Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juhtumid
#26
Kõik on võimalik. Kujutage et te lähete oma koju. Maia. Korterisse jne. Enne sisesenemist ehitage ukse taha müür. Sisenedes sulgege uks ja tehke nii et ust ei oleks võimalik seinast eraldada. Ja ongi kõik. Mõne aja möödudes saabubki see, mida te soovisite. Kui tahate uuesti lahti saada, tuleb otsida selgeltnägija kes lammutaks selle müüri ära ja avaks ukse.
Vasta
#27
A, kalldunn mul tekkis üks küsimus. Ehk selles oled pädev. Kas inimese või ka looma „miski“ keha jääb „ruumi“ pikemaks ajaks kuidagi „sisse“?
Noet, kui Su toas on olnud keegi ja siis pärast seda kui ta lahkub tunnetad teda/seda veel paarpäeva „jutti“?
Ja kui, siis miks see nii oleks?...Smile
Vasta
#28
Iga elusolend, iga vaimolend jätab alati oma jälje maha, kus ta liigub. Nimetame seda; kõne definitsiooni alusel moodustatud moodustiseks. Väga vähesed nendest moodustistest on heatahtlikud. Kui keegi mul külas käib, toimub pärast külalise lahkumist korralik energeetiline puhastus. Tuli ja tolmuimeja.
Vasta
#29
Mul oli tegemist koeralapsega (4 kuune saksa lambakoer). Sõber soovis, et kas saan üheks ööks hoida. Magas nohisedes mu voodikõrval.
Ja paarpäeva veel (kui oli läinud) oli tunda selline naljakas „lapsolend“ toas. Tolmuimeja peale ei tulnud jah...Smile
Vasta
#30
(29-04-2020, 13:21 )kalldunn Kirjutas: Kõik on võimalik. Kujutage et te lähete oma koju. Maia. Korterisse jne. Enne sisesenemist ehitage ukse taha müür. Sisenedes sulgege uks ja tehke nii et ust ei oleks võimalik seinast eraldada. Ja ongi kõik. Mõne aja möödudes saabubki see, mida te soovisite. Kui tahate uuesti lahti saada, tuleb otsida selgeltnägija kes lammutaks selle müüri ära ja avaks ukse.
See siis peaks igasuguste tegelaste juurdepääsu tõkestama minu tajule, meeltele, teadvusele jne? Positiivne jms ikka tulevad mu ellu nii kui müüri ehitan või blokeerib see igasuguse sissepääsu mu ellu?
Vasta
#31
(29-04-2020, 13:52 )kalldunn Kirjutas: Iga elusolend, iga vaimolend jätab alati oma jälje maha, kus ta liigub. Nimetame seda; kõne definitsiooni alusel moodustatud moodustiseks. Väga vähesed nendest moodustistest on heatahtlikud. Kui keegi mul külas käib, toimub pärast külalise lahkumist korralik energeetiline puhastus. Tuli ja tolmuimeja.

Neid vist nimetatakse “egregoriteks” nö maha jäetud jama, mis hakkab kogunema ja õhuliiklust takistama...


Energiat siis õhuliikluse all mõtlesin...
Vasta
#32
(29-04-2020, 14:34 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 13:21 )kalldunn Kirjutas: Kõik on võimalik. Kujutage et te lähete oma koju. Maia. Korterisse jne. Enne sisesenemist ehitage ukse taha müür. Sisenedes sulgege uks ja tehke nii et ust ei oleks võimalik seinast eraldada. Ja ongi kõik. Mõne aja möödudes saabubki see, mida te soovisite. Kui tahate uuesti lahti saada, tuleb otsida selgeltnägija kes lammutaks selle müüri ära ja avaks ukse.
See siis peaks igasuguste tegelaste juurdepääsu tõkestama minu tajule, meeltele, teadvusele jne? Positiivne jms ikka tulevad mu ellu nii kui müüri ehitan või blokeerib see igasuguse sissepääsu mu ellu?
See blokeerib juurdepääsu sinu HINGE juurde. Mitte materiaalse keha juurde. Küsi Kilcode käest. Kõige tõenäosem et temal on see müür olemas. Temal aga tuleb kõigepealt, kõik ajus asuvad ruumid puhtaks teha. Alles siis saab müür, ära lammutada, ning ta ajas tagasi viia. Igal kepil on kaks otsa...

Vasta
#33
(29-04-2020, 15:57 )kalldunn Kirjutas:
(29-04-2020, 14:34 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 13:21 )kalldunn Kirjutas: Kõik on võimalik. Kujutage et te lähete oma koju. Maia. Korterisse jne. Enne sisesenemist ehitage ukse taha müür. Sisenedes sulgege uks ja tehke nii et ust ei oleks võimalik seinast eraldada. Ja ongi kõik. Mõne aja möödudes saabubki see, mida te soovisite. Kui tahate uuesti lahti saada, tuleb otsida selgeltnägija kes lammutaks selle müüri ära ja avaks ukse.
See siis peaks igasuguste tegelaste juurdepääsu tõkestama minu tajule, meeltele, teadvusele jne? Positiivne jms ikka tulevad mu ellu nii kui müüri ehitan või blokeerib see igasuguse sissepääsu mu ellu?
See blokeerib juurdepääsu sinu HINGE juurde. Mitte materiaalse keha juurde. Küsi Kilcode käest. Kõige tõenäosem et temal on see müür olemas. Temal aga tuleb kõigepealt, kõik ajus asuvad ruumid puhtaks teha. Alles siis saab müür, ära lammutada, ning ta ajas tagasi viia. Igal kepil on kaks otsa...

Ok, tänud Teile info eest. Küsisin ka Killcode käest natuke infot selle kohta.
Vasta
#34
Aiai. Jaja... sorry, ma millegipärast tormasin teemasse, ja ei lugenud seda sissejuhatust...
Selle kohta siis ütlus
Käsi, mis sulle kaarte jagab, on ette määratus, aga see, kuidas mängida, on iga inimese vaba tahe.
Lühidalt- raamat on kirjutatud enne sind.
Saatuse eest sa ei põgene- ühel või teisel moel saab ta su kätte.
Mul üks tuttav muidugi- just sai haiglast välja, diagnoositud skisofreenik.
- peale viimast ravi sai ta väidetavalt lõpuks “rahu”- see on kestnud tal üle 10aasta- pildid ja olendid. Aga see ravi on ta hinge killustanud. Ükskord ta peab selle ravi lõpetama, mis tägendab, et ta DNA taastub ja hakkab jälle otsast pihta... (nõiaring)
Minu ainus soovitus- õpi seda kasutama ja keera see enda kasuks.
Vasta
#35
(29-04-2020, 17:42 )Killcode Kirjutas: Aiai. Jaja... sorry, ma millegipärast tormasin teemasse, ja ei lugenud seda sissejuhatust...
Selle kohta siis ütlus
Käsi, mis sulle kaarte jagab, on ette määratus, aga see, kuidas mängida, on iga inimese vaba tahe.
Lühidalt- raamat on kirjutatud enne sind.
Saatuse eest sa ei põgene- ühel või teisel moel saab ta su kätte.
Mul üks tuttav muidugi- just sai haiglast välja, diagnoositud skisofreenik.
- peale viimast ravi sai ta väidetavalt lõpuks “rahu”- see on kestnud tal üle 10aasta- pildid ja olendid. Aga see ravi on ta hinge killustanud. Ükskord ta peab selle ravi lõpetama, mis tägendab, et ta DNA taastub ja hakkab jälle otsast pihta... (nõiaring)
Minu ainus soovitus- õpi seda kasutama ja keera see enda kasuks.
Ma lööks need asjad siiski lahku. Üks asi on ravimeid neelata, mis blokeerivad siis seda enda tõelist olekut kuidagi ja peale ravi kõik taastub. Teine asi on see siiski Kaldunni soovituse alusel kinni panna, mida justkui ise kontrollid siiski.
Vasta
#36
(29-04-2020, 18:04 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 17:42 )Killcode Kirjutas: Aiai. Jaja... sorry, ma millegipärast tormasin teemasse, ja ei lugenud seda sissejuhatust...
Selle kohta siis ütlus
Käsi, mis sulle kaarte jagab, on ette määratus, aga see, kuidas mängida, on iga inimese vaba tahe.
Lühidalt- raamat on kirjutatud enne sind.
Saatuse eest sa ei põgene- ühel või teisel moel saab ta su kätte.
Mul üks tuttav muidugi- just sai haiglast välja, diagnoositud skisofreenik.
- peale viimast ravi sai ta väidetavalt lõpuks “rahu”- see on kestnud tal üle 10aasta- pildid ja olendid. Aga see ravi on ta hinge killustanud. Ükskord ta peab selle ravi lõpetama, mis tägendab, et ta DNA taastub ja hakkab jälle otsast pihta... (nõiaring)
Minu ainus soovitus- õpi seda kasutama ja keera see enda kasuks.
Ma lööks need asjad siiski lahku. Üks asi on ravimeid neelata, mis blokeerivad siis seda enda tõelist olekut kuidagi ja peale ravi kõik taastub. Teine asi on see siiski Kaldunni soovituse alusel kinni panna, mida justkui ise kontrollid siiski.

No siis sa oled blindfolded ja igati kasulik sûsteemimutrike...

Vasta
#37
(29-04-2020, 19:01 )Killcode Kirjutas:
(29-04-2020, 18:04 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 17:42 )Killcode Kirjutas: Aiai. Jaja... sorry, ma millegipärast tormasin teemasse, ja ei lugenud seda sissejuhatust...
Selle kohta siis ütlus
Käsi, mis sulle kaarte jagab, on ette määratus, aga see, kuidas mängida, on iga inimese vaba tahe.
Lühidalt- raamat on kirjutatud enne sind.
Saatuse eest sa ei põgene- ühel või teisel moel saab ta su kätte.
Mul üks tuttav muidugi- just sai haiglast välja, diagnoositud skisofreenik.
- peale viimast ravi sai ta väidetavalt lõpuks “rahu”- see on kestnud tal üle 10aasta- pildid ja olendid. Aga see ravi on ta hinge killustanud. Ükskord ta peab selle ravi lõpetama, mis tägendab, et ta DNA taastub ja hakkab jälle otsast pihta... (nõiaring)
Minu ainus soovitus- õpi seda kasutama ja keera see enda kasuks.
Ma lööks need asjad siiski lahku. Üks asi on ravimeid neelata, mis blokeerivad siis seda enda tõelist olekut kuidagi ja peale ravi kõik taastub. Teine asi on see siiski Kaldunni soovituse alusel kinni panna, mida justkui ise kontrollid siiski.

No siis sa oled blindfolded ja igati kasulik sûsteemimutrike...

Võimalik, aga kuidagi peab selles hullumajas nimega maailm ju hakkama saama. Me ei ela sajandeid, et oodata, millal kõigil valgustatus tekib.
Vasta
#38
Mida tähendab blindfolded?
Vasta
#39
(29-04-2020, 19:18 )Mannu Kirjutas: Mida tähendab blindfolded?

silmaklappidega
Vasta
#40
(29-04-2020, 19:18 )Mannu Kirjutas: Mida tähendab blindfolded?

Pimedaks volditud.
Vasta
#41
Nagu eesti keeles sõnu vähe oleks wink
Inglise keel tuleb ja tapab.
Vasta
#42
(29-04-2020, 19:15 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 19:01 )Killcode Kirjutas: No siis sa oled blindfolded ja igati kasulik sûsteemimutrike...

Võimalik, aga kuidagi peab selles hullumajas nimega maailm ju hakkama saama. Me ei ela sajandeid, et oodata, millal kõigil valgustatus tekib.

No kurja! Kui sa selle 2020 aastat korstnasse kirjutad, siis sa vist ei tea, kui hulluks need asjad lähevad, kui Kõik võimalikud(võimelised) oma panust ei anna.


Mannu võttis tsitaadikaste vähemaks.
Vasta
#43
(29-04-2020, 19:43 )Killcode Kirjutas: No kurja! Kui sa selle 2020 aastat korstnasse kirjutad, siis sa vist ei tea, kui hulluks need asjad lähevad, kui Kõik võimalikud(võimelised) oma panust ei anna.

Las siis minna, ju on see maailm selle auga välja teeninud.



Tsitaate vähemaks.
Vasta
#44
(29-04-2020, 19:38 )Mannu Kirjutas: Nagu eesti keeles sõnu vähe oleks wink
Inglise keel tuleb ja tapab.

Haa- hea tähelepanek.
Inglise keel peaks saama universaalseks, et viimanegi TEAdmine hajutada... Siis ongi kõik pimedaks volditud/voolitud ja võib välja kuulutada “voodoo people” versiooni “ühiskonnast”
Vihjan siin Sellele—-
https://youtu.be/XQEBzauVIlA
Vasta
#45
(29-04-2020, 18:04 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 17:42 )Killcode Kirjutas: Minu ainus soovitus- õpi seda kasutama ja keera see enda kasuks.
Ma lööks need asjad siiski lahku. Üks asi on ravimeid neelata, mis blokeerivad siis seda enda tõelist olekut kuidagi ja peale ravi kõik taastub. Teine asi on see siiski Kaldunni soovituse alusel kinni panna, mida justkui ise kontrollid siiski.
Ma muidugi kindlalt ei tea, ja iga inimene on isemoodi, aga kinnipandud nägemine hakkab varem või hiljem inimest seestpoolt sööma. Ajutiselt võib mu meelest küll kõrvale lükata.

Vasta
#46
(29-04-2020, 20:49 )Mannu Kirjutas:
(29-04-2020, 18:04 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 17:42 )Killcode Kirjutas: Minu ainus soovitus- õpi seda kasutama ja keera see enda kasuks.
Ma lööks need asjad siiski lahku. Üks asi on ravimeid neelata, mis blokeerivad siis seda enda tõelist olekut kuidagi ja peale ravi kõik taastub. Teine asi on see siiski Kaldunni soovituse alusel kinni panna, mida justkui ise kontrollid siiski.
Ma muidugi kindlalt ei tea, ja iga inimene on isemoodi, aga kinnipandud nägemine hakkab varem või hiljem inimest seestpoolt sööma. Ajutiselt võib mu meelest küll kõrvale lükata.
Jah, aga ajutised asjad ei ole ju püsivad... siis milleks üldse vaeva näha?
Vasta
#47
(29-04-2020, 20:49 )Mannu Kirjutas:
(29-04-2020, 18:04 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 17:42 )Killcode Kirjutas: Minu ainus soovitus- õpi seda kasutama ja keera see enda kasuks.
Ma lööks need asjad siiski lahku. Üks asi on ravimeid neelata, mis blokeerivad siis seda enda tõelist olekut kuidagi ja peale ravi kõik taastub. Teine asi on see siiski Kaldunni soovituse alusel kinni panna, mida justkui ise kontrollid siiski.
Ma muidugi kindlalt ei tea, ja iga inimene on isemoodi, aga kinnipandud nägemine hakkab varem või hiljem inimest seestpoolt sööma. Ajutiselt võib mu meelest küll kõrvale lükata.
Kui sa kindlalt ei tea, siis on ohtlik rääkida, sest sinu jutt võib mõne inimese elu väga palju mõjutada ja seda teps mitte pos. suunas. Need ei ole asjad, kus lihtsalt sõnu loopida. Ma võin sulle ausalt öelda, et see lahtine variant pole ka kuigi meeldiv ja sööb inimest samuti omal moel kuniks on oht hulluks minna. See on siis parem?

Tänan kõiki kaasa mõtlemast, tõmban omalt poolt joone siin alla- ei näe põhjust lõputult vaielda.
Vasta
#48
(29-04-2020, 19:45 )Quu Kirjutas: Las siis minna, ju on see maailm selle auga välja teeninud.
Ju sa oled selle orja staatuse ka auga välja teeninud... annad endast kõik, et jäädagi süsteemi ohvriks...
Ei midagi isiklikku.

Tsitaate vähemaks. Mannu

Vasta
#49
Panen sulle siia ühe video.
https://youtu.be/eGmnaIDUnRs
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat