Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kunagised suured joonised
#1
Mind on pannud mõtlema see, et kunagi kulutasid inimesed tohutuid ressursse, et koostada suuri joonised ja ehitisi, mida oli võimalik täies pildis jälgida ainult taevast... Nüüd tekib küsimus, kelle või mille jaoks oli sellist vaeva vaja näha... Näiteks kasvõi Giza püramiidid, need on paigutatud Orioni tähtkuju järgi. Milleks oli vaja just Orioni tähtkuju järgi need paigutada, kas äkki midagi tuli Orioni tähtkujust? NB! Need joonised ja ehitised mida mina silmas pean, tehti siis, kui inimene polnud veel lennumasinat leiutanud.
Vasta
#2
Nagu väga paljude asjade puhul on ka nende juures arvatavasti midagi tegemist tulnukatega, kes aitasid ise neid teha, või siis peeti neid jumalaiks ja tehti nende auks
Vasta
#3
püstitasid jumala auks ja arvasid et piilub sialt pilve serva pealt nende saavutust ja saavad siis jumalate soosingut :oBleh
Võimalik ka et tulnukad...
Vasta
#4
Mina arvan, et eelkõige seetõttu, et tuua jumalad ja teispoolsus maa peale, et inimesed tunneksid end jumalate keskel hästi vms. Eesmärk oli puhtalt religioosne, kuid samas ei ole meie võib-olla leidnud lihtsalt asjade praktilist väärtust?
Vasta
#5
ma arvan ka et religioosne eesmärk, nad olid ju loodusrahvas ja uskusid et kõik on hingestatud...
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja Mandark
Mind on pannud mõtlema see, et kunagi kulutasid inimesed tohutuid ressursse, et koostada suuri joonised ja ehitisi, mida oli võimalik täies pildis jälgida ainult taevast... Nüüd tekib küsimus, kelle või mille jaoks oli sellist vaeva vaja näha... Näiteks kasvõi Giza püramiidid, need on paigutatud Orioni tähtkuju järgi. Milleks oli vaja just Orioni tähtkuju järgi need paigutada, kas äkki midagi tuli Orioni tähtkujust? NB! Need joonised ja ehitised mida mina silmas pean, tehti siis, kui inimene polnud veel lennumasinat leiutanud.
Kust sa võtad, et inimene polnud lennumasinat leiutanud? On leitud kuskilt väljakaevamistelt kullast kujukesi ja joonistusi mingi lennukitaolise julla kohta. Ma usun, et kuinagi oli mingi kontinent või saar mida enam pole kus oli väga arenenud tehnika kus kasutati elektrit ja lennukeid jpm. Kahjuks see saar kadus kuskile ära.
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Kust sa võtad, et inimene polnud lennumasinat leiutanud? On leitud kuskilt väljakaevamistelt kullast kujukesi ja joonistusi mingi lennukitaolise julla kohta. Ma usun, et kuinagi oli mingi kontinent või saar mida enam pole kus oli väga arenenud tehnika kus kasutati elektrit ja lennukeid jpm. Kahjuks see saar kadus kuskile ära.

Atlantis?Bleh jah võis olla küll, aga võibolla on see veel alles...antarktika
Vasta
#8
Kusjuures väga tõenäoline, et vanad egiptlased kasutasid energia säilitamiseks mingisugust akut, samuti kasutasid nad valgustamiseks hõõglampe, mis töötasid elektrienergial. Olen püramiidis sees olnud ning müstiline oligi see, et sees polnud näha kohti, kus muistsel ajal oleksid olnud küünlad, samuti oleks küünalde puhul probleemiks tulnud hapniku vähene ligipääs. Nii et arvata võib, et neil olid teadmised elektrist. Lennumasin on muidugi kahtlane juhul, kui ei ole elus toimunud maal kokkupuuteid maaväliste elanikega. Vastasel juhul arvan, et seal peitubki seletus lennumasinatele - flying objects.



Sain teha postituse numbriga 1000 LaughBleh
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Mina arvan, et eelkõige seetõttu, et tuua jumalad ja teispoolsus maa peale, et inimesed tunneksid end jumalate keskel hästi vms. Eesmärk oli puhtalt religioosne, kuid samas ei ole meie võib-olla leidnud lihtsalt asjade praktilist väärtust?
Ma arvan samamoodi

Egiptlased pidid kasutama midagi sellist millest meil praegu aimu pole - mingi energiaallikas vms. Ma ei usu, et nad oleks elektrit kasutand(tõeneid pole)
Ma lugesin kuskil ka nende valgustite kohta. Oli kirjas, et legendide vms. järgi põlesid valgustid "kütet vajamatta" mitmeid aasta(kümne)id. Ka pole leitud valgustustite juurest tahma.
Imelik asi?
Vasta
#10
Elektri kasutamise kohta on leitud see patarei kuid ühes teises foorumis ma sain sellele vastu tõendi mis lükkab egiptlaste elektri kasutuse ümber, vähemalt patareidega. http://ourworld.compuserve.com/homepages...ndera3.htm
Vasta
#11
myby tegid, nad mingi süsteemiga staatilist elektrit, mida tundsid isegi kreeklased.
Vasta
#12
Nende lennumasinate kohapealt, et neil võisid olla mingisgused algelised õhupallid or some sh*t. Tegelt mingid tõendid on olemas, et inkad midagi taolist ehitasid ja lendasid. Jeesusel olevat ka mingine lennuaparaat olnud, et lendas hästi kiiresti iisraelist indiasse... kes teab, kes teab.
Vasta
#13
Jah. Indias olevat olnud veel sellised lennumasinad. Arvastavasti põhinsid need lennuaparaadid taimsetel kütustel ning neid tehti riisist jp teistest asjadest. Alkohol võibolla. Alkoholil baseeruvad sõidukid olid eelmine sajand vahepeal isegi moes. Kui vaadata neid kujukesi, siis tekib ka kohe mingi säärane mõte.
Tegelikult ka Leonardo da vinci leiutas ka mingisuguse algse kopteri.
Vasta
#14
See kopter ei tõusnudki õhku, sest omal ajal oldi arvamusel, et inimjõul ükski asi lennata ei saa. Ometi on tänapäeval vastupidist tõestatud. Kui Da Vinci oleks kasutanud rohkesti ülekandeid ning saavutanud deltaplaani taolise aerodünaamika oma masinale, siis oleks see võib-olla ka õhku tõusnud.

Inkade kohta ei oskagi kommenteerida, praegu lendavad õhupallid kuuma õhu abil, kas ka siis? Mida nad põletasid? Tänapäeval põletatakse gaasi ning see on mugav ja kerge kasutada. Aga kui nad omal ajal puuhalge põletasid, siis 100 ühele, et see lendu ei tõuse. Kahtlane tundub see inkade lendamine.

Mina olen nõus ainult sellega, et rahvast juhtis keegi targem tsivilisatsioon maalt, merelt või taevast.
Vasta
#15
Ma ei mõelnudki seda, et Indias lennati õhupallidega vaid seal lennati mingite lennuki moodi asjandustega. On leitud kujukesi ja värke (Ja mitte ainult indiast). See, et nad lendasid näiteks alkoholiga, võib tõestada see, et on leitud hiiglaslikke vilja jms hoidlaid, toiduks ei oleks tarvis olnud seda sinna koguda kuna toitu oli niigi ja just ainult ühte liiki olid need värgid seal.
Vasta
#16
Äkki seda alkoholi koguti hoopis tavalisematel eesmärkidel Bleh Inimkond on mõnuaineid tarbinud juba aegade algusest saati ning seal poleks midagi üllatavat, kui omal ajal kõvasti viina villiti. Ma ise olen küllaltki avatud igast mõtetele, kuid ma usun, et mitte meie ei olnud need, kes lendasid..
Vasta
#17
Ex ta ikka jumalate pärast oli iga täht või selle vöö andis neile juba jumala.Niiet jumalate auks pidi kõik perfektne olema Bleh
Vasta
#18
http://www.crystalinks.com/ancientaircraft.html
Vasta
#19
te olete ikka naljakad...
inimesed kes ehitasid lennukeid, kes kasutasid elektrit, kes pidasid tuumasõdu... need inimesed uskusid pimesi jumalaid ning nägid aastasadu vaeva ja higi nendele joonistamise nimel?

icic...

tegelikult... mulle meeldib too põhja aafrikas elutsev nuiaga mehike... perfektne inimesekujutis vinnastatud fallosega Laugh
ok... mida see peaks näitama pilvepiirilt peale kiigates?

esiteks: siin elavad inimesed... nui käes? võibolla tähendas nui Külalistele jõusümbolit... mida iganes. Võibolla suutsid inimesed vabaneda jumalate ikke alt (stargate sg1) ning rajasid tolle hiigelmehe meeneks jumalatele et need kunagi tagasi ei pöörduks (ju siis nui mängis mingit tähtsat rolli vabadusvõitluses... a la inimese e. nuia võim tehnika üle)

ähvardus?
aga tont seda teab...
langeb kokku viljaringidega.
Vasta
#20
See on loomulikult ebaloogiline, et inimesed, kes nii kõrgelt arenenud on, jumalaid kummardavad. Aga loogilisem versioon ilmselt oleks see, et oli mingi taevane rass, kelle kaitseks või kummardamiseks nad neid kujundeid vorpisid. Äkki oli keegi töödejuhataja, kes lihtsalt silmailu mõttes lasi inimestel (orjarahvas?) endale kraave kaevata. Selle teooria puhul tekib muidugi kohe küsimus, et miks vaja siis mingit fallosega mehikest lasta joonistada, et kas see siis mingi silmailu?

Igatpidi on see keeruline teema, sest esiteks oleks justkui kummaline, et inimesed, kes ei oma võimalust oma jooniseid kõrgemalt vaadata, teevad jooniseid, mida näeb ainult kõrgelt ning teisalt see, et isegi kui nad omaksid oskusi neid jooniseid kõrgelt vaadata, siis miks nad neid jooniseid teevad? kummardasid kedagi?
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
See on loomulikult ebaloogiline, et inimesed, kes nii kõrgelt arenenud on, jumalaid kummardavad. Aga loogilisem versioon ilmselt oleks see, et oli mingi taevane rass, kelle kaitseks või kummardamiseks nad neid kujundeid vorpisid. Äkki oli keegi töödejuhataja, kes lihtsalt silmailu mõttes lasi inimestel (orjarahvas?) endale kraave kaevata. Selle teooria puhul tekib muidugi kohe küsimus, et miks vaja siis mingit fallosega mehikest lasta joonistada, et kas see siis mingi silmailu?

Igatpidi on see keeruline teema, sest esiteks oleks justkui kummaline, et inimesed, kes ei oma võimalust oma jooniseid kõrgemalt vaadata, teevad jooniseid, mida näeb ainult kõrgelt ning teisalt see, et isegi kui nad omaksid oskusi neid jooniseid kõrgelt vaadata, siis miks nad neid jooniseid teevad? kummardasid kedagi?

Praegu on meil ntx Graffitid ja nende kõrval on lapsed sageli sellist roppust ka joonistada nagu kikkis vembaga meest...
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Selle teooria puhul tekib muidugi kohe küsimus, et miks vaja siis mingit fallosega mehikest lasta joonistada, et kas see siis mingi silmailu?
Miks mitte. Kui teada nn metsa rahva (aafrika-lõuna ameerika) pärimusi siis just nii see oli. Ka tänapäeval ülistatakse seal seda keha osa. Naistel muidugi midagi muud (tagumiku), mida suurem seda ilusam.
Vasta
#23
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Tsitaat:Esialgne postitaja Mandark
Mind on pannud mõtlema see, et kunagi kulutasid inimesed tohutuid ressursse, et koostada suuri joonised ja ehitisi, mida oli võimalik täies pildis jälgida ainult taevast... Nüüd tekib küsimus, kelle või mille jaoks oli sellist vaeva vaja näha... Näiteks kasvõi Giza püramiidid, need on paigutatud Orioni tähtkuju järgi. Milleks oli vaja just Orioni tähtkuju järgi need paigutada, kas äkki midagi tuli Orioni tähtkujust? NB! Need joonised ja ehitised mida mina silmas pean, tehti siis, kui inimene polnud veel lennumasinat leiutanud.
Kust sa võtad, et inimene polnud lennumasinat leiutanud? On leitud kuskilt väljakaevamistelt kullast kujukesi ja joonistusi mingi lennukitaolise julla kohta. Ma usun, et kuinagi oli mingi kontinent või saar mida enam pole kus oli väga arenenud tehnika kus kasutati elektrit ja lennukeid jpm. Kahjuks see saar kadus kuskile ära.
võis olla ka nii ,et meie planeet jäi neile liiga väikseks ja nad rändasid kuhugi edasi
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: max52
võis olla ka nii ,et meie planeet jäi neile liiga väikseks ja nad rändasid kuhugi edasi

terve kambaga?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne