Postitused: 4
Teemad: 1
Liitus: Nov 2009
Kas keegi on kunagi mõelnud, mis tunne on olla kellegi mõte ja kas on üldse võimalik tunda seda, et keegi mõtleb sinust võib näeb sinust unenägu?
Postitused: 379
Teemad: 4
Liitus: Jan 2009
Kui Sa ootamatult,ilma mingi seoseta,tabad ennast mõttelt teatud isikule,siis võid olla kindel,et Sa oled osakene tema mõttest.
Postitused: 1,305
Teemad: 24
Liitus: Feb 2006
Tsitaat:Algselt postitas alar
Kui Sa ootamatult,ilma mingi seoseta,tabad ennast mõttelt teatud isikule,siis võid olla kindel,et Sa oled osakene tema mõttest.
Kuidas see võimalik on? Mingit põhjendust äkki oskad tuua?
Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Postitused: 379
Teemad: 4
Liitus: Jan 2009
Kuna me oleme kõik ühes infoväljas,siis Sinu mõte jõuab "niitide" kaudu minuni. Iseasi on jällegi minu võime seda mõtet vastu võtta. Kui ma taban ennast ootamatult pojale mõtlemast,saan temalt mõne minuti pärast kõne,järelikult tajusin ta mõtte ära,järelikult olin osa tema mõttest.