Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelik juhtum kodus
#1
Tervist!

Mul siin eile juhtus väga imelik nähtus öösel kella 1.00 - 2.00 vahel. Hakkasin just magama jääma, järsku keegi mu kõrval hingab sügavalt, kui üles ärkasin ning tule põlema panin ja esikusse läksin, nägin valget pisikest kera, mis minu korteris väiksesse tuppa uksepraolt sisse läks.

Kahjuks julgust ei olnud minna väiksesse tuppa vaatama.


Ehk kellegil kogemusi taoliste asjadega? Mis ette võtta?
Vasta
#2
Valge pisike kera on väidetavalt kadunud hing.
Aga eks teadjamad räägivad lähemalt.
Vasta
#3
Kas sa oled kunagi varem vaime kutsunud ? Kui oled siis on see vbl vaim , kes jäi tähelepanu otsima , et sa teda tagasi ta "koju" saadaksid . Sest kui vaime kutsud nt kasvõi taldrikuga ja taldriku vahepeal üles tõstad siis tuleb vaim sealt alt välja ja jääb tähelepanu otsima ( kummitama ) , et teda tagasi sinna saadetaks , kust ta tuli . Aga see võis olla ka mingi vaim , kes sinult mingit teenet palus , nt et sa valvaksid ta hauda v teeksid midagi . Kui asjad lähevad hullemaks , ja tuleb "poltergeist" , siis võta ühendust vaimudega ja küsi , mida tal vaja on . Mdu jääbgi sinna majja kummitama . ! Smile
Vasta
#4
@Vainka

Tegelikult tuleb siit küsimus, Kus kohast tema peab teadma kus selle hinge haud on?
Vasta
#5
(20-05-2011, 16:22 )vainka Kirjutas: Kas sa oled kunagi varem vaime kutsunud ? Kui oled siis on see vbl vaim , kes jäi tähelepanu otsima , et sa teda tagasi ta "koju" saadaksid . Sest kui vaime kutsud nt kasvõi taldrikuga ja taldriku vahepeal üles tõstad siis tuleb vaim sealt alt välja ja jääb tähelepanu otsima ( kummitama ) , et teda tagasi sinna saadetaks , kust ta tuli . Aga see võis olla ka mingi vaim , kes sinult mingit teenet palus , nt et sa valvaksid ta hauda v teeksid midagi . Kui asjad lähevad hullemaks , ja tuleb "poltergeist" , siis võta ühendust vaimudega ja küsi , mida tal vaja on . Mdu jääbgi sinna majja kummitama . ! Smile

Ei ole sellise asjaga tegelenud. Aga olen veidi uurinud selle asja kohta. Siin toas elas kunagi üks vanaproua, kes siin samas toas teise ilma läks.

Vasta
#6
See võis olla selle vanaproua hing, või siis midagi muud. Sellest ka tekib küsimus: Miks ta läks teise tuppa? Arvatavasti oli tal soov endast märku anda. Aga miks ja milleks-seda ma küll ei oska arvata.
Vasta
#7
Mul oli päris väiksena umbes taoline seik, kuid ei olnud mitte valge, vaid punane "kera", pigem meenutas suitsukoni hõõguvat otsa või seda laserjullat. Mida selline punane täpp tähendada võiks?
Vasta
#8
Ma tean ka , et need peaksid olema hinged .. kui sa väidad , et ta läks väiksesse tuppa siis sa oleks pidanud järgi minema .. vb ta tahab sulle midagi näidata .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,511 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Imelik suitsuhais toas exown2u 27 21,190 09-10-2015, 17:43
Viimane postitus: Eithea
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,081 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,540 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Kodus kummitab cherry- 17 12,755 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Üks hirmuäratav juhtum KummitusKummikus 1 2,743 11-12-2013, 04:45
Viimane postitus: MarkoJ
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,061 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Lihtsalt huvitav juhtum kadunukesega KiShaper 0 2,100 15-10-2013, 14:13
Viimane postitus: KiShaper
  Imelik juhtum! speed 7 5,851 27-09-2013, 07:12
Viimane postitus: missykissy
  Imelik telefonikõne insomnia 12 8,847 03-09-2013, 20:43
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat