• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti vabamüürlased
#1
Haruharva ilmub meie peavoolumeedias mõni teade vabamüürlaste kohta. Tänane Eesti Päevaleht pajatab, kuidas Eesti vabamüürlased "iseseisvusid" Soome vabamüürlaste alt. Tseremoonial osales 23 Kõrgemate Nõukogude delegatsiooni üle maailma - USA-st Venemaani. Samal ajal, kui Eesti vabamüürlased pidasid selle ilma suurte ja vägevate valsa pilgu all oma koosolekut NO99 teatris, toimus USA-s bilderberglaste aastakogunemine. Mõned päevad peale Eesti vabamüürlaste "iseseisvumist" loobusid nii Eesti kui ka Soome parlamendid samaaegselt riiklikust iseseisvusest, ratifitseerides europõhiseaduse (nn. Lissaboni lepingu). Eesti vabamüürlaste etteotsa sai transiidiärimees Anti Oidsalu. Transiidiärimehest esivabamüürlane mõjutamas Eesti poliitikat - kõlab pahaendeliselt...AngrySad

Muudetud: 12-6-08 kell 19:39:14 Pohlatohlakas
Vasta
#2
Reeglina ongi nii,et etteotsa pannakse "vabamüürlased".Kõvem neist on yänki Ansip.Tema oli juba enne valimisi "pukki"valitud, sõltumatta tegelikust tulemusest. Tema on astmelt kõrgem, kui teatud riikide valitsejad.Sellest ka tema kiire tunnustamine teiste poolt. Sellel kõigel on kehv mekk juures......
Vasta
#3
Ma saan täitsa aru, miks nn. vabamüürlased pannakse juhtima eluliselt olulisi asutusi või valdkondi. Nad on ju kõik väga edukad ja andekad poliitikud või ärimehed, kes on kõva töö ja tutvustega nii mõndagi ära teinud.
Ma arvan, et foorumlased, kelle tööks on kliendisuhete loomine/hoidmine ja müügitöö saavad aru, kui kasulikud on tegelikult ärile sellised tutvused.

Mis ma tahn öelda on see, et mina ei muretseks väga. Smile
OT.
A. Ansipi kohapealt küsiks, et kust pärineb info, et ta on vabamüürlane, nii palju kui mina otsisin ja uurisin ei suutnud ma leida mitte ühtegi viidet sellele?
Ja teiseks, mis selles siis halba on kui ta ka on vabamüürlane?
Mis sellest muutuks, kui kõik nn. vabamüürlased paljastada ja võimult tõugata? Asemele tulevad ju lihtsalt uued. Nagu ütleb vanasõna: uus on ikka hullem.

Raul
Vasta
#4
Tegelikult oli eelnev jutt Ilvesest,vaatasin valet rida ja samas kirjutasin.Üle aasta enne valimisi pandi ta juba siia paikka.
Vasta
#5
Jah, see on juba usutavam, et President Ilves kuulub vabamüürlaste gildi.
Aga küsimus on endine, mis sellest siis halba on?

Raul
Vasta
#6
Seda saate varsti ise tunda siis enam sedasi ei räägi.
Vasta
#7
See tähendab seda, et Ilves tegutseb esmalt vabamüürlaste huvides. Eesti Vabariigi või khm.. osariigi või rahva huvid on teisejärgulised. Uuri natuke, mis huvid neil läbi ajaloo on olnud.
Isegi Päevalehe artiklis kirjutas, kuidas ja kui palju on vabamüürlus keelatud olnud. Mulle näiteks ei meeldi kui mingi käpu täis inimesi maailmaasju otsustavad, et neil ikka hea oleks. Kui nad nii head ja tublid ja andekad on, siis võiks ju seda salatsemist vähem olla.
See võiks ju head tähendada, et kui niikuinii on kõik riigipead vabamüürlusega või millegi sellisega seotud ja näiteks meie president olevat kõva kutt seal ja teda huvitab Eesti tulevik, siis suudab seda ka maksma panna.

Selline asi tuli meelde, et 1. mai tähistatakse vabamüürluse asutamist ja 8. märts esimese naisvabamüürlaste loozi asustamist.
Vasta
#8
Tegelikult on memad ka omamoodi tööriistaks püramiidi tipus.
Vasta
#9
Kas ma saan õigesti aru, et kõige rohkme häirib kogu selle vabamüürluse juures just see pagana salatsemine? Ok - saan aru. Inimene on juba loomupoolest uudishimulik ja teadmiste januline olend.

Aga vaataks selle nurga alt, et kui tõepoolest maailma juhivad vabamüürlased, siis, mis see teadmine inimestele annab?

Keegi klassik on kunagi öelnud, et indiviid on tark aga rahvamass on loll nagu lammas. Ma kaldun arvama, et siis ei saaks meie, väiksed inimesed, oma elu enam rahulikult edasi elada.

PS. kust me teame, et President Ilves ei tegutse just Eesti ja eestlaste huvides?


Raul
Vasta
#10
Durin vist ka üks paramüürlane.
Kes nad on, lüpsiplatside (Kristlike sakraalhoonete)ehitajad kuhu siis kristlikud hingekesed igal pühapäeval lüpsile aetake Jahvet toitma.
Tänapäeval veel kavalamaks mindud, maine võim usurpeeritud, igas suguvõsas on igal ajahetkel olemas üks kes pääseb võimuredelil oma suguvõsajõuga ülespoole.
NN looshid on siis hobusekasvandused, kus metsikutel hobustel (inimestel), kes võimu võiduajamistel on edu saavutanud ratsanikud(hõimuvaim) õigete ratsanikega (Jahve mitteorgaanilistega) ära vahetatakse.
Astusid kristlikku looshi ja sinu suguvõsavaim visatakse koos riitustega kehast põrgu ja asendatakse sobiva kristliku juhtvaimuga.
Võimu juures ei tohi olla kristlusele võõraid jumaid kiibitsemas.
Nii võivad ju rahvad mässama hakata ja jahve teenritega halvasti käituma.
Müürlasele pael kaela ja õige hing riitusega kehasse kui võimu ja raha juures tahad olla.
Nii ütles VironShaman asja kohta mida eri muurlaste juures oma silmaga kordi vaadanud.
Vasta
#11
Durini arvates on vabamüürlus mingi liikumine, mis ühendab riigijuhte ja muidu andekaid ja tublisid inimesi (muidu poleks sellisel positsioonil), kellele meeldib salatseda (pole teiste asi, mida keegi teeb ju). Ja meie rumalad hakkame kohe eeldama, et nad on pahad inimesed. Keegi pole niisama ju halb.

Võiks uurida, mitmekohalise arvu saad kui hakkad sellesamuse liikumise pärast surnud miljoneid lugema. Muidu jääb selline mulje, nagu ega selles ju midagi halba pole ju kui keegi lennukiga natuke puudutab maailma kaubanduskeskuse torne, võibolla olid osavad ja andekad trikilendurid.
Vasta
#12
Ma mäletan, et president Ilves mainis kuskil intervjuus, et ta ei ole vabamüürlane.
Vasta
#13
Vabamüürlastest, euroliidust ja muustki:

http://www.hot.ee/freemasons/sektist.htm
Vasta
#14
Ilves on raudselt vabamyyrlane!!!
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Mopslane
Ilves on raudselt vabamyyrlane!!!

http://www.epl.ee/artikkel/355187
"Koppel: Pean vabandama, et ma ei tea suurt midagi Trilateraalse komisjoni tööst. Toomas Hendrik Ilves ei ole vabamüürlane."

+fakt on see, et Ilves on intervjuus ise eitanud vabamüürlaste ridadesse kuulumist.

Millele rajaneb sinu raudne veendumus?
Vasta
#16
Üks asi on see, mida ta ise räägib, teine asi on see, mis ideoloogiat ta ajab.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Üks asi on see, mida ta ise räägib, teine asi on see, mis ideoloogiat ta ajab.
Palju ilmekaid näiteid selliste poliitikute kohta pakub
austria politoloogiadoktor Karl Steinhauser oma raamatus
"Euroopa Liit - tulevane super-Nõukogude Liit":
http://rahvaraamat.delfi.ee/?id=62&no=R021760
Teos, mida iga europoliitik ja ametnik vihkab ning
kardab. Steinhauseri teost ei sallita Brüsselis ega
Euroopa tagatubades, aga see on avanud silmad
paljudel tõeotsijatel.
Vasta
#18
Seda peaks lugema iga eestlane, kui ta tahab iseennast ja riiki säilitada tulevastele põlvedele. N Liidu aeg peaks veel meeles olma.
Vasta
#19
Võiks koostada praegu elavate Eesti vabamüürlaste nimekirja. Et asi liiga oletuslikuks ei läheks, tuleks iga nime taha lisada allikas, kust teave pärineb.

1. Arno Köörna 33° (viide)
2. Anti Oidsalu (viide)
3. Raido Rüütel (viide)
4. Urmas Karileet (viide)
5. Arne Kaasik (viide)
6. Hiid Lepalaan (viide)
Vasta
#20
Ja nüüd võiks siis teha huvitava vandenõu, et miks vabamüürlased oma salakohtumisi NO99 teatris teevad, mitte aga näiteks Vanemuises või Estonia teatris .
Vasta
#21
Ju on tollel teatril nii maagiline arv, et lihtsalt selline rõve organisatsioon lihtsalt peab seda seal tegema. Kindlasti mingi x valemite ja häälekeste järgi peas leiab keegi, et No99 on tegelt NWO krüpteeritud kujul !


Igatahes kui ironiseerimine jätta, siis nende vandenõude teemadel on mul üldse mõningaid mõtteid tulnud. Näiteks kust te teate, et need nö anti-vabamüürlaste ja jms organisatsioonid, kes end praegusele vastandavad ja ma ei tea mis asju kokku lubavad, tegelt ise mingeid salasepitsusi ei pea ja inimestega ei manipuleeri ? Võib-olla need tüübid, kes vandenõusid paljastavad peavad ise samuti kurje plaane ? Kui väga paranoiline olla, siis ei saa ju miskit välistada. Kokkuvõttes võib ju iga üks meist siin ju tegelikult mingisuguse salaorganisatsiooni liige olla ja vaga pinna all miskit kurja peita.
Vasta
#22
Eestis oli 1999. aastal 150 vabamüürlast. Praegu ligi 300. Innukamad eesti vabamüürlased: Arno Köörna, Jaak Ratassepp, Toomas Lehtla, Paul Gorbovsky, Voldemar Promet, Ivar Kallion, Jaan Eilart, Juhan Aare, Eduard Tüür, Paul Himma, Peeter Saul, Jevgeni kazakov, Rein Grünberg, Jaak Viller, Raido Rüütel, Eero Vaarmann, Arnold Meister, Tiit Pruuli, Siim Kallas, Anti Oidsalu, Kaarel Jaak Roosaare, Aksel Treimann, Heino Levald, Olari Taal, Hannes Tamjärv, Enn Soosaar, Andres Keevallik, Jaak Allik, Arne Mikk, Anti Liiv…
Eesti Panga direktorina kandis Siim Kallas hoolt, et vabamüürluse sümbol Kõikenägev Silm kolmnurgas satuks 50kroonisele rahatähele. Massoonid tahavad, et me kõikjal nende maagilisi sümboleid näeksime.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas Sauram
Eestis oli 1999. aastal 150 vabamüürlast. Praegu ligi 300. Innukamad eesti vabamüürlased: Arno Köörna, Jaak Ratassepp, Toomas Lehtla, Paul Gorbovsky, Voldemar Promet, Ivar Kallion, Jaan Eilart, Juhan Aare, Eduard Tüür, Paul Himma, Peeter Saul, Jevgeni kazakov, Rein Grünberg, Jaak Viller, Raido Rüütel, Eero Vaarmann, Arnold Meister, Tiit Pruuli, Siim Kallas, Anti Oidsalu, Kaarel Jaak Roosaare, Aksel Treimann, Heino Levald, Olari Taal, Hannes Tamjärv, Enn Soosaar, Andres Keevallik, Jaak Allik, Arne Mikk, Anti Liiv…
Eesti Panga direktorina kandis Siim Kallas hoolt, et vabamüürluse sümbol Kõikenägev Silm kolmnurgas satuks 50kroonisele rahatähele. Massoonid tahavad, et me kõikjal nende maagilisi sümboleid näeksime.


Siim Kallase seda 50-krooni juttu olen ma kuulnud, ilmselt seega vastab ka tõele. Ja kuna ta on vabamüürlane, siis pole raske aimata miks nii "salalikult" see 10 milli vms ära kadus... (täpselt ei tea, aga mingi suur poleemika oli küll selle teema ümber). See seletab kõik, jah.
Vasta
#24
10 millionit USA doltsi. http://rahajumal.wordpress.com/2008/11/2...ei-otsita/
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas deg987
10 millionit USA doltsi. http://rahajumal.wordpress.com/2008/11/2...ei-otsita/

Vot vot. Ega "tavakodanik" vaevalt saab kusagile haihtuda 10 miljoni dollariga.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vabamüürlased Thorondor 668 333,031 , 19:24
Viimane postitus: Lynx Titan
  Eesti ja rahvusvaheline õigus xcad 34 1,667 20-03-2024, 12:17
Viimane postitus: Kunglas
  Eesti kujundamine läbi massimeedia WEbdES 46 29,706 31-08-2021, 16:32
Viimane postitus: Aadu66
  Peaaegu kõik USA presidendid vabamüürlased Marguuus 61 28,619 03-01-2021, 15:09
Viimane postitus: euroruubel
  Eesti Vabadussõjalaste Liit Aztecca 16 12,083 25-09-2020, 12:09
Viimane postitus: euroruubel
  Teeme Eesti NATO baasiks zepac 25 9,521 06-12-2019, 07:06
Viimane postitus: I'll be back
  Reptiloidid ja hübriidid Eesti poliitikas taavetitk 26 9,386 20-04-2019, 11:24
Viimane postitus: zzz34
  Stalkeris kuulutas Tarkovski ette Eesti tulevast iseseisvust Gemini 4 6,561 01-11-2016, 14:35
Viimane postitus: stepsel
  Vabamüürlased - Liituda või mitte liituda? Metafor 22 13,075 03-09-2014, 10:35
Viimane postitus: Augustus
  Eesti - USA vasall John Baum 3 3,787 15-08-2014, 15:59
Viimane postitus: Nielander

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat