Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummaline uni/mitteuni
#1
asi toimus 90-ndatel.
olin valves ühes maakohas väikses valvemajas, mul oli ka tulirelva ja väike objekt(maja) mida valvata.
istusin oma valveputkas ja vaatasin telekat kuni kella 2 paiku öösel (arvatavasti) uinusin..
"uni" oli selline: valveputka uks avanes ühegi hääleta ja sisse astusid kas kuju, tundus et üks oli naine ja teine mees, pikkuselt ühepikkused, seljas oli neil mingi läikiv liibuv asi millel ei paistnud olevat mingeid ühenduskohtasid ega lukke ega õmblusi.
kujud võtsid kuskilt ei tea kust välja väiksed karbid, millel paistsid erinevad näidud ja hakkasid valveputka seinu nende aparaatidega uurima, ma olin nagu raudnael kivistunult paigal, kuni lõpuks otsustasin et küsin mis värk on.
enne seda võtsin kabuurist ühe relva ja tõmbasin kuuli rauda.
siis küsisin et kes te olete ja mis te teete siin.
kujud vastasid naeratades et, ärgu ma muretsegu, et nemad otsivad THOX-e!! küsisin et mis need veel on ja tõstsin automaatselt relva ja suunasin nende poole.
üks kujudest naeratas ja ütles et teie relv ei tööta praegu.
vastasin et töötab küll, teeme proovi!
kuju vastas et tehke, vajutage päästikule.
vajutasin, midagi ei toimunud, tõmbasin uue kuuli rauda ja eelmine kuul kukkus põrandale.
kuju ütles et sellel ei ole mõtet, panin relva lauale.
siis selgitas teine kuju et THOX-id on mustad energiad mis kogunevad väikestesse kuulikestese ja neid saab nende seadmetega korjata ja kahjutuks teha..et see olla nende töö!
küsisin automaatselt et kust te tulete ja kes te olete ?
kujud naeratasid ja pöördusid uksepoole ja tõstsid pilgud ja ma nägin et neil olid ilusad näod ja sinised silmad ja lumivalged juuksed. (midagi sellist umbes)
üks kuju ütles nii: seda pole sul vaja teada, tuleb aeg millal saad kõik teada..
siis nad sulgesid ukse ja kadusid vaikselt
kusjuures ma "ärkasin" kohe ja tormasin välja vaatama, aga loomulikult ei olnud kedagi, astusin valveputkasse ja põrandal maas oli püstolikuul mille olin rausat välja tõmmanud..................
...........seega, kas see oli uni või oli see pooluni või midagi muud
aga meelde jäi see eredalt

Muudetud: 26-11-06 kell 18:02:13 as-green

Muudetud: 28-1-07 kell 21:42:38 as-green

Muudetud: 30-12-07 kell 23:31:27 Hallucigenia
Vasta
#2
See oli sul päris juhtum. Muidu ei oleks kuul ju põrandal saanud olla! Aga kuna ebatavaline juhtum, siis aju registreeris selle kohe unenäoks. Tegelikult sa ei ärganud, vaid olid kogu aeg üleval. Need kujud olid kosmosetulnukad. Ja sarnaneb nende käitumine Paide Anna jutule, kui ta neid kohtas. Loodetavasti ei pandud sulle sinu teadmata kristalle pähe, aga kui pandi, siis peaks su elus veel kuhjaga uusi taolisi sündmusi olema!?...
Aga juhtumisi, kui sa selle kuuli leidmise välja mõtlesid, siis oli see päris ergas ja huvitav unenägu ja kuna ta sulle nii hästi meelde jäi, siis kuulub ta kindlalt nende unenägude hulka, millel on tähendus, mis selgub kunagi hiljem.
Vasta
#3
kusjuures tuli meelde ka see, et väljas oli suur koer kes ei haukunud ja kui ma putkast välja läksin pärast siis see magas paksu und putka ees, nagu poleks miskit juhtunud
Vasta
#4
Kas sa tarbisid midagi enne tööpostile minekut? Ja peale selle, valves ei magata.
Vasta
#5
Tulnukad? Ei usu et asi nii hull oleks. Aga äkki oli kuidagi poolunes ja nägi neid asju?
Vasta
#6
Ilusad näod? Et siis... nagu inimesed?
Vasta
#7
kuul niisama ei võind maas vedeleda. äkki sa nägid nii elavat und et lihtsal tegid ise seda mida unes nägid ja su õnneks relv ei töödand.
Vasta
#8
Huvitav juhtm, samas ma oletan, et asi toimus 90-nendate algupoolel ja valvatav objekt oli rohkem selline lao moodi majake. Tõenäoliselt ladustati seal kas tsiviil või militaarotstarbel mingit sorti metalli. Sellisel juhul ehk tean mida seal mõõtmas käidi, aga enne ehk kinnitad minu oletusi, sest võin ka vabalt eksida. Tulnukad need nüüd vaevalt olid, tõenäolisem oleks unenägu.
Vasta
#9
"reaalne" unenägu?Nagu unes kõndimine,ainult et unes nägid siis neid "tulnukaid" ja keha "ärkas" ja võttis püssi?
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Hullvaim
Kas sa tarbisid midagi enne tööpostile minekut? Ja peale selle, valves ei magata.

muidugi tarbisin - vorstivõileibu nimelt (H)
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Alfar
Ilusad näod? Et siis... nagu inimesed?

tead ei oska öelda, sest näod olid nagu, kuidas õigeti öelda...nagu sekundaarne info, umbes nii kui vaatad parivaid autosid ja siis näed et üks number on sinine ja saatkonna number ja see jääb juskui meelde
aga juuksed jäid meelde ja silmavärv aga näoilme oli nagu tähtsam kui see et kas nad on inimesed või mitte, igaljuhul olid näod sõbralikud

miks see asi üldse meelde jäi - sõna THOX pärast
ma ei tea mis see on aga äkki SEE
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Impheatus
Huvitav juhtm, samas ma oletan, et asi toimus 90-nendate algupoolel ja valvatav objekt oli rohkem selline lao moodi majake. Tõenäoliselt ladustati seal kas tsiviil või militaarotstarbel mingit sorti metalli. Sellisel juhul ehk tean mida seal mõõtmas käidi, aga enne ehk kinnitad minu oletusi, sest võin ka vabalt eksida. Tulnukad need nüüd vaevalt olid, tõenäolisem oleks unenägu.

Oli tegemist laoga tõesti.
Kas olid tulnukad - ei oska öelda, ei ole ühtegi tulnukat oma silmaga näinud Smile
Eks mingi aega arvasin ise ka et uni, ainuksese kahtluse jättis kuul putka põrandal
Mida siis mõõtmas käidi?
Vasta
#13
THOXeSmile.

Muidu peale kuuli mingeid jälgi polnud?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummaline nähtus taevas merbrau 5 3,901 13-11-2010, 22:29
Viimane postitus: merbrau
  Kummaline Valgus Torumees 7 3,389 28-11-2005, 18:25
Viimane postitus: SuperHit80

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat