Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oli kummitus?
#1
laskime tana kehka tundi see oli esimene ja vaatasime et terve porand on vett tais ja plikate rriietus ruumis vesi tilgub ei julgenud sinna minna ja vahetasime siis riideid saalis kutsuime kaks plikat ka saali aga kuulisme nagu oleksid hyydnud nad poiste riietus ruumist tulege siia (caroli h22lega)klassikaasale h22lega.Karmen vaatas sinna ja uks liikus me kiljusime ja kooksime v2lja statkale.suht imelik ju kedagi ei olnud seal enne meid sest see oli esimene tund ja koik ujus veest:o

Muudetud: 23-5-07 kell 18:54:59 Hallucigenia
Vasta
#2
Ühesõnaga keegi hõikas teid...keda seal läheduses(õues või mujal) ei olnud?
Uks liikus- kas sa nägid ukse liikumist või ainult kuulsid?
Vesi põrandal? Katus lasi läbi, kraan jäi eelmisest õhtust tilkuma, kanalisatsioon ajas üles etc
Statkale? Tubli.

Muudetud: 23-5-07 kell 13:40:48 Tom
Vasta
#3
ma nagin kui uks liikus ei olenud kedagi..

kuule see on kool.ja plikade vannitoas vesi tulkus TILKUS!!

ja selline ujutus oli seal ja jalied laskid valja
Vasta
#4
Jäljed?
Kas teil koolis midagi sellist enne juhtunud pole?
Üleüldse jäi see kogu jutt suhtelistelt segaseks...
:o
Vasta
#5
Pigem ma arvan, et tegemist oli lihtsalt kokkusattumustega või tahtis keegi teha lihtsalt lolli nalja teie üle.
Vasta
#6
Ei, no, jah, kuidagi imelik tundub... pakun sama arvamuse vee tilkumise kohta mida pakkus Tom. Ja uks... hinged kõverad? Jaa, saalis on kuulda samme väga hästi, kuna seal kajab ja tavaliselt saal on SUUR. Niiet, kas on üks nali kokku keeratud või teil seal lohakad inimesed (muidugi vee tilkumise kohapealt) Bleh
Vasta
#7
Ma ei usu et vee tilkumine on tekkitatud vaimu poolt. Nagu tal poleks midagi pareamt teha Laugh
Vasta
#8
Niisiiis . Kas sa mõtled et kaks plikat hüüdsid teid poiste vetsust?
Ooot , aga tüdrukute riietusruumis tilkus vesi või ?
Kuidas siis poiste oma kh vett täis oli ?
Või olid need kõrvuti ?
Sa kuulsid et see Carol hüüdis poiste riietusruumist sind ?
Te käisite ju ennem tüdrukute riietusruumis , kuidas sa siis tead et poistekas kedagi polnud ?

Hehe . Pääris palju küsimusi :O

Muudetud: 29-5-07 kell 16:27:22 Beliver
Vasta
#9
Vee tilkumine. Koristaja t88. Nii nad teevad, pesevad p6randat hommikul ja j2tavad kraanid lahti.
Vasta
#10
Kui mina niimoodi kirjutaks, lööks kirjanduse õpetaja mu ilmselt maha...
Aga ma ei saa aru miks te seda kartsite et vesi tilgub? - See on ju selline... mitte kuigi hirmus asi minu arvates.
Miks sa arvad et see midagi paranormaalset oli? Äkki lihtsalt too Carol tegi nalja vms.
Vasta
#11
kraan oli katki või teil o koolis halb koristaja ...
Vasta
#12
mul säärane juhtum kui väiksem olin ...
sõbranna juures olin ... tal oli kraan katki: kui punast keerasid oli kõik korras, sinist keerasid jooksis vesi põrandale ....
ma mõtlesin teen nalja ... jõin korra ja keerasin täiesti kindlalt õiget kraani, siis läksin teise tuppa kus oli sõbranna ja ütlesin et keerasin kogematta vale kraani, tagasi läksime oligi põrand täiesti märg, jalad mul märjad polnud, kuigi oleks pidanud olema sest ma kõndisin teise tuppa minnes märja koha pealt läbi.
üldse tal majas juhtuvad kahtlased asjad ....
Vasta
#13
Võib-olla üritas mõni poiss uksega nalja teha ja põrand võis ujuda seepärast, t kusagil oli ummistus või toru lõhkenud, kui üldse seesugune sündmus aset leidis.. Bleh
Vasta
#14
see vesi võis tulla ju sellest ,et kui seal riietusruumis on WC ja/või du¹iruum ,siis võis lihtsalt ummistus olla ja tuli veeavarii .
Vasta
#15
Kummitustel meeldib mõnikord kraane lahti keerata.
Kui uks liikus, kas sa nägid kedagi teisel pool ust. Kui ei, siis uuri kooli ajaloo kohta, on seal keegi surnud või ära tapetud või enesetapu sooritanud. Kui on, siis too kooli heli lindistav ja taasesitav seadeldis ja õhtul peale tunde pane seadeldis seal ruumis heli lindistama ja küsi küsimusi (Mis su nimi on, miks sa siin oled jne.). Kui see kummitus peaks vastama, jäädvustub see lindile, kuigi sa ise ei pruugi vastust kuulda.
NB! Enamik kummitusi ei ole pahatahtlikud.
Vasta
#16
Indigolapsed...(hyes)st. seda, et selle foorumi noorematel kasutajatel on lausa uskumatud paranormaalsed kogemused(vähemalt nad ise arvavad seda) igast pisiasjast oskavad nad midagi paranormaalset välja lugeda.

Muudetud: 3-2-08 kell 16:32:29 Freya
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnu, õhtu põik korteri kummitus DAO 28 10,909 31-03-2020, 17:36
Viimane postitus: DAO
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,252 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Kes see siis oli? Sweet1050 1 2,450 04-10-2013, 16:53
Viimane postitus: Addy
  Kummitus tabatud pildile mustdeemon 69 46,260 22-09-2013, 17:35
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 5,522 17-07-2013, 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kummitus hoidis kätt neerul -booO- 4 3,859 21-02-2013, 23:59
Viimane postitus: vainka
  Mis see kõik oli? (Hirmuäratav kogemus) Sissy 14 9,552 19-10-2012, 18:48
Viimane postitus: Addy
  Nähtav kummitus jälitab! Vaba mees 4 3,863 06-05-2012, 22:32
Viimane postitus: star scream
  Kummitus Heireka 7 5,896 20-08-2011, 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummitus? makaron 3 3,265 26-07-2011, 13:39
Viimane postitus: Anzie

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat