Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rootsi UFO grupp
Autor Sõnum
tigr
Uustulnukas

03-04-2006 17:46
Postitus: #1
Rootsi UFO grupp
Ma sooviksin vötta yhendust inimestega Eesti UfO gruppist kes on huvitatud koostööd teha Rootsi UFO gruppiga,
selle maili adressil
tiia_grenman@hotmail.com.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Gulja
Tavaliige

04-04-2006 15:08
Postitus: #2

Mida see koostöös sisladab kui sa äkki tead......

oskad ehk eelnevalt meid/mind valgustada või midagi. Ei hakka ju peaees igalepoole kohe tormama. Kuigi taolistest koostöö ettevõtmistes olen alati huvitatud.
Hallucigenia
Veteran

04-04-2006 19:01
Postitus: #3

Mis mulle küll meenub seoses Lulea Tehnikaülikooliga ... ehk selline mees nagu Bo Nordell ... Slagrutan ett piezoelektriskt fenomen.
(käed eemale, mode!)
Müstik
Shambalas

04-04-2006 19:22
Postitus: #4

Ei ole kuulnud, et oleks olemas selline asi nagu eesti UFO-Grupp, kunagi oli AKRAK, aga mis nime all nüüd tegutseb, ei tea. Kas keegi teab mõnd Eesti Ufo-huviliste ametlikku gruppi?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
tigr
Uustulnukas

09-04-2006 08:57
Postitus: #5

Vabanda et viivitasin vastusega kuid mul on väga hea meel et keegi ikka eestist huvitatud on.
Rootsi ufo organisatision on kullaltiki levinud grupp rootsis, kellel on oma websida med ajakirjaga, siin tuleb link http://www.ufo.se/. Roostlasel on uhistöö nii soome, norra ja daaniga. Mönel määrarl USA ja ka Europaga. Uhistöö seisneb informatsioni jagmesel. Vöib juhtuda et sama asja vöb näha nii rootsis kui ka eestsi. Ja aja kokku hoiu mötes on alti parem teade et vöib olla keegi teine grupp on teinud markemid selle fenomeni kohta.
Rootsis fungerar system järgmiselt, köik informatsion ufodest mis on nähtud rootsis tuleb raport centrumi, mis siis välja sorteritakse, tösisemad vöi pluffid. Vöib oleda et umbers 10% mis raporteritakse on mysteria, ja ulejäänud on seletatavad .

Pela selle kokkutulekud,kursused mm on huvitav teada saada.
Nii et kui huvi on anna endast teada.

Tsitaat:Algselt postitas: Gulja
Mida see koostöös sisladab kui sa äkki tead......

oskad ehk eelnevalt meid/mind valgustada või midagi. Ei hakka ju peaees igalepoole kohe tormama. Kuigi taolistest koostöö ettevõtmistes olen alati huvitatud.
tigr
Uustulnukas

09-04-2006 09:03
Postitus: #6

Muts maha et sa tunned Luleå teknikaulikooli, kuna ma teen doktorati just selles ulikoolis. Hm ja ma tean seda inimest ka kuid ufod ???
Mul tekib nuud huvi teada kuidas sa oled luleåga seotudSmile see on ju kuigi väike linn Rootsi standardiga vöttes
Mind paneb imestama et kas teil eestis ei olegi mingi pöhi ufo organisationi??

Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Mis mulle küll meenub seoses Lulea Tehnikaülikooliga ... ehk selline mees nagu Bo Nordell ... Slagrutan ett piezoelektriskt fenomen.
(käed eemale, mode!)
Taivo
Tavaliige

09-04-2006 15:26
Postitus: #7

kahju et see http://www.ufo.se ingliskeeles ei ole ma ei saa mitte midagi aru sealt kahjuks.(kuigi tahaks)
Hallucigenia
Veteran

09-04-2006 15:27
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas: tigr
Muts maha et sa tunned Luleå teknikaulikooli, kuna ma teen doktorati just selles ulikoolis. Hm ja ma tean seda inimest ka kuid ufod ???
Mul tekib nuud huvi teada kuidas sa oled luleåga seotudSmile see on ju kuigi väike linn Rootsi standardiga vöttes
Tänapäeva internetiajastul pole (paljudel juhtudel) eriline probleem kindlaks teha, kus keegi inimene tegutseb - antud juhul näiteks nende andmete põhjal, mida Sa enda kohta oled siin foorumis esitanud. Ja kui siis Luleå (Tehnikaülikool) vastu tuli, meenus mulle, et kunagi (ammu-ammu) olin tõepoolest paaril korral kokku saanud nimetet Bo Nordelliga. Tollal arendas BN huvitavat teooriat nõiavitsa reaktsiooni kohta. Ta arvas, et see on tingitud inimluude piesoelektrilistest omadustest, st sellest, et luud muudavad oma kuju välises elektriväljas. Ega ma seda väga uskunud ja usu nüüdki, aga ilmselt pole ka BN sellega aktiivselt edasi tegelenud (ei leidnud ta publikatsioonide listis sellekohaseid värskemaid nimetusi). Ja minugi katsetused selles vallas lõppesid ammu. See praegu mul Luleåga mingi sidet paraku pole.
Eestist mingit suuremat-soliidsemat UFO-organisatsiooni minuteada pole, tuntud UFO-uurija Eestis (ka mõned raamatud kirjutanud) on Igor Volke - temal peaks olema ka kõige parem ülevaade sellest, mis Eestis selles vallas toimunud on ja toimub (nii UFO-sündmuste kui nende registreerimise-uurimise koha pealt).
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Huvitavaid ufo-juhtumeid kogu maailmast Müstik 191 80,572 07-05-2020 09:17
Viimane postitus: igaviklane
  Põnevaid UFO-juhtumeid Tšiilist. Müstik 18 8,781 04-02-2020 15:40
Viimane postitus: Nielander
  UFO video klipid levis 13 7,457 18-03-2018 10:03
Viimane postitus: Tinar
  UFO uudised ja nähtused maailmas aastal 2014 excubitoris 83 48,427 14-03-2017 11:03
Viimane postitus: positiivne
  Juri Gagarin nägi UFO-t VLAD 15 9,652 09-01-2017 18:12
Viimane postitus: Müstik
  UFO-uuringute arhiivid. Müstik 82 34,914 26-07-2016 12:18
  UFO-uuringud ja ufonähtused Venemaal. Müstik 45 27,105 11-04-2016 10:36
  UFO uudiseid 2015 aastal Müstik 41 23,934 15-10-2015 23:06
Viimane postitus: Black Goat
  UFO vaatlused Juuli lõpust ja Augusti algusest - kompilatsioon brb 0 4,083 06-08-2015 00:35
Viimane postitus: brb
  Värsked UFO vaatlused Euroopas ja Ameerika - Juuli 2015 brb 1 4,371 01-08-2015 12:34
Viimane postitus: kents27

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog