Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodusõda Euroopas?
#76
(15-03-2017, 18:20 )Temimoor Kirjutas: Tegelikkus on see, et enne kui need paljukirutud pagulased kohale jõuavad on osad inimesed siin vihast nii üleküpsenud ja rusikad nii sügelevad, et hakkavad oma valesti mõtlevate kaaslaste peal õigust mõistma.

Teiseks on tekkinud Kremlile siia varsti arvestatav hulk kasulikke idioote, kes on piisavalt üles köetud, et enne tulistada ja pärast esitada küsimusi.

Nii see on. Olen küsinud nii foorumis kui sõnumiga, miks parafoorum seda tendentsi kultiveerib, paraku vastust eimingit.
#77
Metsiku Lääne kogemus on näidanud, et kiire päästikuga on päästnud nii mõnegi olukorra.
Nagu ütles Ronald Reagan - Relvastatud ühiskond on viisakas ühiskond. wink
#78
(15-03-2017, 19:36 )Tyto Alba Kirjutas: Metsiku Lääne kogemus on näidanud, et kiire päästikuga on päästnud nii mõnegi olukorra.
Nagu ütles Ronald Reagan - Relvastatud ühiskond on viisakas ühiskond. wink
[Pilt: quote-dollars-and-guns-are-no-substitute...327291.jpg]

#79
Lootusetu juhtum Teiega, tüdrukud! Ainult pikkade sallidega olge ettevaatlikud, võite ninale käia!
#80
(15-03-2017, 19:53 )Temimoor Kirjutas:
(15-03-2017, 19:36 )Tyto Alba Kirjutas: Metsiku Lääne kogemus on näidanud, et kiire päästikuga on päästnud nii mõnegi olukorra.
Nagu ütles Ronald Reagan - Relvastatud ühiskond on viisakas ühiskond. wink
[Pilt: quote-dollars-and-guns-are-no-substitute...327291.jpg]

Ei vaidle vastu aga kui neid kasutada koos on tulemus efektiivsem.
Ja nagu tellitult jäi just ette: https://www.youtube.com/watch?v=Lc30HLWAI0A
#81
(15-03-2017, 20:20 )Tyto Alba Kirjutas: Ei vaidle vastu aga kui neid kasutada koos on tulemus efektiivsem.

Mis on see "efektiivne tulemus" mida sa ihaled?

#82
(15-03-2017, 20:53 )Temimoor Kirjutas:
(15-03-2017, 20:20 )Tyto Alba Kirjutas: Ei vaidle vastu aga kui neid kasutada koos on tulemus efektiivsem.

Mis on see "efektiivne tulemus" mida sa ihaled?

Ei arva, et see oleks nii "verine" kui sina sooviksid mulle kaela määrida.
#83
(15-03-2017, 21:29 )Tyto Alba Kirjutas:
(15-03-2017, 20:53 )Temimoor Kirjutas:
(15-03-2017, 20:20 )Tyto Alba Kirjutas: Ei vaidle vastu aga kui neid kasutada koos on tulemus efektiivsem.

Mis on see "efektiivne tulemus" mida sa ihaled?

Ei arva, et see oleks nii "verine" kui sina sooviksid mulle kaela määrida.

Sul on lihtsalt targem tunne kui relv on taskus?

#84
(15-03-2017, 21:50 )Temimoor Kirjutas:
(15-03-2017, 21:29 )Tyto Alba Kirjutas:
(15-03-2017, 20:53 )Temimoor Kirjutas:
(15-03-2017, 20:20 )Tyto Alba Kirjutas: Ei vaidle vastu aga kui neid kasutada koos on tulemus efektiivsem.

Mis on see "efektiivne tulemus" mida sa ihaled?

Ei arva, et see oleks nii "verine" kui sina sooviksid mulle kaela määrida.

Sul on lihtsalt targem tunne kui relv on taskus?

Minu tasku või kabuuri sisu ei määra minu tarkust.
Relv on selleks, et tõrjuda otsest relvastatud või grupiviisilist rünnet oma ja teiste isikute või minu vara vastu.

See on servast huvitav, kuidas liberaalsed tolerastid-lumehelbekesed kardavad relva rahva käes. Samas on näidanud ajalugu, et suurimad massimõrvad relvadega on teinud just need samad liberaalsed tolerastid ehk teisisõnu bolševistlike ideede kandjad kes ei kannata relva rahva käes.
#85
(16-03-2017, 04:21 )Tyto Alba Kirjutas: See on servast huvitav, kuidas liberaalsed tolerastid-lumehelbekesed kardavad relva rahva käes. Samas on näidanud ajalugu, et suurimad massimõrvad relvadega on teinud just need samad liberaalsed tolerastid ehk teisisõnu bolševistlike ideede kandjad kes ei kannata relva rahva käes.

Huvitav, ma just mõtlesin, et bolshevism on sulle armas. Eliidi vihkamisega paistsid silma just bolshevikud. Samuti mõistsid nad kohut valesti mõtleva kaaslase kallal relvaga.

Neile oli samuti omane omistada omi kuritegusid teistele inimestele, et suunata kasulike idiootide viha.
#86
(16-03-2017, 04:21 )Tyto Alba Kirjutas: Samas on näidanud ajalugu, et suurimad massimõrvad relvadega on teinud just need samad liberaalsed tolerastid ehk teisisõnu bolševistlike ideede kandjad kes ei kannata relva rahva käes.

Mu lemmikpostitajal Tytol on päris segamini õige mitmed terminid, mõisted ja nende ajalooline sisu. Niimoodi lahmides ei ole võimalik arutleda ega ole ka mõtet. Soovitan siiralt ja ilma mingi isikliku vimmata jätta säärased postitused tähelepanuta, kuna nende tekkimist ilmselt vältida ei õnnestu.
#87
(16-03-2017, 12:08 )positiivne Kirjutas: Mu lemmikpostitajal on päris segamini õige mitmed terminid, mõisted ja nende ajalooline sisu. Niimoodi lahmides ei ole võimalik arutleda ega ole ka mõtet. Soovitan siiralt ja ilma mingi isikliku vimmata jätta säärased postitused tähelepanuta, kuna nende tekkimist ilmselt vältida ei õnnestu.

Tasub vaid meenutada, keda teile antud postitaja meenutab legendaarsetest postitajatest siin foorumis ning tema eesmärgid saavad ka kohe selgemaks...

#88
Positiivne - ei ole vaja pilduda epitaafe millesse sa ise ka ei usu - kõlab võltsilt.

Temimoor (ka positiivne) - ei ole mulle bolševism armas ja meenutaks, et see poliitiline liin ei ole kunagi eliidi vastu võidelnud. Võitlus on tal alati olnud eliidiga koos luues dialektilise süsteemi ehk selle "kurja" millele toetudes ja millega viibutades eliit püsib võimul.
Bolsevism on alati võidelnud võidelnud praeguse eliidiga koos RASSILISTE tunnustega inimühiskonna vastu kuna see on LOOGILINE arengu etapp. Valge inimese ühiskonnas ei ole kohta eliidil vaid see eksisteerib lähtuvalt loogikast ja koostööst Inimeste vahel.

Kui te pole siiani aru saanud millised poliitilised protsessid (ja miks) toimuvad hetkel Euroopas siis kardan, et olete rongist lootusetult maha jäänud. Praegune eliit annab oma parima, et suruda Inimese Vaim ainult neid teenivasse mudelisse ehk muutes Inimene orjaks kes teenib neid.

Relv ei ole valges ja vabas ühiskonnas mitte selleks, et OMA tahet peale suruda (nagu bolševikel kombeks) aga selle, et need samad bolševikud EI SAAKS SULLE oma tahet peale suruda.
Ameerika Ühendiriikide asutajad mõistsid seda asja täielikult ja just sellel põhjusel kirjutasid Põhiseadusesse sisse relvakandmise õiguse - ilma piiranguteta.
Oma tahte peale surumine ja Inimelike väärtuste jalge alla tallamine on põhjuseks miks nüüdseks Ameerika Ühendriigid sisuliselt alistanud bolševikud üritavad üle saada sellest viimasest taktistusest oma täieliku kontrolli kehtestamiseks maailma üle. Õnneks pole see nii lihtne - muidu oleksime juba koonduslaagris - täpselt nagu Suurbritannia invasioonis sõja kaotanud Buurid.
#89
Kas see epitaafide pildumise mittesoovitamine on samast sarjast tarkus nagu tuntud vene vanasõna: "Ei tohi sõpra bideesse visata!"?
Epitaafiga piki pead saada võib tõesti sama valus olla, aga kuidas niisugused tõeterad alguse on saanud, ei tahaks teadagi :O


"Tasub vaid meenutada, keda teile antud postitaja meenutab legendaarsetest postitajatest siin foorumis ning tema eesmärgid saavad ka kohe selgemaks..."

Keda?
#90
(16-03-2017, 19:56 )murjam Kirjutas: Keda?

excubitoris

#91
(16-03-2017, 20:00 )Temimoor Kirjutas:
(16-03-2017, 19:56 )murjam Kirjutas: Keda?

excubitoris

Mhmh. Seda nime ei suutnud ma lugeda, nagu praeguseidki palgalisi kommentaatoreid (kas sel Tytol ja Roo lasel yldse mingit vahet on võimalik teha?) niiet väga võimalik. Ja ikka jääb saladuseks selle foorumi taotlus, või kas jääb Laugh
(16-03-2017, 12:08 )positiivne Kirjutas:
(16-03-2017, 04:21 )Tyto Alba Kirjutas: Samas on näidanud ajalugu, et suurimad massimõrvad relvadega on teinud just need samad liberaalsed tolerastid ehk teisisõnu bolševistlike ideede kandjad kes ei kannata relva rahva käes.

Mu lemmikpostitajal Tytol on päris segamini õige mitmed terminid, mõisted ja nende ajalooline sisu. Niimoodi lahmides ei ole võimalik arutleda ega ole ka mõtet. Soovitan siiralt ja ilma mingi isikliku vimmata jätta säärased postitused tähelepanuta, kuna nende tekkimist ilmselt vältida ei õnnestu.

Inimene, kes otsib, tarbib sageli valimatult - teadmatusest. Ja siis on abiks küll, kui produktiivsetele propagandistidele leidub oponente. Vastik töö mõistagi.
#92
Püsige palun teemas, kui kellelgi on kõhklusi ja kahtlusi, siis pöörduda personali poole, mitte jälle hakata teemat kõrvale kallutama teemasse mittepuutuvate kommentaaridega.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat