Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abikaasa on energiavampiir?
#1
Tere!
Olen siin täitsa uus ja natuke kõhkvel. Ei osanud õiget foorumitki valida...
Mure on hetkel juba VÄGA suur. Nimelt mulle tundub, et mu mees on energiavampiir. Ta on äärmiselt kontrolliv ja armukade. Kui olen kaugemal, siis helistab päevas mitmeid kordi. Kui ta mind kallistab, siis on mul sageli selline tunne, et ma nõrken ja "valgun" tema käte vahelt põrandale. Ka on ta väga domineeriv ja sageli püüab (mulle tundub, et teadlikult) mind endast välja viia nii, et ma ahastusest nutan. Olen õppinud ennast kontrollima ja tundub, et seda närvilisem ning ärrituvum on tema. Olen püüdnud temast lahku minna, aga tema hüsteeriahood ning minu alandamised on hirmsad. Hetkel on minu majandulik seis selline, et mul ei ole lastega mitte kuskile võimalik minna ja tema keeldub meie juurest lahkumast. Ütles, et tapab mu ära, aga majast välja ei koli... Smile Olen täielikus kimbatuses... Oleksin väga õnnelik isegi selle üle, kui ta endale kuskil kaugemal mõne suure armastuse leiaks - peaasi, et mina saaks temast lahti. Kuidas edasi minna ja kuidas lahti saada energivampiirist.
Vasta
#2
(16-03-2014, 18:42 )Angervaks Kirjutas: Ok, ja mis tegid siis, et selliseks muutus?

Väga huvitav küsimus... Smile Ilmselgelt midagi väga koledat. Kui ainult ise teaks, midaHrmm
Vasta
#3
Ta on rohkem armukade, muud midagi ja see on kaasa sündinud haigus, mida ravida ei saa...
Vasta
#4
Ta ei ole energiavampiir kullake. Ta on terrorist. Sa vea ta endaga suhtenõustaja juurde. Kui ta ei ole nõus tulema, siis mine üksi. Ja vanemate juurde on sul võimalik pageda? Ähvarduste peale peada aga politseile märku andma või küsima nõu, mida teha edasi olukorras, kus sa ei tea, kui tüsiseltvõetavad tema ähvardused on.
Vasta
#5
Ehtne näide, miks ei tasu enne lapsi tegema hakata, kui suudad ennast ise ära majandada. Kunagi ei või teada, millise hullu otsa satud ning majanduslik sõltuvus teeb lahkumise väga raskeks. Muud võimalust väga ei olegi, kui tuleb kuidagimoodi iseseisvaks saada. Esialgu kasvõi sugulaste abil, kelle juurde saab mõneks ajaks pageda.
Vasta
#6
(16-03-2014, 23:11 )Wolfgirl Kirjutas: Ehtne näide, miks ei tasu enne lapsi tegema hakata, kui suudad ennast ise ära majandada. Kunagi ei või teada, millise hullu otsa satud ning majanduslik sõltuvus teeb lahkumise väga raskeks. Muud võimalust väga ei olegi, kui tuleb kuidagimoodi iseseisvaks saada. Esialgu kasvõi sugulaste abil, kelle juurde saab mõneks ajaks pageda.

Ri ole nii,peab mõistma mis soost oled!
...st. naine on inimese abi...
Vasta
#7
(16-03-2014, 23:40 )zzz34 Kirjutas:
(16-03-2014, 23:11 )Wolfgirl Kirjutas: Ehtne näide, miks ei tasu enne lapsi tegema hakata, kui suudad ennast ise ära majandada. Kunagi ei või teada, millise hullu otsa satud ning majanduslik sõltuvus teeb lahkumise väga raskeks. Muud võimalust väga ei olegi, kui tuleb kuidagimoodi iseseisvaks saada. Esialgu kasvõi sugulaste abil, kelle juurde saab mõneks ajaks pageda.

Ri ole nii,peab mõistma mis soost oled!
...st. naine on inimese abi...
Et naine ei ole nagu nimene või ...??
Vasta
#8
Tüüp pole energiavampiir vaid lihtsalt nõrk inimene, kes üritab teist nõrgana hoida (alandades), et siis ise end tugevamana tunda. Armukadedus on hirm mahajätmise, üksinduse ees. Armukadedad on ennast alaväärsena tundvad inimesed, kes kogu aeg kardavad, et teine tema juurest sellepärast minema jalutab. Suurt armasutust ta vaevalt et kuskil kaugemal leiab, sest ta on keskendunud olemasolevast kramplikult kinnihoidmisele.

Sind aitab ainult see, kui lähed tööle ja otsid endale oma elamise. Kui olete abielus ja pole teinud kindlat lepingut, siis on sul lauhutuse korral õigus osale varast ja lastel alimentidele.
Vasta
#9
Ehhh... Kõikidele ironiseerijatele ütlen, et tean isegi, et olen olnud rumal, liiga usaldav ja ikka ning jälle lootev. Ühesõnaga lausloll...
Käin hetkel tööl 1,5 ametikohaga. Aga oma äärmiselt rumala lootuse ja uskumisega olen lasknud muutuda olukorral selliseks, et minu nimel on hulk laene, mida ma tõesti enam üksi kanda ei jõua. Ema poole ma minna ei saa, sest sinna lihtsalt ei mahu Smile
Mõistan, et see siin on hoopis vale foorum... Smile Ei teagi, mid amõtlesin. Vist lootsin, et kui ta ongi energiavampiir, siis keegi tark ütleb, et "tee nii" ja kõik laheneb ning saab korda...
Vasta
#10
(17-03-2014, 14:02 )Jänkel Kirjutas: Ehhh... Kõikidele ironiseerijatele ütlen, et tean isegi, et olen olnud rumal, liiga usaldav ja ikka ning jälle lootev. Ühesõnaga lausloll...
Käin hetkel tööl 1,5 ametikohaga. Aga oma äärmiselt rumala lootuse ja uskumisega olen lasknud muutuda olukorral selliseks, et minu nimel on hulk laene, mida ma tõesti enam üksi kanda ei jõua. Ema poole ma minna ei saa, sest sinna lihtsalt ei mahu Smile
Mõistan, et see siin on hoopis vale foorum... Smile Ei teagi, mid amõtlesin. Vist lootsin, et kui ta ongi energiavampiir, siis keegi tark ütleb, et "tee nii" ja kõik laheneb ning saab korda...

Ta ei ole energiavampiir. Ta allutab sind ja see imeb vere su soontest ja energia su lihastest. Paistab, et oled olnud ja ka praegu oled selline alluv tüüp, ilmselt natuke madala enesehinnanguga. Kas laenud on sinu kaelas seepärast et sina said neid anukesena võtta? Igal juhul paistab, et sa pead hakkama vastu aga nii käest lastud olukorras on see keeruline. Sa otsid kompromisse ja püüad mõista ja tülidevabalt suheld ja see teeb sind nõrgemaks kogu aeg. Üldiselt pead sa siiski hakkama ise uurima oma laenude refinantseerimise võimalusi. Sellised on reaalselt olemas. Jääb ka mulje, et mees hindab ennast reaalselt väga madalalt ja on sinu seljas mugavalt sisse seadnud. Kuna ühendavaid sidemeid teie vahel napib, siis ta kompenseerib seda armukadedusega ja tunneb hirmu turvalise elu kadumise ees. Halvaks läinud suhe.

Muide sinu olukorras naistele on turvakodud olemas täiesti. Nende kohta maksab uurida. Saad seal elada koos oma lastega, kuni mingi lahendus tekkib.
Vasta
#11
Muidugi võib ka ise otsida uue mehe, kes vana välja tõstab...
Vasta
#12
Täpselt nii! !Otsi uus mees! Nii lihtne see ongi,
Vasta
#13
Oleks see nii lihtne Sad laste kõrvalt ja piiratud asulas.
Vasta
#14
Tuleb luua ParaDate24. Nõiad, teadmamehed, tulnukad, vaimolendid, nad kõik vajavad armastust.
Vasta
#15
Suurepärane algatus. Aga paradeidis siis ei ole selliseid algelisi mõsiteid nagu mees-meest, naine-meest jne Laugh On Must maag-voodoo nõida. šamaan-tuuslarit Laugh
Vasta
#16
(17-03-2014, 22:41 )positiivne Kirjutas: Suurepärane algatus. Aga paradeidis siis ei ole selliseid algelisi mõsiteid nagu mees-meest, naine-meest jne Laugh On Must maag-voodoo nõida. šamaan-tuuslarit Laugh

...energiavampiir vabatahtlikku doonorit
(sadomasonurgake peab ka ju olema Laugh Laugh )

Vasta
#17
Siin läks päris toredaks Smile Mul juba hoopis parem olla Laugh
Vasta
#18
Laugh Laugh päevatuju head sõbrad - siit saab päevatuju. Laugh
Vasta
#19
Mis sissetulekud on mehel, kas laenud ja kulud on pooleks või naise õlul, kui naise õlul on tegu tüüpilise naiste persse peal liugu laskjaga, kes magusaga ründab ( Kui ta mind kallistab, siis on mul sageli selline tunne, et ma nõrken ja "valgun" tema käte vahelt põrandale) ja oma käpa all hoiab ise rõõmsalt vilistades.
Vasta
#20
Kui sul on otsustavust seda suhet lahku ajada. siis tapmisähvardusi võiksid hakata märkima üles nõustaja juures. Ja nii ütledki, et mees ähvardab aga sa ei tea, kui tõsiseltvõetavad need ähvardused on. Peaasi, et märk jääb maha. Hiljem lahutusprotsessis tunnistavad need "märgid" sinu kasuks, kui mees peaks musta valgeks rääkima hakkama. Ehk siis, kui sa oled nõrgem, siis pead olema targem ja kavalam.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Energiavampiir? -vatu- 60 30,646 21-10-2011, 23:27
Viimane postitus: Co0zhy-

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne