Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on sensitiivsus?
#1
Nii, kuna ma otsinguga miskit ei leidnud, siis tegin uue teema.

Tahaks teada, et mida te arvate sellisest asjast nagu sensitiivsus ja mismoodi see üldse avalduda võib? Me kõik teame igasuguseid sensitiive ja ravitsejaid ja nõidasid või keda veel. samas on ju osade tavaliste inimeste kohta ka öeldud et nad on sensitiivsed või kalduvad sensitiivsusele. Mida see siis ikkagi tähendab? Kas ka neil võivad olla mingisugused võimed? Või on need neil lihtsamini arendatavad? Samas ma arvan, et kuna inimene kasutab oma ajust nii imepisikest osa, siis on tegelikult igasugu võimed treenitavad. Või ma eksin?
Vasta
#2
sensitiiv ülitundliku tajuga inimene; kõnek selgeltnägija sensitiivne ülitundlik sensitiivsus taju erk tundlikkus; kõnek selgeltnägemine
Võõrsõnastik andis säärase vastuse
Vasta
#3
nojah, aga kui sulle öeldakse, et oled sensitiivne inimene, mis see siis on? et mul on miskid võimed?
Vasta
#4
Inimesel on ka võime näha ja kuulda.. need on ka võimed.. ma usun et kõik need nn sensitiivi võimed on ka täiesti inimlikud ja treenitavad.. Olen kuulnud et paljud on endale lihtsalt treeninud säärased võimed ja mingi kuulujutu jama et venelased olevat mingi aparaadi teinud mis võimendab inimestes neid võimeid.
Sensitiividel on jah lihtsalt suurem taju.. paljud peavad seda üleloomulikuks minumeelest põhjendamatult.
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja tulekera
nojah, aga kui sulle öeldakse, et oled sensitiivne inimene, mis see siis on? et mul on miskid võimed?

Kui naissoost, siis ilmselt taheti sulle öelda, et sa oled väga tundlik Bleh
Vasta
#6
sensitiivi mõiste on liiga segi läinud selgeltnägija mõistega.
sensitiiv - tundlik, väga erksate meeltega tegelane (tajud on arenenud, energeetiline nägemine, oskab neid oskusi kasutada enda ja teiste peal... nt. kätega ravimine.)
selgeltnägija - ühe kindla arenenud tajuga tegelane, tavaliselt suudab ennustada ja näha suvalistesse kohtadesse, suvalistel aegadel.
Vasta
#7
ok, ütleme siis nii, et ükskord üks inimene ütles mulle, et olen väga sensitiivne inimene. peaks äkki miskit võimeid ja tajusid treenima hakkama või?
Vasta
#8
kui see oli tavaline inimene siis pidas ta pigem silmas seda et sa suudad teiste muresi tajuda... end samastada nendega.

arvan et sobiksid sel juhul hästi psühholoogiks.
Vasta
#9
Sensitiiv - inimene kõrgelt arenenud tajuga
Sensitiivne inimene - tundlik või emotsionaalne inimene (suudab mõista teiste inimeste emotsionaalseid probleeme jne... tavaline nähtus)
Sensitiivsus tähendab tundlikus.

Kordamine on tarkuse ema Smile
Vasta
#10
see inimene oli Ants Pihlap, teate?
Vasta
#11
no sel juhul eks arenda oma sensitiivseid võimeid siis.
kohe päris tõsiselt...

kuigi on näha et too pihlap on algaja tegelane või siis päris sinisilmne.
Vasta
#12
http://quizilla.com/users/VampireBeauty/...20Pics%5D/

või siis...
http://quizilla.com/users/amberskyfire/q...0are%20you

Teine on rohkem edasijõudnutele. Esimesest saate teada, mis oskused teil paremad on.

Mul oli ennustamine ja astroloogia. Seda oskab tegelikult igaüks. Paned mingi jutu kokku ja ennustus valmis.
Vasta
#13
mõttetult lapsikud testid Laugh icic...
Vasta
#14
Ajaviiteks võib teha. Vähemalt iseloomu testid on hämmastavalt täpsed või üldse need kus iseloomu määramine on sisse topitud.
Vasta
#15
Lapsikud mitte aga jah, põhinevad psühholoogial ja ega sellistest testidest olegi muud loota kuna inimest tundmata on suht raske mingeid järeldusi teha ja veel raskem on järelduste tegemine arvutile selgeks õpetadawink
Vasta
#16
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic

kuigi on näha et too pihlap on algaja tegelane või siis päris sinisilmne.

ei, pihlap ei ole sugugi algaja. käisin tema juures juba siis kui olin alles algkoolis ja siis oli juba vana tegija.
Vasta
#17
Sensitiiv (ne) - tundlik
Ekstrasens (itiivne) - ülitundlik

Lihtne.
Iga inimene on tundlik ja on võimeline ennast arendama.

Koomiline on vahel lugeda v. näha TV-st inimestest, kes täiesti ilmselt on udutajad, aga ajavad rinna kummi ning nimetavad ennast sensitiiviks jms.

Lihtsalt üks inimene on tundlikum kui teine, samuti ühe inimese (elu-)kogemuslik võime tõlgendada oma kõrgema tundlikkusega tajutud info mõistmisel.

[Teadet on muutnud 30-6-2004 postitaja Metsakoll]
Vasta
#18
Sensitiiviks võib saada iga inimene, sest kuues meel on omane igaühele ning selleks, et "kolmas" silm avaneks, on vajalikud mõningad asjaolud. Sageli juhtub see peale väga tugeva emotsionaalse vapustuse üleelamist.
Paljud sensitiivsuse alal praktiseerivad spetsialistid räägivad mingitest erilistest juhtumitest oma elus, mille järgi tundsid organismis muudatusi.
Lähedase inimese surm, autoavariid ja muud sellised juhtumid lõpevad tundlikele natuuridele just selliste mõistete avanemisega.
Alguses tunneb inimene ennast küllaltki ebamugavalt, peavalud, vererõhu kõikumise ja pidev kohin peas - need on sümptomid selle kohta, et algas side õhukeste eeterlike maailmadega.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis teeb inimesest inimese? z3r0 c001 107 26,182 29-02-2020, 17:35
Viimane postitus: Minaelan
  DNA on midagi enamat kui lihtsalt lineaarne kood, mis juhib Ceasar 53 24,938 25-11-2019, 05:12
Viimane postitus: Tyto Alba
  Mis on elu mõte? ayyu 140 56,064 26-06-2019, 10:19
Viimane postitus: Lokster
  Mis on õnn? hulkuv hing 47 9,401 28-04-2019, 17:34
Viimane postitus: Naut
  Oled see, mis muusikat kuulad Ancestries 94 32,626 15-11-2018, 04:06
Viimane postitus: hulkuv hing
  Mis värvi on see kuulsust kogunud kleit levis 14 8,969 17-05-2015, 14:40
Viimane postitus: levis
  5 psühholoogiatesti, mis näitavad, et inimkond on hukule määratud Celtic 20 10,401 06-09-2013, 06:19
Viimane postitus: Minaelan
  Mis juhtus mu sõbraga? luise 2 1,904 05-03-2011, 19:21
Viimane postitus: luise
  Mis tunne on olla mõte? wicked 3 2,353 21-11-2009, 10:39
Viimane postitus: alar
  Vead, mis osutuvad õigeteks tegudeks Elsara 2 2,199 12-06-2007, 17:47
Viimane postitus: Pomegranate

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat