreid lugema. Ärge laske H/l korraga kaugele tormata. Ikka tasa ja targu. Astraalis kehtib reegel; mida aeglasemalt liigud, seda kiiremini ja kaugemale jõuad. Kuna astraalis on väikesi ja üliväikesi tetaile. Uurides ümbrust, tasakesi, lähemalt, kaugemale.
Tavaliselt kestab seanss 90 minutit. Siis on H väsinud ja on aeg seanss lõpetada. Op. Lähme nüüd tasakesi kehasse tagasi. Enne kehani jõudmist, pidurda. Lähme maja esimesse ruumi. Jõudsid kohale? H. Jah. Op. Nüüd puhastame ennast uuesti ära. Laeme ennast täis. (Tavaliselt olen lasknud, maja puhastades ühte selle esimestest tühja, eelnenult puhastatud ruumi, ehitada kasti, milles on niidirulli sarnane pool. Sellele poolile olen lasknud kerida lisajõudu. Kast suletakse, sinna jääb ainult üks ava, kust lisajõu niit välja tuleb) Laeme ka oma jõukasti täis. Kui oled valmis siis ütle. H. Valmis. Op. Lähme nüüd siis koju. Iga järgmine kord liigud sa kiiremini ja paremini. Sa näed iga korraga järjest paremini. Kõik mis me oleme kustutanud ja ära põletanud, see on ka kustunud. Kõik mis on vaja meelde jätta, see on ka meelde jäänud. Ma loen kümneni, kui ütlen kõmme, siis jõuad sa koju, sul on meeldivalt mõnus ning soe olla. Oled värske ning väljapuhanud.
Hakkame minema. 1. 2. 3. 4----- ( lugeda 2 – 3 sekundilise intervalliga)
Kümme, oleme kodus. Tee silmad lahti.
Las H istub veel 15 – 20 minutit. Ajage juttu. Taju muutumise värav ei sulgu pauguga.
Pärast 4.tat 5 tat seanssi läheb juba kõik kiiresti.
Op H le. Paneme silmad kinni. Hakkame liikuma. Kui jõuad majani siis ütled. Ja Op alustab ainult mesmeri joontega. Ning vaikse muusika saatel.
Järgneb rituaalne laadimine, puhastamine.
Kõik selgeltnägijad tegelevad täpselt sama skeemi alusel. Nemad lähevad läbi astrali, teise inimese ajus asuvatesse ruumidesse. Ning hakkavad seal puhastama ning koristama. Ravimiseks on vaja haigused ära koristada materiaalsest kehast. Haiguste ruumist ja eluraamatust. Kõike saab teha ainult nii palju, kui palju on võimeline, materiaalne keha järele iõudma.
Aga see on juba edasijõudnute rida.
Kehaväliselt, see on astraalis liikuja, peab alati jõudma selle kohani, kus toimus sündmus, või, kus on haigus. Alles siis saab seda sündmust lugeda (nii ajas tagasi, kui ka ajas edasi), või ravida haigust. Aga see on edasijõudnute rida.
Need kes suudavad teiste mõtteid lugeda on kuuendal, seitsmendal tasandile jõudnud liikujad.
Kui olete jõudnud astraalist tagasi, materiaalsesse kehasse, on tarvis õppida oma keha kaitsma. Mustade astraal olendite eest.
Käed kokku – sulgege silmad – kujutage et olete lassotantsija, seisate lasso ringi sees – lasso pöörleb päripäeva – kellaosuti liikumise suunas. Koos nööriga moodustab see kupli ümber tantsija .
Sarnast pöörlevat kuplit, kasutavad kõik selgeltnägijad – enese kaitseks.
Need kes suudavad kadunud asju otsida – on veel kõrgemal tasandil.
Sinnani on väga, väga pikk tee!
Ärge tegelge selle psühholoogilise nähtuse uurimisega ESMASPÄEVAL, ning REEDEL JA PPHAPÄEVAL halva ilma korral.

See juhend on – kõige kindlam, kõige ohutum ja kõige kiirem moodus, kehavälise liikumiseni (astraalini) jõudmiseks. Kuna need kes iseseisvalt püüavad astraalini jõuda, kaotavad algul sideme, kehamälu ja alateadvuse mälu vahel. Ning nende edasiliikumine muutub kaootiliseks, juhitamatuks.
Kui tegelda selle nähtusega kolm korda nädalas. Siis suudate kuue kuu pärast, juba midagi teha.
Üks nõuanne ka edasijõudnutele!
Kui olete piisavalt kaua õppinud ja harjutanud, siis mingil hetkel lööb teile pildi ette. Kui teil tekkib väiksemgi kahtlus et see pilt ei ole reaalne info. Kustutage see ära. See käib järgmiselt:
Peopesa silmade poole, liigutage kätt silmade ees, nagu auto klaasipuhastaja kahele poole, senikaua kuni pilt kustub. Tegevust tuleb jätkata seni, kuni eelnenud ja järgmine pilt on identsed, alles siis on informatsioon õige.
See on juhend algajatele. Olen jätnud algajatele, suure hunniku avastamisrõõmu. Loodan et on olemas julgeid katsetajaid . Julge algus on pool võitu. Edu ja jõudu katsetajatele!
Ma ei tea? Kas see juhend veenab skeptikuid?
Arvan et mitte?
Seda juhendit on autori poolt lubatud tõlkida ja jagada kõikidele soovijatele.

Kui kellelgi on võimalik, tõlkige see juhend ära ja paigaldage sotsiaal meediasse. Viitega autori loa olemasolust, ning algallika asukohast.
Nimelt – see on just see, mida inimkond on juba – aegade algusest otsinud.
Ainult nii saame inimkonda, reaalselt aidata võitluses kurjusega.
Siit leiate sama asja Inglise keeles.
https://clairvoyance.000webhostapp.com/#home

Vasta
#2
1) Eelneva jutu olemus kirjapanduna plakati kujul:

http://www.upload.ee/image/2539682/hingemaja.JPG


2) Sellise õpetuse praktiline igapäevane kasu võiks igaühe jaoks seisneda oma hinge igapäevases puhastamises - sisu poolest annab see enamvähem sama välja, mida budistid igapäevaselt teevad oma hinge puhastamiseks.

Enda kogemustest võin lisada, et kui oled mitu kuud oma hinge puhastanud päikesekiirega, siis hakkad mõtlema selle üle, kuidas vältida "hinge määrdumist": nii hakkad teadlikult vältima igasugu sõimavate jobude ja muude hulludega kokkusaamisi - ehk hakkad teadlikult oma hinge määrdumist vältima.

Omalt poolt võin veel lisada, et see mõtterännakus kasutatav "puhastav päikesekiir" on alguses üsna nõrgake (nagu taskulambiga suures laohoones) - kui aga õnnestub päikesekiir palju tugevavamaks mõelda (nagu prozektoriga väikses ruumis), siis õnnestub mistahes mustuse puhastamine palju paremini (karta pole siin midagi: teadmised, ehk puhas valgus ei karda päikesekiire valgust; kuid mustus, ehk hinge kogeunenud taak põleb eredas päikesekiires ära).

Sisu poolest on tegu oma astraalkeha pesemisega, mille analoog on oma füüsilise keha saunas pesemine - aga sügavam elufilosoofia seisneb selles, et suudetaks ilma ennast ära määrimata ära elada (sünnid puhtana ja jääd puhtaks).


Mina kasutan sellist meetodit igapäevaselt nii, et õhtul uinudes ja hommikul ärgates käin korra mõtterännakuga hinge majast läbi ja lasen eluraamatu päikesekiirega üle: kõik see võtab aega alla minuti.

Vasta
#3
Huvitav – huvitav – huvitav.
Olen tähele pannud. Kui keegi postitab uue teema. Tormavad siinsed professionaalid ja eksperdid, kohe teemat lahkama ja lahti arutama.
Aga kuhu naad nüüd on kadunud? Isegi Müstik ei oska ühelegi lingile
juhatada?
Vaadake seda nimetan ma müstikaks, anomaalseks nähtuseks. Või täielikult
paradoksaalseks nähtuseks. Kuna keegi ei oska mingitki seisukohta võtta?
Aga minu kõhutunne ütleb.
See juhend peab tänastes postitustes veel paar nädalat püsima. Kuna juhend ei ole jõudnud veel nendeni, kes selle juhendi alusel tegutsema hakkaksid.
Aitame siis sellel juhendil jõuda, seda juhendit vajavate inimesteni!

Vasta
#4
Mis siin ikka arutada. Enamasti on kõiksugu säärased kirjeldused vaid infoks mõeldud, kuna on üksikisiku sisemaailma kirjeldus. Mis meil muud teha kui lugeda ja teadmiseks võtta, et sinu sisemaailm on selline.

Juhend on hea, ent võiksid ära märkida ka, kuhu maani minna esimesel korral, kuhu teisel korral jne. Ilmselgelt kõike seda korraga ja esmakordselt läbida ei ole mõtet kui et suisa võimatu.
Vasta
#5
Tsitaat:See on juhend algajatele. Olen jätnud algajatele, suure hunniku avastamisrõõmu. Loodan et on olemas julgeid katsetajaid . Julge algus on pool võitu. Edu ja jõudu katsetajatele!
Kas ka hüpnotisöör võib algaja olla? Ja kas seda kõike võib üritada ise endale teha, kui suuta end ise alfa-tasandile viia?
Vasta
#6
(24-07-2012, 10:39 )lahendused Kirjutas: Mina kasutan sellist meetodit igapäevaselt nii, et õhtul uinudes ja hommikul ärgates käin korra mõtterännakuga hinge majast läbi ja lasen eluraamatu päikesekiirega üle: kõik see võtab aega alla minuti.

Kas oled ka astraali jõudnud, või eelnevatesse eludesse?
Vasta
#7
(28-07-2012, 17:34 )kalldunn Kirjutas: Huvitav – huvitav – huvitav.
Olen tähele pannud. Kui keegi postitab uue teema. Tormavad siinsed professionaalid ja eksperdid, kohe teemat lahkama ja lahti arutama.
Aga kuhu naad nüüd on kadunud? Isegi Müstik ei oska ühelegi lingile juhatada?
Vaadake seda nimetan ma müstikaks, anomaalseks nähtuseks. Või täielikult paradoksaalseks nähtuseks. Kuna keegi ei oska mingitki seisukohta võtta?
Mis seisukohta siin ikka võtta? Pealegi on hüpnoosi teema siin ammu olemas:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2232
Olen ka kindlaks teinud, et ise hüpnoosile ei allu ja teisi hüpnotiseerida pole ka seni soovi olnud.
Kui üldse midagi huvitab, siis maailma kõige kuulsamad hüpnotisöörid, aga tundub, et needki on ammuilma foorumis juba käsitlust leidnud.

Vasta
#8
Kalldunni probleem seisnebki selles, et ta usub, justkui oleks hüpnoos hädavajalik erinevate rännakute ja kondamiste korraldamiseks. Tegelikkuses on aga hüpnoos hoopis ohtlik sellises olukorras, kuna annab täieliku teadvuse kontrolli hüpnotiseerijale. Ma tahaks näha sellist idiooti, kes tõsimeeli enda teadvuse teise inimese kätte usaldaks, liiati kui teadvus viiakse kehast välja...
Vasta
#9
(01-08-2012, 13:46 )Celtic Kirjutas: Kalldunni probleem seisnebki selles, et ta usub, justkui oleks hüpnoos hädavajalik erinevate rännakute ja kondamiste korraldamiseks. Tegelikkuses on aga hüpnoos hoopis ohtlik sellises olukorras, kuna annab täieliku teadvuse kontrolli hüpnotiseerijale. Ma tahaks näha sellist idiooti, kes tõsimeeli enda teadvuse teise inimese kätte usaldaks, liiati kui teadvus viiakse kehast välja...
Suvaline inimene, kes on hüpnoosist, regressiivhüpnoosist ja muust taolisest huvitunud ning kellele on see huvitav kogemus, annaks kontrolli hüpnotiseerijale, sest ega sellistel tegevustel palju vahet ei tehta.
Vasta
#10
Oeh, nagu korraks levist väljas oled, jääb kohe kõik toppama. Aga see foorum on ju PARA, siin peaks kõikidel olema võimalus, rääkida ebatavalistest nähtusteast. Ning püüda neid nähtusi selgitada, nii nagu keegi oskab.
Pean teid kõikki kurvastama. See nähtus mida ma kirjeldasin, ei ole hüpnoos. (kunstlik uni).
See on siiski psühholoogia. (hinge teadus).
Algul sain ma mitme H käest pahandada – ma ju ei maga, küsimus - kas magan hästi, see häirib mind. ?!
Mina alustasin nullist. Iga Op on kord algaja. Kõik me alustame ju kusagilt – oleneb missugune
informatsioon jõuab esimesena kohale. Ka olukord mängib väga suurt rolli.
Celticu probleem seisnebki selles, et ta ei tea kes ta on, kas must, või valge samaan. Kui must, siis on tema negatiivne hoiak, kõige uue suhtes arusaadav. Valge aga püüab kõikki uuendusi proovida.
Meie valgete vahel, käib väga tihe, informatsiooni vahetus.
Mis aga puutub teadvusesse. Siis siin on olemas veel suurem kurioosum. Inimese mälu on dubleeritud. Dubleeritud mälule aga ligipääsu ei ole. Isegi minu vaimsel õppetajal mitte. Astraalsel tasandil kasutataksegi dubleeritud mälu omadusi. Ka samaanid peaksid seda teadma?
See mida olete näinud tsirkuses, või lavalaudadel – see on palagan. Aga ka palagani on vaja.
Muidugi tean ma ka teisi teid, kuidas jõuda astraalsele tasandile.
Tahaksin nii väga teada, kuidas on teised lahendanud, taju muutumise värava läbimise probleemid?
Selle teekonna kõige suuremaks takistuseks, ongi taju muutumise värav. Eriti neile, kes läbivad selle esmakortselt. Ah ja, neid taju muutuse väravaid on rohkem kui üks. Arvan et algajatel katsetajatel ei ole nende asukoht nii tähtis. Maininud ma olen, kus nad asuvad. Need on juba kergemini läbitavad, kui esimene.
Mind huvitab ka katsetajate tagasiside. Annan nõu ka privaatselt, kui tekkivad arusaamatused.

Vasta
#11
(21-09-2012, 20:48 )kalldunn Kirjutas: Meie valgete vahel, käib väga tihe, informatsiooni vahetus.

kalldunn, sa oled ka shamaan? Mis valged, mis mustad shamaanid? Shamaanid ja tsirkuses või lavalaudadel? Kellest, millest sa räägid? Sa ajad ikka miskit väga sassi, kui pajatad mustades ja valgetest shamaanidest ja mingist palaganist. Palagani teevad hoopis teised seltskonnad ja minu hinnangul sa räägid hoopis nendest hingepüüdjate seltskonnast, kes on kokku keetnud sellise "ahvatluse", et siga ka ei söö ja keda tuntakse New Age-lastena. On mul õigus?
Vasta
#12
Jõhvikas.
Kas sa selle teema eelnevad postitused oled ikka läbi lugenud? Ning loetust ka aru saanud?
Meie liikujad, küll enast New Age- lasteks ei pea. Kas see et infot vahetatakse on kuritegu?
Arvan, et ka sina käid siin foorumis et vahetada ja hankida infot. On mul õigus?


Vasta
#13
Veider jutt, kümme seanssi hüpnoosi ja kõva tegija valmis, teised näevad eluaeg vaeva, et kusagile jõuda. Midagi on viltu kuigi väga ründavad tekstid. Oleksin rohkem Celtigu arvamisega nõus. Pealegi teeb selliseid elementaarseid tähevigu mida ei saa nimetada klaverinäpukateks. Aga jah, hüpnoos pole mänguasi ja sealt puhtalt tagasitoomine on terve teadus.
Vene ajal olid need hüpnoositegelased KGB hoolsa järelvalve all koos kõigiga kes nendega lävisid.
Vasta
#14
Sellisel hüpnoosijahujal tuleks munad maha võtta, krt! Esmalt jahub pool foorumit täis hüpnoosist ja õpetab algajaid hüpnoosiseansse läbi viima, et nood ikka astraaltasandile (täiesti ettevalmistumata kusjuures) jõuaks. Seejärel aga teeb süütu näo pähe ja ütleb, et ei saa aru, milles probleem. Tegemist polevatki ju hüpnoosiga, vaid hoopis psühholoogiaga!?!?

kalldunn, teeme nii, et õpid enne elementaarse väljendusoskuse selgeks, seejärel teed endale mõisted selgeks ja alles siis võid hakata prääksuma. Enne seda aga oled kõikidele ohtlik loll, ei rohkem ega vähem.
Vasta
#15
Olen vana mees. Minu selja taga on 20 aastat tööd, selle nähtuse uurimisel. See juhend on 20ne aastase töö vili. Olen ka ülikoolile tööd esitanud. Aga seal öeldi et minu töös on liiga palju loogikat. Kuna keegi ei suvatsegi selle nähtusega teaduslikult tegelema hakata. Asetsingi ma juhendi siis. Võib olla leidub julgeid inimesi kes võtavad härjal sarvist kinni. Ning viivad selle töö teaduslikule tasandile.
Minu aeg siinviibimisel hakkab ümber saama. Kas need teadmised peavad samuti vajuma aegade hämarusse?
VironShaman. Celtic. Te ei ole mitte kusagil kirjeldanud, kuidas toimub astraalrinnaku mehaanilind järjestus, astraali minekuks. Minu kirjeldus on kõige ohutum ja kõige kindlam. Siin eksimisvõimalust, praktiliselt ei ole. (muidugi, kui ei hakata lollusi tegema).
VironShaman. Celtic. Teile jätan ma päranduseks Meduusa. Ta on siin maa peal. Ta on materiaalne inimene. Tal puudub veel paar pisikest detaili, et tema pilk muutuks tapvaks. Pidage meeles, kõik mis see inimene mõtleb või ütleb, see ka teoks saab.
See ei ole teps mitte nali,vaid sula tõsi.
Nii et hüvasti.
Teispoolsuses näeme.
Vasta
#16
VironShaman. Celtic. Teile jätan ma päranduseks Meduusa. Ta on siin maa peal. Ta on materiaalne inimene. Tal puudub veel paar pisikest detaili, et tema pilk muutuks tapvaks. Pidage meeles, kõik mis see inimene mõtleb või ütleb, see ka teoks saab.
See ei ole teps mitte nali,vaid sula tõsi.
Nii et hüvasti.
Teispoolsuses näeme.
Mis see siis nüüd on ähvardus, lapsik jutt, oht kõigile kui keegi kolab ringi tapva pilguga, maailm pole ju ainult ühe solvuva vana inimese mängumaa ja kas oli kogu 20 asta uurimistööl mõtet selleks, et üht sellist monstrumit valmis meisterdada.
Vasta
#17
Oi jah Vana pea ei pea ei pea enam midagi kinni.
20 aastat olen ma tegelenud Meduusa ohjas hoidmisrga .
Ja tema nõrgestamisega. Nüü on teie kord VironShaman. Celtic.
Kõikki neid teadmisi lähebki vaja selle monstrumi ohjamiseks.
Auto jõudis pärale.
Hõvasti.

Noh – jah, tõesti, täiesti ma sellest monstrumist jagu saanud ei ole. Laste
abiga, oleme temast ära lammutanud nii 60% kuni 70%. Ülejäänud jupid
asuvad nende sõimajate kapsaaias. Selleks et sinna pääseda on vaja,
vähemalt kolme väga tugeva selgeltnägija koostööd, ning veel üks olend.
Lapsi sinna ma ei saada.
Selleks ongi selgeltnägijaid kohapeale vaja.
Mul on kuri kahtlus, et ka need sõimajad on osa sellest monstrumist.
Vasta
#18
Soovin kalldunn`le siit igati edukat operatsiooni ning kiiret paranemist! Seejärel.. ikka siia tagasipöördumist Muidu jääb teema ebamugavalt lahtiseks.
Vasta
#19
Hoolimata oma pisut ehk kohatust naljaviskamisest ühes teises teemas soovin sedasama minagi.
Vasta
#20
Mõnus emotsionaalne lüps.
Vasta
#21
(25-09-2012, 09:53 )Celtic Kirjutas: Mõnus emotsionaalne lüps.


Ei, ikka see paganama uudishimu. Tahaks teada, kessasi see inimene-Meduusa on. Uudishimu on seda suurem, et kalldunnil kulus (väidetavalt) pea oma 20 aastat viimase talitsemiseks, uurimiseks.
Jaa, tegelt, eks see hüpnoos ole ka parajalt.. emotsionaalselt tühjaks lüpsev.

Vasta
#22
Mind hoopis huvitaks see kuidas võtta ühiskonnalt hüpnoosi maha, et nad hakkaksid oma peaga mõtlema, oma silmadega nägema, oma kõrvadega kuulma ja oma suuga rääkima?
Vasta
#23
(26-09-2012, 20:11 )Ott Sama Kirjutas:
(25-09-2012, 09:53 )Celtic Kirjutas: Mõnus emotsionaalne lüps.


Ei, ikka see paganama uudishimu. Tahaks teada, kessasi see inimene-Meduusa on. Uudishimu on seda suurem, et kalldunnil kulus (väidetavalt) pea oma 20 aastat viimase talitsemiseks, uurimiseks.
Jaa, tegelt, eks see hüpnoos ole ka parajalt.. emotsionaalselt tühjaks lüpsev.

Ja et asi oleks põnevam - jagu kalldunn ju sest Meduusast ei saanudki, väge hoopis juurde kasvamas Ph34r2 Ei julge enam magamagi minna ShockVasta
#24
Tere!

Leidsin täna selle teema siin ning tahaksin teada, kas siin leidub kedagi, kes oskab ja oleks nõus tegema seesugust hüpnoosi? Mind hakkas see väga huvitama, täitsa ise enda peal katsetada ei julge (ja ei tea, kas saakski), samuti ei usaldaks end kellegi asjatundmatu hoolde sellises asjas.
Vasta
#25
(05-06-2013, 21:14 )casssie Kirjutas: Tere!

Leidsin täna selle teema siin ning tahaksin teada, kas siin leidub kedagi, kes oskab ja oleks nõus tegema seesugust hüpnoosi? Mind hakkas see väga huvitama, täitsa ise enda peal katsetada ei julge (ja ei tea, kas saakski), samuti ei usaldaks end kellegi asjatundmatu hoolde sellises asjas.

Kui sind see tõesti huvitab ja sügavalt, siis alustad valest otsast.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hüpnoos kooky 45 29,472 06-03-2017, 15:07
Viimane postitus: xcad
  Uurimistöö teemal hüpnoos Hannah15 4 3,437 07-10-2013, 21:44
Viimane postitus: Thorondor
  hüpnoos, kust saada? yodalr 20 14,242 11-02-2007, 03:14
Viimane postitus: reaalne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat