•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
History Channel: Ancient aliens
Tervitused Uurijatele.

Algas 14 hooaeg !

Ancient Aliens S14E01 Return to Antarctica (May 31, 2019)
Ancient Aliens S14E02 The Badlands Guardian (June 7, 2019)
...

Head vaatamist
Tacian



Vasta
Tulnukatest turgatas selline teooria järsku pähe. Esiteks, miks astraalinähtus ja tulnukad on seotud? Kas üks seletus ei võiks olla selline, kui me väga väiksed olime ja alles hakkasime silmadega nägema, nägime ema või isa või kellegi teise nägu oma poole kummardumas (uurimas). Kuna me aju sel ajal ei osanud veel detaile eristada, joonistas ta "halli näo suurte silmadega" ja sinna juurde ka imestuse ja hirmutunde. Nüüd, mingil põhjusel, aju loob selle sama reaalsuse meile uneilmas 3 mõõtmelisena, kus me ise osaleme...Smile
Vasta
(02-06-2019, 15:03 )Q11 Kirjutas: Tulnukatest turgas selline teooria järsku pähe. Esiteks, miks astraalinähtus ja tulnukad on seotud? Kas üks seletus ei võiks olla selline, kui me väga väiksed olime ja alles hakkasime silmadega nägema, nägime ema või isa või kellegi teise nägu oma poole kummardumas (uurimas). Kuna me aju sel ajal ei osanud veel detaile eristada, joonistas ta "halli näo suurte silmadega" ja sinna juurde ka imestuse ja hirmutunde. Nüüd, mingil põhjusel, aju loob selle sama reaalsuse meile uneilmas 3 mõõtmelisena, kus me ise osaleme...Smile

Sul on päris huvitav mõttekäik.
Ma olen ise seostanud tulnukaid II maailmasõjaga. Need niinimetatud gray(hallid) tulnukad "said oma näo" vahetult pärast teist maailmasõda. 6 aastat kestnud laastav sõjahirm oli lõpuks läbi. Ja rahvas vajas midagi uut. Hollywoodi õudusfilmide kuldajastu saigi alguse 1950'ndatel. Samas suurte elutute silmadega hallide tulnukate kirjeldused meenutavad kangesti sõjaõudu - sõjaaegseid gaasimaske.

[Pilt: german-solider-in-a-gas-mask-from-world-...canvas.jpg]
Vasta
Siin kirjeldatakse tulnukate seotust öökullidega. http://www.theoriesofatlantis.com/featur...-they-seem
Kui googlisse panna otsisõand owl ja ufo siis annab jutte ja pilte kus tulnukaid kõrvutatakse öökullidega. Visuaalne sarnasus on olemas.
Vasta
(03-06-2019, 13:22 )Tinar Kirjutas: Siin kirjeldatakse tulnukate seotust öökullidega. http://www.theoriesofatlantis.com/featur...-they-seem
Kui googlisse panna otsisõand owl ja ufo siis annab jutte ja pilte kus tulnukaid kõrvutatakse öökullidega. Visuaalne sarnasus on olemas.

Huvitav, et seal lingil ei ole kordagi mainitud David Lynchi kultussarja Twin Peaks, kus sama motiiv käis mitu korda läbi. Pealkiri "The owls are not what they seem" (öökullid ei ole need millena nad näivad) on otse sarjast pärit. Google otsingutulemused on kohe kindlasti sellest samast sarjast inspireeritud.

Peamine küsimus peaks nüüd olema, et kumb tuli enne - kas väidetav seos või sari.
Vasta
Väidetavat seost mäletan iidamast-aadamast,täpsemalt ei mäleta aga siis seda sarja polnud olemaski,arvatavasti isegi mitte seda kanalitSmile
Vasta
Youtubes ka siis nüüd paar värskemat osa üleval - heli tundub olevat viltu.
Jäi aga silma selline huvitav detail, et on lõpuks välja toodud Jää ja Kõrbe rahva ühine punkt.
Piiblis on hiiglased kes Maale tulid - viikingitel on Odin ja Thor kes võitlevad hiiglastega...

Kas see mitte ei ole aluseks moodsa aja konfliktile kus juutide (kõrbe rahva)
juhitud NWO lammutab seda mida Jää rahvas (valge rass) on loonud, et ise ronida tippu.
Kas erinevate "jumalate"konflikt jätkub siin kohalikus garneeringus?!

https://www.youtube.com/watch?v=TATYq2H0McA
https://www.youtube.com/watch?v=c9Y8nsFDHnQ
Nagu kõigi muu sellisega siis ei maksa liiga tõsiselt võtta aga teadmine tuleb kasuks.
Vasta
Septembris oli selline imelik sündmus kui teleskoobiga tähti vaatama läksin. Kell oli vast umbes 23.00 ning olin suurel lagedal põllul. Mul oli laserpliiats kaasas ja hakkasin sellega taeva poole vilgutama ning vehkima. Mingi aja pärast istusin teleskoobi taha ja asusin Plejaade vaatama. Tavaliselt ma temast alustangi kuna ta mulle niiväga meeldib!Smile Järsku ilmus kuskilt öökull või mingi muu temasarnane lind välja ja kukkus ümber minu tiirutama, kusjuures päris madalalt. Lõpuks hakkas ta mind häirima ning segama ja sain ta viimaks ära ajada. Esimest korda oli sihuke veider asi mu elu jooksul. Ja kust ta üldse välja ilmus?
Vasta
Öökillikogemus sarnane on minulgi. Aastaid juba tagasi, öösel vaatasin ja imetlesin uhket halo Kuu ümber, heinamaa peal istudes ja mediteerides. Tuli öökull, hääletu lennuga nagu vari tegi tiiru ümber minu ja lendas ära. Super kogemus!
Vasta
Öökullid tulevadki alati uurima heinamaadel olevaid kõrgemaid kohti, kuna tavaliselt kasutavad nad selliseid kohti saagi varitsemiseks. Üksik puu keset põldu, kivi- või kännuhunnik. Neis kohtades on alati öökull platsis.
Olin kord koos ühe vanema härrasmehega koos jahil. See vana jahimees istus varasügisel õhtul keset põldu kivihunniku tipul ja passis metssigu, mina olin sama põllu serval, kõrgistmel. Vanal oli valge pipo peas ja see paistis sügavas hämaruses kaugele. Ja äkki tuli hääletul lennul jurakas kassikakk, meie kõige suurem öökull, istus talle lartsti otse pähe. Kostis hirmus röögatus ja siis kolin, kui vana koos oma püssiga kivihunnikust alla rullus.
Tulnukate, ei iidsete ega uudsetega pole sel öökulli käitumisel küll miskit ühist.
Vasta
Nii uskumatu kui see ka ei ole on antud sari olnud eetris 16 aastat!!!
Just tuli välja 16-nda hooaja 6 episood ja soovitan seda vaadata.
William Shatner "grillib" AA apologeete - "pange mind uskuma..."
https://rarbgget.org/torrent/oxlyqbz
Vasta
Algas ka 17 hooaeg...
Huvilised leiavad wink
Vasta
(08-08-2021, 10:53 )Tyto Alba Kirjutas: Algas ka 17 hooaeg...
Huvilised leiavad wink

17. hooaeg ja episood nr2 - 10 parimat kohta/tõendit mis tõestavad iidsete tulnukate teooriat.
Isiklikult olen siiski kahevahel - kas iidsed tulnukad või iidne tsivilisatsioon!?
Ei välista iidseid tulnukaid või tulnukaid üldse wink
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Project Blue Book" by History Channel 2019 Tacian 6 3,357 20-09-2020, 06:50
Viimane postitus: Tyto Alba
  UUS SARI ! Unidentified: Inside America's UFO Investigation 2019 USA History channel Tacian 3 2,742 14-07-2020, 18:35
Viimane postitus: Tyto Alba
  Ancient Aliens Debunked Aix 2 3,053 01-12-2019, 14:08
Viimane postitus: Tyto Alba
  DOKK: David Irving "The Faking of Adolf Hitler for History" Malandro 8 6,937 04-11-2019, 05:09
Viimane postitus: Tyto Alba
  UUS SAATESARI - Hunting Hitler 2015 (History Channel) Tacian 21 9,030 10-06-2018, 20:05
Viimane postitus: Addy
  In Search of Ancient Astronauts Aix 0 2,123 06-12-2016, 22:26
Viimane postitus: Aix
  ALGAS UUS dokumentaal saatesari - Search for the Lost Giants by History Channel Tacian 4 3,656 09-11-2014, 18:30
Viimane postitus: Tacian
  UUS/VANA dokumentaalsaade Invasion Earth 2014 by National Geographic Channel Tacian 0 1,975 08-11-2014, 00:03
Viimane postitus: Tacian
  UUS Dokumentaalsaate sari IN SEARCH OF ALIENS 2014 Tacian 3 3,776 27-09-2014, 18:07
Viimane postitus: excubitoris
  UUS SAADE - Aliens On The Moon - The Truth Exposed By SyFy Channel 2014 Tacian 7 5,446 11-08-2014, 20:39
Viimane postitus: soe1

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat