Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darwini eksitus
#1
Kui siin juba selline iidsete ehitiste teema üles on võetud, siis selline küsimus - kas keegi on lugenud Hans-Joachim Zillmer raamatut "Darwini eksitus" või tema viimast just inglise keelde tõlgitud raamatut:
"MISTAKE EARTH SCIENCE ,Expanding Earth Versus Plate Tectonics: Primeval Times Happened Yesterday "

Kui koostada esikümme raamatutest millest, saab puhast informatsiooni ilma ortodokse läbuta, siis on need kaks kindlasti seal sees.
Niisiis kas on keegi lugenud?
#2
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=811

Otsing on alati abiks wink

Konkreetse raamatu kohta on lausa mitu lehekülge arutlust.


Päikest!

Raul
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Ton
Kui siin juba selline iidsete ehitiste teema üles on võetud, siis selline küsimus - kas keegi on lugenud Hans-Joachim Zillmer raamatut "Darwini eksitus" või tema viimast just inglise keelde tõlgitud raamatut:
"MISTAKE EARTH SCIENCE ,Expanding Earth Versus Plate Tectonics: Primeval Times Happened Yesterday "

Kui koostada esikümme raamatutest millest, saab puhast informatsiooni ilma ortodokse läbuta, siis on need kaks kindlasti seal sees.
Niisiis kas on keegi lugenud?

sedapuhku tuleb tõdeda, et hoopis need kaks...ok, vähemalt see esimene (DE) on läbu. teist pole juhtunud lugema. darwini eksitus on aga niivõrd vigane ja diletantlik, et tõsisemad inimesed pole minu teada vaevunudki seda kommenteerima. mina olen vähem tõsine ja võtan neid teemasid lausa lõbuga. seepärast tegin möödaminnes paaritunnise revjuu, mida eeltoodud lingilt lugeda võib. märgin veel juurde, et nii palju jama suutsin leida mina, kes ma pole ei teadlane ega ka muu eriliste teadmistega inimene. vaja läks vaid kriitilist hindamisvõimet.

muidugi ma saan ikka veel aru, et väga põnev on taolisi teemasid uskuda, arvata, et meile on lasteaiast saadik valetatud ning tegelikult on lood HOOPIS teisiti ja tunda end siis ülejäänud "koolitarkusest" pakatavate kaaskodanike kõrval hulga targematena aga....kahjuks on asjalood näidanud, et enamasti on asjad just nii lihtsad kui neid kooliraamatutes näidatakse. ja kõiksugu vandenõupaljastused ei talu enamasti mingit lähemat uurimist.

PS! üks teine, veidi teadlasemat sorti kodanik leidis darwini eksitusest vist üle 400 faktivea. ormaalne inimene ei saa seda raamatut enam seepeale kuidagi teistmoodi võtta, kui ulmet.
#4
Koolitarkusega on nii, et kunagi 19. alguses loodi riigi edukuse huvides Preisimaal koolikohustus, et inimeste iseseisev mõtlemine halvata. Pärast seda jõudis pisike Preisimaa 4 rikkaima riigi sekka ning järgemööda hakkasid teised riigid Preisimaad jäljendama. Iseasi kas meile koolis valetatakse, aga palju jäetakse rääkimata ning õpitetatakse just nii, et meist kergesti valitsetavad lambad tuleks.

On küll põnev selliseid asju uskuda, kui veelgi turvalisem on neid eitada.
#5
tjah ja kindasti soodustab koolis mittekäimine erilisel moel iseseisvat mõtlemist (einojah, pikapeale avastad tõesti, et alepõldu üle 4 aasta ei ekspluateeri ja kui veel kauem, lausa põlvkondade kaupa koolist eemale hoiad - ikka mitusada aastat - võid ehk isegi sinna jõuda, et hakkad sõnnikut laotama). ajaloostki on ju selgelt näha, kuidas rahva haridustase peale koolikohustuse sisseviimist kolinal langema hakkas, jõudes välja sellesse mülkasse kus me täna oleme. häbi on nii rumal olla :-( poleks ikka pidanud koolis käima vaid rohkem poppi tegema (loe: "rebel" olema)...
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Durin
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=811

Otsing on alati abiks wink

Konkreetse raamatu kohta on lausa mitu lehekülge arutlust.


Päikest!

Raul
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat