26-09-2007, 23:06
Minu järgmine peatükk siis, ootan teie arvamusi ja variante ka! 
Ufod, Elu väljaspool maad?
Jah, kõik on olemas! U.F.O-d on 100% olemas [ esiteks jätkem meelde et UFO tähendab inglise. keeles Unknown Flying Object e. siis
teisisõnu eestikeeles tundmatu lendav objekt. Me ei räägi tulnukatest, need on teine asi, kuid eks muidugi nad eksisteerivad ka. Kuid ainuke
asi mida ma teile rääkida ei oska, ongi tulnukate välimus, kuid see ei ole alati samasugune... tulnukad on sisserändajad teiselt planeedilt,
galaktikalt, universumist vms... ning väljaspool maad on suht paljudes kohtades elu! Meie elame galaktikas nimega " Milky Way " ehk eestikeeles " Linnutee ". Meie galaktikas asub umbes miljon planeeti ja trillion muid tähti... nüüd kujutage ette et väljaspool meie galaktikat,
on olemas veel kuskil tuhandeid galaktikaid, milles ainuüksi igas galaktikas asub miljoneid planeete... ning elu on 100% mujal, kasvõi teisel kujul.
Kuidas tekkisid aga planeedid? ( Meie galaktikas igaljuhul )
Oli avar, tühi kosmos.. milles või millel hakkasid tekkima tolmu ja gaasipilved. Ning kui tolmu- ja gaasipilved kokku hõljusid, tekkis pisikene plahvatus,
milles eraldus vesinik, vesinikust omakorda tekkis heelium, heeliumi kokkupõrked gaasi- ja tolmupilvedega tekitasid aga omakordi uusi keemilisi elemente.
Kuni lõpuks tekkis hapnik jne... kui need keemilised elemendid nüüd planeedile "Maa" langesid, tekkis maal elu.. kuid ma ei oska siinkohal öelda kuidas see
kõik alguse sai... nagu igalpool räägitakse tekkisid bakterid - roomajad - saurused - ürgloomad - inimesed jne...
igaljuhul nii tekkisid planeedid, nagu näiteks "Maa".

Ufod, Elu väljaspool maad?
Jah, kõik on olemas! U.F.O-d on 100% olemas [ esiteks jätkem meelde et UFO tähendab inglise. keeles Unknown Flying Object e. siis
teisisõnu eestikeeles tundmatu lendav objekt. Me ei räägi tulnukatest, need on teine asi, kuid eks muidugi nad eksisteerivad ka. Kuid ainuke
asi mida ma teile rääkida ei oska, ongi tulnukate välimus, kuid see ei ole alati samasugune... tulnukad on sisserändajad teiselt planeedilt,
galaktikalt, universumist vms... ning väljaspool maad on suht paljudes kohtades elu! Meie elame galaktikas nimega " Milky Way " ehk eestikeeles " Linnutee ". Meie galaktikas asub umbes miljon planeeti ja trillion muid tähti... nüüd kujutage ette et väljaspool meie galaktikat,
on olemas veel kuskil tuhandeid galaktikaid, milles ainuüksi igas galaktikas asub miljoneid planeete... ning elu on 100% mujal, kasvõi teisel kujul.
Kuidas tekkisid aga planeedid? ( Meie galaktikas igaljuhul )
Oli avar, tühi kosmos.. milles või millel hakkasid tekkima tolmu ja gaasipilved. Ning kui tolmu- ja gaasipilved kokku hõljusid, tekkis pisikene plahvatus,
milles eraldus vesinik, vesinikust omakorda tekkis heelium, heeliumi kokkupõrked gaasi- ja tolmupilvedega tekitasid aga omakordi uusi keemilisi elemente.
Kuni lõpuks tekkis hapnik jne... kui need keemilised elemendid nüüd planeedile "Maa" langesid, tekkis maal elu.. kuid ma ei oska siinkohal öelda kuidas see
kõik alguse sai... nagu igalpool räägitakse tekkisid bakterid - roomajad - saurused - ürgloomad - inimesed jne...
igaljuhul nii tekkisid planeedid, nagu näiteks "Maa".


