Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ufod unenägudes
#26
Vaatasin just järele ja tundub, et eesti keeles on ilmunud ainult 4 raamatut? VS, millist raamatut(eestikeelset) soovitad lugeda?
Vasta
#27
Tegelikult on ilmunud kas 11 või 12 Castaneda raamatut eesti keeles.
Minule on alati sooovitatud "Unenägemise kunsti."
Vasta
#28
Kui aus olla hakka otsast peale ja ilmumise järjekorras tulebki neid lugeda kuniunenägemise kunstini, juurde kõik naiste kirjutatud raamatud, Ei ole mõtet tegelda Tensegrityga, see on juba teisest ooperist.
Vasta
#29
Kas jagad infot, miks Tensegritiga pole mõtet tegeleda?
Vasta
#30
Selleks peaks tundma asteekide usundit, tensegrity õpetajaid nimetatakse chaskmoolideks ehk preestriteks kes ohverdasid kõri läbilõikamisega oma ohvrid jumalatele ja juhtisid vere äravoolurenni, kas peaksid end ohvriks lubama nii nagu Jeesusegi puhul. võta Jeesus südamesse ja mine koos temaga ristile juutide pattude lunastamise nimel kannatama..
Aga tehnika enda juured on pärit hoopis hiina võitluskunstidest, peale esialgset indiaanlase Don Juani juures õppimist CC solvus ja õppis mitu aasta hoopis Hiinlase juures hiina tehnikaid.
Pärast väideti ühe naguali õpetus olema.
Siin tekstikild:
Tensegrity kujunemisloos omab suurt kaalu Sebastianist ülejärgmise naguali Lujani tegevus, kellest sai surmatrotsija suursoosik. Lujan ei olnud indiaanlane, vaid aegade pööristes Mehhikosse sattunud hiinlasest meremees. Olles juba eelnevalt tuttav idamaa võitluskunstidega, tegi nagual Lujan maagiliste soorituste ja nende seeriate taastamisel ära tohutu töö. Mitmed maagilised sooritused on otseselt seotud tema nimega.
Kolmas etapp saabus nüüd juba praeguses ajas, kui Castaneda andis tollal Chackmoolideks nimetatud kolmele naisõpilasele ülesande kriitiliselt üle vaadata talle, Taisha Abelarile, Florinda Donnerile, Sinisele Piilurile ja Carol Tiggsile õpetatud sooritused.

[Muudetud: 12-23-2009 VironShaman]
Vasta
#31
nonii, aga muistsete chacmooli preestritega polegi tänapäevastel sooritustel miskit pistmist (või on?). Nagu ütlesidki, siis on need puhastatud igasugusest ideoloogilisest ballastist ja suunatud väga pragmaatiliste energeetiliste eesmärkide saavutamiseks. nagu enesetähtsuse kaotamine, energia taastamine, unenägemine...

või arvad, et nende soorituste massiline ülemaailmne järgimine on kellegi teenistuses?
Vasta
#32
Aga äkki seletad ise millised arengut tõestavad efektid kaasnevad tensegrity praktiseerimisega mida ei saa võrrelda näiteks tervise hea seisundiga Pilatese võimlemist harrastades.
Saan aru, et raha maksavad mõlemad, treener tahab elada oma tööst, sama toimub seminarides.
Niisiis küsimus, kes on jõudnud arengus neisse teadvuse avardumise astmetesse, kuhu jõudsid Don Juani sõjamehed tänu eelneva grupi treeningutele noori välja õpetades.
Kogu see jutt spetsiifilistes CC terminites on lihtlabane jura, asendustegevus, et keegi ei areneks kusagile, tõsi, välja võiks areneda ida võitluskunstides aga selleks ei tohiks harjutused ühe stiili piirides muutuda aga siin vastupidi, harjutused muutuvad pidevalt.
Vasta
#33
lugesin vahepeal läbi need vestlused venku ja voladose vahel ja lõi pildi pisut selgemaks. olen aastaid tagasi küll üsnagi tõhusalt praktiseerinud ja siis taas kõrvale tõmbunud. tõesti ei leidnud palju erisusi soorituste ja mõne muu tervisepraktika (näit taichi) toime vahel. kuskil on pesitsenud alati kahtlus, et tensegrity tagamaad pole päris selged
Vasta
#34
Kõndisin väljasja oli ilus päev ja järsku märkasin, et hakkab tekkima teine kuu pilve tagant,
vaatasin terasemalt ja oligi muidugi oli tunduvalt suurem kui meie olemasolev kuu. Ma jooksin kohe tuppa ja võtsin fotoka, et pilti teha
aga sinna paika see ka jäi.
Ja järsku oli juba õhtu ja vähemalt oli pime, ma olin ühe suure maja katusel ja üritasin uuesti pildistada ja kui taevasse vaaasin siis oli terve taevas kaetud
ümmarguste pallidega ja need palid olid omavahel kõik ühendatud nagu meekärg aga ümmargused ja need olid täppe täis ja muidugi üritasin seda kõike pildistada
aga kahjuks ei sanud, sest fotokas lihtsalt ei saanud seda pildistada, vajutasin küll nuppu aga ei teinud pilti. Samal hetkel aga tulistas keegi kõrval maiia
suure raketi ja see maja plahvatas ja jutud käisid, et algas sõda, meid rünnati ja sõda toimub juba igalpool. Ja ilmusid ka teisi inimesi sinna keda ma ei
tundnud ja hakkasime nendega koos keldrisse minema varju. Ja need kes sõdisid olid inimesed omavahel aga see suur kosmose laev oli lihtsalt. Nagu aru sain
seal inimeste jutust, et meid ründasid pilukad.Aga kes neist ei tea.Ja seda ma nägin 29 jaanuari ööl 2010.

[Muudetud: 1-31-2010 coolymarxy]
Vasta
#35
öö vastu teisipäeva, st 27.04.2010. näen unes lapsepõlvekodu, on palju rMhvast ,oma pere tuttavad ca 15 inimest. Äkki näen taevas - UFO või mida iganes. Järsku olen hüpermarketis, inimesed sinna koondatud. Mingi naine teadustab tegelege oma tööga või tegevusega. Ärge jääge ette tulnukatele , nad ei puutu teid kui te teel ees pole. Mul laps kadunud, otsin, lapsed kõik koondatud ja neid õpetatatakse, sellele rühmale momendil- homoseksuaalsust. Oma lapse leidsin mingilt lindilt ja see naine lubas ta sealt sülle võtta. Lõpuks töötasid kõik nagu mingis hüpermarketis ja leppisid sellega. Siis tuli arusaamine, et elan Gaial ja planeeet puhastab ennast, elasime nagu mingis kaitstud kohas. Lõpuks kasvas akende taga maailm, mida ei tundnud. Gaia puhastas ennast, tohutud troopilised puud, banaanid ca5x suuremad ,jne vapustav. Ja siis hakkas sadama lund või midagi taolist, inimesed olid nii õnnelikud. Nagu pärast tuumasõda kui keskond taastunud.
See jäi nii meelde. Need ufod olid nii tõelised. Mõtlesin et tahan ärgata aga ei suutnud ja siis tuli mõte et see ongi lõpp.
Vasta
#36
Täitsa põnev lugeda...
Teen oma UFO unenäost copy paste siia teema alla ka.

Nägin unes, et oli kuskil tundmatus riigis/maailmas ja seal toimus midagi lendavate objektide paraadi taolist ( 14.okt hakkab ju lähenema Laugh ) Ma olin kuskil klaaskupli taolises hoones ja jälgisin paraadi koos muu rahvaga läbi kupli lae. Järsku otsustas aga üks suurem ufo alla kukkuda. Kumas ta igatahes roheliselt selliselt nagu oleks põlenud ja kui ta siis lõpuks alla kukkus oleks nagu tuumapomm plahvatanud...tuli vägev lööklaine...viskasin ennast pikali ja jäin ootama ja isegi tundsin kuidas pind all värises ja lööklaine lähemale tuleb. Kuplit ta imekombel ei purustanud aga kuumalainet tundsin küll päriselt üle enda minevat. Järgmine hetk oli see, et vaatasin kuskilt ekraanilt telekast erisaadet sellest katastroofist. Alguses näitas tühja saali ( meenutas kangesti meie toompea parlamendi saali ), siis sisenes mingine konsiilium. Need ei olnud inimesed - unes veel ütles keegi kõrval seisja, et nagu sipelgad inimeseriietes...Peamees oli veel pruuninahaga ja peakuju meenutas tõesti sipelga pead aga silmad olid inimese omad. Konsiiliumis olid veel naisterahvad ka kes kandsid mingeid huvitavaid peaehteid/katteid. Igatahes kui tundus, et nüüd hakkab peamees rääkima...siis eksisin...hakkas hoopis pead väristama ja keha raputama nagu ansambli Prodigy laulja Fire Starteri videos ( vaatasin seda videot eile Laugh )Siis hakkasid naised ka pead raputama nii, et peaehted kilisesid ja kolisesid...ja siis hakkas mu telefoni äratus tööle ja ma ärkasin...ja itsitasin. Ilmselt jäi nii hästi meelde kuna nii vahetult enne ärkamist nägin seda.

Minu elus esimene UFO unenägu Laugh

Ja siiani ainuke, vist. Enamus unenägusid ju ei mäleta...Tundmatutes maailmades olen küll ka mitu korda unenägudes viibinud...

PS! Praegu kui seda unenägu üle lugesin tuli meelde, et hiljuti sattusin lugema just Hopi indiaanlaste ant people'ist :o

http://www.viewzone.com/antpeople.html

Äkki olidki nood samad...Enne unenägu ma küll nendest omaarust midagi ei teadnud...unenägu nägin 2008 aastal.

[Muudetud: 4-28-2010 Aerling]
Vasta
#37
elu on nii kummaline, eriti unenäod. aga ufod on nii hirmutavad
Vasta
#38
Tere, olen samuti UFO`id unes näinud. Teadlikumaks saiget tehaades olen nende eest põgenenud. ärgates tunnen tõelist rõõmu. Aeg-ajalt tahavad nad midagi peale sundida, kuid ise olen võitleja, ka unes. Oskan haiget teha.
Vasta
#39
On ehk rohkem üksikasju meeles? Oleks huvitav teada?
Vasta
#40
Mina näen pidevalt ufosid unes. Tavaliselt on nad hästi suured, laiudes peaaegu üle terve taeva. Või siis lihtsalt on terve taevas selliseid pisemaid UFO-laevu täis.
Ja siis ma mõtlen unes, et - yes! ma ju teadsin,et nad tegelikult ikkagi siin on. Kusjuures ma olen ka teadlik sellest, et ma sel momendil olen mingis "teises"seisundis ja ilmselt ärgates ei pruugi neid UFOsid enam näha ... ja see teeb mind unes sedavõrd kurvaks, et ma lihtsalt vahin ja vahin neid ja püüan seda pilti mällu salvestada...

Jah, sama lugu on ka selle unes lendamisega. Ma teen suuri mõnusaid lennukaari, pikeerin päris maapinna ligidalt, tõusen uuesti kõrgele üles ja "maandun" siis pehmeltSmile Ning ma tean, et ärgates ei suuda ma seda jälle teha ... vahest ma mõtisklen unes, et mis küll võiks selle suutmatuse põhjuseks olla ... ja siis ma tasakesi lendlen/tõusen istuvast asendist seisvasse asendisse ja ma teen seda mitmeid kordi ja see tundub nii kerge ja probleemitu ... ja ma olen õnnelik et ma seda vähemalt selles olukorras oskan...
Ja ärgates on kurbus tõesti piiritu ...
Vasta
#41
Minu juba aastaid ühes või teises variatsioonis korduvaks unenäoks on maailm, kus ülal kõrgel on midagi vabamüürlaste sümboolikast tuttava kõikenägeva silma taolist ning taevalaotuses lendavad ringi helendavad täpikesed, mille kuju ma ei erista, ent mille puhul ma tean, et tegemist on nn lendavate taldrikutega. Ma ei ole aru saanud, kas näen unes alati ööd või on päike taevast lihtsalt ära kadunud, igal juhul kogu valgus, mis maale langeb, tuleb sellelt eelmainitud silmalt.

Maailm paistab suhteliselt trööstitu paik olevat. Elu kui selline näikse küll endisel viisil edasi minevat, kuid inimesed on allutatud tohutule kontrollile - arvatakse, et miski seal ülal taevalaotuses suudab nende mõtteid kontrollida ning nn uue korra vastased inimesed lihtsalt kaovad. Suhteliselt õudne on see, et nii mõnigi kord, kui sellisest maailmast und näen, läheb see nagu n-ö vana koha pealt edasi (ilmselt on nii mõnigi siinne foorumlane säärast fenomeni kogenud) - nii et kui poole aasta eest ärkasin seepeale, et tundsin, kuidas silm mu mõtteid loeb, siis järgmine kord pidin juba mingisuguste tegelaste eest põgenema, et nad mind uue riigi vastaste mõtete eest maha ei tapaks.

Ma ei ole kunagi ulmekirjandusest ega -filmidest suuremat pidanud ning et mu aju midagi sedavõrd ehtulmeküllast kokku klopsida suudab, tuleb endalegi üllatuseks.
Vasta
#42
On ju kirjanikke, kes oma romaanid unenägude järgi kirjutanud ongi, peaksid ehk sama tegema? :)
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sõnumid unenägudes Elsara 34 17,323 06-07-2019, 15:38
Viimane postitus: Q11
  Unenägudes kirjapilt trinzu111 5 3,194 01-12-2014, 11:01
Viimane postitus: Mannu
  Häirivad võõrad unenägudes ja nende peletamine Vesta 15 9,074 25-01-2012, 14:41
Viimane postitus: Vesta

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat