Küsitlus: Kumb oli enne kana või kanamuna?
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kumb oli enne kana või kanamuna?
Nojah.

Küsimus oli ju selles kas kana või muna. Et siis vahepealset varianti ei ole Laugh

Aga vastu tulles seltsimeeste soovidele, sai selline valik lisatud :o
Vasta
Tsitaat:Esialgne postitaja sildude
vähemalt surid koos eks Laugh
Kes ütles et surid?

Tsitaat:Esialgne postitaja durian
Män! Ma nõuan ka kolmandat varianti, kus oleksid mõlemad osapoole võrdsel kohal...
Nüüd olemas kolmas hääl.(PS:mina ei lisanud)
Kuid kuidas saavad kana ja kanamuna korraga koos existeerida? ma mõtlen alguses?
tegelt mix ka mitte ilma üheta plex teist :o
Vasta
mõlemad vastasin mina sellepärast et võis olla nii üks kui teine .. kuid mitte korraga Smile
Vasta
Mina arvan, et muna oli ennem (ei mäleta kumma poolt hääletasin), muna võis olla mingi muundunud kalakude vms ju. Et äkki mingi kalavärk jäi kuivale ja moodustus mingi kiht kaitseks ümber kus sees oli vedelik.
Aga teisestküljest oleks võibolla kana tõenäolisem. Vot ei oska kohe mitte öelda.
Vasta
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Mina arvan, et muna oli ennem (ei mäleta kumma poolt hääletasin), muna võis olla mingi muundunud kalakude vms ju. Et äkki mingi kalavärk jäi kuivale ja moodustus mingi kiht kaitseks ümber kus sees oli vedelik.
Aga teisestküljest oleks võibolla kana tõenäolisem. Vot ei oska kohe mitte öelda.

Osapooled [mina,fyb vs. teised:o] hakkavad üksteisest mööda rääkima... Eespool on juttu, et tahetakse teada, kas enne oli konkreetselt see muna, mille munes juba kana[Nüüd on raske selgeks teha kust öäheb piir kana ja tema eellase vahel]. Sel juhul peab ju enne olema kana:biting:
Kui rääkida üldiselt, siis oli jah enne muna...kana pidi ju kuskilt arenema ja loogiliselt võttes peaks see olema muna... aga siin teemas loogikaga vist kaugele ei jõua...

[Teadet on muutnud 12-4-2004 postitaja calitry]
Vasta
Irwww, Laugh isegi küsitlus näitab, et me vist selle teemaga jõuame võibolla otsaga roheliste väravate taha aga mitte kuidagi targemaks Bleh
Vasta
Nagu näha jah siis tõesti on kõiki osapooli võrdselt.
hmm... Mul tekkis uus ide nii et pean kahjux tõdema et äkki oligi kana ennem kui muna sest osadel dinosaurustel oli sama võime saada muna ilma viljastamiseta kuid siinkohal tekib uus küsimus, kust võeti välja see kukk kes kana sees oleva muna viljastas?
Vasta
Jõudsime küsimuseni, kumb oli enne, kas kukk või muna. Vaffa! Varsti oleme väljas seal, kus tuleb küsida, kumb oli enne, kas kukk või kana... Äkki paneme ühe variandi (või isegi kaks) küsitlusele juurde? Tulemus on ikkagi see, et vastused jagunevad kõigi variantide vahel võrdselt...

Arvan mina. {mar
Vasta
Kui kohe küsimusele vastust ei saa siis tuleb teema laiemax teha et saax teada küsimuse põhitõed {stu
Vasta
See teema ammendus juba paari pävaga, jõudes kõige suurmaks teemak. Nüüd vaidleme selle üle kuhu jõudnud oleme ja ei tia mis jama ümber.

Viimased viis postitust siin ei ole väga konstruktiivsed.
Kes on poolt, kui teha järgmine teema. Midagi sarnast. Väike paranormaalne, või teaduslik element võiks ka juures olla.
Kumb on tugevam, kas tornaado või ufo laev Bleh <- halb näide.
Vasta
Aga kust ja kuna kukk mängu tuli?
Vasta
kraabid vanu haavu lahti..
kukkki on definitsiooni küsimus.. täpselt nagu kana.. eespool oli sellest lähemalt juttu
Vasta
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Teine versioon (tõenäolisem): Ufod ehitasid geneetiliselt mingi kana, kes pandi munema ja siiamaani munevad, kuna ufod teadsid, et muna on juustele kasulik Bleh

kulla Tuti, üle palun, kumb oli enne, kas Ufo või Ufo muna?
Vasta
mingist teise linnu/looma munast arenes tibu/kana.
ühesõnaga arvan et muna oli ennem:o
Vasta
kulla inimesed.

ma ei saa üleüldse aru, miks te vaidlete nii jabura asja üle????

kas te kujutate ette, et ühel hetkel polnud kana ja järgmisel momendil - VOILA - kana või kana muna? küsimus ainult, et kumb sis enne oli..

apike...võtaks ehk aluseks, et kana arenes välja pikema ajaga nii, et tegelikkuses polnud kumbki enne
Vasta
ei saa ka öelda et polnud kumbki enne.. vahepeal tõsteti siin välja et me ei räägi lihtsalt 'munast' vaid kanamunast.. ja kanamunal on kahjuks 2 definitsiooni.. 1. muna mille munes kana 2. muna millest koorub kana.. kui me lepime kokku esimeses definitsioonis siis pidi olema kana enne kuna kanamuna sai tulla ainult kanast.. kui me lepime kokku teises definitsioonis siis pidi olema muna enne kuna muidu ei oleks kana tulnudki (definitsiooni järgi)..
nii et pole mõtet kaugesse minevikku ronima hakata.. probleem on tänapäeva sõnaraamatutes
Vasta
kana pidid olema enne kuna !!!!!!!!!!!!!!!! kanamuna on kana poolt munetud muna, seeläbi peab muna tekkimiseks olema muna. Kana võib ka mingist muust munast areneda.
Vasta
Aga kui kanamuna on muna kust tuleb välja kana. Kui muna haududa ja sealt ei tule välja kana, mis kanamuna ta siis on.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Aga kui kanamuna on muna kust tuleb välja kana. Kui muna haududa ja sealt ei tule välja kana, mis kanamuna ta siis on.
äkki on siis jaanalinnu muna Bleh
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Sputnik
kana pidid olema enne kuna !!!!!!!!!!!!!!!! kanamuna on kana poolt munetud muna, seeläbi peab muna tekkimiseks olema muna. Kana võib ka mingist muust munast areneda.

Mina mõtlen samamoodi
Vasta
Ei usu et Krokodilli munadest kanasid kooruma hakkab {stu
Vasta
kui kanamunast koorub krokodill siis pole enam tegu KANAMUNAGA vaid KROKODILLIMUNAGA.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Sputnik
kana pidid olema enne kuna !!!!!!!!!!!!!!!! kanamuna on kana poolt munetud muna, seeläbi peab muna tekkimiseks olema muna. Kana võib ka mingist muust munast areneda.


Tsitaat:Algselt postitas: celtic
kui kanamunast koorub krokodill siis pole enam tegu KANAMUNAGA vaid KROKODILLIMUNAGA.
Ma pooldan celtic'u arvamust
Vasta
Ma usun, et siin on mõeldud üldiselt mitte just konkreetselt kanamuna (või kelle iganes oma).
Vasta
Minaeitea... Ma arvan, et muna Bleh Ei oska seletada, et miks, aga lihtsalt arvan seda Bleh
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Darwini eksitus" - tõsiseltvõetav uurimus või muk Jason 323 106,065 02-04-2019, 03:38
Viimane postitus: Tyto Alba
  Loch Nessi koletis Nessie? Müüt või tõelisus? Tutanhamon 153 61,793 10-05-2018, 13:42
Viimane postitus: seenetoorik
  Sõnajalaõis - olemas või legend?? Keits 81 43,643 22-06-2014, 07:54
Viimane postitus: Elessandra
  Video, kas kass oli eelmises elus inimene? zepac 3 4,395 08-04-2011, 19:27
Viimane postitus: Päikeseinsener
  nõiaring või seenering freak 15 10,907 08-01-2006, 20:55
Viimane postitus: zed
  Päev pärast homset - reaalsus või ulmekas? (sisaldab spoiler Pitsu 47 16,086 10-05-2005, 15:20
Viimane postitus: Kivikas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat