Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unenägu reaalsusesse
#1
Ärkasin üles ja mu kõrval seisis nukk, kes oli 40 kuni 50 sentimeetrit pikk, ta vaatas minule silma ja mina samuti, ma ehmatasin ja üritasin lüüa või lükata eemale endast. Tõstsin ja liigutasin oma kätt reaalselt ning sain päriselt aru, kuid enne seda, kui teda puudutada jõudsin kadus ära.

Olen 100% kindel, et ma olin ärkvel, ma olin sellel ajal ehmunud ja peale seda võtsin telefoni ja kirjutasin ühele inimesele sellest.
Vasta
#2
Ei ole eriti märkimisväärne juhtum iseenesest.
Vasta
#3
Tõesti - ei midagi erilist. Esimesed kogemused enese tundmaõppimisel ja ka teispoolsusega suhtlemisel.
Vasta
#4
Ma ei nimetaks seda küll ärkvel olemiseks, aga noh kui teistkorda veel midagi müstilist juhtub, siis saad juba ise kah aru. Esimene kord hirmutab selline asi pasa välja, aga järgnevatel kordadel hakkad jälgima detaile ja saad aru, et ikkagi näed und. Ümbruskond pole kunagi päris sama mis reaalsuses. See on teadlik unenägu ja kindlasti ärkasid kohe peale seda üles ja ei suutnud seda momenti eristada, kust jooksis piir une ja reaalsuse vahel. Ei midagi muud minumeelest. Huvitav asi selles on see, et olen lugenud, et paljud näevad algul mingit sorti tegelast, kui näevad teadliku und. Endal oli kah alguses üks tegelane, küll mitte nii spooky ja temaga andis isegi vestelda, andis hea soovituse, kuidas vältida teadliku une nägemist.
Vasta
#5
Tegelikuses pole tegu teadliku unenäoga. Sa näed und ja teed silmad lahti ehk sa näed näiteks mingeid esemeid/elukaid enda ees, kõrval või lausa enda peal. See hetk kui sa neid näed, sa pole sellest teadlik, et näed und, niipea kui nähtav asi hakkab haihtuma, saad sa aru, et tegu oli unenäoga. Olen seda ise korduvalt kogenud ja ei tahaks väga uuesti kogeda.
Mainin ära, et teadlik unenägu (lucid dream) on see kui sa saad aru, et sa näed und. Selle loo puhul polnud sellega tegemist, kuna inimene ei teadvustanud unenäo kestel, et näeb und.
Vasta
#6
Unenägudes me siseneme maailma, mis kuulub meile. Ärgates muutume taas hüpiknukkudeks.

Vasta
#7
„Unenägudes me siseneme maailma, mis kuulub meile. Ärgates muutume taas hüpiknukkudeks.“
Kuidas Sa seda mõtled? Mina on ju mõlemas samasugune. Või mõtled, et vaimumaailma kuidagi kontrollid?...Smile
Vasta
#8
(28-12-2019, 20:47 )Q11 Kirjutas: „Unenägudes me siseneme maailma, mis kuulub meile. Ärgates muutume taas hüpiknukkudeks.“
Kuidas Sa seda mõtled? Mina on ju mõlemas samasugune. Või mõtled, et vaimumaailma kuidagi kontrollid?...Smile

Ei saa aru. Kuidas saab hing, mis sukeldub unenägudes oma hingepäriskoju, olla samasugune inimkehaga, keda enamasti ei kontrolli seesama hing vaid Maailma manipulaatorid.

Ma mõistan hästi, et praeguses kehastuses, praeguses maailmas olen mitmete mõjude all. vahel suudan neile vastu hakata, vahel mitte. See ei tähenda, et loobun. Lihtsalt kogun jõudu.
Ka unenäod, mida näen, mõned töötlevad mu selle maailma asju. Kuid kõige armsamad viivad mind mu hingekoju. Smile
Vasta
#9
"Kuidas saab hing, mis sukeldub unenägudes oma hingepäriskoju..."
Jätame selle hinge mõiste korraks kõrvale.
Kujutame ette, Sa sissy või.... Minaelani õde näed und.Smile, Täitsa tavalist. Sa oled näiteks kohvikus, istud lauataga, sööd kooki, räägid oma tuttava sõbranna/sõbraga, jood kohvi. Märkad enda ümber võõraid inimesi, näed aknast mööduvaid autosi. Kõik tundub ju samasugune nagu oled harjunud kogema ärkvelolekus. Mida Sa sellest maailmast ei leia aga , mis ühendab neid kahte on Mina. See...Pärismina on muutumatu ärkvelolekus kui ka uneilmas.
Kui Sa näed und, ennast seal kohvikus...on seal nende nö vööraste/tuttavate mingi vahe Sinuga?
Ei...Sa Ise oledki nii Sina kui See kellega lauataga juttu ajad.
See ongi Uneilm...Smile

Vasta
#10
(30-12-2019, 20:07 )Q11 Kirjutas: "Kuidas saab hing, mis sukeldub unenägudes oma hingepäriskoju..."
Jätame selle hinge mõiste korraks kõrvale.

Miks ma pean oma mõtted kõrvale jätma ja sinu omi tõepähe võtma? Kas oled jumal või selgeltnägija? Tõesta?
Vasta
#11
"Tõesta?"
Oled Sa praegu teadlik?...Smile
Vasta
#12
(30-12-2019, 20:29 )Q11 Kirjutas: "Tõesta?"
Oled Sa praegu teadlik?...Smile

Millest teadlik? Sinu mina-jama on hüpiknukude värk. Ma olen teadlik unenägudes, seal mõistan, et olen teadlik. Siinses ilmas olen teadlik, et mul on hing, mis kasutab keha, kuid ei saa löögile. Unenägudes saan löögile ja mõistan imelisi asju.
Vasta
#13
"Unenägudes saan löögile ja mõistan imelisi asju."
See on sinu ego, kes on ennast natuke "paisutanud".
Miks Sul on Hing? Kas Sa ilma Hingeta oleksid kuidagi halvem...Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas mitu inimest võivad samal ajal sama unenägu näha? Annarosa 68 22,241 08-10-2021, 21:06
Viimane postitus: Q11
  Paranormaalne/salapärane unenägu Kawaiistar 4 2,464 07-11-2020, 11:07
Viimane postitus: kalldunn
  2 kummalist unenägu öösel Algavl6pp 4 4,434 01-02-2020, 21:46
Viimane postitus: liisi1-
  Unenägu enne ärkamist teco 8 5,553 09-01-2020, 01:06
Viimane postitus: Aadu66
  Üks veider unenägu bruno5 3 4,142 18-08-2019, 09:09
Viimane postitus: Maario
  Subtiitritega unenägu contact-embrace-reality 3 3,241 12-08-2018, 11:08
Viimane postitus: Müstik
  Esilekutsutud unenägu Sinis 44 25,061 09-08-2018, 20:12
Viimane postitus: tanoid
  Mõis - pidev unenägu ? Jinny 3 3,433 12-09-2017, 10:43
Viimane postitus: positiivne
  Unenägu tundmatus lossis voolav 1 2,380 02-01-2015, 12:20
Viimane postitus: Psühholoog
  Veider unenägu-palun abi lahendamisel! Carmel 2 2,867 05-10-2014, 08:54
Viimane postitus: Psühholoog

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat