Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Järjekordne "Vajan abi uurimistööga"
#1
Plaanin teha sel aastal rahvaluule olümpiaadi raames uurimistöö teemal "Lood ühest nõiast". Selleks on vaja teha intervjuu kellegagi, kes on avastanud endal teatud erilised võimed (nt ravitsemine, telekinees, võime pendli kaudu vastuseid saada, selgeltnägemine). Oleksin väga tänulik, kui keegi foorumlastest nõustuks vastama mõnele küsimusele seoses oma võimetega või juhataks mind kellegi sellise juurde. Ma saan aru, et paljud ei taha kellegagi, eriti võõrastega, sellist teemat arutada, aga loota võib alati Smile

Teine võimalik viis selle töö tegemiseks oleks intervjueerida inimesi seoses mõne varasemal ajal elanud nõiaga (eelistatavalt lähedane). Selleks oleks vaja küllaltki põhjalikke teadmisi selle nõia kohta.

Intervjuu võiks toimuda hiljemalt detsembris. Elan Tallinnas, aga olen nõus muidugi mujale ka sõitma. Igasugune abi nõidade leidmisel on tänuväärt Laugh
Vasta
#2
Soovitan teadmameest Kalju Paldist.
Väga jutukas inimene ja sõbralik ka.

Peale loengute (neid annab ta bioenergia, pendli, infoväljade,
enesetervendamise võimaluste teemadel jne) püüab Kalju enesetervendamise
niidiotsi jagada ka individuaalselt. Alles siis, kui keegi temalt nõu küsib,
rakendab ta oma nägemisvõime ja loeb infoväljadelt palju huvitavat, mida
edastada.

http://www.arengutee.com/teadmamees-kalju-paldis.html

Kontakti saad võtta kasvõi FB-i kaudu.

Vasta
#3
(10-10-2014, 19:15 )Müstik Kirjutas: Soovitan teadmameest Kalju Paldist.
Väga jutukas inimene ja sõbralik ka.

Peale loengute (neid annab ta bioenergia, pendli, infoväljade,
enesetervendamise võimaluste teemadel jne) püüab Kalju enesetervendamise
niidiotsi jagada ka individuaalselt. Alles siis, kui keegi temalt nõu küsib,
rakendab ta oma nägemisvõime ja loeb infoväljadelt palju huvitavat, mida
edastada.

http://www.arengutee.com/teadmamees-kalju-paldis.html

Kontakti saad võtta kasvõi FB-i kaudu.

Sünkroonsus -astus täna just minu juurest läbi wink
Polnudki teist juba ammu näinud wink
Vasta
#4
(10-10-2014, 19:15 )Müstik Kirjutas: Soovitan teadmameest Kalju Paldist.
Väga jutukas inimene ja sõbralik ka.

Peale loengute (neid annab ta bioenergia, pendli, infoväljade,
enesetervendamise võimaluste teemadel jne) püüab Kalju enesetervendamise
niidiotsi jagada ka individuaalselt. Alles siis, kui keegi temalt nõu küsib,
rakendab ta oma nägemisvõime ja loeb infoväljadelt palju huvitavat, mida
edastada.

http://www.arengutee.com/teadmamees-kalju-paldis.html

Kontakti saad võtta kasvõi FB-i kaudu.

Suur tänu!

Vasta
#5
Parem võtke käsile minu postitused siin foorumis. On mida uurida ja mille kallal oma pead murda! Saate palju rohkem teada, kui ükskõik – missuguse nägijaga suheldes. Kõik nad ajavad niisugust ümarikku juttu, mis ei vii mitte kuhugile.
Vasta
#6
(11-10-2014, 14:29 )kalldunn Kirjutas: Parem võtke käsile minu postitused siin foorumis. On mida uurida ja mille kallal oma pead murda! Saate palju rohkem teada, kui ükskõik – missuguse nägijaga suheldes. Kõik nad ajavad niisugust ümarikku juttu, mis ei vii mitte kuhugile.

Arvan miskipärast, et see ei loeks väga hea allikana.

Vasta
#7
Noh jah – parafraseerime Murfi seadust.

Teaduslik töö on see, kui uuritakse mittemidagi. Seni kuni teatakse kõike, mittemillestki.

Lisan juurde. Sellest mittemillestki tuled rääkida (kirjutada) nii kaua ja nii keeruliselt, et mitte keegi ei saaks mittemillestki aru.
Ainult sel ljuhul saab seda nimetada teaduslikuks tööks.
Loogikal põhinev töö, ei ole teaduslik töö.


Vasta
#8
(10-10-2014, 18:48 )KiShaper Kirjutas: Plaanin teha sel aastal rahvaluule olümpiaadi raames uurimistöö teemal "Lood ühest nõiast". Selleks on vaja teha intervjuu kellegagi, kes on avastanud endal teatud erilised võimed (nt ravitsemine, telekinees, võime pendli kaudu vastuseid saada, selgeltnägemine). Oleksin väga tänulik, kui keegi foorumlastest nõustuks vastama mõnele küsimusele seoses oma võimetega või juhataks mind kellegi sellise juurde. Ma saan aru, et paljud ei taha kellegagi, eriti võõrastega, sellist teemat arutada, aga loota võib alati Smile

Teine võimalik viis selle töö tegemiseks oleks intervjueerida inimesi seoses mõne varasemal ajal elanud nõiaga (eelistatavalt lähedane). Selleks oleks vaja küllaltki põhjalikke teadmisi selle nõia kohta.

Intervjuu võiks toimuda hiljemalt detsembris. Elan Tallinnas, aga olen nõus muidugi mujale ka sõitma. Igasugune abi nõidade leidmisel on tänuväärt Laugh

Täitsa huvitav, mis on praegusajal nõia kriteeriumid wink. Vanasti nimetati ka taimedega ravitsejat nõiaks.

Iseenesest võib leida selliseid "nõidasid" netist palju, kes soovivad ennast ja oma andeid reklaamida https://www.google.ee/search?q=eesti%20n...%C3%B5iad+

Kuna ebola viirus on väga tõsiseks ohuks kujunenud, siis olen tahes-tahtmata mõelnud, et huvitav, millised joogapraktikad, nõiarohud, meditatsioonid, puhastusriitused jms värk kõige tõhusamaks osutub selle surmahaiguse kaitseks. Sest kindel on see, et kui Kõiksus lubab midagi ohtlikku liikvele, siis on alati olemas ka "vasturohi" selleks. Ning see võib olla ootamatult lihtne ...
Mitte et ma seda omal nahal proovida tahaksin...
Vasta
#9
Minu arust on teadusliku töö kriteeriumid päris mõistlikud. Igatahes on neile vastavad tööd arusaadavamad kui suurem osa tugevalt subjektiivset teksti, mis internetis leidub. Pealegi ei läheks teadusel eriti hästi, kui igasugusel loogikal põhinev töö, loetaks teaduslikuks tööks (ai, kui halva nalja ma tegin).
Vasta
#10
(11-10-2014, 18:21 )KiShaper Kirjutas: Minu arust on teadusliku töö kriteeriumid päris mõistlikud.....

Kindlasti on. Lihtsalt lõbus ja ootamatu on lugeda sõnu "teaduslik töö" ja "nõiad" ühes ja samas kontekstis.
Auu Kage, sina oskaksid sellele vist asjalikumalt vastata wink.
Vasta
#11
(11-10-2014, 18:28 )Minaelan Kirjutas:
(11-10-2014, 18:21 )KiShaper Kirjutas: Minu arust on teadusliku töö kriteeriumid päris mõistlikud.....

Kindlasti on. Lihtsalt lõbus ja ootamatu on lugeda sõnu "teaduslik töö" ja "nõiad" ühes ja samas kontekstis.
Auu Kage, sina oskaksid sellele vist asjalikumalt vastata wink.

Oleksin vist pidanud mainima, et see oli vastuseks eelmisele postitusele Laugh Ma imestasin isegi neid teemasid lugedes, et nii äärmuslikud valikud on antud.

Vasta
#12
(11-10-2014, 18:28 )Minaelan Kirjutas: Kindlasti on. Lihtsalt lõbus ja ootamatu on lugeda sõnu "teaduslik töö" ja "nõiad" ühes ja samas kontekstis.

Ehk pakuvad sulle Minaelan huvi ka TÜ eesti ja rahvaluule osakonna juures 1994-2014 kaitstud tööde huvitavad pealkirjad:

http://www.ut.ee/folk/index.php/raamatuk...tstud-tood

Endal jäi pilk pidama niisugustele töödele nagu:

Aado Lintrop: Siberi šamanism. Šamaanivisioonid ja nende pärimuslik kontrollimine."(1995)

"Luupainaja muistendite tähendusest Eestis."

"Paide Anna UFO-lood, nende žanriline analüüs ja struktuur."(2007)

"Kolga mõisa kummituslood Ulvi Meieri jutuvaramus." (2008)

"Haldjakogemus eesti metshaldjamemoraatides." (2009)

"Lapsetapu ja libahundi motiivid eesti õuduskirjanduses." (2011)

"Sensitiivid tänapäeva eesti rahvausundis: nende kujutamine kogumikus "Eesti nõiad"(2012)

"Vandenõuteooriad kui tõlgendussüsteem ja maailmapilt. Vaateid Uuele Maailmakorrale." (2012)

Ise arvan, tore kui inimesed saavad kirjutada töid asjadest, mis neid huvitavad.


Vasta
#13
(11-10-2014, 19:23 )Müstik Kirjutas:
(11-10-2014, 18:28 )Minaelan Kirjutas: Kindlasti on. Lihtsalt lõbus ja ootamatu on lugeda sõnu "teaduslik töö" ja "nõiad" ühes ja samas kontekstis.

Ehk pakuvad sulle Minaelan huvi ka TÜ eesti ja rahvaluule osakonna juures 1994-2014 kaitstud tööde huvitavad pealkirjad:

http://www.ut.ee/folk/index.php/raamatuk...tstud-tood

Endal jäi pilk pidama niisugustele töödele nagu:

Aado Lintrop: Siberi šamanism. Šamaanivisioonid ja nende pärimuslik kontrollimine."(1995)

"Luupainaja muistendite tähendusest Eestis."

"Paide Anna UFO-lood, nende žanriline analüüs ja struktuur."(2007)

"Kolga mõisa kummituslood Ulvi Meieri jutuvaramus." (2008)

"Haldjakogemus eesti metshaldjamemoraatides." (2009)

"Lapsetapu ja libahundi motiivid eesti õuduskirjanduses." (2011)

"Sensitiivid tänapäeva eesti rahvausundis: nende kujutamine kogumikus "Eesti nõiad"(2012)

"Vandenõuteooriad kui tõlgendussüsteem ja maailmapilt. Vaateid Uuele Maailmakorrale." (2012)

Ise arvan, tore kui inimesed saavad kirjutada töid asjadest, mis neid huvitavad.

See on tõesti mulle üllatav, et sel alal nii palju uurimistööd on tehtud. Ja vaatasin, et nad on ikka väga pikad - mõned ligi 100 leheküljelised...ja mul on niigi pikk järjekord raamatuid ootel lugemiseks. Aga kunagi võtan nad ette...kui ebola mind enne "koju" ära ei vii wink.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kadunud. Sensitiivne abi. Tom 81 69,499 11-01-2020, 20:36
Viimane postitus: sakala
  Palun abi kadunud id kaardi leidmisel Tiiuke 7 4,887 20-12-2014, 14:16
Viimane postitus: Digitaria
  Abi ja infot palun ttlauri 4 3,214 01-10-2013, 15:30
Viimane postitus: Müstik
  Suur mure, palun abi. Tahanminagi 5 4,718 10-02-2013, 19:24
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi ! Tanel244 26 13,811 15-12-2012, 18:27
Viimane postitus: Samir
  Palun abi. Murelik 1 7,725 09-06-2012, 14:10
Viimane postitus: Päikeseinsener
  palun abi kadunud sõbra leidmisel tsill 10 7,424 03-05-2012, 20:50
Viimane postitus: Liine

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne