Postitused: 32
Teemad: 3
Liitus: Jul 2011
Milleni siis lõpuks on jõutud meie maksumaksjate rahade eest. Ei oska ei nutta, ega naerda. Pigem ahastustusest käsi kokku lüüa, ja õelda, miks minu silmad peavad seda nägema?
http://majandus.delfi.ee/news/uudised/so...8&l=fplead
Postitused: 1,473
Teemad: 21
Liitus: Sep 2009
On jõutud lolluseni kuubis. Peaks hakkama makse optimeerima.
Postitused: 188
Teemad: 1
Liitus: Jul 2011
Sooline võrdõigus võrdub selle sama diskrimineerimisega mille vastu väidetavalt võideldakse.
Ühte ühiskonna psudoprobleemi lahendades tekitavad nad kaks-kolm juurde.
Postitused: 2,753
Teemad: 16
Liitus: Apr 2011
Kui on ikka väga absurd, kas kvalifitseerub juba paraks?
Postitused: 32
Teemad: 3
Liitus: Jul 2011
01-10-2011, 17:03
(Seda postitust muudeti viimati: 01-10-2011, 17:07 ja muutjaks oli artsakas.)
(01-10-2011, 16:59 )euroruubel Kirjutas: Kui on ikka väga absurd, kas kvalifitseerub juba paraks?
Seda just mõtlen
Para või mitte para, aga nii totakat juttu annab otsida. Tuleks ju meeste ja naiste saunad ühendada, keelata naistel käia rannas rinnahoidjatega kuna see on ju meestele solvav jne...
Postitused: 11,429
Teemad: 172
Liitus: Apr 2007
01-10-2011, 17:08
(Seda postitust muudeti viimati: 01-10-2011, 17:12 ja muutjaks oli excubitoris.)
Soolist võrdõiguslikkust pole kunagi olnud,
Ei ole seda praegust ja ei saa seda ka mitte
kunagi olema seni kuni inimesed on kahe soolised.
Eraldi teemaks on sugude vaheline koostöö ja selle
elemendid, kuid see tuleb lahendada natuke teises
võtmes ja peamiselt indiviidide tasemel.
Olen siin ja seal siin foorumis postitanud mitmeid linke
ka autorilt nimega Henry Makow kes on seda teemat
vägagi adekvaatselt (mitte ainult minu arvates) nii
käsitlenud kui ka valgustanud. Kui see teema jääb siin
püsima siis kunagi tulevikus võiks selle asja üle pikemalt
arutleda ja seda Mehe ja Naise rollist ühiskonna arengus.
Ning nende vahelise suhte ja suhete mitmekülgsusest.
PS. Tekkis küsimus teema "paralisuses".
Tooks välja selle aspekti, et antud teema - "võrdõiguslikkus"
siis - on üheks osaks vandenõust muutmaks inimesed suureks
lambakarjaks. Seega võiks see teema olla vabalt Vandenõude
rubriigis. Esimeses postituses PEAKS olema siis ka pikemalt
asi lahti kirjutatud, et ei tekiks kahtlusi MIKS antud teema
siis alustati ja miks ta Para-Weebi pandi.
Postitused: 188
Teemad: 1
Liitus: Jul 2011
(01-10-2011, 17:08 )excubitoris Kirjutas: Soolist võrdõiguslikkust pole kunagi olnud,
Ei ole seda praegust ja ei saa seda ka mitte
kunagi olema seni kuni inimesed on kahe soolised. Nõustun excubitorisega selles väites. Lihtsustan natukene seda mõtet ja küsin kas seadused suudavad mehed sünnitama panna ja naised püsti WC käima?
Või kas mingi eurodirektiiv suudab kasside ja koerte vahelise vaenu lõpetada?
Postitused: 11,429
Teemad: 172
Liitus: Apr 2007
Naised püsti WC käima seaduse jõul - lihtne ju.
Jaapanis on müügis teatud "jubin" (plastikust renn)
mis selle lihtsamaks teeb. Küsimus - kas seda on VAJA?
Postitused: 32
Teemad: 3
Liitus: Jul 2011
Minu meelest on see konkreetne teema niivõrd absurdne, et selle kallal lihtsalt ei oska midagi adekvaatset öelda. Siin võib ju pikalt ja targalt teoritiseerida, aga mis sel kõigil tähtsust kui mingi riiginublakas ütleb, et nii see on. Adekvaatselt saab seda küsimust lahendada perekonna sees, inimese vaba valik.
Postitused: 2,753
Teemad: 16
Liitus: Apr 2011
Võtke nüüd asja rahulikult, riiginublakas räägib, kuna selle eest jookseb palk. Läheb tsikk koju ja unistab printsist valgel hobusel, kes teda kätel kannaks ja kõik ta soovid silmist loeks. Kogu lugu.
Postitused: 2,185
Teemad: 2
Liitus: Jul 2010
01-10-2011, 17:45
(Seda postitust muudeti viimati: 01-10-2011, 17:47 ja muutjaks oli Ott Sama.)
Iga naine soovib seda, et mees oleks temast peajagu üle! See on reegel!
Pressides soolist võrdõiguslikkust ühiskonnale peale, tuleb seda mõista
kui meestele lati tõstmisega, et siis eraldada tühikargajad meestest.
Viimased saavad siiski peavõidu - rohkelt naiste tähelepanu! Edasi seltsimehed!
Postitused: 1,473
Teemad: 21
Liitus: Sep 2009
(01-10-2011, 17:18 )excubitoris Kirjutas: Naised püsti WC käima seaduse jõul - lihtne ju.
Jaapanis on müügis teatud "jubin" (plastikust renn)
mis selle lihtsamaks teeb. Küsimus - kas seda on VAJA?
Paistab, et oled asjadega hästi kursis. Tubli.
Postitused: 11,429
Teemad: 172
Liitus: Apr 2007
(01-10-2011, 18:27 )Leena Kirjutas: (01-10-2011, 17:18 )excubitoris Kirjutas: Naised püsti WC käima seaduse jõul - lihtne ju.
Jaapanis on müügis teatud "jubin" (plastikust renn)
mis selle lihtsamaks teeb. Küsimus - kas seda on VAJA?
Paistab, et oled asjadega hästi kursis. Tubli.
Oli kunagi populaarne ütlus: "Õppida, Õppida ja veel kord Õppida".
Sobib erinevatesse ajastutesse ja erinevatele isikutele.
Postitused: 32
Teemad: 3
Liitus: Jul 2011
"Esimeses postituses PEAKS olema siis ka pikemalt
asi lahti kirjutatud, et ei tekiks kahtlusi MIKS antud teema
siis alustati ja miks ta Para-Weebi pandi. "
Miks sa excubitoris demagoogitsed, asi on ju lahti kirjutatud juba palju ja palju kordi. Mida sul siis veel on vaja, et teeksin pikka ja sisutühja traktaadi?
Postitused: 11,429
Teemad: 172
Liitus: Apr 2007
Esimeses postituses on vaid sinu arvamus ja seegi lühidalt.
Nagu sa ise näed esitati küsimus kas see oleks vajalik teema
siin foorumis. Minul näiteks kahtlust pole aga mõnedel on.
Neil mõeldes oleksid võinud vabalt pikemalt kirjutada - mida
arvad teemast, tuua teisi näiteid jne jne. Ehk teha asja
sisukaks. Siin foorumis on hulgim selliseid teemasi mida on
algatatud heas usus, kuid sisutühjalt ja mis on siis jäänudki
mõne postituse pikkuseks. Samas aga tõstatatud teema -
nagu siin - vääriks pikemat ja sisukamat käsitlust. Kui aga
teema algataja laseb asjal minna ega siis teisedki sinuga
kaasa ei tule. See on minu arvamus teemade algatamise
kohta ja olen seda korduvalt ka varem ütelnud. Mitmed
kasutajad on järginud seda (ma EI väida, et minu üteluse
pärast) põhimõtet ja teemad on arenenud paremini.
Postitused: 2,185
Teemad: 2
Liitus: Jul 2010
Midagi hullu ju pole. Kui te mehed olete, siis te lihtsalt ei vali endale ametit ja töökohta kus on oht
koos naistega võrdselt rabada. See pole mehelik. Ja loomulikult, naised aduvad seda vaistlikult ning
nõue võrdne kohtlemine, võrdse palgaga on mõeldud just selleks, et "omad jobud" ohutud oleksid ning
piiri ei ületaks. Naistel, aga aeg tiksub, milleks kulutada seda tühikargajate tõrjumiseks - nii ei jõua ju tõelised
mehed, oma pakkumistega, nendeni!
Pole siin midagi keerukat! Istuge paadi all v. oma firma kabinetis - need on veel teie kohad.
Postitused: 1,473
Teemad: 21
Liitus: Sep 2009
(01-10-2011, 19:29 )excubitoris Kirjutas: Esimeses postituses on vaid sinu arvamus ja seegi lühidalt.
Nagu sa ise näed esitati küsimus kas see oleks vajalik teema
siin foorumis. Minul näiteks kahtlust pole aga mõnedel on.
Neil mõeldes oleksid võinud vabalt pikemalt kirjutada - mida
arvad teemast, tuua teisi näiteid jne jne. Ehk teha asja
sisukaks. Siin foorumis on hulgim selliseid teemasi mida on
algatatud heas usus, kuid sisutühjalt ja mis on siis jäänudki
mõne postituse pikkuseks. Samas aga tõstatatud teema -
nagu siin - vääriks pikemat ja sisukamat käsitlust. Kui aga
teema algataja laseb asjal minna ega siis teisedki sinuga
kaasa ei tule. See on minu arvamus teemade algatamise
kohta ja olen seda korduvalt ka varem ütelnud. Mitmed
kasutajad on järginud seda (ma EI väida, et minu üteluse
pärast) põhimõtet ja teemad on arenenud paremini.
Sisukas asjalik ja teemakohane nagu tavaliselt. Tubli.
Postitused: 3,869
Teemad: 7
Liitus: Jun 2011
Kui tõstatatud teema väärib pikemat käsitlust, siis võiks tõesti teha vastavasse alamfoorumisse excubitorise soovituse järgi teema, aga siin, kus alamfoorumi nimetuseks on Muu - Üldteemad (kirjeldusega "Kui ei leidnud vastavat alafoorumit, siis arutleme maailmaasjade üle siin"), ei näe ma näe ma põhjust miks peaks sellist soovitust järgima. Muu ja üld ongi ju vabamalt võtmiseks.
Postitused: 32
Teemad: 3
Liitus: Jul 2011
01-10-2011, 19:46
(Seda postitust muudeti viimati: 01-10-2011, 19:57 ja muutjaks oli Cassiopeia.)
Vot excubitoris, kui hakata seda teemat pikalt ja laialt lahkama, siis minu meelest pole sel mõtet. Tõin lihtsalt näite inimlikust lollusest, ehki paljud pole seda aru saanud. Teema areneb ise või kustub. Kuis sa istud ise pidevalt siin, ju sinul on aega teemasid lahata, aga paistab, et tood lihtsalt linke mõne kommentaariga. Soolise võrdõiguslikkuse teema on lihtsalt bulls**t, tõin lihtsalt ühe lingi. Selle üle diskuteerida pole mõtet.
Postitused: 1,033
Teemad: 52
Liitus: Mar 2008
Vau, Sooline võrdõiguslikkus on Bulls**t? Vau.
I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Postitused: 488
Teemad: 5
Liitus: Sep 2008
Soolise võrdõiglusega on asi lihtne - naine, ahi ja lapsed peavad kodus olema, mees, auto ja raha - liikuma. Milles probleem?
Tigedaks teeb see, kui igavlevad süütud vanamoorid seadusi tegema hakkavad - eriti perekonda, sünnitamist ja lastekaitset puudutavaid.
Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Postitused: 2,185
Teemad: 2
Liitus: Jul 2010
Artsakas! Selle Kreeka päästepaketi taustal, mis riigikogu vastu võttis... kahvatuvad argi tavalollused. Ehk selle pärast
läheb teema teise kanalisse?
Aga - Kage`ga nõus... võtame vabalt!
Postitused: 488
Teemad: 5
Liitus: Sep 2008
Ega jah, kaugel see aeg enam on, kui normaalsetest inimestest tulebki parateemade all rääkima hakata
Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Postitused: 32
Teemad: 3
Liitus: Jul 2011
Kuhu siis teisse kanalisse?
Postitused: 2,185
Teemad: 2
Liitus: Jul 2010
01-10-2011, 20:36
(Seda postitust muudeti viimati: 01-10-2011, 20:38 ja muutjaks oli Ott Sama.)
(01-10-2011, 20:13 )artsakas Kirjutas: Kuhu siis teisse kanalisse?
Vahet pole, mis kanalisse... teise, kolmandasse v. neljandasse.
Et siis teemast - riigikogu otseülekanded on minu lapse lemmiksaade. Ma ei suudaks kirjeldada seda traagikat, kui see talle keelatakse! Hoidun seda mainimast, et keegi paha inimene tahab "lemmikut" keelustada. Jätkem meie lastele nende lemmiksaated!
|