Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kohutavad nägemused ei lase magada
#1
Tere, sooviks nõu teie käest, olen juba päris mures. Räägin kogu loo.

Olen suhteliselt väikesest peale kartnud pimedust, ei tea mis põhjusel. Hiljem on kaasa aidanud kindlasti ka õudusfilmide vaatamine, enam ma neid ei vaata. Aga magada olen ma alati julgenud pimedas toas, tuli lausa häirib. aga viimasel ajal, umbes kuu aega tagasi hakkasid tekkima probleemid.
Pikemat aega on olnud tunne, et keegi on majas kui tegelikult ei ole, tunne et keegi jälitab majas ja jälgib igat sammu. On kuulda ka kolinaid ja kraapimishääli vahest. olen näinud ka musti varjusid kiiresti möödumas vahest maa ligidalt ja selgelt, vahest silmanurgast, samuti ka valgeid laike. Sel hetkel kui ma neid nään muidugi hirmun täiesti ära aga olen ikka magada saanud ja eriti ei karda majas ringi liikuda.
Umbes kuu aega tagasi ärkasin keset ööd üles tunde peale et keegi nagu vaataks lähedalt mu nägu ja jalutaks toas ringi. Ma ei julgenud enam magama jääda, ning hetkel kui silmad uuesti kinni panin et magama jääda lendas pilt seina pealt alla keset tuba. Ma võtsin teki ja jooksin kasuema tuppa magama kuna ma kardsin tõsiselt.
Paar päeva peale seda, ei suutnud ma magama jääda kuna niipea kui sulgesin silmad hakkasin nägema nagu nägemusi igasugustest jubedatest deemonlikest asjadest. Need panid mu võpatama ja silmad uuesti avama. Kui silmad on lahti ei ole midagi aga kohe kui kinni panen on need nägemused. Ma lihtsalt ei suuda magama jääda. Alles siis kui kell saab umbes 5 hommikul suutsin kuidagi magama jääda. Hulleim on see et mul on kohutav uni ja väsimus aga ma lihtsalt ei suuda magama. See on kestnud umbes 3 nädalat. Ja olen hakanud kartma ka päevavalges ringi liikuda, ja viimastel päevadel kui üritan päeval magada tulevad nägemused ka päeval. Julgen magada vaid siis kui keegi on samas toas minuga ja ise samal ajal ärkvel ja mingi liikumine toimub ümberringi. See on väga kurnav ja stressitekitav. Need nägemused ei ole nagu minu mõtted, ma ei suuda kontrollida neid, ei ole ka unenäod, sõna otseses mõttes nägemused.
Ma väga palun abi, kes oskab aidata. mida ma peaksin tegema, et need nägemused kaoksid? Mis neid tekitab?
Aitäh.
Vasta
#2
Mingeid medikamente ei kasuta hetkel? Ma ei mõtle otsest narkot, vaid lihtsalt mingeid suvalisi ravimeid.
Vasta
#3
Mul on kõrvapõletik, seega tarbin viiendat päeva antibiootikume. Aga nägemused tulid ammu enne seda ja siis ei tarbinud ma mitte midagi.
Vasta
#4
(19-08-2012, 21:25 )Cruze Kirjutas: Mul on kõrvapõletik, seega tarbin viiendat päeva antibiootikume. Aga nägemused tulid ammu enne seda ja siis ei tarbinud ma mitte midagi.

Kui ammu enne seda? Haige olid siis juba või haigeks jäämas? Tead, haigus võib paljugi muuta. Inimest võib tabada mingi arusaamatu hirm, ärevus, enne haigeks jäämist, see on nagu ettekuulutus.

Ravimitest rääkisin ma muidu sellepärast, et neil on tihti kõige ootamatumaid kõrvalmõjusid, mis sõltuvad täiesti iga inimese organismist. Eriti kui kuskil on mainitud poole sõnaga, et võib mõjutada kesknärvisüsteemi, siis tuleb valvas olla.

Eniveis, ei oska ma muud soovitada, kui et oota kuni oma kõrvahaigusest täielikult lahti saad - ehk kaovad siis need muud asjad ka ära. Ja seniks katsu võtta seda vaid kui haiguse kõrvalnähte, ära üle mõtle.

No ja kui ikka ei kao, siis tuleb edasi vaadata...

Igatahes head paranemist Smile
Vasta
#5
Mul tekkis küsimus, kas keegi lähedastest sugulastest või lähiringkonna tuttavatest on hiljuti surnud? Variant, et keegi surnud hing "kollitab"?
Või kas te ei ole hiljuti kolinud ?
Vasta
#6
Tsitaat:Kui ammu enne seda? Haige olid siis juba või haigeks jäämas? Tead, haigus võib paljugi muuta. Inimest võib tabada mingi arusaamatu hirm, ärevus, enne haigeks jäämist, see on nagu ettekuulutus.

Ravimitest rääkisin ma muidu sellepärast, et neil on tihti kõige ootamatumaid kõrvalmõjusid, mis sõltuvad täiesti iga inimese organismist. Eriti kui kuskil on mainitud poole sõnaga, et võib mõjutada kesknärvisüsteemi, siis tuleb valvas olla.

Eniveis, ei oska ma muud soovitada, kui et oota kuni oma kõrvahaigusest täielikult lahti saad - ehk kaovad siis need muud asjad ka ära. Ja seniks katsu võtta seda vaid kui haiguse kõrvalnähte, ära üle mõtle.

No ja kui ikka ei kao, siis tuleb edasi vaadata...

Igatahes head paranemist Smile

Ei siis ei olnud haigusest aimugi ja ma olen üpris kindel et sellel ei ole seost minu haiguse ega ravimitega, pigem selle koha energiaga või minu vaimse tervise või alateadvusega. Kuid aitähh sulle Smile

Tsitaat:Mul tekkis küsimus, kas keegi lähedastest sugulastest või lähiringkonna tuttavatest on hiljuti surnud? Variant, et keegi surnud hing "kollitab"?
Või kas te ei ole hiljuti kolinud ?
Kõrvalkorteris suri 2 aastat tagasi üks vana naine. kasuema isa suri pool aastat tagasi aga see juhtus Hiiumaal, mis on meie kodust väga kaugel. Kolisin kasuema ja isa juurde 4 aastat tagasi. Rohkem midagi.

Vasta
#7
Vot surnute jaoks, täpsemalt nende hingede jaoks ei ole Hiiumaa küll mingi kaugus, isegi kui ise Kamtšatkal oled Smile. Samas ei pruugi sedalaadseks "kollitajaks" oma suhtlus- või sugulusringkonnast hiljuti surnud inimene olla. Selleks võib ka kõrvalkorteri vana naise vaim olla.
Samas, kuidas sul omal läbisaamine kasuema kadunud isaga oli? Või siis kuidas kasuema oma isaga läbi sai? Kas neil omavahel midagi "õhku rippuma" ei jäänud?
Vasta
#8
to Cruze
Püüa meenutada viimase poolaasta sündmuseid. Pole vaja neid kiirkorras siia ritta seda. Lihtsalt võta ja mõtle rahulikult läbi kõik.
Kus oled käinud. Kellega kohtunud. Kes on Teil külas käinud jne. Mõtle kõik rahulikult läbi ja meenuta neid sündmusi. Tõenäoliselt võib vastus peituda neis sündmustes. Seega, meenuta neid ja meenuta detaile, mis esmapilgul silma ei pruukinud torgata.
Ehk siis võta homme näiteks ja püüa meenutada kõike, mis meenub. Inimesi, sündmuseid, ka loomi, mida need inimesed tegid, mida ütlesid, kuidas käitusid.

Lisaks. Kas sa oled oma vanematega seda teemat arutanud?
Vasta
#9
Tsitaat:Vot surnute jaoks, täpsemalt nende hingede jaoks ei ole Hiiumaa küll mingi kaugus, isegi kui ise Kamtšatkal oled Smile. Samas ei pruugi sedalaadseks "kollitajaks" oma suhtlus- või sugulusringkonnast hiljuti surnud inimene olla. Selleks võib ka kõrvalkorteri vana naise vaim olla.
Samas, kuidas sul omal läbisaamine kasuema kadunud isaga oli? Või siis kuidas kasuema oma isaga läbi sai? Kas neil omavahel midagi "õhku rippuma" ei jäänud?
Selge see.. Smile
Mina temaga eriti ei suhtlenud kuna harva külas käisin, aga siis ma talle meeldisin, tore kasuvanaisa oli. Kasuemaga on nad ka alati hästi läbi saanud ja ei ole midagi erilist.
Kuid ma jätsin mainimatta, et ühes toas all korrusel olevat üks mees oma naise kirvega tapnud. Seda küll väga ammu ammu aga ehk see mõjutab? Või võib mõjutada ka see kui on tehtud rituaal seoses saatanaga, ning deemonid ei ole lahkunud kohast?


' Kirjutas:to Cruze
Püüa meenutada viimase poolaasta sündmuseid. Pole vaja neid kiirkorras siia ritta seda. Lihtsalt võta ja mõtle rahulikult läbi kõik.
Kus oled käinud. Kellega kohtunud. Kes on Teil külas käinud jne. Mõtle kõik rahulikult läbi ja meenuta neid sündmusi. Tõenäoliselt võib vastus peituda neis sündmustes. Seega, meenuta neid ja meenuta detaile, mis esmapilgul silma ei pruukinud torgata.
Ehk siis võta homme näiteks ja püüa meenutada kõike, mis meenub. Inimesi, sündmuseid, ka loomi, mida need inimesed tegid, mida ütlesid, kuidas käitusid.

Lisaks. Kas sa oled oma vanematega seda teemat arutanud?

eks ma olen seda ka teinud ning teinud omad oletused, kuid see ei ole siiski aidanud mul lahendada probleemi seoses sellega mis minuga toimub ja siin majas toimub. Vanematega arutanud ei ole nii täpselt, ma ei tahaks eriti. Aga ka isa on kuulnud neid asju, vähemalt paaril korral on öelnud.
Vasta
#10
Arsti/psühhiaatri juurde oled pöördunud? Kui ei, siis tee seda kindlasti.
Vasta
#11
Mhmm, mul tekkis veel üks mõte. Vaata, kui su profiil õigust räägib, siis oled sa parajasti ju nö pubekas wink Ja pubekatel on kõvasti sedasamust energiat, millega võib põmst maja paigast nihutada... Laugh
Vasta
#12
(19-08-2012, 22:11 )henriz Kirjutas: Arsti/psühhiaatri juurde oled pöördunud? Kui ei, siis tee seda kindlasti.


Aga ära lase omale midagi keemilist välja kirjutada.
Hetkel ei tundu, et sul oleks selleks mingigi vajadus.
Kui ehk vaid rääkida, suhelda - tihti sellest piisab.
Vasta
#13
Ei ole meeldiv lugeda postitust, kus teist inimest, ilma et teda oleks nähtud, nimetatakse pubekaks. Teise foorumlase profiili lugemine ei anna selleks ka õigust. Jäägem ikka viisakateks, eks!
Vasta
#14
(19-08-2012, 22:16 )Priest Kirjutas: Ei ole meeldiv lugeda postitust, kus teist inimest, ilma et teda oleks nähtud, nimetatakse pubekaks. Teise foorumlase profiili lugemine ei anna selleks ka õigust. Jäägem ikka viisakateks, eks!

Eee, mul ei tulnud paremat eestikeelset vastet "teenagerile" pähe lihtsalt. Ja küsimus oli just ealises iseärasuses.

Vasta
#15
Kõigepealt räägitakse sellest oma vanematega, kes peavad psühholoogi arved kinni maksma!
Vasta
#16
Avitaks kindlasti meditatsioon. "Deemonid" - nimetame neid sedasi seekord - valvavad, ootavad oma aega, piltlikult hetke, mil toas neile ruumi tekkib. Tee tuba korda ja sea oma "maitse" järele.
Vasta
#17
(19-08-2012, 22:23 )zen faran Kirjutas:
(19-08-2012, 22:16 )Priest Kirjutas: Ei ole meeldiv lugeda postitust, kus teist inimest, ilma et teda oleks nähtud, nimetatakse pubekaks. Teise foorumlase profiili lugemine ei anna selleks ka õigust. Jäägem ikka viisakateks, eks!

Eee, mul ei tulnud paremat eestikeelset vastet "teenagerile" pähe lihtsalt. Ja küsimus oli just ealises iseärasuses.
Teismeline on see sõna, millel muidu pole negatiivset alatooni..
Kuigi, mis see energia nö siia puutub?
Vasta
#18
Okei asi kisub negatiivseks ja tundub, et suuremat abi ma siit ei saa. Aitäh sellegipoolest teile kõigile, tõsi.. teenager ma olen e. eestikeelselt teismeline. Ma ei eita seda, et see võib paljugi mõjutada. Pubekas käib 11-12 murdeealise kohta. Eks vaatab mis edasi saab, ehk läheb iseenesest üle. Smile
Vasta
#19
(19-08-2012, 22:26 )henriz Kirjutas: Teismeline on see sõna, millel muidu pole negatiivset alatooni..
Kuigi, mis see energia nö siia puutub?

Vot ei tulnud see "teismeline" pähe, olen 18ndat tundi juba tööjuures, mõte jookseb kokku,

One word: poltergeist

niisiis jutt ei käinud kellegi vaimse taseme negatiivselt paikapanemisest, vaid pigem sellest hormoonidemöllust, mis muudab inimese kõikidele kummalistele nähtustele eriti vastuvõtlikuks ja tundlikuks.
Vasta
#20
Tsitaat:Avitaks kindlasti meditatsioon. "Deemonid" - nimetame neid sedasi seekord - valvavad, ootavad oma aega, piltlikult hetke, mil toas neile ruumi tekkib. Tee tuba korda ja sea oma "maitse" järele.

Aitäh. saan aru mida sa selle all mõtled, ning olen mediteerimise katsetamist pikemat aega plaaninud juba.Ootan sobivat mugavat hetke mil olen üksi ja vaikuses et sellega rahulikult tegeleda. Smile

Vasta
#21
(19-08-2012, 22:28 )zen faran Kirjutas:
(19-08-2012, 22:26 )henriz Kirjutas: Teismeline on see sõna, millel muidu pole negatiivset alatooni..
Kuigi, mis see energia nö siia puutub?

Vot ei tulnud see "teismeline" pähe, olen 18ndat tundi juba tööjuures, mõte jookseb kokku,

One word: poltergeist

niisiis jutt ei käinud kellegi vaimse taseme negatiivselt paikapanemisest, vaid pigem sellest hormoonidemöllust, mis muudab inimese kõikidele kummalistele nähtustele eriti vastuvõtlikuks ja tundlikuks.
Samas see ei tähenda, et seda võib loomulikuks pidada ja mingit probleemi pole.
Skisofreenia jne sümptomid võivad avalduda ka teismelise eas..
Vasta
#22
(19-08-2012, 22:32 )henriz Kirjutas: Samas see ei tähenda, et seda võib loomulikuks pidada ja mingit probleemi pole.
Skisofreenia jne sümptomid avalduvad ka tavaliselt teismelise eas..

Jah, ma olen sinuga põmst nõus, aga eks küsija läheb kuhugi psühholoogia-foorumisse, kui otsib oma vaimsele tervisele hinnangut...
Vasta
#23
(19-08-2012, 22:36 )zen faran Kirjutas:
(19-08-2012, 22:32 )henriz Kirjutas: Samas see ei tähenda, et seda võib loomulikuks pidada ja mingit probleemi pole.
Skisofreenia jne sümptomid avalduvad ka tavaliselt teismelise eas..

Jah, ma olen sinuga põmst nõus, aga eks küsija läheb kuhugi psühholoogia-foorumisse, kui otsib oma vaimsele tervisele hinnangut...
Ma arvan, et foorumitest pole üldse väga sel juhul abi, kuna selleks, et analüüsida, mis tal reaalselt probleemiks on peaks ta seda tegema näost näkku, kellegiga, kellel on kogemust.
Vasta
#24
Eks hädasolija haarab kõikide võimaluste järele ja kui siia foorumisse on juba pöördutud, siis oleks ju kohane ka abi pakkuda. Siinolijatel ju erinevad kogemused, mis võib äkki ka abiks olla.
Vasta
#25
Soovitan ka mediteerida - võtta aeg maha, et lihtsalt jälgida (mitte kontrollida) oma hingamist.
Elu toob meile alati seda, mida vaja, et õppida.
Miks deemonid su alateadvusest välja tahavad ronida? Smile Seal võib leiduda jah igasugu kolle. (Dr. Jung oskab hästi seletada neid asju) mis võib tähendada seda, et ei julgeta.. endasse uskuda.
Uskmatus võib tulla soovist liialt ühiskonna reeglitega arvestada.

Mäletan, et mõtlesin kuidas saab hingamise jälgimine võtta ära minu realset probleemi, hirmu?
Ent see siiski aitab end maandada ja on üks kasulik oskus - kui pole abi praegu, siis ehk tulevikus.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nägemused enne uinumist frozen 6 4,753 14-10-2010, 18:45
Viimane postitus: AnnaNuustik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat