Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Illusioon või energiate kasutamine.
#1
Seda videot vaadates on, et tegemist on muidugi showga aga siiski kuidas mees väikest kuuli õhus hoiab on minu jaoks küsimus. Ma täiesti usun et on võimalik pealaele üksteise otsa panna 4 kuuli seisma kasutades mis iganes energiat selleks vaja on ja samaoodi hoida õhus klaaskuuli. Aga võib olla on ikkagi see puhas mustkunst Smile


https://www.facebook.com/photo.php?v=270...=3&theater
Vasta
#2
Väga huvitav koht videos 2.53 ja teine 3.10. Jälgige silmi.
Vasta
#3
Sealsamas kommentaarides käis jutt kaadris vilksatanud nöörist .
Aga silmad olid tal ülimalt kummalised jah .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Needus, negatiivne energia või sitt õnn? Nartsissiõis 2 805 08-03-2025, 10:06
Viimane postitus: kalldunn
  Kas juhused või mõttejõud... Andri 17 11,508 17-05-2020, 16:11
Viimane postitus: Minaelan
  Kas paramaailm või mitte? asuur 2 3,099 12-02-2016, 09:56
Viimane postitus: kalldunn
  Kas meie kuulmine trikitab või... hulkuv hing 8 5,411 01-10-2013, 09:16
Viimane postitus: insomnia
  Kas tehnilised viperused või vaimud? J.S 10 5,609 25-10-2011, 11:15
Viimane postitus: excubitoris
  Saatus või juhus? akvamariin 7 5,012 16-10-2011, 13:34
Viimane postitus: Ott Sama
  Mis või kes on "kuratt" MK911 11 6,196 04-01-2008, 21:32
Viimane postitus: kulfing
  Hea elu-müüt või tegelikkus? maggi 8 4,197 03-03-2007, 23:20
Viimane postitus: Tutanhamon
  Teeme ise keravälgu ... või helendava hapukurgi Hallucigenia 1 2,212 12-06-2006, 13:30
Viimane postitus: neitsi
  Photoshop või läbipaistev mees? Tutanhamon 15 8,240 02-12-2004, 20:10
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne