Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes on reptiloidid? Inuaki - reptiil minu sees
#76
(13-05-2012, 20:32 )Müstik Kirjutas: Viki täpsem tsitaat oli:
"Astronoomide hinnangul on universumi meile tuntud osas vähemalt miljard triljonit tähte ning sajal miljonil planeedil või tähel on samasugused tingimused nagu Maal."

Mõelda vaid et see sada miljonit on kõigest süsinikubaasil olevad eluvormid.
Üks suurimaid vigasid on inimese kujutlusvõime piirang võõra elu kirjeldamisel.
Kiputakse alati lähtuma tingimustest maal ja et nägemiseks on vajalik silm ja kõndimiseks jalad ja lendamiseks tiivad.


(15-05-2012, 21:33 )Müstik Kirjutas: Kõike ei jõua kirjutada, aga need siiriuslased armastavat meid väga ja nad
olevat läinud Galaktika nõukogu ette, et päästa inimkond. Probleem oli aga selles, et meie Päike pidi 1972.a. augustis füüsiliselt laienema ja see oleks pannud Maa leegitsema. Inimkond oleks selle ajal aga võinud hävineda viie minutiga. Nad said eksperimendiks loa ja ehitasid just selle eksperimendi jaoks selle suure musta laeva. Nad lõid Maa ümber holograafilise välja, mis kaitses Maad tulemerest, ilma et meie oleks midagi teadnud.
Eksperiment (jätan üksikasjad kirjutamata) osutus väga edukaks. Kõik toimus ning meie, inimesed, olime jätkuvalt elus.

Seega siis Apollo 17 missioon oli fake? Päikese laienemisel selliselt et maa leegitseks peaks Merkuur olema aurustunud sellel aastal ja Veenuselt oleks aurustunud igaveseks kogu selle planeedi lämmastikust atmosfäär. jne.
Ma ei ürita midagi ümber lükata aga huvitav oleks teada täpsemat infot et vältida katkise telefoni effekti.
http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_17

Vasta
#77
Just, väga erinevad eluvormid! Mitte kahel jalal kõndivad eluvormid.Smile
Teine sinu ära märgitud tsitaat oli võetud "Elulillest".
Kas Apollo 17 lennust ei ole siin mitte eraldi teema?
Vasta
#78
(15-06-2012, 12:09 )Müstik Kirjutas: Just, väga erinevad eluvormid! Mitte kahel jalal kõndivad eluvormid.Smile
Teine sinu ära märgitud tsitaat oli võetud "Elulillest".
Kas Apollo 17 lennust ei ole siin mitte eraldi teema?

Pidasin silmas seda et kui maa ümber oli holograafiline väli siis kuidas läbi selle Apollo kuule ja tagasi lendas kui see väli päikese füüsilise laienemise kinni pidas?

Eluvormidest niipalju et olen kohanud mingit tegelast nimega Mammon kes nägi välja nagu suur pärlikarbi valge pilv mille sees mina olin ja temaga suhtlesin. Ühtegi tavapärast elundit ei olnud näha ega ka vokaalset kõne ei olnud kuulda. Suhelda oli üpris raske kuna lähenemised asjadele ei olnud just väga inimlikud.


Vasta
#79
Küllap need siiriuslased lõid selle holograafilise välja ainult mingiks teatud ajaks.
Ma täpselt enam ei mäleta - see oli päris pikk jutt.
Aga see on huvitav, et oled sihukest olendit või tegelast vaimusilmas näinud. Smile
Vasta
#80
Seda juttu olen ma ka kuulnud. Mingi vend uuris salvestusi mis saadud tehiskaaslastelt ja sealt selgus, et andmed ei kattu. Mingi hetk olevat olnud "vahe" sees ja selle vahe olnud just nii ühe orbiidi keeru pikkune. Nagu oleks ajast jupp välja lõigatud. Omast arust panin selle kunagi ka siia mingisse teemasse aga see oli päris ammu - kas 2009 või isegi varem. Kui leian siis toon uuesti esile.
Vasta
#81
"Lilled" Müstiku tädile ja muidugi ka teistele tulnuka huvilistele.
Väidetavate tulnukate nimetus ja kirjeldus milline ta välja näeb.
Tekst on inglisekeelne.


The A-Z Of Alien Species
Vasta
#82
(01-07-2012, 00:40 )Päikeseinsener Kirjutas: "Lilled" Müstiku tädile ja muidugi ka teistele tulnuka huvilistele.
Väidetavate tulnukate nimetus ja kirjeldus milline ta välja näeb.
Tekst on inglisekeelne.


The A-Z Of Alien Species

Keegi lõustaraamatus figureeriv isik võiks selle alla laadida ja siis mitte koonerdada wink
Vasta
#83
Selle lugemiseks pole ju vaja lõustaraamatus olla...
Vasta
#84
Allalaadimiseks on vaja kas Scribid arvet või lõustaraamatu oma.
Samuti on mõnusam lugeda hiljem näiteks e-lugerist.
Vasta
#85
(01-07-2012, 00:40 )Päikeseinsener Kirjutas: "Lilled" Müstiku tädile ja muidugi ka teistele tulnuka huvilistele.
Väidetavate tulnukate nimetus ja kirjeldus milline ta välja näeb.
Tekst on inglisekeelne.


The A-Z Of Alien Species

Vähemalt minul scribd seda asjandust facebooki abil sisse logides alla laadida ei lubanud. Odavaim moodus tundub olevat maksta 5 dollarit... Aga arvan, et seesama tekst on ka netis tasuta saadaval. Näiteks see peaks olema õige asi, ma arvan: http://www.ufos-aliens.co.uk/cosmicspecies.htm

Iseasi, kas see on pigem kellegi fantaasia või tegelikkus või segu neist kahest.

Vasta
#86
Hakkasin siis uurima neid Area 51 inimesi, kes helistavad raadiotesse jne.
http://www.youtube.com/watch?v=xlpZAk0N9rU tundub päris huvitav olevat,kuid. Kas jutt on tõsi,mida ta räägib UFO'dest jms?
Vasta
#87
Jah, anonüümselt raadios nähtust-kogetust rääkida julgetakse.
Aga vähesed on julgenud tõde rääkida.

Muidu 1988. a. dok .filmis ”UFO – võltsing või tegelikkus” väideti, et selles piirkonnas oli ka kosmosetulnukaid planeet Reticulum 4-lt. Jarod -2 (pseud.) tunnistas, et 51/S4-s püüti järele teha antigravitatsioonimootoreid ja tehniliseks nõuandjaks oli hallis ülikonnas tulnukas Jarod-1.
Vasta
#88
Ma arvan, et ma räägiksin ka anonüümselt, ma kül ei tahaks, et keegi hiljem minu üle nalja teeksvõi ütleks, et peast täitsa segi läinud!!! Eriti, kui ma ei suuda kellelegi tõestada, mida või keda nägin Laugh
Vasta
#89
(08-11-2007, 06:34 )excubitoris Kirjutas: Reptiloidid on tulnud jutuks juba 1700 aastatel kui mõned ärksamad teadlased kogusid materjale inimese kujulistest ja tarkadest "maduinimestest". Kui veel täpsemalt kirjutada siis reptiloididest kirjutasid juba vanad sumerid oma kiilkirja tahvlitest. Reptiloidide eeskujuks on madu Piiblist kes keelitas Eevat maitsma üht teatud puuvilja. Seega Jason kui lahmid, et Icke vaatas filmi Matrix ja siis kukkus kirjutama on pehmelt öeldes möla.

Anna andeks kulla excubitoris.

Minu eesmärgiks on ainult tõde - ma seega rakendan meetodit "eluterve skepsis".
Kus sumeri tekstides on reptiloididest juttu?
Ei ole alust arvata et muisteil aegadel tekkisid religioonid teisiti kui tänapäeval. Tekkemehhanism on sarnane. Keegi loob impulsi ja ülejäänud lähevad kaasa.
Vana Testamendi esimeste raamatute põhjal saab teha järeldusi vaid eriti ettevaatlikult. Loomine Vana Testamendis on puhtalt maailmakirjandus - ei midagi rohkemat ega vähemat. Seega mõttekonstruktsioon "Reptiloidide eeskujuks on madu Piiblist..." külvab lihtsalt tarbetut segadust. Vana Testamendi saamislood ja kasvõi need 10 käskugi... eksju natukenegi lugenud inimene teab nende päritolu ja algupära. M;is on mu jutu mõte? Reptiilinäoga jumaluste kultus ei ole mingil juhul varjatud rassi olemasolu tunnus. Seega mainitud rassi olemasolu tõestamiseks sumeritele toetuda ei ole mõtet.
PS! 1700 aastatel ehk siis nn klassikalisel uusajal, kes need ärksamad teadlased olid?
Mu tagasihoidlik eesmärk on selgeks teha skepsise kaudu, kas reptiloidid on/olid olemas või mitte. Ehk siis vaadeldes teemat sellise negatiivse eelarvamusega on mul suurem tõenäosus adekvaatset infot leida.
PS! Küllalt keeruline on reptiloide märgata, kui osa uskujaid "näevad" neid ihusilmaga, osa teleris või fotodel ja osa väidab veendunult et neid ei eksisteeri inimfüüsikalises mõõtmes. Selguse huvides tuleb ilmselt valida esmalt mingi hm mõõde, milles nende olemasolu või mitteolemasolu tõestada üritadaLaugh
Vasta
#90
(21-03-2013, 15:21 )positiivne Kirjutas: Kus sumeri tekstides on reptiloididest juttu?

No sellest on küll väga paljudes teemades juttu olnud.
(an.unnak.ki – need, kes tulid taevast Maale).
Piiblis nimetatakse neid anakimid ja Esimese Moosese rmt-u 6. ptk-s ka nefilimideks (nephilimid). Anunnakid õpetasid sumerlastele teadusi ja kirjakeelt ja lõid tsivilisatsiooni. Nende juht oli An (hiljem Anu, keda kujutati šaakali või koerana). Teine tähtsaim juht sumerite järgi oli Enki, kes oli tihedalt seotud veega ja kelle keha katsid soomused.

Nad lõid läbimõeldud orjarassi, keda hiljem hakati kutsuma Homo sapiensiks. Sumeri tekstid jutustavad üksikasjalikult nende kosmoselaevade stardist, nende mootorite tulest ja suitsust. Ühel sumeri keraamilisel figuuril on peajumalanna Istari kujutatud kaitsekiivri ja prillidega ning juhtmete süsteemiga. Nad põgenesid purustuste eest meie planeedilt.
Video anunnakkide ehk tänapäevasemalt reptiloidide tsivilisatsioonist:
http://www.youtube.com/watch?v=zYqXafhGv...re=related

Igatahes seostatakse anunnakid ja reptiloidid, need kes Maalt vehkat ei teinud ja maa alla elama läksid, juba ammust aega.




Vasta
#91
Aitüma Müstik. Küllap kulubki alguses mul materjaliga tutvudes suurem osa ajast usaldusväärse materjeli eraldamisele ebausaldusväärsest.
Vasta
#92
Positiivne - me kõik otsime tõde - igaüks omamoodi.
Ja siin kohal tasub ka meenutada klassikut kes ütles midagi sellist:
"Täname Jumalat, et ta lasi tõel see kord sedamoodi paista".

wink

Kui vanasti nähti neid rohkem ja ka kirjeldati siis võib tunduda esmalt tõesti
imelik, et miks siis mitte enam nüüd ja praegust. Asjal võib loomulikukult
olla rohkem kui üks seletus, kuid kui süveneda teemasse siis tundub, et kuna
reptiloidid on ajaloo vältel aktiivselt tegutsenud ja see tegevus ei ole just
tunduvalt nagu inimkonna paremat tulevikku silmades pidades olnud siis ei
ole ju imelik kui see seltskond on õppinud end paremini maskeerima.

Ajaloos on olnud mitmeid seiku kus kord olemas olnud asjad on hiljem jäljetult
kadunud. On kaotatud saari ja riike, rahvaid ja loomi. Loomulikult on kõige lihtsam
seletus, et tolleaegsed inimesed olid lollid seikluse ja kuulsuse janused ego maniakid.
Samas ei tohiks unustada, et noil kaugetel aegadel oli AU mõiste hoopis midagi
muud. Mehe sõna maksis rohkem vahest kui kuld ja kard - selge, et mitte just kõik
ei olnud oma sõnade väärilised aga mitmed kadunud objektid said kirjeldatud läbi
aegade mitmete uurijate poolt.
Parim näide ehk oli mingi saar Austraalia juures kus paljud olla käinud ja siis mingi
hetk oli see kadunud. Alles hiljuti käis läbi uudis, et sealt kandist leiti madalik mis
võis vabalt olla selle saare prototüübiks ja (näiteks Krakatau) mingi looduslik
katastroof pühkis selle minema kuna koosnes sisuliselt mõnest meetrist maast mis
kattis koralle.

Selle taustal ei ole meil suurt muud midagi teha kui võimalikud lood kokku koguda ja
siis neid püüda analüüsida. Kui midagi koherentset kätte ei saa siis ei maksaks asja
ka kohe nurka visata aga jätta ta kuhugi "settima" - küll aeg arutust annab.
Vasta
#93
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...2z5qk#t=5s
Vasta
#94
https://www.google.com/search?q=elizabet...wdyeXmbF7M:

https://www.google.com/search?q=elizabet...KrzDhcSXwM:
Vasta
#95
Lihtsalt eakal inimesel lõhkeb silmas veresoon...Smile
Vasta
#96
Kas te pole kunagi mõelnud selle peale, kust ameerikasse tulid kõigepealt hipirevolutsiooniga gayd (mungad kes ei tee lapsi) ja lesbid (nunnad kes ei saa lapsi normaalsel kujul). Munklus ja nunnad on olnud ajast aega ja neid on vallanud nende usundi teispoolsuse vaimud. Ainult, et need vaimud pole tahtnud läbi laste sünni sattuda karma ümbersündidesse ja lõid endale mugavad skafandrid siin maailmas olemiseks. Viimasel ajal on neid kehade ülevõtjaid tänaseks võimu võtnud reptiile tekkinud euroopasse väga palju ja nad on ennast istutanud suurele osale võimul olevatele inimestele pähe. Sealt siis nõudmised LGBT ülimuslikkuse tunnistamiseks ka Eestis. Kes oskab kommenteerida mis liiki tegelastega tegu. Iseendast ohtlikud, keeldumine lastetegemisest ja sünnitamisest viib väljasuremisele.
Vasta
#97
...jätkan eelnevate mõtisklustega.

   
Reptiili logo näitab selgelt, kes valdab, haldab, käsutab planeet Maad ja inimrassi. Oleme juba eoone vale-peremeeste: anunnakkide, reptiloidide, Bellatrixi muundujate-illuminaatide kontrolli ja nende meeleliste mõjutuste all.

Katkend raamatust: "Inuaki – reptiil minu sees".

A: Mida tähendab "söövad"?
D: Väga lihtsalt. Ainult et see oli veel omamoodi rituaal.
A: Milline rituaal?
D: Nad kinnitasid metallvõru külge kaks niiti, mis omakorda olid kinnitatud ülisuure kristalli külge. Siis riputati ohver pea alaspidi üles ja lõigati tal kõri läbi. Veri koguti erilisse anumasse, millest seejärel jõid ringiratast kõik juuresolijad. Seejärel nüliti nahk, liha jaotati omavahel, aga jäänused visati merre.
A: See tähendab, et tegelikult olid nad halvad?
D: Nad olid väga halvad. Nüüd on neist teada palju rohkem. Nad on negatiivsed olendid. Võid neid võrrelda rändrohutirtsudega, kes tulevad, anastavad, tapavad, varastavad ressursid, reostavad planeedi, aga seejärel hülgavad selle ja lähevad uut kohta otsima.
A: Miks nad nii teevad?
D: Sest nende planeedid on ressurssidevaesed ja praegusel ajal eluks kõlbmatud. Nad jätkavad kui liik, kuid selle jaoks on neile hädavajalikud kristallid. Nende laevad ja seadmed on valmistatud kulla sulamitest ja ränist. Nad ei saa üksteist tappa ja seepärast on neil vaja otsida mujalt toitu juurde.
A: Kas nad söövad ainult liha?
D: Toiduks kasutavad nad ainult liha ja veel toituvad nad… elust.
A: Mis tähendab "elust"?
D: Nad hoiavad kristallis, mida nad kasutavad ohvririitustel… kuidas seda sulle öelda… surmahetke tunnet… ja aeg-ajalt puudutavad nad seda, et üle võtta vibratsiooni.
A: Mida tähendab "surmahetke tunne"?
D: Energia, mis vabaneb surmahetkel, on väga võimas. Sama võimas nagu energia eostumise hetkel. Just seda nad mahutasid kristalli ja kasutasid, kui see oli hädavajalik.
A: Hästi, aga mida tegi see energia?
D: Selle abil nad elavad. Sa pead teadma, et nad on kaotanud isegi mälestuse suvalisest positiivsest kogemusest. Nad ei tunne armastust. Nad ei ole võimelised seda avaldama, veel enam – nad hoiduvad sellest kramplikult eemale. Nad on kõige negatiivsemad olendid Universumis. Neil ei ole südametunnistust, ei haletsust, ei kaastunnet. Nende ainus eesmärk on liigi säilitamine.
A: Kas nad ka praegu elavad Inual?
D: Ei, nad jätsid planeedi ammu maha. Kuid nad asusid sellel üle 200 000 aasta.
A: Mulle meenub, et ütlesid 30 000 aastat!
D: 30 000 aastat hoidsid nad inuakisid orjuses, kui nii võib öelda. Täpsemalt öeldes tõusid inuakid nende vastu üles 30 000 aastat tagasi. Hakkasid tõsised vastasseisud, kus kaotati palju elusid mõlemal poolel. Siis näis, et kõik lahenes, sest anunnakid otsustasid ära lennata. Kuid see oli pettus, nad lihtsalt jätsid sellise mulje. Nende jaoks kõrgemate inuakide abiga ehitasid nad midagi maa-aluste baaside sarnast, kus nad varjusid umbes 20 000 aastat. Sealt nad juhatasid planeeti, tegeldes kogu aeg samade asjadega...
Vasta
#98
Mida rohkem ma seda LGBTd vaatan, seda rohkem tekib tunne maavälisest invasioonist samal alusel kui innuaki võttis kohaliku keha üle ja tõukas keha enda hinge nurka. Mängureegel on igatahes, et kehal ei tohi olla järeltulijaid, seepärast siis poistel munad maha ja lesbidele kliitorist m. Mõlemad steriilsed. Kisa võrdõiguslastel on pigem lesbide kisa, et neid ei tohi katsuda ega naisteks pidada. Ja see algas Ameerikast hipirevolutsiooni turjal, päritolult Frankfurdi juutide filosoofiakoolkonna üllitis kus enam juudid ei pea marksismi moodi saama ühtseks nõukogude inimeseks nagu N venemaal. Mõelge kas on selle teispoolsuse kohta materjale nn kehade ülevõtmise kohta. Ei saa ju olla et kõik lähevad hulluks ilma, et mõtleks mis on tulemus, järgmist põlvkonda see seltskond ei sünnita.
Vasta
#99
Kogu see praegu pealesurutav liberaal-globalistlik ideoloogia levib nagu katk. Mina juba ammu ei usu, et inimesed võiksid nii lollid olla, et ei saa aru selle ideoloogia inimvihkajalikust olemusest. Ka mulle tundub, et toimub massiline korpuste ülevõtmine. Lihtsalt muul moel on võimatu seletada seda neokommunistlikku hullust. Ja kurb on see, et kogu see LGBT ja vihast nõretava sallimise propaganda on suunatud lasteaedadessse ja koolidesse.
Vasta
(17-07-2020, 23:59 )Aadu66 Kirjutas: Kogu see praegu pealesurutav liberaal-globalistlik ideoloogia levib nagu katk. Mina juba ammu ei usu, et inimesed võiksid nii lollid olla, et ei saa aru selle ideoloogia inimvihkajalikust olemusest. Ka mulle tundub, et toimub massiline korpuste ülevõtmine. Lihtsalt muul moel on võimatu seletada seda neokommunistlikku hullust. Ja kurb on see, et kogu see LGBT ja vihast nõretava sallimise propaganda on suunatud lasteaedadessse ja koolidesse.

No aga ongi asi hull, kosmosetontidele on ju vaja süütuid kehasid, et mitte sattuda karmarattasse kohalikesse ümbersündidesse, ei ole võimalik, et normaalselt paljunevas ühiskonnas oleks nii palju ennast vabatahtlikult steriliseerivaid isiksusi. Sajandeid on olnud munki ja nunnasid kuid mitte kunagi ei tahtnud need mungad ja nunnad seksuaalnaudinguid ilma lapsi sigitamata oma eesmärgiks.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Gaasitoru. Kes õhkis? Punahabe 23 4,074 04-04-2023, 10:33
Viimane postitus: vasamasa
  Tuntud isikud ajaloost: kes ütles, mida ütles excubitoris 2 5,903 24-07-2021, 05:56
Viimane postitus: Tyto Alba
  Terrorismi ajalugu, ehk kes on terrorist ja mis on terror? xcad 33 6,778 17-06-2020, 12:35
Viimane postitus: jeekim
  Reptiloidid ja hübriidid Eesti poliitikas taavetitk 26 9,279 20-04-2019, 11:24
Viimane postitus: zzz34
  Kes ja miks päästis valla Esimese maailmasõja Dr. Smith 14 7,866 30-12-2017, 19:39
Viimane postitus: Punahabe
  Augustiputš 1991 - kes pidi saama Moskvas võimu haaranud hunta asevalitsejaks Eestis? Pohlatohlakas 7 5,952 23-08-2014, 12:19
Viimane postitus: Thorondor
  Kes tegelikult kirjutas "Mein Kampf"i ? Albert 5 5,739 03-05-2011, 15:57
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Minu prohveteeringud jooshik 15 5,587 14-01-2011, 22:19
Viimane postitus: Jõhvikas
  Tõeotsijate tõde-kes on tõeline? protsent 7 3,475 24-10-2008, 21:45
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat