Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uued tõendid tulnukate eksistentsi kohta?!
#1
Mehhikost avastati kunagi kahtlane pealuu, mis osutus süsinikuproovide järgi 900 aasta vanuseks. Oluline oli selle ebatavaline kuju ning see, et ta oli kaks korda õhem ja kergem, kuid siiski oluliselt tugevam, kui oleks olnud normaalne inimese koljuluule. Seega ristiti see tähelapse koljuks (lähemalt nende koduleht: The Starchild Project).

Nüüd on seda uuritud ja puuritud ning teadlased arvavad, et see võib olla mitte inimese oma. Sellele järeldusele jõuti, kui leiti luukoe koostisest ebaharilikud "narmad", milliseid pole varem nähtud. Nende kodulehel on sellest fotosid ka.

Teine oluline avastus oli seoses pealuu käsnjates avades (seal, kus tavaliselt on luuüdi, selle jaoks on kindlasti mingi termin, kuid ma ei tea seda, kes teab, parandage mind) leiduva punase olluse jäänustega, mis olid oma olemuselt ja ehituselt sama ebaharilikud ja uudsed kui need "narmad" luukoes. Kui see kolju on tõesti 900 aastat vana, siis ei tohiks seal olla luuüdi koha peal mitte mingisugust jäänust.

Kolmandaks jõuame me DNA testide juurde, mis uurivad mitokondriaalset DNAd (terminoloogia võib vale olla, ma pole ekspert Shock) , mis on tavaliselt päritav emalt, need näitasid, et tegu on tavalise inimese DNAga. Seega, tähelapsukese ema oli arvatavasti inimene. See aga ei välista hübriidi, mis oli saadud munaraku mõjutamisel vastava tehnoloogiaga. Seepärast tahtsid teadlased uurida ka nukleaarset DNAd, mis pärineb mõlemalt vanemalt. Selleks viidi läbi seitse ühesugust katset, millest mitte üheski ei tuvastatud nukleaarset DNAd. Selleks arvatakse olevat kaks seletust, esiteks võis nukleaarne DNA olla degradeerunud mingil ebatavalisel ja arusaamatul viisil (mis on teoreetilielt võimatu) või siis ei suutnud kasutatavad praimerid lihtsalt tuvastada olemasolevat nukleaarset DNAd, sest need on disainitud tuvastama ainult inimDNAd, seega, kui see sisaldas "midagi muud", siis praimerid lihtsalt ei "näinud" seda DNAd.

Seega jääb see DNA saladuseks kuniks teadlased saavad kasutada uudset tehnoloogiat mida praegu välja arendatakse ja millega hetkel järjestatakse neandertaallase DNAd. Oluline selle tehnoloogia juures on see, et seal ei kasutata praimereid. Seega lootust on näha ka tähelapse nukleaarset DNAd.

See oli lühike ülevaade Paranormal News poolt esitatud uudisest. Täpsemalt saate lugeda ise ning uurida ka Starchildi kodulehte, kus uuendatakse info niipea kui see saabub.

Spekuleerigam ja arutagem. Smile

Muudetud: 11-11-06 kell 18:31:12 elis
Vasta
#2
Mulle meeldiks ehk võimaliku Atlandi võimalus rohkem kui seksmaniakist tulnukas.
http://img1.travelblog.org/Photos/1600/5...iors-0.jpg
vs.
http://www.starchildproject.com/artist6.htm

Muudetud: 11-11-06 kell 21:00:21 Metavo
Vasta
#3
Täna siis ilmus selline kaval teade Postimehes
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Täna siis ilmus selline kaval teade Postimehes
Ja veel artikleid Nick Popest
Ega see artikkel midagi ära tõesta, kõigest kinnitab et brittide peade kohal lendlevad nende jaoks tundmatud lendavad objektid.
Vasta
#5
Mind teeb murelikuks Postimehe artiklis järgine lõik

"Antud hetkel oleme me täiesti avatud ja kaitsetud – kui mingi taevaobjekt käitub mitte tavalise lennuseadmena, siis seda lihtsalt ignoreeritakse.", lõpetab Pope.

Sama toimub ka Eestis. Kui Pealtnägijas küsiti meie kaitseväe taevavaatlejailt, kas UFO-sid sageli näete, tuli vastus ühelt teenistujalt millegipärast muigvel näoga, nagu ei eksisteerikski mingeid UFO-sid.

[Muudetud: 27-3-2010 Müstik]
Vasta
#6
äkki siis ei eksiteerigi?
Vasta
#7
Jasonile- võimalik, aga mitte kindel.
Mitte keegi meist ei ürita täielikku tõde välja uurida,vaid arutada.

Kuigi vahet pole, sa oled niikuinii bännitud.
Vasta
#8
See ju aegunud teema.
Tähelapse müsteeriumi kohta ammu uus teema:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=6051&page=1
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tulnukate aarded ja viljaringid Müstik 5 26,831 22-06-2012, 22:13
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat