Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numeroloogia: arvuta OMA aasta
#1
Meetod on selline:
Oma aasta saad leida nii, kui liidad oma sünnikuupäevale sünnikuu numbri ja käesoleva aastanumbri. Kõik numbrid, mis on vähemalt kahekohalised tuleb teisendada ristsumma abil ühekohaliseks. Näide:
kui sünnipäev on näiteks 14. november, siis tuleks aastanumber selline:
14 (1+4) + 11 (1+1) + 2004 (2+0+0+4) = 5 + 2 + 6 = 13
Kuna vastuseks peab tulema ühekohaline arv, siis leiame veelkord ristsumma:
13 -> 1 + 3 = 4 <- neljas aasta on selle inimese aasta.

Siin on tähendused aastatele, et mida tähendab esimene aasta jne (loodan, et saate inglisekeelsest tekstist aru):

PERSONAL YEAR 1

This is a year of NEW BEGINNINGS! One means You alone, learning, growing, exploring new options. The old is gone. Your seek guides you to new. Make decisions based on your needs. What you set in motion this year creates the foundation for the rest of the 9 year cycle. Decide what is best for you and go for it. Look for new opportunities all year. Keep busy. Take classes. Plan a career. Work alone, for only you can decide what is best for you. How hard you work, and the kind of foundation you build, will follow you throughout the cycle. Health should be good, though you heal with clearing issues.


PERSONAL YEAR 2

A year for Relationships, Partnerships, the Home. If you are in a bad relationship, it will end. If you are not in a relationship, a meaningful one can begin and be long lasting. Your concerns are on Marriage, Divorce, Love and Affairs. You seek the heart; Soul Mate. Business Partnerships are often important and can grow. Let things come to you. Work with others. Strengthen friendships. Be patient. New opportunities can drop in your lap unexpectedly. You may feel moody, experience nervous energies, and cry. Deals with emotional health and maintaining balance. Watch for bad investments.


PERSONAL YEAR 3

Moving forward with your goals. Creative, Education, Career, Travel. Social Year; Friendships old and new. You may let go of friendships that have grown apart. you do not dwell on issues. Seek fun. Creative; you can shine in forms of self-expression; art, writing, music, performing. Finish or start your book or project. You can find romance and a good relationship. Go to school. Plan the career you think will fulfill your greatest ambitions, talents and dreams. Health is generally good. You avoid others who drain your energies.


PERSONAL YEAR 4

Hard work, personal discipline, overcoming obstacles and limitations. Once overcome, great things can be achieved. Watch health issues, emotional, medical, dental. Get needed rest. Real Estate, relocations, properties, fix up your home, office, create a private space so you can be alone to process your issues and goals. Avoid confrontations. You can met a partner, but it probably will involve learning lessons, which at this point you chose to avoid. You want a partner who is there for you. Be sure you both have the same goals.


PERSONAL YEAR 5

This is a year of CHANGE or a time to take a new direction with things that no longer work. It is a year of travel, unexpected things, having fun, but don1t abuse it. Meet new people. Get out of your Rut. Expand and promote yourself. Watch your health. Stop smoking or other addictive patterns. Loose weight by changing eating patterns forever Set foundations, heal old issues. Create balance in life.


PERSONAL YEAR 6

Home, Family, Relationships, Career. You can buy, sell, or redecorate a home. Personal Relations; Marriage, Divorce, Affairs. You always deal with a Soul Mate, new or old. You may deal with sexuality. Family members are in focus. They can drain your energies and make you angry. You can cement great friendships and find new and long lasting. Health is generally good unless you create an illness or accident to gain someone1s attention or o go on disability as you no longer wish to work or function. Pay attention to what you are doing and why You may need to leave home at last. if you can't take of yourself, find out why. Are you good in a relationship? Do you really want to marry? Do you want children? Do you want someone to take care of you?


PERSONAL YEAR 7

this is a year of self-reflection - especially if you have ended a karmic relationsip in the 6 year. Find yourself, heal your issues, deal with emotions, discover who you are and what you want, apart from family, friends, and relationships. Your outlook changes. You can feel a bit depressed or lonely as you search for the your life1s mission Allow your soul to guide your destiny. You will create synchronicities to show you the way. You seek past lives and other metaphysical interests that expand our awareness of things beyond third dimensional reality. You read book, may see spirits, dream of loved ones who have crossed over. You can walk away from traditional religion, saying it is too limited and often disappoints. Address your karma, with friends and family. Are you a caretaker? Did your soul come here to marry? or take care of parents? Do you deserve happiness and love? Who has abused you? Why?


PERSONAL YEAR 8

Money, Power, Business, Career. Pay and collect debts. Focus on how to increase money. Be business-like and practical. You can gain recognition for prior years of hard work. Push your goals. Make important contacts. Partners will come through business connections and may not last. Health is generally good, though you may feel tired. You may want a new car, travel, not to be limited in a boring job.


PERSONAL YEAR 9

This is a year to let go of things that do nt work for you. It is considered a year of Completions and Endings. You must rleax and do not try to control things in your life. Let them go or they will be taken from you as your soul - the universe cleans house for the next cycle in your life. This can be a very difficult year, particularly if you do not like change. The more you pursue things, the more they will elude you. Relationships end. Nothing that begins in your 9 year will remain. It is a time to plan and seek out new jobs - relcactions and more.

There can be many learning lesson in the 9 year - or you can pln for it and coast right through. Death - Yes you can hear about more deaths - but those are the natural rhythm of the cycles of life as we move into a time of rebirth and consciousness evolves.
Vasta
#2
kui ma nyyd sellest õieti aru sain, siis minu number on 8, samas, kui mul yks teine nn. horoskoopBleh(mida ma rohkem usun, ja olen leidnud väga paljugi endale sarnast) ytleb, et mind peab 2008-nda aastani rahast eemale hoidmaBleh
pealegi see 8 pole seal minu moodi. mitte yldse
Vasta
#3
See on selles mõttes aastane horoskoop, et iga aasta saad uue numbri. See kujundab su elust nagu üheksa-aastaste pikkustega tsükli, st iga 9 aasta tagant kordub midagi. Igatahes mulle küll sobis käesoleva aasta horoskoop Smile
Vasta
#4
Mulle tunndub et on ka lihtsamaid mooduseid Smile
http://www.tartu.ee/taheklubi/numeroloogia/?mood=1
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Mulle tunndub et on ka lihtsamaid mooduseid Smile
http://www.tartu.ee/taheklubi/numeroloogia/?mood=1

Leidsin sealt päris häid asju, mõned lähevad tegelikuses ka minuga kokku. Ja väga hästi.
:dj:
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Mulle tunndub et on ka lihtsamaid mooduseid Smile
http://www.tartu.ee/taheklubi/numeroloogia/?mood=1
ma sain teada sealt, et mul peab olema keskmises sõrmes viie karaadine rubiin, ma KUMMARDAN ja usun KINDLALT yhte jumalust(pole eales uskunud ja ei kavatsegi), siis jälle seesama number kaheksa, mis on mu hinge numberSad
siis mul on nõrk syda(naerukohtLaugh)
ning siis elutsükli kohta niipalju, et olen vähemalt 47. aastane, kõik märgid mis olid sellele perioodile iseloomulikud, näitasid seda.
Ega muidu ei pannudki eriti mööda.
minu arust selle testi mõte on tuua kõik võimalused ära, ja siis inimene valib sealt midagi välja ning usub just seda, unustades testi nn. väärad osad.
Vasta
#7
Seal jah osad asjad kipuvad täppi minema teised pika puuga mööda.
Vasta
#8
ütleme siis nii et selle viimase lingi tulemused ühtivad minuga 1:1
Vasta
#9
No ok, päris norm on....mõni asi ajas naerma

....Sinu elus ei ole ruumi lapsikustele. Ükskõik, mida sa ka ei ütleks, alati on sellel tõepõhi all....Laugh...
Vasta
#10
Ma lugesin selle nüüd korralikult algusest lõpuni ära...ennem jäi pooleli.
Mul peaks ka keskmises sõrmes olema viie karaadine sõrmus....safiir, kui sõrmust ei ole võimalik murtseda, siis pean endaga kaasas kandma musta taskurätti. Saturni kujukest on ka mulle vaja.

Toon huvitavamad kohad välja...

Ei ole hea olla äärmuslik materialist. Oma elus peaksid sa kulutama üsna palju aega Jumala teenimiseks. Ainult nii võid sa leida täit lohutust ja rahuldust.

...Ma küll nüüd õnnelik poleks kui ma mingi jumala teenimisega peaksin terve elu tegelema

Su saatuse arv on 5
Vabadus ja vahelduvus, samuti muutused on sinu saatuseks. Neist ei pruugi sul endal mingil viisil vabaneda püüda. Need viivad sind elus edasi nii töös kui inimsuhetes. Kuid pea meeles: sa pole sündinud revolutsionääriks ega mässajaks. Sul ei piisa tahet ega ole sul võitlejahinge. Samuti pole sa väga sihikindel. Sobivad ametid on toimetaja, samuti kaupmehe töö kui ka reisimist eeldavad ametid (komandeeringud).

Uus töökoht või kiire tõusu hindamine võib viia sind sellelt teelt kõrvale, kus lõppkokkuvõttes oleks sul olnud paremadki võimalused.
Sulle sobivad kunstid, teadus ja samuti sport.

Su sünnikuupäev 26 räägib...
Oled isikliku vabaduse ja sõltumatuse eest võitleja. Midagi ei vihasta sind nii kui aina kammitsevad määrused. Seetõttu ei pelga sa mingeid pingutusi saavutamaks korralikku haridust, et võiksid selle läbi saada endale küllaldaselt vabadust ja samal ajal ka majanduslikku sõltumatust. Sinu külmaverelisus otsuste suhtes on lausa harvaesinev. Võitlus vabaduse eest survete, rõhumise vastu on sul lausa veres.

....vabaduse eest eriti ei võitle, aga vahest viskavad kõik need seadused ja ühiskondlik kord mida me silmad punnis täitma peame kopa ette küll.

Niikaua, kuni sa oled kellegi liitlane ja abistaja, võid sa teda teenida igal võimalikul viisil ning olla kui kilp tema kaitseks. Kuid kui sa oled kellegi peale vihane või kellegagi vaenujalal siis võtab sinu isiksus kohutava tsükloni kuju. Sa ei puhka enne kui su vaenlane on täielikult hävitatud.

Ära oma vaenlasi kartma löö! Võib juhtuda, et nad tirivad sind kohtusse või hakkavad ähvardama. Kõik see ei tohiks sind rööpast välja viia. Nad ei suuda isegi juuksekarva su peas kõverdada. Ikka sammud sa muretult aina edasi, tehes toimekalt oma tööd.

Oma sõpradele oled sa kõige paremaks sõbraks. Isegi kui inimesed üldiselt ei suuda sind mõista ega õieti hinnata. Su elus väga vähe sõpru. Kuid kui sa kord kellegi oled oma sõbraks teinud, oled sa alati valmis talle kõik ohverdama. Sa võid kanda kaotusi või raskeid katsumusi, kuid sa ei lase oma sõpradele midagi kurja sündida. See on sinu isiksuse kaunidus.


Alati püüdled sa kõige kõrgema positsiooni poole ja kõige suurema au järele. Sinu eesmärgiks on laiahaardeline äritegevus, kõrge ametikoht, kõrgelearenenud (intellektuaalne) isiksus, kõrget liiki tegevused – ühesõnaga kõik, mis on kõrgeklassiline. Madalad, väikesed või keskpärased teod ei meeldi sulle ega paku rahuldust.

Sinu tugev ja väga laiahaardeline isikupära ei lase sul hoolimata murest ja stressist alla anda. Mõni teine sinu asemel oleks juba ammu sellise koorma all kokku varisenud. Sinu elus on ette tulnud nii rõõmu kui kurbust, seepärast oled sa rohkem eluks ette valmistatud.

...kui ei usu, siis tule ja proovi ise järele

Vihkad vastutust ja soovid enda kõrvale kellegi, kes langetab otsuseid sinu eest. Oled arg ja uje, ebakindel eneses. Sa kardad sageli haavata teisi inimesi. Sind vaevab sageli tunne, et keegi ei mõista sind.

Sul ei ole sügavat huvi religioossete asjade vastu. Kuid kui sulle antakse mõni töö. mis on seotud mingi pühaga. Siis pühendud sa sellele kogu hingest ning ei jäta midagi tegemata, et see üritus korda läheks.

Sul tuleb tihti kannatada armastusest tingitud masenduse all. Niipea, kui armastus on sinu südamesse tunginud ja nukrus maad võtnud, langed sa masendusse. Enesesse süüvinud inimesed ei oska teistega kergesti kontakti leida, samuti ei ole nad jutukad. On tõsi, et inimesed võivad sind nimetada "suu peale kukkunuks", kuigi nad sinu seljataga võivad kiita su tegusid, austada sind ning mõelda sinust hästi.

Ära mässi end armuasjadesse, sest see ei ole sinu ala, sellega võid sa end ainult kahjustada. Vastassugupoolest ei saa sa mingit kasu. Nende läbi võid sa ainult kaotada. Seepärast peaksid sa igal võimalikul juhul nendest täielikult eemale hoidma. Nad võivad sind tõugata väga ebameeldivatesse olukordadesse.

Põhiliselt oled sa siiski materiaalselt meelestatud isik, kes usub töösse, aga mitte oma jumalakujusse. Seepärast vihkad sa silmakirjalikkust ja valelikkust. Sa ei suuda suletud silmil ning pühasid riideid kandes auahnusesse laskuda. Kuid õnnetuste ja raskete katsumuste ajal tunned sa ootamatult teravat vajadust Jumala järele. Siis pühendad sa Loojale juba palju rohkem aega ja nii saab sinust usklik inimene. Kuid see kõik kestab lühikest aega. Peatselt pöördud sa uuesti tagasi oma algse eluviisi juurde.

...päris usklikuks pole õnnek kunagi hakanud

Nüüd tuli vist päris pikk postitus...
Vasta
#11
minu aastaks tuli 9 ja peab mainima et see läheb vägagi kokku. alguses kui seda teemat nägin pole välja teinud, siis aga mõtlesin et vaataks selle "jura" üle... arvutasin oma aasta välja sain selleks 9. sügese alguses mõtlesin et mis jama see on, isa 3 töökaaslast suri ära selle aasta jooksul, lisaks b5 näitlejad... kahtlane tundus, lisaks kui lugeda selle 9nda aasta kohta, siis jah... praegu on see 9s aasta mul....
Vasta
#12
Wolfgirl mul ka Saturn..nii et must rätt tasku ja minek
Vasta
#13
Oh sa kurat.

Aasta 7. Noh jah, võib arvata küll, et täppis.
Vasta
#14
Olge selle asjaga nii palju ette vaatlik, et need testid netis ja see kirjeldus siin ei ole täielik. Kui on aasta 11, 22, 33, 44, siis ei võeta ristsummat. Need on meistrinumbrid. Minul on 33 mitte kuus näiteks.

Ma üritan selle paranduse teema algusesse ka viia, aga praegu saab selle kohta rohem infi siit.

Muudetud: 26-8-05 kell 19:56:12 Thorondor
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: liblik
Wolfgirl mul ka Saturn..nii et must rätt tasku ja minek

Selle määrab ära sünnikuupäev. 8,17, 26 on Saturn. Minu isa on näiteks 8. juunil sündinud, me pole kuigi sarnased. Mina eelistan iseloomu määramisel MBTI'id.

MBTI: lisasin lingi MBTI kohta Sinu teisest postist. H
http://www.hot.ee/types/Lehed/mis_on_mbti.html

Muudetud: 27-8-05 kell 16:11:23 Hallucigenia
Vasta
#16
eks ta üks ego värk ole.
ole kui loll tahes aga NÄE sünniaasta ütleb et peangi olema...

kõige tergem ikka end kõrvalt jälgida...
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: z3r0 c001
Mulle tunndub et on ka lihtsamaid mooduseid Smile
http://www.tartu.ee/taheklubi/numeroloogia/?mood=1

ei tea milles asi, aga minu seda mis tõeliselt minu kohta käiks oli seal ääretult vähe. hm. millepõhjal see küll tehtud on?.
Vasta
#18
Väga vastuoluline tulemus - selle teise lingi põhjal. Ühe teema all ütleb, et minust saab vastik ülemus, kellele poetakse aga selja taga vihatakse ja teise teema all ütleb, et minust saab alluvatele parim ülemus ja nad austavad ja armastavad mind Laugh

Siis tuli välja, et armastan üksindust ja elan oma elu erakuna, üks lehekülg edasi aga väitis, et ma ei suuda üksindusega leppida ja ümbritsen ennast paljude sõprade-tuttavate ja muude tegelastega.

Kogu tulemus oli liiga vasturääkivusi täis.

Muudetud: 31-5-07 kell 07:37:02 DaamValges
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: z3r0 c001
Mulle tunndub et on ka lihtsamaid mooduseid Smile
http://www.tartu.ee/taheklubi/numeroloogia/?mood=1

Aga mul on sellega probleeme Laugh

Esiteks ainult eesnimi on konstantne. Isal oli nimi kuid selgus, et see pole tema õige nimi ja hiljem sai ta tagasi oma õige nime. Emal oli nimi ja slegus, et ka see on võetud. Isa ja ema abielusid ning võtsid hoopis ema võetud nime. Endal on 2 erinevat perenime mis mõlemad väljendavad juriidilist reaalsust.
Proovisin mõlemaid nimesi mis mõlemad andsid suht huvitava vahel sarnase vahel erineva tulemuse.
Nii, et nalja nabani .... Angry
Vasta
#20
5.

"Stop smoking or other addictive patterns." Suitsetamist pole veel maha suutnud jätta. Loodan, et mul on nii palju tahtejõud, et see asi ära lõpetada.
Vasta
#21
Mul 1.
This is a year of NEW BEGINNINGS! - väga lahe Smile.
Vasta
#22
PERSONAL YEAR 7.

Peaks ka mainima, et z3r0 c001 poolt lisatud link (http://www.tartu.ee/taheklubi/numeroloogia/?mood=1) oli päris huvitav ja paljud asjad läksid täitsa täppi.
Vasta
#23
Ilus kena kõik, aga kui te seda oma aastat , kuud ja päeva arvutama hakkate, võite üks moment avastada, et kuu ja aasta vahetudes tekib auk . Vahepealt kaob x-ühik isiklikke ajaühikuid ära.

Aga kui sõrmega mitte järge ajada, on päris naljakas ajaviide see numeroloogia.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Head Aasta Lõppu Q11 14 4,142 31-12-2022, 18:30
Viimane postitus: Arlich
  Aasta 2749 volli 29 14,012 23-09-2014, 12:08
Viimane postitus: Müstik
  Ülekutse saata lugusid oma kogemustest uurija888 34 11,074 15-05-2014, 18:26
Viimane postitus: zen faran
  Milline oled Sina oma täiuslikus väljenduses? Preilikass 38 11,106 07-11-2009, 23:35
Viimane postitus: Preilikass
  Tee ise oma Džinn Pudelis! stAb 4 2,686 20-04-2006, 10:38
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat