Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raamatud numeroloogiast
#1
Tere!

Ma loodan, et sai õige teema alla, aga igatahes, mind huvitab väga numeroloogia. Kahjuks olen poodides ringi käies avastanud, et uuemad numeroloogia alased raamatud, ei ole ju päris tõesed ja mulle ka tuttav öelnud, et tänapäeval kirjutatakse taoline hämu kokku vaid selleks, et saada raha jne, lihtsalt selleks, et see oleks kuulus, mitte et ka tõepärane. Nagu nalja horoskoobid! Igatahes on mul kodus paar vanemat raamatut numeroloogiast (umbes aastast 1985-1990) ja nende sisu on mind tõeliselt köitnud ja see tundub tõepärane. Arvutused on samuti tõesed. Aga kas keegi teab, kust sellised raamatuid tänapäeval enam üldse saada? On kuskil võimalik leida vanemast ajast numeroloogia raamatuid?
Vasta
#2
Nende vanemate raamatute autori ja pealkirja võiksid postitada.
Vasta
#3
Juha Janerva - "Numeroloogia ja armastus" See raamat tohutult köitis mind, kuna seal sai välja arvutada inimese neli põhiarvu + viienda: mulje arvu. Tõsiselt põnev, pealegi saab selle järgi õppida inimsuhteid lahkama, mis on samuti väga tõeseks osutunud. Aga ei pea ma silmas vaid sellised raamatuid, sobivad tavalised numeroloogia raamatud, kust saab inimese kohta teada, suhete lahkamine pole niivõrd oluline, selle olen selgeks saanud.
Vasta
#4
Mul on kusagil 1 lilla numeroloogia raamat...just numeroloogia vist ongi pealkiri, ka väga vana, pehmete kaantega ja mu võõrasemal oli kunagi miski tumesinine numerolooga raamat, milles oli hoopis teistsugusemat infot...mul vaid siuke tavapärane numeroloogia, seal aga sai tulevasi lapsi ennustada- sugu ma m6tlen ja uurida, kas sinus on loomupäraseid para v6imeid Laugh Aga nende raamatutega vene ajal oli nagu oli, määrati mingi kindel trükk ja kadus, siis määrasid riigiisad ju mida me lugema peaksime. Kuid oleksin ka huvitatud...äkki on raamatukogudes?
Vasta
#5
Hmm, mingi lilla raamat on mul endalgi olemas, pehmete kaantega, aga ei tea kas too on sama. Raamatukogudest võiks otsida küll, aga mul on loomulik kiiks, et ei julge sinna kunagi minna ><
Vasta
#6
Veidi imelik on jah, et need raamatukogumutid jõllavad pika pilguga, et ''ahaa siuke napakas siis seekord!'' Ma ise ka ei suuda raamatuid laenutada ja ega mul ei ole aegagi neid lugeda, Kuid soovitan sul minna kohale ja kusagil lugemisnurgas sirvida, ning kui ikka väga väga mõni raamat huvitab, siis küll tuleb ka julgus laenutada.
Vasta
#7
Eesti keeles on avaldatud järgmised numeroloogia raamatud:
Juha Janerva. „Numeroloogia. Iseloom ja saatus.“ Sinisukk, 1996.
Juha Janerva. „Numeroloogia ja armastus.“ Sinisukk, 1993.
„Popnumeroloogia.“ Tln. 1993.
Francis X. King. „Ennustamine.“ Tln. 1999, lk.115-133.
P. Lempinäinen. „Arvude sümboolika.“ Tln. 1995.
N.D.Shirmali. „India numeroloogia.“ (1977)
Gerie Bauer. „Numeroloogia algajaile.“ Ersen, 2003.
Milvi Koplus „Kosmilised numbrid.“ Tln. 1992.
Milvi Koplus. „Nimenumeroloogiast.“Tln. 1991.
„Numeroloogia käsiraamat.“ Nebadon, 2005
http://www.raamatumaailm.ee/raamat/numer...kasiraamat

Dawne Kovan. "Numeroloogia saladusi"( 2008)

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Raamatud, mida sooviks leida. carmo 1 3,155 17-02-2022, 09:56
Viimane postitus: stalo
  Michael Newton, Ph.D. raamatud killuke1 82 45,385 24-02-2021, 15:13
Viimane postitus: Minaelan
  Šamanismi raamatud Balzzar 8 8,810 29-12-2018, 18:16
Viimane postitus: Müstik
  Vanad ja hinnalised raamatud Wilholmensis 1 5,461 08-12-2018, 11:19
Viimane postitus: NelliN2
  Müüa raamatud John 37 28,674 16-02-2014, 12:54
Viimane postitus: togli
  Carlos Castaneda raamatud VarvastegaVurrud 5 4,996 19-02-2013, 18:04
Viimane postitus: VarvastegaVurrud

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat