Postitused: 263
Teemad: 7
Liitus: Nov 2007
Leidsin väga huvitava video ning tekkis küsimus, et millega küll tegu võib olla? Video pealkiri ütleb "Fallen angel" kuid mulle küll ei tundu olevat see mingi nö, "fallen angel"
http://www.metacafe.com/watch/168677/fal...subtitled/
Muudetud: 15-11-07 kell 16:02:00 Hope
Muudetud: 16-11-07 kell 08:53:31 Hallucigenia
Cruel & Unusual.
Postitused: 161
Teemad: 2
Liitus: Feb 2006
Keegi sõrmusteisanda taoline gollumi-tyyp sõi linnu ära.
Pimedas on suhteliselt kergesti lavastatav.
Postitused: 263
Teemad: 7
Liitus: Nov 2007
Tsitaat:Algselt postitas: Lillian
Keegi sõrmusteisanda taoline gollumi-tyyp sõi linnu ära.
Pimedas on suhteliselt kergesti lavastatav.
(hyes)(hyes)(hyes) sõrmusteisanda sarnane olevus? Okei.
Kui seal lähedal ehk asub mingi koobas siis ma mõtlesin, et äkki selle koopa elanik  mitte eriti väljaarenenud muidugi.
Cruel & Unusual.
Postitused: 162
Teemad: 9
Liitus: May 2006
See video on siit enne ka juba läbi käinud minu arust.
Lõuna-ameeriklastel ongi kõik olevused mida nad enne näinud pole kohe automaatselt deemonid ja langenud inglid ja mis iganes veel.
See võis vabalt mingi läätsedega inimene ka olla :S
Postitused: 263
Teemad: 7
Liitus: Nov 2007
Tsitaat:Algselt postitas: DooM
See video on siit enne ka juba läbi käinud minu arust.
Lõuna-ameeriklastel ongi kõik olevused mida nad enne näinud pole kohe automaatselt deemonid ja langenud inglid ja mis iganes veel.
See võis vabalt mingi läätsedega inimene ka olla :S
Kui aus olla Kataloonia asub Hispaanias seega tegu on Hispaanlastega
Hmm iga kord kui ma seda vaatan tundub nagu see tõesti oleks keegi
Muudetud: 20-11-07 kell 22:44:21 Hope
Cruel & Unusual.
Postitused: 162
Teemad: 9
Liitus: May 2006
Postitused: 56
Teemad: 1
Liitus: Oct 2005
Eks igaüks arvaku ise, millega tegu on. Analoogseid klippe on ju veel tehtud. Loomulikult on sellist lihtne ise ka lavastada.
Postitused: 263
Teemad: 7
Liitus: Nov 2007
Muidugi on seda lihtne lavastada kuid ma arvan, et seda kas see on lavastatud või mitte teavad ainult need kes seal viibisid. Meile jääb üle vaid kas uskuda või mitte ning see on juba igaühe enda valik.
Cruel & Unusual.
Postitused: 56
Teemad: 1
Liitus: Oct 2005
Postitused: 6
Teemad: 0
Liitus: Dec 2007
väga kahtlane....ma nagu ei teagi nyyd mida arvata aga see klipp on youtube'is ka yleval aga el chupacabra nime all
xd...
Postitused: 6
Teemad: 0
Liitus: Dec 2007
Tsitaat:Algselt postitas: DooM
Lõuna-ameeriklastel ongi kõik olevused mida nad enne näinud pole kohe automaatselt deemonid ja langenud inglid ja mis iganes
nagu jh ma arvan sama et umbes nagu (näide)mingi must koer jookseb põllul, kui aru pole saada et see on koer siis on umbes kohe nii et: "Vaata deemon! Tee pilti!" umbes nii nagu see on nagu masendav
Muudetud: 11-12-07 kell 13:17:55 Metavo
Postitused: 35
Teemad: 0
Liitus: May 2007
Nii naljakas, kui see ka ei oleks kuid ma nõustun, see "olend" näeb tõesti välja nagu Lord Of The Rings triloogiast tuntud Gollum. Kuigi mis reaktsioon tal oli, tegi asja tõesti huvitavaks. Ei oska öelda kes see olla võiks.
Lillian: Pimedas on rohkem võimalusi selliseid "olendeid" kohata, olles see lavastatud või mitte.
Muudetud: 5-12-07 kell 23:17:51 Avo
Muudetud: 5-12-07 kell 23:18:31 Avo
Postitused: 8
Teemad: 1
Liitus: Dec 2007
ilgelt rõve ju.naq luukere ju või pole tõesti mitu aastat süüa saanud et sõi seal midagi.vastik.c( =
Postitused: 3
Teemad: 0
Liitus: Dec 2007
Postitused: 162
Teemad: 9
Liitus: May 2006
Tsitaat video orig. keskkonnast:
A naked guy whos makin s**t is an angel , damn it !!!
Postitused: 27
Teemad: 1
Liitus: Jun 2006
Video on väga kahtlane...
1. Pimedas, paras hasart sees on suhtelisel raske nähe 3-4 linnusulge
2. Miks Härra Ingel ei teinud häält mehi vaadates
3. Härral on seljas ebaloomulikult suur kasvaja vms.(ehk olen imelik aga see meenutaks nigu surnud inimest, nöör selja küljes)
4. Härra ei liiguta ennast enne seda pea keeramist, samuti ei kõnele ega tee muid asju.
5. Härra ei ehmata üleüldse, ainuke asi mis liigub on tema pea
6. Näha on vaid üks käsi(see võib seletada ka mühku seljal, et teine käsi oli kõvernunult).
7. näha on ka vaid üks jalg.
8. Kui valguseks oli taskulamp, miks ei reageerinud härra sellele otsekohe?
9. Kui valguseks oli infrapuna, kuidas kaameraga inimesed liikuda nägid?
10. Oletades, et tegu mõne inimesega, kes jäänud koopasse elama või midagi taolist, siis kuidas ajast ta oma pea kiilakaks?
Postitused: 292
Teemad: 3
Liitus: Sep 2007
Tsitaat:Algselt postitas: DooM
See video on siit enne ka juba läbi käinud minu arust.
Lõuna-ameeriklastel ongi kõik olevused mida nad enne näinud pole kohe automaatselt deemonid ja langenud inglid ja mis iganes veel.
See võis vabalt mingi läätsedega inimene ka olla :S
Miks läätsedega. Silmad peegeldavad valgust nii, et jääb mulje, nagu oleks silmad üleni valged vms.
Aga jah, ta nägi välja siiski nagu täiesti tavaline, kõhnapoolne inimene.
See, et ta kohe ei reageerinud sellele valgusele ja pärast tegi sellise kiire liigutuse, see on just selline dramatiseeriv ja ülesküttev ja väga filmilik.
Karta on, et tegu on lavastusega.
Muudetud: 1-1-08 kell 14:24:42 Andromeda
Me kõik teame, et me pole siin üksi.
Postitused: 30
Teemad: 1
Liitus: Jan 2007
tegu on lavastusega. internetis on olemas video ka selle tegemisest.
e: http://www.youtube.com/watch?v=vjG1yuOCCz4 .
mul võttis peale algse video vaatamist alla minuti aega, et veenduda selles, et see on võlts. natukene googeldamist võiks enne oletusi ikka teha.
Muudetud: 1-1-08 kell 18:45:11 Eistr
Postitused: 135
Teemad: 1
Liitus: Feb 2007
Tsitaat:Algselt postitas: Eistr
tegu on lavastusega. internetis on olemas video ka selle tegemisest.
e: http://www.youtube.com/watch?v=vjG1yuOCCz4 .
mul võttis peale algse video vaatamist alla minuti aega, et veenduda selles, et see on võlts. natukene googeldamist võiks enne oletusi ikka teha.
Muudetud: 1-1-08 kell 18:45:11 Eistr
aga äkki see video mis näitab kuidas seda tehti on feik?
Ei oska midagi arvata... Eriti realne see pole "Fallen Angle" pole
Postitused: 5
Teemad: 1
Liitus: Dec 2007
Otsisin googlest ülesse lehe kus on pildid kuidas siis seda niinimetatud "langenud ingel" tehtud oli.
http://www.fallenangelmakingof.com/
Ühesõnaga täielik lavastus. Vaadake sealt pildid üle.
Postitused: 4
Teemad: 0
Liitus: Feb 2008
aga kui lähemalt vaaadata ja töödelda videot siis on näha tiibu ja nägu
Postitused: 1,240
Teemad: 16
Liitus: Dec 2004
ja mis siis? see ongi video autorite eesmärk.
Postitused: 27
Teemad: 3
Liitus: Feb 2008
Tsitaat:Algselt postitas: MeAreEST
väga kahtlane....ma nagu ei teagi nyyd mida arvata aga see klipp on youtube'is ka yleval aga el chupacabra nime all
xd...
Nääh, ei usu. Kuna nagunii pole kuigi palju inimesi, kes teavad mis mööda Maad öösel ringi luusivad, siis see võib olla ükskõik kes. Ise kipun arvama, et see on üks suurem ahvi sugulane(mul ei tule sarnase olendi nimi meelde), kes lihtsalt keset metsa sõi midagi. Suht paljudel on sarnased silmad. Aga see võis ka vabalt olla kellegi temp, panna mingi rohekas kostüüm selga ja hirmutada inimesi(ise sai kah kunagi taolist nalja tehtud).
Muideks Chupacabra on müütiline olend, kes "jõi kitsi"(ingl. k. goat sucker).
Postitused: 194
Teemad: 0
Liitus: Feb 2008
Tsitaat:Algselt postitas: GZBoy
Muideks Chupacabra on müütiline olend, kes "jõi kitsi"(ingl. k. goat sucker).
El Chupacabra-dest on juttu SIIN.
Aga isiklikult arvan, et ka see "loom" oleks ju ise ka ehmatanud... Kohati on ehmatamine kiire reaktsioon. Loogiline see ju oleks. Igatahes see on minu arvates feik mis feik.
Postitused: 1,240
Teemad: 16
Liitus: Dec 2004
halloo, kallid inimesed! aadressil http://www.fallenangelmakingof.com/ on ilusasti seletus selle filmikese tegemisest jmt
|