Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin raamatut.
Tere,
Paar aastat tagasi olin ma lugenud ühte raamatut. Peategelaseks oli üks tüdruk. Ta ema tõõtas FBIs ning isa oli politseis (vist). Linnas oli sarimõrvar ning tüdruk hakkas teda jälitama. Tüdruk tegi ise ka pahandust jne. Raamatu lõpus oli tüdruk leidnud, et ta ema oli see sarimõrvar, ning ema soovis, et ta tütar ühineks temaga, tappes ühe noore. Tüdruk keeldus ning tappis oma ema, ning jättis nooruki sinna, ning kutsus politsei. Politsei arvas, et ta ema oli läinud pätti püüdma, aga oli ise surma saanud.

Kui keegi teab, mis selle raamatu nimi ning autor on, palun andke teada.
Tänan lugemast,[/size][/font]
kkkl
Vasta
(21-09-2017, 19:00 )kkkl Kirjutas: Tere,
Paar aastat tagasi olin ma lugenud ühte raamatut. Peategelaseks oli üks tüdruk. Ta ema tõõtas FBIs ning isa oli politseis (vist). Linnas oli sarimõrvar ning tüdruk hakkas teda jälitama. Tüdruk tegi ise ka pahandust jne. Raamatu lõpus oli tüdruk leidnud, et ta ema oli see sarimõrvar, ning ema soovis, et ta tütar ühineks temaga, tappes ühe noore. Tüdruk keeldus ning tappis oma ema, ning jättis nooruki sinna, ning kutsus politsei. Politsei arvas, et ta ema oli läinud pätti püüdma, aga oli ise surma saanud.

Kui keegi teab, mis selle raamatu nimi ning autor on, palun andke teada.
Tänan lugemast,[/size][/font]
kkkl
Kasvõi ühte karakteri nime raamatust ei tea?

Vasta
Vabandust, seda ma ei mäleta. Aga raamatut lugesin 1-5 aastat tagasi ning see oli suhteliselt uus siis
Vasta
Veidi täpsemalt, siis, 3-4 aastat tagasi suvel lugesin seda. Kui soovid, et ma prooviksin kirjutada sisu veelgi täpsemalt, anna teada
Vasta

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin raamatut 2. kkkl 5 5,238 19-05-2023, 22:37
Viimane postitus: xcad
  Otsin raamatut 3 kkkl 0 5,383 02-01-2018, 13:04
Viimane postitus: kkkl
  Otsin nõida: armastatu tagasivõitmine Avefer 54 22,700 27-10-2011, 21:17
Viimane postitus: deathangel23

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne