Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Newton, Ph.D. raamatud
#1
Kakskümmend üheksa inimest kirjeldavad sügava hüpnoosi seisundis oma endisi elusid ja eludevahelisi kogemusi igavesti eksisteeriva hingena.

Neid kummalisi meenutusi lugedes saad teada:
- mis tunne on surra
- Mis ootab ees pärast surma
- Kuidas hing valib endale maise keha
- milline on elu eesmärk

Raamatu autori, hüpnoterapeut dr Michael Newtoni huvi hauataguse elu vastu sai alguse päevast, mil ühele tema patsiendile meenus hüpnoosiseansi ajal eelmine elu. Tööd jätkates veendus psühhiaater, kui oluline on vaimsete häirete ravi seisukohalt side, mis eksisteerib eelnevate elude ja tänase olemasoleva vahel.
Veelgi enam, ta tõdes, et inimene suudab hüpnoosis viibides kirjeldada ka maiste elude vahelist elu - VAIMUSILMA KAUDU ON VÕIMALIK NÄHA VAIMUILMA.


Oma sõnadega lisan veel, et raamat on hästi lihtsakeelne ja mugav lugeda ilma pead meeletult ragistades filosoofiliste mõttelaadide pärast.
Väga palju on raamatus ka autori ja patsientide kahekõne. Ise ei ole veel lõpunigi raamatut lugenud, kuid huvi aina suureneb.


Siinkohal vabandan, kui keegi on juba selle raamatu siia lisanud, kuid otsingust ma leidsin seda raamatut käsitleva postituse hoopis teise katekooria alt ja ainult soovitusliku lingina.
Vasta
#2
Kuna sa ilmselt leidsid juba antud soovitused üles, siis tooks välja, et neid Michael Newton Ph. D. raamatuid on minu teada kolm, kaks esimest osa olid vist Hinge rännak ja Hinge saatus ning kolmanda osa nimi on Eludevaheline Elu. Kõik räägivad põhimõtteliselt samadest asjadest, igas osa on ainult natuke midagi uut võrreldes teistega.
Ise olen nad kõik kolm läbi lugenud ja soovitaksin neid ka teistel lugeda, kellele vähegi antud teema huvi pakub.
Vasta
#3
Tsiteerin :"Raamatu autori,hüpnoterapeut dr Michael Newtoni huvi hauataguse elu vastu sai alguse päevast,mil ühele tema patsiendile meenus hüpnoosiseansi ajal eelmine elu.Tööd jätkates veendus psühhiaater,kui oluline on vaimsete häirete ravi seisukohalt side,mis eksisteerib eelnevate elude ja tänase olemasolu vahel.Veelgi enam,ta tõdes,et inimene suudab hüpnoosis viibides kirjeldada ka maiste elude vahelist elu".
soovitan soojalt raamatut nendele keda huvitab selline asi,elu pärast surma jne.saadaval vist igas raamatupoes,ise sain apollost.
neile,kes on seda raamatut lugenud,mis arvate siis asjast?kas usute,et on üldse olemas rohkem elusid kui üks,kas inimesed tõesti sügaval alateadvuses mäletavad oma eelmisi elusid ja eludevahelisi elusid?mina igatahes usun.kas Eestis on olemas hüpnoterapeute,kes suudaksid ka sellist asja ette võtta?
Vasta
#4
Selleks ei pea seda raamatut lugema, et teada. Aga raamat jah... huvitav ning põhjalik. Esimene osa triloogiast.

Endal on hetkel käsil 23 paralleelset elu.
Vasta
#5
Selle raamatu kohta tegin ise ka teema paar kuud tagasi siia, aga ju siis kedagi ei häiri Smile
Mina täiesti usun seda. Ise tahaksin ka teada täpsemalt, et mitmes elu mul siis käsil on aga erilist midagi teada ei ole saanud. Sain teada vaid seda kus elasin eelmine elu, aga seda ma kuidagi sisimas teadsin juba väga ammu aega tagasi. Ühe paigaga on mul veel sidemed, aga ma ei oska öelda, miks ja millal. Eriti ei tunne nagu oleksin seal eelmistes eludes elanud.
Ise tahaks ka kunagi Eestis sellist hüpnoterapeuti kohata nagu Michael Newton.
Vasta
#6
vabandust,ma ei märganud su teemat siin kuskil.
siin on intervjuu selle raamatu autoriga: http://youtube.com/watch?v=0QDT58Q6Zxo (esimene osa,ingise keelne)
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
... Esimene osa triloogiast. ...
Siin on kõik kolm näha:
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/isik?15483
Vasta
#8
Kõrgenenud teadvusseisundis on iga inimene võimeline meenutama oma surematut olemasolu ja leidma vastuseid iidsetele küsimustele '' Kes ma olen?'', ''Miks ma olen siin?'' ja ''Kust ma tulen?''.

Aastakümneid surmajärgseid elu saladusi uurinud hüpnoterapeut dr Michael Newton tutvustab esmakordselt meetodeid, mille abil on viinud sadu kliente tagasi eelmistesse eludesse ja veelgi kaugemale - eludevahelisse ellu.

See hüpnoosikäsiraamat on pühendatud nii kõigile hüpnoteraapiaga tegelejatele kui ka neile, kes otsivad selgust oma vaimse päritolu kohta.
Ehkki raamat annab praktilisi juhiseid, kuidas jõuda vaimuilma-mälestusteni, ja on kasulikuks metoodiliseks abivahendiks elukutselistele hüpnoterapeutidele, pakub see huvi kõigile, kes on põnevusega lugenud autori kahte eelmist raamatut '' Hinge rännak'' ja ''Hinge saatus''.

Enda hinnangul, raamat eufooriat ei tekitanud. Korra isegi oli tunne, et milleks ma seda loe, käest seda siiski ei pannud ja sihikindlalt lugesin lõpuni. Ega's midagi, tuleb nüüd raamatukogust 2 eelnevat laenutada ja läbi lugeda ehk saab siis mingi tervikpildi. Olen ka ise otsinud selgust oma vaimse päritolu kohta, kuid ponnistused pole kandnud vilja, ju siis pole õige aeg.
Kuid jah, kes hüpnoosiga süviti tegeleb, selle jaoks on see raamat hea teejuht, lugeda võib ja hinnanguid annab igaüks ise...
Vasta
#9
Milline osa siis kõige etem on ?
Vasta
#10
Kuidas saab üldse sellist asja küsida? Ega tegemist pole juturaamatuga...
Vasta
#11
Miski selle raamatu juures häirib mind... Tekkis tunne nagu keha suudaks eksisteerida ka ilma hingeta. Sain ma õigesti aru? Sest kui sain, siis on kogu see hingede poolt elu valimine nagu täielik õigusetu õnneloos kehale ja keha meelele (eristades seda nn vaimumeelest). Väga võigas oli lugeda seda osa, kus üks hüpnotiseeritu rääkis oma eelmisest elust 6-aastase Ashleyna, kes kukkus tõllast välja ja lõpptulemusena jäi halvatuks alakehast. Välja kukkus ta aga hinge tõttu, hing ise tunnistas, et oli seal kusagil elude valimise kohas näinud ka muud võimalikku elu tollele kehale (küll mitte õnnelikku, aga füüsiliselt tervet). Ma saan aru, et hingele oli seda kogemust vaja arenemiseks ja see oli tema poolt julge ja tubli samm, aga kui keha näha hingest omamoodi eraldi (millele on raamatus vihjanud ka mitmed teised hinged), siis pole mõtet enam rääkida arengu ülima eesmärgina isetusest, mõistmisest ja armastusest...
Et siis lihtsalt minu mõte sellega seoses, loodetavasti suudab keegi selle ümber lükata, sest see tõsiselt häirib mind! :S
Vasta
#12
Miks ta võigas tundus? Ise ta ju sellise stsenaariumi endale valis. Ka surm ei ole võigas vaid igati asjakohane, hoolimata selle traagilisusest.

Me tuleme siia kehasse õppima ja kogema, mida muidu hing kogeda ei saaks.

[Muudetud: 10-16-2009 KrayonFänn]
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Miks ta võigas tundus? Ise ta ju sellise stsenaariumi endale valis. Ka surm ei ole võigas vaid igati asjakohane, hoolimata selle traagilisusest.

Me tuleme siia kehasse õppima ja kogema, mida muidu hing kogeda ei saaks.

[Muudetud: 10-16-2009 KrayonFänn]

Ei, ma väljendusin valesti. Võigas ei ole mitte see, mis kehaga juhtus, vaid see, et hing valis keha teades, et see kehale halvem variant oleks kui see, et mõni muu hing keha asustab. Ühesõnaga võttis kätte ja kasutas ära keha, kellele/millele siinkohal mingit valikuvabadust antud ei ole. Kui keha siinkohal oleks midagi, mis ei suuda eksisteerida hingeta, siis poleks ju probleemi, aga vähemalt raamatust sain aru, et kehal on omal meel ja hing võib eelistada sellega koostöö tegemist, aga ka mitte... Lihtsalt, et selline otsene ärakasutamine on minu arust võigas ning isetusest ei tasuks siin rääkida!
Raamatus lk 228-229 kirjeldab hing Sumus, et hinged püüavad oma kohalolekuga keha "ülendada, et ta näeks maailma tähenduslikkust ja oleks kõlbeline, pakkuda mõistmisvõimet". Sumus väidab, et oma energiaga hinged annavad ja võtavad. Aga... milleks on kehal vaja näha tähendust, milleks talle mõistmisvõime? Keha võib elada vaid teatud aja ja seejärel on lõpp! Keha hingeta ei muuda suures, nn hingelises vaimumaailma plaanis midagi. Tegelikult, ma leian, õpetades kehale maailma tähenduslikkust ja mõistmisvõimet, teeb hing kehale liiga - keha on ju see, kes peab selle kõige tulemusena mõistma, et ta on surelik ja seega suuresti mõttetu, vaid hingele ärakasutamiseks. Sumus väidab, et inimesed oleksid ilma hingedeta "aistingutest ja emotsioonidest juhitud". Ja mis siis selles nii katastroofilist on? Keha kui niisugune ei pea kuhugi arenema (erinevalt hingest). Keha võib vabalt oma elu ära elada aistingutes ja emotsioonides, hing on see, keda liigne keha meelte kasutamine oma eesmärgist kõrvale juhib. Seega ma ei mõista, mida saab keha hingest kasu (jättes praegu kõrvale, et hing saab tohutu kasu ning kehalt, erinevalt hingest, ei küsi keegi, kas ta üldse soovib kellelegi peremeeslooma mängida)?


[Muudetud: 10-17-2009 Preilikass]
Vasta
#14
Siinkohal tuleb meelde üks põnevusromaan - "The Host" S. Mayer. Smile

"Hinge rännakus" ja "Hinge saatuses" on uuritud ühte spetsiifilist ala nähtamatust maailmast. Paljudest kirjeldustest ei pruugi me 100% õigesti aru saada. Keha valimisest rääkides ei pruugi see konkreetselt olla nii, nagu sa riidepoes valid riideid selga. Tasub uurida, mida see valik tegelikult endast kujutab. Tasub uurida vastust sinu küsimusele Preilikass. Tõde selgubki ebakõlade tagamaadesse süvenedes.

Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
Siinkohal tuleb meelde üks põnevusromaan - "The Host" S. Mayer. Smile

"Hinge rännakus" ja "Hinge saatuses" on uuritud ühte spetsiifilist ala nähtamatust maailmast. Paljudest kirjeldustest ei pruugi me 100% õigesti aru saada. Keha valimisest rääkides ei pruugi see konkreetselt olla nii, nagu sa riidepoes valid riideid selga. Tasub uurida, mida see valik tegelikult endast kujutab. Tasub uurida vastust sinu küsimusele Preilikass. Tõde selgubki ebakõlade tagamaadesse süvenedes.


Hmm...ma saingi täna selle Hinge rännaku raamatu läbi, nüüd tahaks natuke aega "seedimiseks". Seega, äkki see The Host on siis põnev lugeda? Või on miskit põnevamat (väljamõeldut)?
Kas sa, Ülane, kujutad ette moodust, kuidas neid ebakõlasid uurida ilma, et ma selleks füüsise maha jätma peaksin? Huvitav, kas selle Newtoni e-mail ka kusagil netis on (ta poleks esimene kirjanik, kellele ma kirjutan Laugh). Küsiks kohe ta enda käest...Bleh
Aga see kus väitsid, et paljudest kirjeldustest ei pruugi me 100% õigesti aru saada... - aitäh!Smile Lootustandev...
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
Siinkohal tuleb meelde üks põnevusromaan - "The Host" S. Mayer. Smile

"Hinge rännakus" ja "Hinge saatuses" on uuritud ühte spetsiifilist ala nähtamatust maailmast. Paljudest kirjeldustest ei pruugi me 100% õigesti aru saada. Keha valimisest rääkides ei pruugi see konkreetselt olla nii, nagu sa riidepoes valid riideid selga. Tasub uurida, mida see valik tegelikult endast kujutab. Tasub uurida vastust sinu küsimusele Preilikass. Tõde selgubki ebakõlade tagamaadesse süvenedes.


Hmm...ma saingi täna selle Hinge rännaku raamatu läbi, nüüd tahaks natuke aega "seedimiseks". Seega, äkki see The Host on siis põnev lugeda? Või on miskit põnevamat (väljamõeldut)?
Kas sa, Ülane, kujutad ette moodust, kuidas neid ebakõlasid uurida ilma, et ma selleks füüsise maha jätma peaksin? Huvitav, kas selle Newtoni e-mail ka kusagil netis on (ta poleks esimene kirjanik, kellele ma kirjutan Laugh). Küsiks kohe ta enda käest...Bleh
Aga see kus väitsid, et paljudest kirjeldustest ei pruugi me 100% õigesti aru saada... - aitäh!Smile Lootustandev...

Proovi näiteks sellel aadressil: mnewton@swgc.mun.ca

Ühendust võid muidugi ka selle saidi kaudu saada: http://www.spiritualregression.org/

[Muudetud: 10-17-2009 KrayonFänn]
Vasta
#17
KrayonFänn, kus kohast sa selle (mnewton@swgc.mun.ca ) adre said? Ma avastasin, et tal on ikka päris palju nimekaime Bleh Ehk siis, oled sa ikka kindel, et see on õige Michael Newton?
Vasta
#18
No 90% olen kindel, aga sellepärast paningi ka Newtoni Instituudi lingi, et sealt juba täpsemalt järele uurida.
Kui antakse seda aadressi. On ju tegu juba vanahärraga ja arvata on, et ta ise isiklikult ei jõuagi nendele kirjadele vastata.
Vasta
#19
Äkki on materiaalne keha hinge vangla? Planeet Maa pidi ju olema vangla ja isegi hullem...
Vasta
#20
No selles mõttes on sul õigus! Hinge ei pääse enne kehast lõplikult, kui see sureb.
Vasta
#21
Ma pidasin silmas rohkem seda, et hingel pole võimalust taaskehastumist vältida muidu kui ühelainsal juhul...
Vasta
#22
...ülestõusmise puhul on oleksime oma kehast priid küll. Kui seda silmas pidasid? Kui pidasid, siis ikkagi oli sinu üle-eelmine väide/küsimus õige
Vasta
#23
Mitte ülestõusmine, vaid õppetükkide edukas sooritamine.
Vasta
#24
Ei taha väga vaielda, aga õppetükkide eduka lahendamise järel toimubki nö ülestõusmine.

Aga ma alles õpin, võin ka segamini osad asjad ja terminid ajada.
Vasta
#25
Mina pole samuti veel kõike enda jaoks olulist suutnud lahti mõtestada.

Ilmselt võib õppetükkide eduka sooritamise järgset olukorda ka ülestõusmiseks nimetada. Ma pole sellele veel mõelnud :S
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Raamatud, mida sooviks leida. carmo 1 3,131 17-02-2022, 09:56
Viimane postitus: stalo
  Šamanismi raamatud Balzzar 8 8,758 29-12-2018, 18:16
Viimane postitus: Müstik
  Vanad ja hinnalised raamatud Wilholmensis 1 5,451 08-12-2018, 11:19
Viimane postitus: NelliN2
  Müüa raamatud John 37 28,555 16-02-2014, 12:54
Viimane postitus: togli
  Raamatud numeroloogiast Gripp 6 5,471 26-09-2013, 10:06
Viimane postitus: Müstik
  Michael Shermer "Miks inimesed usuvad veidraid asju" (1997) Nielander 6 4,823 10-03-2013, 14:37
Viimane postitus: Nielander
  Carlos Castaneda raamatud VarvastegaVurrud 5 4,973 19-02-2013, 18:04
Viimane postitus: VarvastegaVurrud
  Raamat "Lollid valged mehed", Michael Moore hermes2010 1 2,733 27-10-2010, 14:37
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat