Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väline energia
#1
Ei oska öelda kas see täpselt siia teemasse läheb. Seda on väga raske seletada aga ma üritan seda sellest olenemata üle kivide ja kändude. Mul on umbes 4-5 korda olnud, et enne magama minekut tekib imelik surin kehasse sisse. Selline tunne oleks nagu tohutu energia vool käiks läbi minu ja nagu miski tiriks mind kehast välja. Kõik hakkab nagu rappuma/ kõikuma. Kui see energiavool lõpuks kaob siis ma ei ole kaotanud oma energiat ega ka pole midagi juurde tulnud. Selline tunne, et nagu ma oleks vahelüli. Millegipärast on mul selline järeldus tekkinud sellest kõigest nagu keegi jälgiks mind. Mu voodi asub täpselt peaga majatagumise ukse juures ja vaade kohe metsale. Igakord kui see kõik on toimunud olen ma kuulnud imelikke hääli kas mingit kolksatust või siis kõige sarnasem hingamisele lähedane hääl. See tunne on selline vahepealne. Kuidas öelda, et pool kartlik ja pool ärevus nagu kõik see paranormaalsus.
Vasta
#2
(09-06-2013, 15:41 )Wahankh Kirjutas: Ei oska öelda kas see täpselt siia teemasse läheb. Seda on väga raske seletada aga ma üritan seda sellest olenemata üle kivide ja kändude. Mul on umbes 4-5 korda olnud, et enne magama minekut tekib imelik surin kehasse sisse. Selline tunne oleks nagu tohutu energia vool käiks läbi minu ja nagu miski tiriks mind kehast välja. Kõik hakkab nagu rappuma/ kõikuma. Kui see energiavool lõpuks kaob siis ma ei ole kaotanud oma energiat ega ka pole midagi juurde tulnud. Selline tunne, et nagu ma oleks vahelüli. Millegipärast on mul selline järeldus tekkinud sellest kõigest nagu keegi jälgiks mind. Mu voodi asub täpselt peaga majatagumise ukse juures ja vaade kohe metsale. Igakord kui see kõik on toimunud olen ma kuulnud imelikke hääli kas mingit kolksatust või siis kõige sarnasem hingamisele lähedane hääl. See tunne on selline vahepealne. Kuidas öelda, et pool kartlik ja pool ärevus nagu kõik see paranormaalsus.

Siin foorumis on muidugi teadjamaid inimesi, aga nii palju kui ma seda teemat uurinud olen, siis tegemist on hüpnagoogiaga või une paralüüsiga, mida esineb erinevates vormides. Võib tekkida enne magamajäämist või ärkamisel. Sümptomiteks surin kehas, võimetus liigutada, mingite kolksatuste kuulmine, südame pekslemine, võimsad erinevad vaimsed kogemused, mis võivad olla negatiivsed (nö luupainaja) või positiivsed (kehast väljumine, surmaeelne kogemus (NDE)). Sõltumata kultuuriruumist kogeb seda 17-20% inimesi vähemalt korra elus. Teadlased on selgeks teinud neuroloogilised mehhanismid, mis samal ajal ajus toimuvad, aga mis, miks või kuidas see tekib, see on täielik müstikaSmile


Vasta
#3
Kas see fenomen tekib siis, kui oled ruumis üksi või ka siis kui on teine/teisi?
Vasta
#4
väga huvitav selle kohta isegi mingisugune seletus olemas aga ma saan end liigutada nagu tavaliselt mul ei pea isegi und olema lihtsalt vedel voodis enne magama jäämist. See tunne tekib üksi olles just enne magama jäämist. Olen tundnud seda isegi filmi vaatamise ajal enne magamajäämist aga see energia on palju nõrgem, sest segaja on. See kogemus on väga meeli erutav ma ei karda seda hoopis vastupidi huvi on selle vastu suur, sest energia on tohutu mis läbi käib tohutu jõud. Huvitav on see, et ma ei kaota oma energiat ega tule midagi juurde nagu eelpool mainisin, kui see kõik läbi saab. Olen terve elu kogenenud ja näinud paranormaalsust iga asi on uus ja huvitav Smile)
Vasta
#5
Tegele oma "võimetega".
Vasta
#6
lapsepõlves ma oskasin kõike ette ennetada, kes kusagilt tuleb, mis ilm väljas, bingonumbrid panin täppi ja kõike muud. Nüüd ainult harva kusagilt tuleb see kõik esile. Vahepeal see ette tunnetamine oli päris tõsine. Kusagilt tuli lambi mõte pähe kuigi ma isegi seda ei mõelnud ja nii see juhtuski nii halb, kui ka hea. Kas on mingeid nippe kuidas arendada oma võimeid? Kui vaid saaks need lapsepõlve võimed tagasi..hetkel suht jännis ei oska kusagilt alustada ja mismoodi. Tänud!
Vasta
#7
Üldjuhul peaksid ise leidma tee kuidas seda teha. Tavaliselt käib see nii.
Vasta
#8
Eile just oli mul väga haige asi.. Enne magama minekut hakkasin mingit olendit nagu enda vaimusilmas või enda ees nägema, kes moondus mingiks nõiaks/vanamutiks vaikselt (alguses ei saanud üldse aru mis asi see on). Esialgu mõtlesin, et oh lahe - proovin vastupanu osutuda, äkki saan out of body experiance'i vms.. Siis hakkasid räiged hääled käima ka veel kõrvades koos surinaga (umbes "vouunn-vouuunn-vouunn") hästi intensiivselt, ja see kujutis mis mul tekkis, muutus ka järjest õudsamaks ja siis ärkasin ülesse, süda puperdas. Ei oska mingit seletust anda eriti. Tundus, nagu keegi oleks ühendust võtnud, aga ei tea.

Enne seda olin sellises pool-unes, meditatiivses seisundis. See võttis une-rajalt kohe maha ja äratas ülesse.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Toit kui energia xcad 79 17,223 23-04-2024, 23:14
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas leida energia kohti slippin 34 30,337 25-06-2018, 06:38
Viimane postitus: Tinar
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 6,388 23-07-2017, 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Energia parasiit selgus 8 14,812 02-08-2016, 11:26
Viimane postitus: Digitaria
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 19,330 14-06-2016, 10:34
Viimane postitus: Müstik
  Energia meie sees Celtic 9 8,395 08-03-2016, 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Energia sageduse tõstmine chapy 7 7,079 15-07-2014, 08:48
Viimane postitus: chapy
  Puude energia WhiteWolf 30 31,731 15-06-2014, 20:36
Viimane postitus: sirlye83
  Energia raputab mind chico 3 3,192 25-02-2013, 16:06
Viimane postitus: lendav kokk
  Kas halb energia või midagi muud ? mariaolenju 17 11,289 16-11-2012, 12:39
Viimane postitus: kodukäija

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat