02-02-2008, 17:55
Kuna reede oli vaba, siis otsustasin üksinda pildistama minna. Pirital kõnnin ja ilus lumi maas. Kes terviserada teab, siis jõe linnapoolses küljes on majad täitsa jõe ääres - lagunenud ja kilomeetri kaugusel pirita kloostrist. Niisiis oli seal 3 meetri kõrgune aed ümber ning kuna tundus huvitav arhitektuur, siis läksin ühest avausest sisse. Pildistan ühte maja ja imestan, et imelikud augud maas.
Järsku silmanurgast näen, et kõrval majas mis oli 30 meetri kaugusel, ning pooleldi kokku vajunud, jälgib mind inimene teisel korrusel. Ta paistis pooleldi aknast. Läksin siis kõrvale ja lähemale, et näha millega tegu. Siis nägin, et poodu. Mõtlesin, et kellegi nali. Läksin veel lähemale ning vaatasin, et sõlm oli täitsa kaelas ning jalad rippusid kangestunud olekus ning köis oli visatud üle tala ning seotud teises toas palgi külge. Kahtlust äratas see, et kõikus veidi, kuid kuna oli suur tuul, siis mõtlesin, et inimene kõigubki ju tuulega, mida mina ka poodutest tean.
Tegin kõne 112 ning kuna kirjeldada ei osanud, sest olin seal esimest korda, leppisime kohtumispaiga kokku 20 minuti pärast Pirita selveris. Jõudsin pooljoostes kohale, sest see oli niivõrd kaugel ning juhatasin kohale ekslemisega. Siis pidi politsei tulema, ning kuna ma kirjeldada ei osanud ja kiirabi ka ei osanud, siis sõitis kiirabi kohale.
Mina ja kaks meedikut vaatasime seda asja ning nad ütlesid, et jube värk, võib olla mõrv, sest käed selja taga,et kas ma rahustit ei taha, ütlesin, et ei aitäh, mul külm närv. Teisele korrusele pääseda on raske, sest trepp oli põlenud. Kuidagi sai politsei üles (teised tegid talle lapsepõlvest tuntud "pätikat") ning lõikasid ta alla, siis sai aru, et see oli kellegi värdjalik nali - ajalehtedest.
Kuid kes teeks midagi sellist. Kõik kohalolijad imestasid, et see on nii reaalne. Lapsed sinna üles ei saaks, samuti kas nad oskakski sõlme teha ? Okei, mina oskasin, kuid täna noorkotkastele. arvan, et keegi väga haige inimene, kes tahab närvivapustust kellelgi teha, sest jalad olid sellise nurga alla nagu kangestunud.
Mõelge nüüd teie, kes peaks tegema midagi sellist ? Oleks olnud minu asemel seal keegi koeraga jalutav vanainimene ? Avaldage arvamust . Minu meelest selgelt haige inimese tegu .
![[Pilt: laipuy5.th.jpg]](http://img412.imageshack.us/img412/7089/laipuy5.th.jpg)
Muudetud: 2-2-08 kell 18:42:18 fic
Järsku silmanurgast näen, et kõrval majas mis oli 30 meetri kaugusel, ning pooleldi kokku vajunud, jälgib mind inimene teisel korrusel. Ta paistis pooleldi aknast. Läksin siis kõrvale ja lähemale, et näha millega tegu. Siis nägin, et poodu. Mõtlesin, et kellegi nali. Läksin veel lähemale ning vaatasin, et sõlm oli täitsa kaelas ning jalad rippusid kangestunud olekus ning köis oli visatud üle tala ning seotud teises toas palgi külge. Kahtlust äratas see, et kõikus veidi, kuid kuna oli suur tuul, siis mõtlesin, et inimene kõigubki ju tuulega, mida mina ka poodutest tean.
Tegin kõne 112 ning kuna kirjeldada ei osanud, sest olin seal esimest korda, leppisime kohtumispaiga kokku 20 minuti pärast Pirita selveris. Jõudsin pooljoostes kohale, sest see oli niivõrd kaugel ning juhatasin kohale ekslemisega. Siis pidi politsei tulema, ning kuna ma kirjeldada ei osanud ja kiirabi ka ei osanud, siis sõitis kiirabi kohale.
Mina ja kaks meedikut vaatasime seda asja ning nad ütlesid, et jube värk, võib olla mõrv, sest käed selja taga,et kas ma rahustit ei taha, ütlesin, et ei aitäh, mul külm närv. Teisele korrusele pääseda on raske, sest trepp oli põlenud. Kuidagi sai politsei üles (teised tegid talle lapsepõlvest tuntud "pätikat") ning lõikasid ta alla, siis sai aru, et see oli kellegi värdjalik nali - ajalehtedest.
Kuid kes teeks midagi sellist. Kõik kohalolijad imestasid, et see on nii reaalne. Lapsed sinna üles ei saaks, samuti kas nad oskakski sõlme teha ? Okei, mina oskasin, kuid täna noorkotkastele. arvan, et keegi väga haige inimene, kes tahab närvivapustust kellelgi teha, sest jalad olid sellise nurga alla nagu kangestunud.
Mõelge nüüd teie, kes peaks tegema midagi sellist ? Oleks olnud minu asemel seal keegi koeraga jalutav vanainimene ? Avaldage arvamust . Minu meelest selgelt haige inimese tegu .
![[Pilt: laipuy5.th.jpg]](http://img412.imageshack.us/img412/7089/laipuy5.th.jpg)
Muudetud: 2-2-08 kell 18:42:18 fic


,

Ei tea kas see oli kellegi ettekujutus "sõna-äraarvamis-mängust", ainult tehti ajalehest "päris" kriipsujuku, riietega ja puha? 


