Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstik lahkus sellest elust
#51
(09-02-2020, 16:51 )Q11 Kirjutas: „Leinaga on nii, et see hakkab lainetama ja tegevuses olemine on parim“
Närisin küüsi ja mõtlesin kas kirjutada.
Lein on ego isekus.
Ta „koosneb“ sellest.
Ego on nagu ring. Erinevad sektorid. Kui üks sektor „sealt“ kaob, tekkib valu (kannatus).
Aga see kannatus on illusioon. Midagi/Kedagi pole kadunud...Smile

Ma olen teada saanud, et nii meie kantseldajatel kui ka nende kantseldajatel on ego olemas. Ego aitab toime tulla reaalsusega. Vähemalt praegu ja ka mõne kraadi võrra kõrgemas tulevikus.

Müstik on kusagil seal kõrgemal. Ma väga loodan, et ta aitab mind, Mentorit ja teisi oma sõpru siin foorumis.

Vasta
#52
Aga ma mõtlesin et äkki saaks Aigar Sädega kaubale et ta paneks oma lehele selle üles. Seal on igasugust huvitavat kirjandust.
Vasta
#53
(15-02-2020, 16:40 )Aix Kirjutas: Aga ma mõtlesin et äkki saaks Aigar Sädega kaubale et ta paneks oma lehele selle üles. Seal on igasugust huvitavat kirjandust.

Suurepärane mõte. Aigar Säde lehel avaldatu on paljuski tõeks osutunud. Ja ma omal ajal lugesin neid tohutu huvi ja põnevusega.

Nüüd juba tean, et asjad on isegi inimkonna manipuleerimise osas kohati hullemad, kui neid avalikustatud on.

http://www.aigarsade.com/
Vasta
#54
Täna soovin öelda siin teile kõigile et,on uusi arenguid,mitu head mõtet.
On uusi kontakte,millele loodan jätkumist..., nt. raamatu avaldamist, selleks vahendite kogumist huvilistelt ,abi küsimist
kohalikult võimult, kultuurikapital saaks õla alla panna...
Samuti on mõte ilmutada raamat elektrooniliselt,ka selliselt, et ühilduks internetiga.
Loomulikult saaks Müstiku suurt tööd levitada ka e andmekandjatega (mälupulk, DVD,CD).
Ootan põnevusega ka siit uusi ettepanekuid,mida võiks veel kasutada.
Tänan !
Vasta
#55
Kaastunne omastele olgugi suure hilinemisega. Nagu mõned arvavad hinge välja kutsuda pole mõtet...sest (väidetavalt) on astmed. esimene teadvustatud bardoo, järgmine, kuhugi just kuhugi energeetilises maailmas oma mina kinnitamine küll ajutiselt, järgmine aste on kõige huvitavam nagu CC vanad nägijad kes muutsid endil energeetilist keha ja eluiga aastatuhandetes. Kusagil kirjutati, et sellise olendiga annab suhelda kui muidugi vastaspool soovib, ka muistsed eesti nõiad, vähemalt osa on "elus" ja need võiksid palju huvitavat teadata. Järgmised astmed sisemine tuli ja muud on juba erandid ja seda kuidas ja miks on teadmata suurused. Kõlavad kui ulme aga järsku on ka seal oma tõetera?
Vasta
#56
Tere ! Väikselt tunnen rõõmu ,et Müstiku tööd saab aegajalt avaldatud!
Tänan, Minaelan , jaksu edaspidigi !
Võiksin jagada laiemale ringile teavet igaühele eraldi kuid on takerdusi...
Soovijatele tahtsin saata kas CD või mälupulga ,avastasin ,ei leiagi kauplustest CD toorikuid ja mälupulgad läheksid veidi kalliks koos saatmisega...
Kes saaks mind veidi aidata...nõu anda,mida ette võtta ? Aitäh !
Vasta
#57
Soovija saadab oma tühja mälupulga/mälukaardi ja siis pärast infoga tagasi?
Vasta
#58
Lae tasuta Müstiku teosed www.upload.ee või google.drive üles ... nii pole vajadust mälupulkade ja cd-plaatide järele ..... kui kõigiga jagada ei taha, siis paki pkzip-iga kokku koos parooliga, ning parooli jaga siseringile (allalaetav krüptitud fail kõigile, kuid loetav fail vaid siseringile).
Vasta
#59
(21-03-2020, 11:35 )Mentor Kirjutas: Kes saaks mind veidi aidata...nõu anda,mida ette võtta ? Aitäh !

Oskad öelda kui suur on andmemassiivi maht?
Vasta
#60
Aitäh heade mõtete eest: Mannu, lahendused ja Tyto Alba.

Olen suht võhik IT asjus,loodan leida kellegi, kes rohkem jagab asja.
Uurin ise ka kuidas see ,lahendused, mõte teostatud saaks...
Arvan,et ühe DVD peale mahuks ka kõik ära,pean veel üles leidma mitmeid asju ,mida aegajalt leian mitmest kohast juurde ,abimaterjalid, pildid,sisestamata lisasid jne.

Tervist ja kena kevadet !
Vasta
#61
Kas on võimalik, et Müstik kantseldas seda Paraweebi? Mu arvuti enam pole lolliks läinud ja justjust vastuseks trükitud texti segi pööranud. Naljaga küsimus, kuid tegelikult oli mitu korda nii. Jaa nalja teen, kuid alandada ei ürita.
Vasta
#62
Keegi kirjutas siin kunagi et Minaelan on Müstiku alias,kas sel juhul lahkus varikonto?
Vasta
#63
(23-03-2020, 03:05 )Vesilik Kirjutas: Keegi kirjutas siin kunagi et Minaelan on Müstiku alias,kas sel juhul lahkus varikonto?

Siin para-foorumis juba pikemalt viibinutel oleksin eeldanud paremat läbinägelikkust ja teravamat mõistust.

Müstiku imelised teadmised siin foorumis lakkasid rohkem kui aasta eest, siis kui ta haigeks jäi ja teispoolsusesse suundus.
Ma ei suuuda parimagi tahtmise juures tema teadmiste tasemele jõuda. See selleks.
Tema kaasa (Mentor) püüab nüüd leida võimalusi, kuidas kõige paremini neid materjale avaldada. Ehk oskad sa nõu anda talle?
Vasta
#64
DVD-le ehk füüsilisele andmekandjale peab kindlasti algul tegema. Pilvelahendusi on mitmeid kuhu saab üles laadida. Piiravaks teguriks jääb maht, 5GB annab panna dropboksi ja jagada linke, Yandeks disk ja veel ja veel. Parooli alla pole mõtet panna tekitab ainult segadust (win Rar parool). Probleemiks jääb see, et dropboksis ei saa lõpmatult linke jagada, Upload aga küll, seal (vist) sellist mahtu vabalt pole saada küll annab mitmes osas laadida. Minul endal on pCloud Pro versioon, seal mahtu 2000GB, jagatud kaust saab teha 100-sse GB-sse (reaalselt vaba 740GB). Kui huvitab saan saata üles ja allalaadimise lingid
Vasta
#65
Parawebi tekstide kogumaht pidavat kokkutulekul kuuldud info põhjal olema ca 300-600 MB, ehk mahtuma ühele cd-romile ära.

Vaatamata sellele, et Müstik oli siin agar postitaja, peaks tema postituste kogumaht jääma alla 25% Parawebi kogumahust, ehk ca 100 MB kanti.

Isegi kui Müstik avaldas midagi väljaspool Parawebi, oli eelkõige tegemist teksti kujul oleva infoga, mis ei võta palju ruumi .... minule teadaolevalt ei tegelenud Müstik aktiivselt maailmisega (pildid võtavad omajagu ruumi), ning veelgi vähem tegeles ta video-esinemistega (videoklipid võtavad eriti palju ruumi).

-----

Seega võiks eeldada, et Müstiku "kogutud teoste" kogumaht jääb ca 100 MB suurusjärku ... mida saab kergesti üles laadida kuhu iganes, või gmailiga saata ..... lihtsalt kõik Müstiku teosed tuleks ühte kausta/folderisse kokku panna (kaustas võib olla kuitahes palju alam-kaustu), ning saatmise lihtsustamiseks pkzip.exe (või 7zip.exe) programmiga kokku pakkida (nii on vaid 1 kokku pakitud zip-fail, mida on lihtne üles laadida, või emailiga saata).

St see kogumine ja süstematiseerimine on lihtne sekretäri-töö copy-paste oskus Smile
Vasta
#66
Google drives on 15 giga vabalt saadaval. Lae üles alla ja anna lingiga lugeda kellele tahad
Vasta
#67
(23-03-2020, 15:28 )Aadu66 Kirjutas: Google drives on 15 giga vabalt saadaval. Lae üles alla ja anna lingiga lugeda kellele tahad

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sinna automaatselt laetakse üles absoluutselt kõik dokumendid, kõik arvutisse võetud pildid ja videod, ka kõik telefonikõned mida tehakse arvuti kaudu, selline rakis tuleb oma masinas ära keelata ja leida muid võimalusi. Kas seda üldse saab ära keelata? Venekeelne oskaja kunagi õpetas, nüüd ta nimi juutuubis on ära kadunud, ei taibanud siis ta õpetust alla laadida. Ise avastasin kunagi, et kõik mu arvutist oli kuhugi pilvesse laaditud minu loata. Google drive on NUHKVARA. Selle kaudu omal soovil ma ei levita mitte grammigi.

Vasta
#68
Aga mis ei ole nuhkvara? See hiinlaste mi cloud kipub vägisi omapäi telefonis toimetama. Yandeks minu arvutis oli minu jaoks õuduste tipp, üritas kõike üle võtta ja lahti sai temast vaid kõvakettast nagu liivapaberiga üle käies. Mis need uploadid ja dropoxid targemad on? Dropox kipub ka omapäi toimetama. Pole mina märganud, et mul Drivega selliseid probleeme oleks. Kui ta toimetab, siis väga salaja ja nii, et mind ei häiri.
Aga valikut pole mingit! Olge mureta, tee mis tahad või kasuta mida tahad, sinu arvutit jälgitakse nii või teisiti.
Kasutage, mida on mugav kasutada ja leppige sellega!
Vasta
#69
Ka minul on kogunenud paras kogus esoteerilist kirjandust digikujul. On ka klassika filme näirteks Meister ja Margareeta, Matrixi osad j.n.e. Kogumahtu mingid 30GB. Seda, et nuhitakse pole vaja eriti karta sest nuhkimine on enam - vähem kõikjal, isegi CyberGhost saadab kümnetele edasi sinu andmed see on nii laialdane, et võidelda lootusetu. Muidugi saab internetis olla 100% anonüümne aga see nõuab teatud toiminguid ja need ei ole kasutuse seisukohalt mugavad. Kunagi tegin isegi sellekohase teema ja arutamist oli pikalt, lõpptulemuseks, et tavakasutaja saab aga pole lihtsalt mõtekas seda teha, las nuhivad!
Vasta
#70
Nuhkvara probleemi saab lahendada nö "2 arvutiga":

1) Esimene arvuti pole internetis (wifi ja bluetooth on füüsiliselt eemaldatud), ning seal hoitakse olulisi faile ja tehakse sisulist tööd ... vajadusel kopeeritakse siit arvutist olulised andmed tühjale/formaaditud mälupulgale ja viiakse teise arvutisse.

2) Teine arvuti on internetis, kuid siin ei hoita ühtegi olulist faili (las need nuhkvarad siis analüüsivad sisutühja "puhast installi") ... kord nädalas installitakse see arvuti üle (koos partitsiooni kustutamise ja formaatimisega installi käigus) .... samuti kasutatakse siin korraga vaid ühte interneti saiti (saitide andmete rist-andmelekke vältimiseks), mille järel kogu FireFoxi ajalugu kustutatakse (a'la peale Parawebi postitust kustutad Firefoxi ajaloo, ning lähed Uueduudised lugema; peale Uueduudised lugemist kustutad Firfoxi ajaloo, ning laed uploadi midagi üles, mille järle kustutad ajaloo, jne).

-----

Tulles aga Müstiku "kogutud teoste" juurde tagasi, siis asjaga tegelejad võiks öelda, kui suurest andmemahust jutt käib (kas 10MB, 100MB, või 500MB) ... edasine on juba "sekretäri töö", et andmed korrastada ja üles laadida.
Vasta
#71
Tänan sisuka arutelu ja soovituste eest !
Üks noor mees lubas tulla ja vaadata ,mida ja kuidas toimetada.
Siis paistab ka palju materjali on ja kuidas seda teieni toimetada.
Isiklikult mina ei oska midagi tarka öelda....
It valdkond on mulle tume maa.
Loodame paremaid lahendusi.
Vasta
#72
(27-03-2020, 08:34 )Mentor Kirjutas: Tänan sisuka arutelu ja soovituste eest !
Üks noor mees lubas tulla ja vaadata ,mida ja kuidas toimetada.
Siis paistab ka palju materjali on ja kuidas seda teieni toimetada.
Isiklikult mina ei oska midagi tarka öelda....
It valdkond on mulle tume maa.
Loodame paremaid lahendusi.
Mina olen siiani kasutanud erinevad äri lahendusi pilves. Kui on mõistlik andmemaht alla 5TB siis sobib, kui üle selle siis koduserver. Pilvelahendusi on palju ja ka seal on petiseid. Pakub 10TB pilvce üles - allalaadimise kiirus olematu, nimi on meelest läinud. Huvitav oli, et esimene 100GB oli enam - vähem ja siis langes järsult, õnneks ei ostnud antud lahendust. Google lahendused on kõige kiiremad, dropboksi viga on selles, et selle mahu mis dropboksis on blokeerib arvutis. Venelaste YandeksDisk aga on kuulus nuhkimise oolest (nagu enamus). Väikeste mahtude korral piisab vabavaralistest lahendustest.Smile

Vasta
#73
(29-03-2020, 14:55 )äikesepoiss Kirjutas:
(27-03-2020, 11:18 )xcad Kirjutas: Venelaste YandeksDisk aga on kuulus nuhkimise oolest (nagu enamus). Väikeste mahtude korral piisab vabavaralistest lahendustest.Smile

Kas Müstiku loomingu avalikuks lugemiseks panemisel peab arvestama nuhkimisega?
Tegelikult nuhkimisega ei pea üleüldse arvestama, sest see on alati. Kunagi kui "oli vaja" tegelesin selle vastu ja sain isegi 99,99% vabaks aga sellel puudub mõte. Lihtsalt tavakasutaja kardab nuhkimistSmile

Vasta
#74
(29-03-2020, 18:23 )äikesepoiss Kirjutas: seega võiks nuhkimise küsimuse kõrvale panna ja Müstiku loomingu veebi riputamisele mõelda?
Loomulikult! Ja mitte krüpteerida.Smile

Vasta
#75
(29-03-2020, 18:40 )äikesepoiss Kirjutas: mingi blogikeskkond oleks kõige lihtsam vist? Odav ja mugav?
See (vist) maksab midagi. Pole blogidega tegelenud, see peaks võtma mingi ruumi pilvest + teenus

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 75,278 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Phythagorase vastused elust, surmast, kosmosest, maailmadest sensitiiv 0 2,539 28-02-2009, 15:33
Viimane postitus: sensitiiv
  Tiibeti raamat elust ja surmast. Sogual Rinpoche VironShaman 4 6,993 23-05-2008, 12:24
Viimane postitus: VironShaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat