Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes on reptiloidid? Inuaki - reptiil minu sees
Kuule VS. Kas planeedil Maa on kõik hinged ja hingejupid ainult kosmosest pärit pätid-sulid-kaabakad, või on siin olemas ka mingid siitsamast pärit alghinged, nn. põlisrahvad, kellel mingit veresüüd polegi, kuid kes olude sunnil koos tulnukretsidega siin kinni istuvad?
Vasta
Minul on ka mõningaid põhjusi kahtlustada et ka mina olen võib olla reptiloid. Lapseeas huvitasid mind dinosaurused, olen näinud und, milles veripunases, punase valgusega hiilgavas metsas elasid sama värvi putukroomajad.
Paar aastat tagasi kirjutas mulle üks nõid lambilt sotsiaalmeedia postituse kommetaariumites et mul olevat kontrakt reptiloididega. Pärisin nõu siis selle suhtes sensitiivilt, kellega parasjagu suhtlesin. Too ka ütles et kontrakt on, aga see ei kehti enam ning pole mõtet eemaldada, see nagunii ei avalda mulle enam mõju.
Aja möödudes kirjutas mulle üks teine sensitiivikas inimene, kes oli minust muretsenud ja kahtlustas et kas ma ise reptiloid pole. Aga enam-vähem konstateeris et pigem ikkagi ma ei kuulu nende hulka ja minu seis on halb eelneva sensitiivi lohakalt tehtud tööst.
Ise kaldun ka arvamusele et vist ma reptiil pole, kuna kunagi ei meeldinud just nendega seotud asjad (judaism, vabamüürlus, kapitalism, angloamerikanism, kapitalism ja kaug-ida usundid, nende roomajate jumaldamisega). Küll aga oli tugev huvi Reichi vastu. Laugh
Vasta
(20-07-2020, 14:04 )Aadu66 Kirjutas: Kuule VS. Kas planeedil Maa on kõik hinged ja hingejupid ainult kosmosest pärit pätid-sulid-kaabakad, või on siin olemas ka mingid siitsamast pärit alghinged, nn. põlisrahvad, kellel mingit veresüüd polegi, kuid kes olude sunnil koos tulnukretsidega siin kinni istuvad?
Ma jälle arvan, et ei ole õige, et siin on ainult kosmosest pärit sulid, pätid ja kaabakad vaid siin on ka sõja kaotanud ja vallutatud või isegi hävitatud planeetide ellu jäänud või siis opositsioon. Lisaks jah, loomulikult on siin ka meie anastatud maa põlisasukad. Pätid ja kaabakad on siin võimul ehk, et nemad on maa praeguste peremeeste käepikenduseks.
Vasta
/////////Minul on ka mõningaid põhjusi kahtlustada et ka mina olen võib olla reptiloid. //////

Reptiile on rohkem anglosakste hulgas ja lääne-euroopas. Ja see geen levib sugulisel teel. Kui sul vanaema või vanaisa oli sakslane, siis on suur tõenäosus et sul võib olla reptiili geen. Niisama lambist seda ei teki. Aga kui sul see geen on, siis arvesta seda, et Mossaad ei maga ja jaht käib edasi natsidele. Nii, et siit järeldus , kas on eriti tark tegu oma päritoluga eputada. Aga kui otsid elukaaslast, siis on mõistlik seda öelda, sest sellega saab muljet avaldada. Aga kui sul on ikka eestlase nägu ja mitte anglosaksi nägu siis pettus tuleb välja. Reptiilne olek peaks olema näkku kirjutatud. Eriti tuleb vaadata silmi. Sisalikel on need eriti iseloomulikud, hüpnotiseerivad.
Vasta
(19-06-2021, 15:57 )akkillus Kirjutas: /////////Minul on ka mõningaid põhjusi kahtlustada et ka mina olen võib olla reptiloid. //////

Reptiile on rohkem anglosakste hulgas ja lääne-euroopas. Ja see geen levib sugulisel teel. Kui sul vanaema või vanaisa oli sakslane, siis on suur tõenäosus et sul võib olla reptiili geen. Niisama lambist seda ei teki. Aga kui sul see geen on, siis arvesta seda, et Mossaad ei maga ja jaht käib edasi natsidele. Nii, et siit järeldus , kas on eriti tark tegu oma päritoluga eputada. Aga kui otsid elukaaslast, siis on mõistlik seda öelda, sest sellega saab muljet avaldada. Aga kui sul on ikka eestlase nägu ja mitte anglosaksi nägu siis pettus tuleb välja. Reptiilne olek peaks olema näkku kirjutatud. Eriti tuleb vaadata silmi. Sisalikel on need eriti iseloomulikud, hüpnotiseerivad.
Lugesin ise ka et siinilmas inimvormis olevatel reptiilidel on pruunid silmad. Vaatsin praegu peeglisse, minu omad on sini-rohelised.
Poolteist aastat tagasi poodi sisenedes heitsin siukse psycho-pilgu õlast tagasi kahele nii vägagi tüütavale reklaamisellidele. Vaatamata sellele et neil juures oli suur reklaambänner, mille peal oli kõik selgelt suurte tähtedega kirjutatud, pakkusid juba paar päeva järjest igale poekülastajale nuhtlust, sama proovisid siis nad ka minuga teha. Küll nad lõid põnnama, astusid nii järsku tagasi et lausa laud kriuksus.
Hüpnotisöör ka hakkas kartma peale seda kui talle kontraktist sisalikega rääkisin. Seda kohe tundsin.

Olen soomeugri-vene-komi-ukraina segaverik, lääne-Euroopaliku verd minus teatavasti pole.

Pensik, alati arvasin et just sionistid on reptiilidega käsikäes, mitte natsid.
Vasta
Soomeugrilased pole kedagi represseerinud ja ahju ajanud. Reptiili mõtlemine tähendab õnnele jõudmine hävitamisega. Inimene on bioressuss, mis ongi mõeldud hävitamiseks, kulutamiseks, kasumi teenimiseks. Reptiile on seostatud sionistidega orjakaubanduse pärast Aafrikast. Reptiil tähendab just bioressursi kulutamisega õnnele jõudmist. Reptiil ei tähenda siberis shamaanitrummi tagudes saada reptiil väeloomaks. Eestlaste hulgas ei saanud reptiilne geen levida sest kes tegid orjakaubandust need löödi enne maha kui nad jõudsid õnnele.
Vasta
(20-06-2021, 06:47 )akkillus Kirjutas: Soomeugrilased pole kedagi represseerinud ja ahju ajanud. Reptiili mõtlemine tähendab õnnele jõudmine hävitamisega. Inimene on bioressuss, mis ongi mõeldud hävitamiseks, kulutamiseks, kasumi teenimiseks. Reptiile on seostatud sionistidega orjakaubanduse pärast Aafrikast. Reptiil tähendab just bioressursi kulutamisega õnnele jõudmist. Reptiil ei tähenda siberis shamaanitrummi tagudes saada reptiil väeloomaks. Eestlaste hulgas ei saanud reptiilne geen levida sest kes tegid orjakaubandust need löödi enne maha kui nad jõudsid õnnele.

Sihikindel ja järjepidev pada -ja soga ajamine...

Kuna esiajaloolist perioodi Eesti ajaloos (eelviikingiaeg, viikingiaeg, hilisrauaaeg...) on foorumis küllaltki palju käsitletud, siis kokkuvõtlikult:

Muinasaegsed eestlased - ungarlased ja Euroopa poolsed teisedki soome-ugrilased olid igatpidi täpselt samaväärsed tõprad, kui kõik nende naabridki...
Käidi sõjakäikudel, tapeti, rüüstati, põletati, represseeriti ning tegeleti samas usinalt orjakaubandusega. Läänemere rahvastest oli eesti hõimud esirinnas (Austrvegr elik Idatee). Näituseks ainuüksi Saaremaal oli orjade (träälid) osakaal elanikkonnast kuni veerand, kui mitte rohkem. Omakorda neist suur osa oli välismaalt toodud sõjavangid või nende järglased. Samas huvitav, et nende olukord ilmselt vallutuse (Drang nach Osten) tõttu hoopis paranes.
Edasi toimetati juba vasallidena võõraste peremeeste käsu all ja egas orjade pidaminegi kohe otsa lõppenud, vaid jätkus täiel rinnal...

PS! Mis suhe sul nonde "ahjudega" on?




Vasta
(19-06-2021, 00:01 )antiamerikanist Kirjutas: Minul on ka mõningaid põhjusi kahtlustada et ka mina olen võib olla reptiloid. Lapseeas huvitasid mind dinosaurused, olen näinud und, milles veripunases, punase valgusega hiilgavas metsas elasid sama värvi putukroomajad.
Paar aastat tagasi kirjutas mulle üks nõid lambilt sotsiaalmeedia postituse kommetaariumites et mul olevat kontrakt reptiloididega. Pärisin nõu siis selle suhtes sensitiivilt, kellega parasjagu suhtlesin. Too ka ütles et kontrakt on, aga see ei kehti enam ning pole mõtet eemaldada, see nagunii ei avalda mulle enam mõju.
Aja möödudes kirjutas mulle üks teine sensitiivikas inimene, kes oli minust muretsenud ja kahtlustas et kas ma ise reptiloid pole. Aga enam-vähem konstateeris et pigem ikkagi ma ei kuulu nende hulka ja minu seis on halb eelneva sensitiivi lohakalt tehtud tööst.
Ise kaldun ka arvamusele et vist ma reptiil pole, kuna kunagi ei meeldinud just nendega seotud asjad (judaism, vabamüürlus, kapitalism, angloamerikanism, kapitalism ja kaug-ida usundid, nende roomajate jumaldamisega). Küll aga oli tugev huvi Reichi vastu. Laugh

Selles pole kahtlustada, et sinu sees reptiil ei elaks. Ainult et kombed on sulanenud ümbrukskonna sarnseiks, see on ka reptiilide omadus.
Vasta
(20-06-2021, 15:11 )cambodia Kirjutas:
(20-06-2021, 06:47 )akkillus Kirjutas: Soomeugrilased pole kedagi represseerinud ja ahju ajanud. Reptiili mõtlemine tähendab õnnele jõudmine hävitamisega.

Muinasaegsed eestlased - ungarlased ja Euroopa poolsed teisedki soome-ugrilased olid igatpidi täpselt samaväärsed tõprad, kui kõik nende naabridki...
Käidi sõjakäikudel, tapeti, rüüstati, põletati, represseeriti ning tegeleti samas usinalt orjakaubandusega. Läänemere rahvastest oli eesti hõimud esirinnas (Austrvegr elik Idatee). Näituseks ainuüksi Saaremaal oli orjade (träälid) osakaal elanikkonnast kuni veerand, kui mitte rohkem.
See oli harilik tollele ajale iseloomulik rüüsteretkede korraldamine. Täna röövime meie teid, homme röövite teie meid. Kuid mitte midagi võrreldavat sellega, kuidas ekspansiivselt laienesid teiste arvelt tõeliselt suured impeeriumid - Venemaa, Suurbritannia, Hiina, alistatute kultuuri hävitades. Sellise käitumisega erinesid muudest soomeugrilastest ungarlased, kes stepirahvaste naabruses elades võtsid üle nende torma-põleta-hävita mõtteviisi. Lõunapoolsetel soomeugrilastel mõnedel kohtas veel sellist sõjamehekultust. Kuid oma impeeriumi sellele vastavate tunnustega pole ugrimugridel kunagi olnud, kuigi oma hiilgeaeg oli neilgi.
Jah, ka eestlased olid viikingid, kuid nad tegid seda kõike väikselt, mitte kedagi maamunalt pühkides.
Siin minu meelest on ikkagi vahe, et kas on reptiil või mitte.
Orjandus oli muuseas tekkides täiesti positiivne nähtus. Tekkis seoses inimeste paikseks jäämisega. Kütid-korilased lõid nende aladele sissetungijad lihtsalt maha (mehed), seoses paikseks jäämisega enam maha ei löödud, vaid kasutati tööjõuna. Küttidel-korilastel polnud tööjõudu tarvis.

Vasta
Reptiil on see kes elab bioressursi arvel ja hävitab keskkonda. Eestlased ei ole saanud reptiilideks muutuda, sest nad löödi enne maha suurte poolt. Reptiiliks saab muutuda ainult siis kui keegi eellane on olnud reptiil.

//////PS! Mis suhe sul nonde "ahjudega" on?/////////
Holokausti eitamine on infosõja osa. Eesmärk selgitada välja natside kulla asukoht ja natside järglased. Nad ju ei tea seda. Aga nad tahavad teada saada. Ja siis nad eitavadki kõike lootuses , et keegi teab kuidas asjad tegelt on. Suuri teooriad võib teha selle kohta kuidas midagi pole olnud. Ja jäädaksegi uskuma, kui pole mingit suhet olnuga. Siis kui keegi hakkab tõestama vastupidist, et minu eellane ju teab asja ja on tõendeid, siis on eriteenistused kohe jaol. Siis lüüakse maha, sest reptiilid on kannibalid, söövad üksteist. Aga nad suudavad maad valitseda seetõttu et nad ei tea üksteist. Mingi film oli selle kohta kus nad pidid üksteist hävitama kui teada said üksteisest ja kui ei teanud üksteisest siis elasid rahus.

Maakeral on praegu rahulik aeg seetõttu, et reptiilid pole üksteisest teadlikud. Kui oleks , siis oleks sõda lahti. Nagu filmis Alien ja Predators. Praegu on maakeral selline valitsemine kus välditakse misiganes konflikte. Selleks, et rahu säiliks rikutakse seadusi ja kokkuleppeid. Ainult, et rahul on üks halb järelmõju, prügimäed kasvavad ja loodust rikutakse sellevõrra rohkem, ehk on oht sita sisse ära uppuda.
Vasta
(20-06-2021, 18:11 )Mannu Kirjutas:
(20-06-2021, 15:11 )cambodia Kirjutas:
(20-06-2021, 06:47 )akkillus Kirjutas: Soomeugrilased pole kedagi represseerinud ja ahju ajanud. Reptiili mõtlemine tähendab õnnele jõudmine hävitamisega.

Muinasaegsed eestlased - ungarlased ja Euroopa poolsed teisedki soome-ugrilased olid igatpidi täpselt samaväärsed tõprad, kui kõik nende naabridki...
Käidi sõjakäikudel, tapeti, rüüstati, põletati, represseeriti ning tegeleti samas usinalt orjakaubandusega. Läänemere rahvastest oli eesti hõimud esirinnas (Austrvegr elik Idatee). Näituseks ainuüksi Saaremaal oli orjade (träälid) osakaal elanikkonnast kuni veerand, kui mitte rohkem.
See oli harilik tollele ajale iseloomulik rüüsteretkede korraldamine. Täna röövime meie teid, homme röövite teie meid. Kuid mitte midagi võrreldavat sellega, kuidas ekspansiivselt laienesid teiste arvelt tõeliselt suured impeeriumid - Venemaa, Suurbritannia, Hiina, alistatute kultuuri hävitades. Sellise käitumisega erinesid muudest soomeugrilastest ungarlased, kes stepirahvaste naabruses elades võtsid üle nende torma-põleta-hävita mõtteviisi. Lõunapoolsetel soomeugrilastel mõnedel kohtas veel sellist sõjamehekultust. Kuid oma impeeriumi sellele vastavate tunnustega pole ugrimugridel kunagi olnud, kuigi oma hiilgeaeg oli neilgi.
Jah, ka eestlased olid viikingid, kuid nad tegid seda kõike väikselt, mitte kedagi maamunalt pühkides.
Siin minu meelest on ikkagi vahe, et kas on reptiil või mitte.
Orjandus oli muuseas tekkides täiesti positiivne nähtus. Tekkis seoses inimeste paikseks jäämisega. Kütid-korilased lõid nende aladele sissetungijad lihtsalt maha (mehed), seoses paikseks jäämisega enam maha ei löödud, vaid kasutati tööjõuna. Küttidel-korilastel polnud tööjõudu tarvis.

Eks tõde võib lasta ka sedapidi paista...
Reptiilinduse jätaks siinkohal targemate hooleks.
Venemaa, Suurbritannia, Hiina tahaks siinkohal üldse eraldi käsitlemist saada...
Ajaloolises kontekstis ei toimunud (muinas)eestlaste ekspansionismi, ühel väga lihtsal põhjusel, nimelt kuna vastavasisulised kriteeriumid selle toimumiseks olid täitmata...
Nii ungarlaste, kui ka näituseks meie lähinaabrite, võimsate leedukate puhul oli just see erakordselt määrava tähtsusega...
Aga ilmselgelt, võimaluse korral, ei oleks ka estid jätnud juhust kasutamata.
Ja siinkohal pole vähimatki tähtsust, kas tegemist omakorda metsa või stepirahvaga, baltlaste või ugrilastega...
Vasta
(20-06-2021, 20:17 )cambodia Kirjutas: Ajaloolises kontekstis ei toimunud (muinas)eestlaste ekspansionismi, ühel väga lihtsal põhjusel, nimelt kuna vastavasisulised kriteeriumid selle toimumiseks olid täitmata...
Kriteerium: reptiiliverd polnud piisavas koguses rahva hulgas.

Vasta
(20-06-2021, 15:24 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Selles pole kahtlustada, et sinu sees reptiil ei elaks. Ainult et kombed on sulanenud ümbrukskonna sarnseiks, see on ka reptiilide omadus.

Reltiilhingetega inimestel polevat võimalust enda võnkesagedusi tõsta. Too teine senss küll arvas et mendega on mul seis isegi halvem kui enne esimese senssiga tööd, aga selle teise senssi sõnul on minu juures kinni ikka veel üks halvadest vaimuolenditest. Lihtsalt see ei anna nii aktiivselt endast märku, aga olgu see kahepeale öeldud kuna olend ründas teda isegi lihtsa skännimise peale.
Nii et kartma võin et esimene senss mitte ei teinud 50% halba ja 50% hääd, vaid kohe 100% halba, kui eemaldas positiivset vaimuolendit ja jättis vähemalt üht negatiivset.
Vasta
(21-06-2021, 15:04 )Mannu Kirjutas:
(20-06-2021, 20:17 )cambodia Kirjutas: Ajaloolises kontekstis ei toimunud (muinas)eestlaste ekspansionismi, ühel väga lihtsal põhjusel, nimelt kuna vastavasisulised kriteeriumid selle toimumiseks olid täitmata...
Kriteerium: reptiiliverd polnud piisavas koguses rahva hulgas.

Ugrilasi või siis siinkohal omaaegseid (muinas)eestlasi mentaalsustüübilt, moraalilt, eetikalt millekski eriliseseks pidada, on viisakalt öeldes... ülim naiivsus. Või siis kunagiste Eesti eri hõimude, palju kiidetud, egalitaarne ühiskonnamudel, mis ei ole samuti midagi muud, kui õhinapõhisest rahvusromantismist kantud lapsus...

Karl Ernst von Baer, on sajandeid hiljem arvanud, et eestlaste põhilised iseloomujooned on aga laiskus, alandlikkus vägevamate ees ja julmus ning metsikus alamate vastu...
Teisalt, mine tea...

Põhjus, miks naabrite okupeerimisega hakkama ei saadud oli samuti puhtakujuliselt maist laadi...
Lihtlabaselt võimekus puudus.

Kari kaklevaid ja kraaklevaid, ajale jalgu jäänud, eri hõime, kes tegid koostööd, sobitasid kokkuleppeid, ükskõik kellega, kui see vaid lühiajalist majanduslikku kasu tõi. Sakslastega, venelastega, tõurastati vastamisi üksteist, oldi vallutajatele abiks... Absoluutselt igasugusegi tsentraliseeritud (sõjalise)juhtimise puudumine, rääkimata kasvõi algelisest omariiklusest...jne, jne.
Vajamineva organiseerituse korral oleks eestlaste sõjaline jõud olnud anastajatega samal tasemel.
https://investeeri.geenius.ee/eesti-kaug...i-sunnist/

Ungari:

Ungari riigi konsolideerumine algas suurvürst Géza (u 945 – 997) valitsusajal. Integreeris Ungari kristliku Lääne-Euroopaga, ehitades riigi üles vastavalt Lääne poliitilisele ja sotsiaalsele mudelile...
Püha István (Stefan) I (umbes 975 – 1038) oli Ungari esimene kuningas (Géza vanim poeg) alates 1001. aastast. István viis lõpuni Ungari kuningriigi rajamise, 1028. aastal kaotas ta hõimuvürstide võimu, luues nii Ungaris feodaalkorra.
Võttis vastu ristiusu ja levitas seda oma rahva seas, selle eest kuulutati ta pühakuks.

Lähinaaber Leedu:

Alates 5.–6. sajandist hakkasid erinevad hõimurühmad Leedumaal – kuršid, skalvad, žemaitid, semgalid ja leedulased – moodustama oma administratiivseid ja territoriaalseid liite
Feodaalsuhted muutusid valitsevaiks ja 13. sajandi alguseks oli kujunenud Leedu vürstiriikide konföderatsioon, mille eesotsas seisis viis vanemat vürsti.
Mindaugas, Aukštaitija, hilisem Leedu suurvürst, ühendas leedu hõimud, üheks terviklikuks riigiks 1230. aastatel. 6. juulil 1253 krooniti ta Leedu suurvürstiks.

Leedu oli viimane paganlik riik Euroopas, kes andis korralikult peksa nii sakslastele, venelastele, kui ka mongolitele...
Praegune leedukate riik on hale vari kunagisest hiilgusest. Suur-Leedu riigipiir läks pikki Musta mere rannikut, kus piirinaabriks Krimmi Kaganaat...
Muideks, Suur-Leedus oli leedukate osakaal rahvastikust tillu 10 %...






Vasta
(21-06-2021, 18:27 )äikesepoiss Kirjutas: Eestlased olid omal ajal küllalt ekspansiivsed Laugh isegi legendaarselt lausa ekspansiivsed. Reptiiliverega seost sättida selles kontekstis on pehmelt öeldes kergemeelne.

Äikesepoiss, linki palun!
Aeglane liikumine, mis vältas aastasadu-tuhandeid ei ole ekspansiivsus. Sedaviisi on kulgenud pea kõik maailma hõimud. Ekspansiivsus on Vene impeeriumi laienemine näiteks. Ugrilaste edasi-tagasi kulgemine tänapäevase Venemaa euroopaaladel ja veidi ka Uurali taha ei toimunud mitte eestlaste ega ka mitte kellegi teise lipu all, sest polnud tol ajal ei rahvusi, ei religioone ega ühtseid tsentralliseeritud ideoloogiaid.

Reptiilidega seostan ma just tsentraliseeritud ideoloogiaid, olgu need siis usupõhised (juutidel), maailmavaatepõhised (kommunism Hiinas), rahvusepõhised (Vene impeerium ja ka NSVL), rassi ja rahvusepõhine (natsiSaksa), loetelu pole lõplik ja on kiiruga kirjutatud.

Cambodia, loe Baeri hoolikamalt, tal on ka päris häid sõnu eestlaste kohta. Kuid siiski oli ta reptiiliverd sakslane ja nood kirjeldasid kõiki aborigeene rumalate ja mustadena, ning laiskus - no terve mõistus teise külje pealt vaadates - miks peaks ennast saksa jaoks ribadeks töötama.

Rahvusromantilist kandlemängu, laulu, tantsu ja ilu muistsel vabadusajal muidugi ei olnud, oli enamvähem samasugune elu nagu germaanlastel ja slaavlastel(+leedukad, ka indoeurooplased) , ainult vast veidikese mahajäämusega tsentraliseerituse alal.

Viimased Euroopa paganad on jätkuvalt marid, kes sellele kuvandile toetudes on suutnud Venemaa rasketes oludes ainsana rahvaarvu kiiret vähenemist pidurdada ning oma usku elus hoida. Allikas juuni 2021 "Eesti Loodus".

Eetikaga on nii, et iga rahvuse, hõimu, piirkonna elanike hulgas on igasuguseid, kuid rolli hakkab siinkohal mängima egregori energia. Kas see on piibli stiilis "saagu teid rohkem kui liiva mere ääres" pluss "loon inimese, et see valitseks kõikide teiste elusolendite üle". Või: võrgustikuline maailmapilt, kus puudub vertikaalne hierarhia ja kõik on elus ning olemuselt erinevad kuid looja ees võrdsed. Seda on kirjeldatud indiaani põlisrahvaste muinasjuttudes ("Suve tagasitoomine", "Sahhalini legende" jpt), kommunistide poolt hukatud Arsenjevi raamatud jpt, jpt. oska ainult näha. Muinasjuttudes (sh ka Piibel) on alati kirjeldatud ideaali ehk egregori eetikat. Üks Sahhalini muinasjutt räägib sellest, miks inimesi on vähe (põhjapoolses Kaugidas oli rahvastikutihedus veel väike 19 saj lõpp). Vastus, sest inimene (naine) on häbelik. Ja nüüd pange kõrvale piibel, kus Jahve ütleb, et mehele (Aabraham? ??) levitage oma sugu igale poole.

Loodusrahvaste inimeste seas on loomulikult ka esindatud täiemõõdulist inimlikku ahnust. Kunagi üks uurija (loeng "halloo Kosmoses, hiljem võin viite otsida) küsitles keskameerika maiasid tänapäeval, et kui palju te võtaksite, kui leiaksite metsast mingit väärtuslikku ressurssi. Vastus oli ikka"kõik-kõik-kõik". Nagu tänapäeva lääne tsivilisatsioongi teeb.

Cambodia ja teised - ei ole mingit õilsat metslast reaalsuses. Kuid on egregor, mis on oma olemuselt kas kõike lõpuni ärakasutav või elamine viisil "ela ise ja laste teistel ka elada neile omasel viisil". Esimene on omane reptikatele ja maailm on 19-20 sajandil suuremas või vähemas osas nende taktikepi all elanud. Ja egregori mõtteviis mõjutab inimesi kas käituma säästvalt või laristavalt, hierarhiliselt (käsuliin ainult ülalt alla) või võrgustikuliselt (käsuliin mõlemas suunas. Liidrid olid ka võrgustikulises maailmas).


Võrgustikuline käsuliin (kuigi liidrid on olemas) ei lase tekkida sellistel ühes suunas organiseeritud monstrumitel.
Tsitaat:Absoluutselt igasugusegi tsentraliseeritud (sõjalise)juhtimise puudumine, rääkimata kasvõi algelisest omariiklusest...jne, jne.
Vajamineva organiseerituse korral oleks eestlaste sõjaline jõud olnud anastajatega samal tasemel.
Kuid paraku on organiseeritud monstrumid tõhusamad ja sõjaliselt võimekamad ja nii on saanud reptiilid maailma valitsema.

Ma võin kirjutada ka viikingite ja reptiilide seostest, kuid praegu enam ei viitsi.
Vasta
Isiklikul loogikal baseeruvad mõtted juhivad arvamusele et sakslased üldse mitte polnud sisalikega seotud. Nii saksa-kui ka muus kontinentaal-Euroopa folklooris esineb hulgaliselt rüütlitest lohetapjaid. Mandri-eurooplastele olid draakonid väga vastukarva. Ainus euroopalik riik, kes reast väljas oli, oli Inglismaa. Sealtkandist pärit muinasjuttudest pole teada ühtegi draakonite vastu võidelnud inimest. Kuid ka lohedele neutraalsust ei saa inglose saartelt leida: nii nagu Kaug-Ida ja Ameerika rahvused austasid madusid ja lohesid ning lisasid nendeteemalisi sümboolikaid riigimärkidele, tegid seda ka inglased. Prantsusmaal on sümboliks kukk, Polakatel ka, Venemaal karu/kahepealine kotkas (samasugune geneetiliselt moondatud kotkas oli sümboliks ka sakslastel, pärast mindi üle tavalisele kotkale). Inglismaa sümbol on aga miskipärast lõvi. Kus on britid ja kus Aafrika! Kui asja lähemalt uurida siis selgub et britlaste esmane sümbol oli punane draakon (just punaseks draakoniks nimetatakse Saatanat tihti).
Pole siis ime et ülejäänud eurooplased sõdisid britidega läbi aastasadu (ainuüksi Prantsusmaa sõdis Inglismaaga tervet 38 korda).
Napoleoni sõja kaotanud Prantsusmaa oli muutunud briti vasalliks ja sunniti kõigis tema kampaanias osa võtma kahuriliha rollis. Teise Maailmasõja ajal tahtis Inglismaa ka et ta Saksamaad ründaks, aga prantslased seekord otsustasid jonnida ning lasta Hitleril end okkupeerida, niiviisi lootes separaatsele rahule ja liidule britide vastu. Britid aega ei viidanud ja koheselt näitasid suhtumist enda liitlase suhtes, viisid läbi operatsioon ,,Catapult", kui uputasid prantslaste koloniaallaevastiku Aafrikas.
Paljud riigid omavad imekombel Ühendkuningriigiga samu kolmikvärve enda lippude peal. Need riigid mis avalikult asuvad Briti Saarte Sõpruskonnas neid nii otseselt lipudel ei näita, aga USA, Prantsusmaa ja Venemaa on ju sini-puna-valgete lipudega. See justkui peaks salakoloniaal-administratsioonidele viitama.
Vasta
(24-06-2021, 14:46 )antiamerikanist Kirjutas: Isiklikul loogikal baseeruvad mõtted juhivad arvamusele et sakslased üldse mitte polnud sisalikega seotud. Nii saksa-kui ka muus kontinentaal-Euroopa folklooris esineb hulgaliselt rüütlitest lohetapjaid. Mandri-eurooplastele olid draakonid väga vastukarva. Ainus euroopalik riik, kes reast väljas oli, oli Inglismaa.
Reptiloidsus tuli Euroopasse koos ristiusuga. Reptiloidne egregor asendas siin ristiusu abil seni valitsenud keltide, ladinlaste ja germaanlaste paganlikkuse. Lohed ja maod olid keltidel-germaanlastel igati au sees. Rüütlist lohetapja oli nii germaanlastel kui slaavlastel ristiusu paganliku mao vastaline ainujumala ja rangelt hierarhilise (ja ainult ülalt alla käsuliiniga) maailmapildi eestvõitleja. Ristiusk levis Euroopas rahva sekka valitsejate läbi. Need võtsid kõige esimesena ristimise vastu, astusid reptiloidsesse egregori, nõudsid vastuvaidlematult ristiusu vastuvõtmist ka oma alluvatelt, samas see mõtteviis kindlustas nende elulõpuni kestva, päritava võimupositsiooni.

Kuid ladinlased, germaanlased, slaavlased (vist keldid vähemal määral) ei olnud siiski niiiii pehmed ja uinamuina võrgustikulise maailmavaatega kui metsavööndi ugrimugrid. Rooma Keisririik oli riigikorralduselt üsnagi reptiloidne ja puhtalt vallutatud alade ressursside naja elav. Reptiloidsus tekkis koos Jahvega. Jahve polnud küll Rooma panteonis esindatud, kuid tema egregor lehvis juba seal kohal. Reptiloidsus oli ka olemas juba Egiptuses ja ning Akadi Sumeris (aga mitte veel varases Sumeris).

Religioonid jagunevad misjoneerivad ja mitte misjoneerivad. Esimesed on need kolm ainujumala usku ja mõnevõrra ka budism, paganlus ennast reeglina ei levitanud misjoneerides. Sest paganlikud jumalad olid niikuinii üksteistesse tõlgitavad, no nimetas üks rahvas lihtsalt äikesejumalat Jupiteriks, teine Zeusiks, kolmas Peruniks, aga kedagi polnud vaja oma usku pöörata. Reptiloidsus aga tunnistab ainult ühesust, paganlus oli mitmeline, paljusus oli seal igas valdkonnas.

Viikingid oma usu poolest ei olnud misjoneerivad, kuid sellest hoolimata isikuomaduste poolest võimujanused, rikkust armastasid ja lahinguid. Teised jäid lihtsalt koju ja ei hakanud viikingiks (NB viiking pole rahvus!!!! vaid eluviis). Mõnd riiki suures osas oma halduse all hoides, võtsid nad omaks vallutatud maa kombed, usu, keele ja sulandusid nende maade reptiloidsetesse kuningasuguvõsadesse Venemaal, Prantsusmaal, Inglismaal ja mujal.

Skandinaavlaste müüdid kirjeldavad aaside ja vaanide lahinguna ürgeurooplaste väga animistliku maailmavaate, keda esindasid baskide eellased? ugrimugride eellased? tundmatute hõimude-keelkondade eellased? ja juba isiksustatud indoeuroopa jumalate, keda kummardasid skandinaavlaste esivanemad, vahelist kokkupõrget, mille võitsid indoeuroopa isiksustatud aasid. Sealt pinnalt oli aga juba kergem üle minna ainujumala süsteemile, sest isiksustatud jumalate seas oli peajumal.

Niimoodi imbus reptiloidne lendaja (tulnuka) egregor maailma minu nägemuse kohaselt. Siin vast Lahendused oskaks ka kommenteerida. Ja Lokster on juba sellest palju kirjutanud niikuinii. Ja VS muidugi teab rohkem kui kirjutab.

Palju minu infost pärineb ka Youtube loengutest, kida on pidanud venekeelne kasutaja Bushwacker https://www.youtube.com/user/ButKornhttps://www.youtube.com/user/ButKorn.
Vasta
riigikorraldus reptiloidne - mida see tähendab. Kulla Mannu. Kas viitsiksid defineerida?
Saan su jutust aru, et sellel mingi parasiitluse vorm? Kas saaksid täpsustada?
Vasta
(25-06-2021, 12:37 )äikesepoiss Kirjutas: riigikorraldus reptiloidne - mida see tähendab. Kulla Mannu. Kas viitsiksid defineerida?
Saan su jutust aru, et sellel mingi parasiitluse vorm? Kas saaksid täpsustada?
Vaata Mordorit, seal on ehedal kujul. Ka juba varasem Venemaa kuulutas end ju Kolmandaks Roomaks. Ja mitte ainsana siin maailmas.
Ja palun otsi mulle allikas, kus on räägitud eestlaste legendaarsest ekspansiivsusest, enne kui siin jälle Twitterimoodi säutsuma hakkad.
Vasta
kristluse suurim ja parim idee on halastus ja ohver, kuidas see reptiloidsusega seostub?
Vasta
(25-06-2021, 12:56 )äikesepoiss Kirjutas: kristluse suurim ja parim idee on halastus ja ohver, kuidas see reptiloidsusega seostub?
Ohvrimentaliteet, süütunne, "teine põsk ette" niikaua kuni enam midagi võtta pole.
Kuid ükski nähtus pole mustvalge. Halastus ja andeksand on muidu head asjad küll, kuid liiga palju halastust pole ka enam hea. Halastad oma röövijale ja lased tal end paljaks röövida? Kellele on see kasulik? Reptiloidile-röövlile-parasiidile.


Vasta
(25-06-2021, 12:37 )äikesepoiss Kirjutas: riigikorraldus reptiloidne - mida see tähendab. Kas viitsiksid defineerida?
Proovin täpsemalt määratleda.
Reptiloidsus on see, mis taotleb maailmavalitsemist, kogu maailma kontrollimist. Üks riik, üks rahvas, üks juht - või kuidas see nüüd oligi? Kogu maailma peale.
Ajaloos pole neid maailmavallutuse plaane varjatudki, tänapäeval toimub kontroll ja valitsemine varjatult. Kelle käes on raha, selle käes on võim.

Põhja Euraasia soomeugri hõimud võisid eluneda küll suurel maa-alal, kuid neil puudus auahnus ja tahtmine "olla maailma valitsejad". Samas algselt hulga väiksemal alal elanud idaslaavlastest on saanud tugeva maailmavalitsusliku taotlusega Mordor.

Hõim võib olla sõjakas ja korraldada röövretki naabrite peale, kuid puudub sisemine sundus olla teiste üle valitseja, kuulutada end teistest paremaks ja kõrgemaks, kes ütleb matsidele madalatele, kuidas nood peavad elama, keda vihkama ja keda armastama.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Gaasitoru. Kes õhkis? Punahabe 23 4,074 04-04-2023, 10:33
Viimane postitus: vasamasa
  Tuntud isikud ajaloost: kes ütles, mida ütles excubitoris 2 5,903 24-07-2021, 05:56
Viimane postitus: Tyto Alba
  Terrorismi ajalugu, ehk kes on terrorist ja mis on terror? xcad 33 6,776 17-06-2020, 12:35
Viimane postitus: jeekim
  Reptiloidid ja hübriidid Eesti poliitikas taavetitk 26 9,257 20-04-2019, 11:24
Viimane postitus: zzz34
  Kes ja miks päästis valla Esimese maailmasõja Dr. Smith 14 7,866 30-12-2017, 19:39
Viimane postitus: Punahabe
  Augustiputš 1991 - kes pidi saama Moskvas võimu haaranud hunta asevalitsejaks Eestis? Pohlatohlakas 7 5,952 23-08-2014, 12:19
Viimane postitus: Thorondor
  Kes tegelikult kirjutas "Mein Kampf"i ? Albert 5 5,739 03-05-2011, 15:57
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Minu prohveteeringud jooshik 15 5,587 14-01-2011, 22:19
Viimane postitus: Jõhvikas
  Tõeotsijate tõde-kes on tõeline? protsent 7 3,474 24-10-2008, 21:45
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat