Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maa oigab või HAARP?
(01-04-2013, 11:24 )opiate Kirjutas: Öhh okei ühesõnaga kõik kes arvavad ,et see on feik siis ma ütlen kohe ausalt ära... SEE POLE.Ise arvasin ka... enne eilset õhtut... ärkasin keset ööd üles ja mõtsin ,et lasen püksid täis.Kõige valjem heli mida elus kuulnud olen.Aknast välja vaadataes ei näinud mitte kui mingit heli allikat.Aga heli oli väga väga vali, kõlas nagu keegi kraabiks kopaga vastu asfaldit ja laseks veel madalsagedusi otsa.

Vastavalt linnavalitsuse informatsioonile

[Pilt: e0e7583b-cd08-4329-bf32-81f4a1c81bb4.jpg]

alustati 01.04.2013 kell 00.00 ulatsulikku prügivedu Tallinna linnast.

Tegemist oli aprillinaljaga - Tallinnas on prügi endiselt vedamata.

Üldiselt ega öösel une pealt ei taipa alati salvestusasja otsima hakata.
Vasta
Krt ja ma olen kohutavalt vihane ,et ei salvestanud... endal veel nutitelefon,Sure sm57 mikker,( väike kodustuudio) videokaamera, seebikarp kaamera.Sellises olukorras lihtsalt on see salvestamine kõige viimane asi mis pähe tuleb.Hmm prügivedu... huvitav kust kandist siis täpsemalt... ja mis põhjustaks taolist võimast heli.Mõtlesin ise algul teetööde peale.Aga no ma räägin ,et aknast ei paistnud mitte kui midagit!Ajalistelt muidu klapiks ma arvan...
Vasta
(01-04-2013, 14:54 )opiate Kirjutas: Hmm prügivedu... huvitav kust kandist siis täpsemalt... ja mis põhjustaks taolist võimast heli.Mõtlesin ise algul teetööde peale.Aga no ma räägin ,et aknast ei paistnud mitte kui midagit!Ajalistelt muidu klapiks ma arvan...

Loe punast teksti erilise hoole ja armastusega. Homme panen sinna täpsustuse kandi kohta ka.
Vasta
(01-04-2013, 11:24 )opiate Kirjutas: Öhh okei ühesõnaga kõik kes arvavad ,et see on feik siis ma ütlen kohe ausalt ära... SEE POLE.Ise arvasin ka... enne eilset õhtut... ärkasin keset ööd üles ja mõtsin ,et lasen püksid täis.Kõige valjem heli mida elus kuulnud olen.Aknast välja vaadataes ei näinud mitte kui mingit heli allikat.Aga heli oli väga väga vali, kõlas nagu keegi kraabiks kopaga vastu asfaldit ja laseks veel madalsagedusi otsa.Otsest suunda ei tabanud.Aga heli oli niivõrd vali ,et suutis kinnise aknaga mind täiesti üles äratada.Kella 2 paiku vist?

Päris ära hirmutas küll... ja enam ei kahtle selles fenomenis.VÄGA VÄGA VEIDER. Elan kopli kandis... olen kursis ,et sitsis on sadam ja seal vanad võivad midagi ehitada... aga see heli ei tulnud kaugelt... see oli täielikult omnidirektsionaalne.Ma olen kulnud sadama industriaalhelisi ja oskan nendel vahet teha.

Äkki keegi koges eile midagi sarnast! Palun andke teada!

Ette tänades!

Elan pelgulinnas,naine ajas öösel u pool kolm ülesse jutuga,et tema kuuleb mingeid hääli väljas.(meil väike tita,niiet naine tihtilugu öösel üleval).küsisin,et mis hääli ta siis kuulis,vastas,et nagu mingid mütsud ja paugud oleks(a la nagu sõda oleks alanud).tegin akna lahti ja kuulasime mõlemad-vaikus.naine oli igaljuhul väga hirmunud.rahustasin teda jutuga,et meist mittekaugel on telliskivi raudtee sorteerimisjaam,kus vagunid omavahel põrkudes võiksid sellist heli teha.seejärel läksin uuesti magama(katusealune väike pööningutuba,kus hetkel üksi magan) avasin tuulutamiseks akna ja--täpselt sama hääl,millest siin igalpool juttu.kell oli 02:50.
vets kõhedaks tõmbas küll,sest see heli eristub ikkagi natuke teistest seda tekitada võivatest asjadest.hääl ei olnud väga tugev(nagu levivates videosalvestustes) ja tundus üsna kaugelt kostuv ja suund oli ilmakaarte järgi lõunast.ehk kui pelgust ja koplist vaadata ,siis suunaga kristiine. kella 3-ks oli vaikus.
ise ma ennast eriliseks ulmesõbraks ei pea aga see heli oli küll väga kõhedusttekitav ja ikka üsna ebamaine.
ps. ahjaa ,rääkisin sõbrale nädal hiljem-ütles ,et ta oli sky plussi hommikuprogrammist r.märksi suust mingit imeliku hääle juttu kuulnud.
Vasta
olen ka kuulnud neid mürinaid, möödunud detsembris, südaöö paiku, need hirmutasid mindki ära, kuna ei olnud sellist mürinat eelnevalt kuulnud. Laagris elan, mürinad tulid linna poolt.
Vasta
Tervist para-web´i seltskond .Pole kaua aega foorumit külastanud kuid peale tänast ööd mõtlesin et uurin väheke asja .Eile öösel 29.07.2013 ajavahemikus 23.50-00.10 Pärnumaa,Häädemeeste vald ,Häädemeeste ,kuulsin täpselt samasuguseid hääli mis oli kujutatud teie poolt lisatud videodes .Olin oma naisega juba voodisse pikali heitnud kui kuulsin et mere poolt tulevad kummalised hääled (raua krigin-harp) ja läksid üle Häädemeeste.Naine ütles ,et need on samasugused hääled nagu ühes videos oli mida me koos vaatanud olime kunagi (keegi facebookis jagas).Ja tänase lisa uurimise käigus olid hääled täpselt samasugused nagu selles videos :Stange sounds in finland.Päris korralikult ehmatas ära .Ja kui keegi peaks tulema väitma ,et need olid olümpia peal liikuvad suurte autode hääled siis neile vastuseks ,et ma teen ikka vahet milline on auto hääl ja milline mitte .Smile + Uurisin youtube´st ,et ka eesti inimesed on neid hääli lindistanud . Sellest ka tekkinud huvi ,et peaks ära märgistama kaardi peal kohad kus heli on kuulda (kui aega on )
Vasta
Huvitav,just mõtlesin ,et otsin selle teema üles ja panen täna kell 11 Viljandis bussijaamas kuuldu ka siia kirja,tundusid just samasugused "pasunad" kui eelnevas lingis,varem pole sellised omakõrvaga kuulnud.4-5 korda väikeste vahedega ,kõlas nagu suure reisilaeva pasunad umbes.
Vasta
Meenutab ja suure reisilaeva pasuneid Laugh . Aga tõesti huvitav teema
Vasta
Ennem ma ei ole sellele teemale tähelepanu pööranud, kuid täna öösel vastu hommikut kuulsin midagi seletamatut...(kella ei vaadanud, võis mingi kolme paiku või ennem seda olla.) Mingi undamine, mis ei lasknud magada. Öösel pidasin algul mingiks unehäireks, aga lõpuks jäin ikkagi magama. Ma ei oska sõnadega seda heli kirjeldada. Autodest tingituna see ei olnud. Mingid tehaseid meil siin nii vara ei toimeta.
Ma pole sellesse kunagi ise uskunud...ei tea isegi veel, kas usun..Harjumaal elan.
Vasta
(30-07-2013, 14:39 )suvetüdruk Kirjutas: Ennem ma ei ole sellele teemale tähelepanu pööranud, kuid täna öösel vastu hommikut kuulsin midagi seletamatut...(kella ei vaadanud, võis mingi kolme paiku või ennem seda olla.) Mingi undamine, mis ei lasknud magada. Öösel pidasin algul mingiks unehäireks, aga lõpuks jäin ikkagi magama. Ma ei oska sõnadega seda heli kirjeldada. Autodest tingituna see ei olnud. Mingid tehaseid meil siin nii vara ei toimeta.
Ma pole sellesse kunagi ise uskunud...ei tea isegi veel, kas usun..Harjumaal elan.

Proovi salvestada. Kui jääb peale siis on selgelt välimine heli. Kui ei jää peale siis on mingi infra, ultra või sisemine. Sellest lähtuvalt saab juba edasi tegutseda/uurida.
Vasta
(30-07-2013, 14:30 )thetimo Kirjutas: Meenutab ja suure reisilaeva pasuneid Laugh . Aga tõesti huvitav teema
Sarnaselt eelnevalt viidatud lingile,kuid tugevamalt oli taust mürast kuuldav,selleks vihjasingi laevale,kuid meie kandis ei ole lauvu ega merd Smile .Kui mobla kaasas oleks olnud ,oleks salvestada arvatavasti saanud.Rahvast liikus,keegi kindlasti kuulis veel....


(30-07-2013, 14:53 )zzz34 Kirjutas:
(30-07-2013, 14:30 )thetimo Kirjutas: Meenutab ja suure reisilaeva pasuneid Laugh . Aga tõesti huvitav teema
Sarnaselt eelnevalt viidatud lingile,kuid tugevamalt oli taust mürast kuuldav,selleks vihjasingi laevale,kuid meie kandis ei ole lauvu ega merd Smile .Kui mobla kaasas oleks olnud ,oleks salvestada arvatavasti saanud.Rahvast liikus,keegi kindlasti kuulis veel....

Seisin autoga siin Antila esisel kell 11,oli pooleldi avatud aknast selgelt kuulda.
Vasta
Kõige naljakam oli see ,et enne seda mingi kella 22-ajal eile kastsin aiamaad ja ütlesin naisele ,et midagi imeliku hakkab toimuma siis enne magama minekut oli heli nüüd tuleb täiega äikest ja tormab ...
Vasta
Väga imelik jah nende helidega,varemalt olin tuttav vaid neti vahedusel,kes kusagil kuulnud oli ja salvetused teinud,täna kui ise ära kuulsin,ehmatas küll,et tohhoh sama teema ju ja isegi meil,nii hästi olid kuuldavad.
Vasta
(30-07-2013, 14:52 )excubitoris Kirjutas: Proovi salvestada. Kui jääb peale siis on selgelt välimine heli. Kui ei jää peale siis on mingi infra, ultra või sisemine. Sellest lähtuvalt saab juba edasi tegutseda/uurida.

Kui peale ei jää siis kuidas teha vahet sisemisel helil nende infra ja ultra asjadega? Üks neist tekitab ilmselt emotsioone, teist kuulevad vähesed aga kuulevad. Ehk peaks salvestamiseks kasutama eritehnikat? Palju see maksab? Kui peale jääb ... annab see meile mida?
Vasta
Ehk on tegemist heliga, mis on loodud alateadvust seadistama autorite soovide järgi ning nüüd tasa-pisi harjutatakse meid nende helidega. Kui lõpuks saab selline heli igapäeva osaks, siis on inimesed juba küllalt programmeeritud, et neid saaks tahtmise peale sisse või välja lülitada.

See on kõigest teooria...
Vasta
(30-07-2013, 13:29 )thetimo Kirjutas: Sellest ka tekkinud huvi ,et peaks ära märgistama kaardi peal kohad kus heli on kuulda (kui aega on )

mul see link kõrvale pandud ,tavaliselt alati mobla taskus aga just sel päeval oli maha jäänud Smile
Vasta
Meenus siin nädalavahetusel vanade naiste juttu kuulates selline asi, et Piiblis olla kuskil juttu olnud "taevastest pasunatest" - mis olla siin ja seal mingite sündmuste kontekstis pasundanud. Ei ole ise seda raamatut väga põhjalikult studeerinud, kuid mõni siin ehk teab paremini ja ehk isegi kohanud midagi sellist? See viimane video nagu kuidagi eriti selgelt tõi sellise pildi silmeette. Sellised helid saavad olla kas looduse poolt - vähemalt laiemale publikumile tundmatu protsessi tulemusel -tekkinud või siis inimese tehtud. Kui esimest siis võidi neid ka vanasti kuulata ja andsid alust juttudele selliste "pasunate" kohta.

PS. Vahest läheb sassi kust midagi lugenud või kuulnud olen. Tean, et olen midagi sellist kuskil kohanud aga kus ja mis kontekstis - seda ei mäleta. Ühes olen suht kindel - see ei ole seotud kuulsa Jericho müüride kokku kukkumisega - seal olid teised pasunad wink
Vasta
http://www.ghosttheory.com/2012/01/30/13533
Sounds From The Sky Could Be Natural Phenomena
Vasta
"I work as a communications engineer. This is very likely HAARP. These atmospheric sounds were heard abundantly, all over the world, in Jan/2012. They occur when the HAARP phased array antenna bounces a 3.6 Megawatt stream, of low frequency energy, off the Ionosphere, from its location in Alaska. The directed energy can then return to earth, at any point its operators choose, by adjusting the angle of the transmitted beam. The question remains; What are they using it for?"
Kellegi kommentaar sealt videotest
http://www.youtube.com/watch?v=KoOfLXID6qw
keerake 37 sekundi juures vol põhja
Vasta
(02-09-2013, 23:24 )pillu Kirjutas: "What are they using it for?"
Mida saab teha ionosfäärist (80-600km) osaliselt tagasipeegeldunud kõrgsagedusliku (3-30MHz) raadiolainega? Vist mitte midagi erilist.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Massihävitussõda ja/või ülemaailmne katastroof 16-19. sajanditel. antiamerikanist 86 22,334 25-02-2023, 22:27
Viimane postitus: isemaag
  RAHA, võimalus või takistus WEbdES 55 24,197 22-03-2022, 23:01
Viimane postitus: Lynx Titan
  Madeline McCann - Rööv või vandenõu? Ares 30 19,981 17-05-2021, 15:04
Viimane postitus: euroruubel
  Mikrokiibid: süütu näitemäng või sügavalt salakaval plaan? aapee 228 111,820 06-07-2020, 21:32
Viimane postitus: xcad
  Donald Marshall - on ta usutav või petis? protsent 2 1,421 09-04-2019, 21:56
Viimane postitus: vasamasa
  Tundmatu keel või salakiri Thorondor 0 1,116 03-09-2018, 18:20
Viimane postitus: Thorondor
  Esmaspäev 23. august kell 22.20: Marilyn - mõrv või enesetap etc 12 8,143 31-05-2017, 12:58
Viimane postitus: Müstik
  Rostovi lennukatastroof - vandenõu või õnnetus? positiivne 19 11,303 21-06-2016, 21:37
Viimane postitus: positiivne
  Vabamüürlased - Liituda või mitte liituda? Metafor 22 13,077 03-09-2014, 10:35
Viimane postitus: Augustus
  Globaalne vabadus - nüüd või iial! Dannil 42 17,634 15-10-2011, 20:33
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat