•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paralleelmaailmad
Niisugune arvamus, et paralleeluniversumite olemasolu võib leida tõestust juba järgmistel kümnenditel.

Üha enam kosmolooge nõustub Dr Brian Greene, raamatu The Hidden Reality: Parallel Universes and the Deep Laws of the Cosmos autoriga, et meie universum on vaid üks paljudest ning et vähemalt üks paralleelseid universume asub meile üsnagi lähedal, võib-olla vaid ühe millimeetri kaugusel. Meil ei ole võimalik seda maailma näha, sest see asub meie neljadimensioonilisest igapäevasest reaalsusest erinevas ruumis.

Max Tegmark, Massachusettsi Tehnoloogiainstituudi füüsikaprofessor, usub, et multiversumi mudel ehk mudel “paljudest universumitest” on kaasaegse füüsika alustala ja ilmselt on seda teooriat võimalik millalgi tulevikus ka katsetada või ümber lükata. Ta rõhutab, et tegemist ei ole sci-fi-ga, vaid tõelise teadusega.

NASA paigaldas teiste universumite eksistentsi tõestamiseks vajaliku info kogumiseks Rahvusvahelisse Kosmosejaama Alfamagneetilise Spektromeeteri. Usutakse, et mõned paralleeluniversumid võivad koosneda antiainest. Selle kosmilise müsteeriumi lahendamine on rahvusvahelises huviorbiidis: projekti toetab enamik Euroopa Liidu riike, Taiwan, Hiina, Venemaa ja ka USA.

http://www.telegram.ee/maavaline/paralle...umnenditel
Vasta
Meie arusaamise järgi liigub aeg eranditult minevikust tuleviku suunas. Nüüd aga väidavad kolm rahvusvahelist füüsikateoreetikut, et olemas on rohkem kui üks tulevik.

Nende kinnitusel tekitas Suur Pauk kaks paralleeluniversumit: meie oma,
kus aeg liigub pärisuunas (nagu on kujutatud pildil), ning teine
universum, kus aeg liigub tagurpidi. Need leiud avaldati oktoobris 2014 teadusajakirjas Physical Review Letters.

Arvutiga simuleeriti tuhande osakese vastastikkust mõju Newtoni gravitatsiooniseaduse alusel. Teadlased avastasid, et kõik osakeste konfiguratsioonid arenesid vähekeerukateks olekuteks - nagu kaootiline mesilaspere, mis saavutab korrapärasema struktuuri analoogselt Boltzmanni madala entroopia kõikumisvahemikuga. Ja sellest punktist edasi laienesid osakesed teineteisest kaugemale kahe erineva, sümmeetrilise ja vastandliku ajanoolena.

"Kui vaadata lihtsat mudelit, kus [Suure Paugu] keskmes on mesilaspere, mis aga kahes suunas laguneb, siis võib öelda, et olemas on kaks ajanoolt, mis mõlemad osutavad sellest mesilasperest lähtuvalt vastupidises suunas," ütles Barbour ajalehele Daily Mail. Alumisel joonisel on näha, kuidas ainulaadsest madala keerukusega hetkest ehk minevikust saab kaks tulevikku."

http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/tea...d=70372569




Vasta
Kas déjà vu on märk paralleeluniversumist?
Viide paralleeluniversumidele

Ehk on déja vu aga tõepoolest märk paralleeluniversumide olemasolust? Äkki oled sa tõesti kogenud samasugust tunnet mõnes teises universumis?

Maailmakuulus Ameerika füüsikateoreetik ja futuroloog Michio Kaku ei pea seda täiesti võimatuks, kirjutab The Epoch Times. Doktor Kaku viitab Nobeli auhinna võitjast füüsiku Steve Weinbergi väljapakutud võrdlusele.

Weinbergi meelest sarnaneb multiversumi kontseptsioon raadiolainetega. Nii nagu sinu elutoas eksisteerivad üheskoos eri sagedustel raadiolained, nii eksisteerivad ühekorraga ka mitu universumi. Nii nagu su raadio vahendab teatud sagedust ehk korraga ühtainsat raadiojaama, nii koosneb ka meie universum aatomitest, mis võnguvad unikaalsel sagedusel, millel teised universumid ei võngu.

Kujutame nüüd ette, et tavaliselt ei võngu kaks universumit ühel ja samal sagedusel, ent kui see peaks juhtuma, oleks meil teoreetiliselt võimalik universumide vahel edasi-tagasi liikuda.

Füüsikateoreetikute sõnul ongi ehk võimalik, et déja vu’d tundes võngud sa kooskõlas paralleeluniversumiga, kus tuttavlikuna tunduv kogemus on sinu teisel minal juba varem toimunud.
Vasta
Järjest rohkem teadlasi usub paralleelmaailmadesse, paralleeleludesse ja hinge rännakutesse:

http://www.spiritscienceandmetaphysics.c...-at-death/
Vasta
Täpsustaks :
Järjest rohkem teadlasi, kes kuuluvad seksuaalvähemuste hulka, nagu ka dr. R. Lanza , usuvad paralleelmaailmadesse, paralleeleludesse ja hinge rännakutesse:


Vasta
(28-06-2015, 15:23 )Minaelan Kirjutas: Järjest rohkem teadlasi usub paralleelmaailmadesse, paralleeleludesse ja hinge rännakutesse:

http://www.spiritscienceandmetaphysics.c...-at-death/

Iidsete teadmiste kohaselt on Šambala jantra ehk mandala (inglise keeles shambhala) võti paralleelmaailmadesse.
https://artcritique.wordpress.com/tag/star-of-david/






Vasta
(28-06-2015, 15:23 )Minaelan Kirjutas: Järjest rohkem teadlasi usub paralleelmaailmadesse, paralleeleludesse ja hinge rännakutesse:

Seda järjest rohkem teadlasi algusega väiteid tehakse pidevalt. Samas mingeid tõsiseltvõetavaid andmeid selle väite tõendamiseks mina küll näinud ei ole. Jääb arusaamatuks, et mille põhjal nii üldse öelda saab. Kas keegi teeb selle kohta statistikat? Kui jah, siis kas see käib teadlaste suht- või absoluutarvu kohta? Kui viimase, siis ilmselt kasvab teadlaste arvuga ka vähemuses olevate teisitimõtlejate arvukus.

Lisaks tasub arvestada ka sellega, et tavaliselt kipuvad sellised dissidendid teistest enam häält tegema, millest võib jääda väär mulje nagu oleks nende suhtarv tõusnud (umbes nagu kliimaküsimustes, kus 98% arvab, et tegemist on inimtekkelise probleemiga ja 2% et millegi muuga. Kuna aga selle 2% hulka kuuluvad inimesed kutsutakse kuuma debati lootuses telekasse kisama ja karjuma, siis jääb üldsusele mulje, nagu oleks tegemist mingi suure vaidlusega teadusringkondades).

Lõppude lõpuks pole tegelikult vahet, kui palju üht või teist poolt arvuliselt on. Loeb võime oma hüpoteese tõestada ja teooriaid kriitika ja uute andmete eest kaitsta.
Vasta
Sellest, kuidas kehaväline liikumine toimud, sellest olen ma siin, pikkalt kirjuanud.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Aga mis asjad need paralleelmaailmad on? Sellest ma küll, mitte mõhkugi aru ei saa!
No kuhu kohta need paralleelmaailmad asetada, sellesse mudelisse?
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid211874 Postitus: #53
Keegi ei ole siiamaani, teistsugust Universumi mudelit välja pakkunud? Mille põhjal oleks võimalik, paralleelmaailmad kuhukile paigutada?
Või loetakse Nibirut paralleelmaailmaks? Minu arvates on see siiski, saatanistite poolt loodud , antimateerija.
Olen skeptik. Mind ei rahulda umbluu ajamine!

Vasta
(29-06-2015, 16:36 )kalldunn Kirjutas: Aga mis asjad need paralleelmaailmad on?

Paralleelmaailm on teistsuguse tihedusega maailm, mida tavaline inimsilm ei näe.
Seda tajuvad vaid eriliste võimetega inimesed (nägijad), kellel on avanenud "kolmas silm".
Vahel tajutakse seda ka unenägudes ja astraalis.





Vasta
(29-06-2015, 19:06 )Nofretete Kirjutas:
(29-06-2015, 16:36 )kalldunn Kirjutas: Aga mis asjad need paralleelmaailmad on?

Paralleelmaailm on teistsuguse tihedusega maailm, mida tavaline inimsilm ei näe.
Seda tajuvad vaid eriliste võimetega inimesed (nägijad), kellel on avanenud "kolmas silm".
Vahel tajutakse seda ka unenägudes ja astraalis.
Suhtlen iga päev (nägijtega), ka nendega, kes on võimelised nibirul käima. Aga paralleelmaailmast ei ole neil midagi rääkida. Naeravad ainult inimeste lolluste üle. Ka ufonaudid räägivad sama. Hingede maa kulleritest, ma ei räägigi.
Olen skeptik. Mind ei rahulda umbluu jahumine.

Vasta
(29-06-2015, 20:11 )kalldunn Kirjutas:
(29-06-2015, 19:06 )Nofretete Kirjutas:
(29-06-2015, 16:36 )kalldunn Kirjutas: Aga mis asjad need paralleelmaailmad on?

Paralleelmaailm on teistsuguse tihedusega maailm, mida tavaline inimsilm ei näe.
Seda tajuvad vaid eriliste võimetega inimesed (nägijad), kellel on avanenud "kolmas silm".
Vahel tajutakse seda ka unenägudes ja astraalis.
Suhtlen iga päev (nägijtega), ka nendega, kes on võimelised nibirul käima. Aga paralleelmaailmast ei ole neil midagi rääkida. Naeravad ainult inimeste lolluste üle. Ka ufonaudid räägivad sama. Hingede maa kulleritest, ma ei räägigi.
Olen skeptik. Mind ei rahulda umbluu jahumine.

No jha, mentaaltasandi ja astraaltasandi reisid jne, kuid paralleelmaailma sattumiseks peetakse seda, kui inimene ei ole ei nägija, ei tegija ja füüsiliselt satub peale väikest viivitust, udu vahest ka kohe jms reaalselt teise maailma, mis on kas täiesti erinev antud reaalsest kohast või väikeste erisustega.
Unustasin öelda, et lisaks toimub ka ajanihe. Kuid kummaline, et on nagu...olemas veel selle maailma toorikud või.. kuidas seda nimetada, kus kõik materiaalsed asjad, majad jne on olemas, kuid absoluutselt puuduvad inimesed, linnud ja on peaaegu absoluutne vaikus...see on vist kuidagi seotud ajaga.
Vasta
Kõigepealt, olen ma skeptik. Mind ei rahulda udu ja umbluu jahumine. Tahan alati teada, kes, kus, kuidas , mis, mida? Ma ei ole nägija, ega liikuja.
Küsisin eile õhtul Vanaisalt, Andidelt. Mida tema nendest paralleelmaailmadest arvab? Vastus oli järgmine.
Meie olemegi need paralleelmaailmad.
Edasi läks teema sellele; kui loll see inimkond ikkagi on. Minu kiisud olevat palju targemad, kui paljud inimesed. Muide, ka nemad oskavad verbaalselt, minuga rääkida, kui nendel on selleks tuju, või selleks vajasus.
Loomulikult, tean ma. Kuidas kõik seda tehniliselt teevad.
Ei ole olemas, mitte ühtegi lahendamata mõistatust, ega küsimust.
Kõik on tähelepanus ja mõtlemises kinni. Ei osata olla vaatleja.
Vasta
(29-06-2015, 20:28 )Eithea Kirjutas: No jha, mentaaltasandi ja astraaltasandi reisid jne, kuid paralleelmaailma sattumiseks peetakse seda, kui inimene ei ole ei nägija, ei tegija ja füüsiliselt satub peale väikest viivitust, udu vahest ka kohe jms reaalselt teise maailma, mis on kas täiesti erinev antud reaalsest kohast või väikeste erisustega.
Unustasin öelda, et lisaks toimub ka ajanihe. Kuid kummaline, et on nagu...olemas veel selle maailma toorikud või.. kuidas seda nimetada, kus kõik materiaalsed asjad, majad jne on olemas, kuid absoluutselt puuduvad inimesed, linnud ja on peaaegu absoluutne vaikus...see on vist kuidagi seotud ajaga.
Sarnaseid juhtumeid käsitletakse muinasjuttudes-legendides, samuti tänapäeval inimeste pooolt jutustatud parajuhtumites. Nähakse tavaliste inimeste poolt, mõnikord mitmekesi, mingit kohta, hoonet (Otepää kirikuga vist on olnud) teistsugusena, kummalisi olendeid täis olevana vms.

Aga rangelt füüsikute vaatevinklistki on paralleelmaailmade võimalus täiesti olemas.

Tiit Kändleri artiklitekogumiku (2010) põhjal kokkuvõte.

Einsteini üldrelatiivsusteooria annab valemid, mis viitavad universumi lõpmatusele. Tõsi küll, me näeme sellest vaid tühist kübet, ainult 14 miljardi valgusaasta kaugusele. Me elame kui mullis, mille raadius on 4*10 astmel 26 meetrit. See ongi meie Universum ehk Hubble ruumala. Kas siis sellega kõiksus piirdub?

Paralleelsete universumite olemasolu põhjendatakse relatiivsusteooria ja kvantmehhaanikaga. Lihtsaim paralleeluniversum on piirkond, mis on meist nii kaugel, et me pole seda veel näinud. Iga paralleeluniversum on pmst samasugune nagu meie ma. Erinevused tulenevad algtingimustest mateeria korrastumisel. Iga universumimullike asub naabri horisondi taga. Selle tõenduseks on kosmilise taustkiirguse omadused.

Teise taseme multiversum: meie universum koos teiste paralleeluniversumitega istuvad ühes hiigelmullis ja selle kõrval on teised hiigelmullid. See seondub universumite pideva sünni ja surma ideega.

Kolmanda taseme multiversum - kvantmehhaanika - nii nagu igal algosakesel on teatud tõenäosus olla ühel ja samal ajal ühes või teises olekus, siis ka sellises multiversumis on olemas kõik universumid ühel ja samal ajal üksteisega läbipõimununa. (Schrödingeri kassi paradoks - eene kasti avamist võib olla kass nii elus kui surnud, ehk mõlemas olekus korraga.) Igalühel neist universumitest on erinev võimalus realiseeruda.

Kõigi nende kolme taseme puhul on eeldatud, et füüsikaseadused on eri universumites ühesugused.

Füüsikud kõnelevad paralleeluniversumite asemel braanidest. Meie elame 3-mõõtmelisel braanil. Meiega paralleelselt eksisteeriteisigi braane. Me saame nendega isegi suhelda. Ainult gravitatsiooni abil.

Kui veeretada täringut meie maailmas, siis maandub see juhuslikult mõnel väärtusel. Kvantmaailmas aga maandub see igal väärtusel korraga. Üks võimalus selle ettekujutamiseks on selline, et täring maandub eri universumites eri väärtustel. 1/6 universumitest maandub "ühel", teisel kuuendikul number "kahel" jne. Olles lõksus ühes universumis, ei suuda me tajuda kogu kvantreaalsust.
Midagi sarnast kirjeldas ka Castaneda, et on olemas reaalsused, kus indiaanlasi ei alistatud valgete poolt vms.

Peatükk "Meid võivad ümbritseda paralleeluniversumid"
Vasta
Olen Einsteiniga ühel arvamusel (kuigi ma tema teooriatest tuhkagi ei tea), kuid siia tuleb lisada veel üks tetail.
Elu eksisteerimise aluseks on liikumine. Meie maa ja meie päikesesüsteemi eksisteerimise aluseks on liikumine. Linnutee universumi eksisteerimise aluseks on samuti liikumine.
Einstein ütleks selle kohta, arvan et nii:
See mull mis liigub, ja mille sees toimub, lõpmatult lõputu liikumine, ongi kõige eksistentsi aluseks.
Ka sellega olen nõus, et neid mulle võib olla lõpmatu hulk. Kui neid, teisi mulle, pidada paralleelmaailmaks (mida ma siiski ei usu), siis võiks öelda küll, et meid külastavad paralleelmaailma asukad. Ietid käivad siin, teisest mullist. Nemad ei ole ju inimeste sarnased!
Vaimne areng on ka, meie omast Everesti kõrgune.
Segane värk, selle paralleelmaailmaga.
Vasta
(02-07-2015, 08:29 )kalldunn Kirjutas: Ka sellega olen nõus, et neid mulle võib olla lõpmatu hulk. Kui neid, teisi mulle, pidada paralleelmaailmaks (mida ma siiski ei usu), siis võiks öelda küll, et meid külastavad paralleelmaailma asukad. Ietid käivad siin, teisest mullist. Nemad ei ole ju inimeste sarnased!
Vaimne areng on ka, meie omast Everesti kõrgune.
Segane värk, selle paralleelmaailmaga.

No arvataksegi, et lumeinimene käib meile siia väga lähedal asuvat paralleelmaailmast/reaalsusest.
Vasta
Ja mitte ainult lumeinimene.
On kahtlustatud, et ka tulnukad külastavad meid paralleelmaailmadest.
Mõnede parapsühholoogide arvates eksisteerib veel üleloomulike olendite liik, keda nimetatakse "varjuinimesteks".
Need on samasugused inimesed nagu meie, kuid elavad teises mõõtmes ning puutuvad vahetevahel meie omadega kokku.

Nad ilmuvad aeg-ajalt ka fotodele ja videotele, kuid tavaelus jäävad nähtamatuteks. Inimesed peavad neid reeglina lahkunute viirastusteks.
Näiteks möödunud aastal tekitas elevust filmilint, millel viirastuslik naine päästab jalgratturi veoauto rataste alt, "tassides" teda ohutusse kohta.
Mitmetel maadel on ka legendid vaimude ehk "peidetud inimeste" kohta. Islandil on kogutud 700 tunnistust nendega kohtunute kohta. Tunnistajate sõnul näevad need olevuses välja nagu tavalised inimesed, kuid on vanamoodsalt riides.

Vasta
(14-02-2012, 16:09 )pila Kirjutas: Naisele on kaasa pandud suur koorem. Palju rohkem energiat kui mehele, sest naise energia baasil hoitakse koos perekonda (mees saab energiat läbi nende nn ussikeste, mida ta jätab naise organismi ja need seovad neid omavahel, naine toidab meest). Kui naisel ei ole lapsi, ta pole seksuaalsuhetes, siis naisel on tohutu energia ülejääk. Ja naisel on nüüd võimalus valida mida ta selle energiaga teeb. (tolteegi nägijad)

Tänaseks ma arvan/olen peaaegu kindel, et ka mehele on algselt ettenähtud sama palju energiat ja et mõlemil on olnud võrdsed võimalused valida s.h. ka naisel peale paljunemist, kuid ühtlasi vähenes ka viimaste energia. Parasiitide kantseleis tehti energia kalkulatsioonid ja saadi põhjendatud võimalus esimeseks lõikeks.
Vasta
(29-06-2015, 20:28 )Eithea Kirjutas: No jha, mentaaltasandi ja astraaltasandi reisid jne, kuid paralleelmaailma sattumiseks peetakse seda, kui inimene ei ole ei nägija, ei tegija ja füüsiliselt satub peale väikest viivitust, udu vahest ka kohe jms reaalselt teise maailma, mis on kas täiesti erinev antud reaalsest kohast või väikeste erisustega.
Juhtub sedagi. Arvatakse, et paralleelmaailmades võib eksisteerida lugematul hulgal planeet Maa teisikuid. Igaüks erineb natuke teisest. Ka sündmused nendes maailmades võivad areneda erinevalt, vaatamata sellele, et aeg on kõigile ühesugune. Ühel juhul võib seal inimkond puududa mingisuguse katastroofi või elu teket takistava sündmuse tõttu. Teisel juhul aga võis tsivilisatsioon meie omast kaugele ette minna ning leida mooduse maailmade vahel ümber paigutuda.
Kõige levinumaks nähtuseks on kui nähakse mitte kuskilt ilmuvaid erinevaid objekte. Need võivad olla nii inimesed või meile sarnanevad olendid, kui ka hingetud esemed.
On olnud juhtumeid, kus on vaadeldud tervete linnade ilmumist ning ühel juhul olid need kaasaegsed linnad, teisel juhul aga meenutasid iidseid ehitisi ning vastavas riietuses inimesi.
Spetsialistid tulid järeldusele, et need nähtused võivad demonstreerida antud paiga minevikku või tulevikku ehk kaks paralleelset reaalsust sulavad üksteisesse.
Mõned uurijad kinnitavad, et on võõrtsivilisatsioone, kes perioodiliselt meie planeeti külastades võivad omada teadmisi, mis lubavad maailmade vahel ümber asuda. Või siis asuvad samuti Maal, kuid paralleelmõõtmes. Ei ole ka välistatud, et kunagi eksisteerinud iidsed atlantide ja hüperborealaste rassid ei hukkunud, vaid lihtsalt läksid teise mõõtmesse. Ka ufode aktiivsus anomaalsetes tsoonides on sellega seletatav.
"Hüpoteesid. Moondumine ajas." "Mõistatuslikud faktid." 2015/9
http://www.mysteriousman.net/andres/ajak...5/nr.9.pdf


Vasta
Kusagil teises universumis on just praegu veel üks Sina, kes teeb hetkel seda sama, mis selle universumi Sina.
Oxfordi matemaatikud on leidnud, et paralleeluniversumid võivad tõepoolest olemas olla.
"Paljude maailmadega" universumis toimub universumite jagunemine iga kord, kui tekib uus füüsikaline tõenäosus. Iga tõenäosuslik sündmus toimub kuskil, eraldiseisvas maailmas.
Näiteks pääses mootorrattur napilt raskest õnnetusest. Paralleelses universumis sai ta aga surma. Kolmandas universumis õnnetus küll juhtus, kuid mootoorrattur paranes haiglas. Alternatiivsete stenaariumise arv on lõputu.
Oxfordi teadlased näitasid, et see pakub lahenduse kvantmehaanika keerdküsimustele.
Vasta
(23-08-2016, 18:49 )Nofretete Kirjutas: Näiteks pääses mootorrattur napilt raskest õnnetusest.

Mul oli just täna selline situatsioon ka aeg paistab klappivat.Küll mõnel on ikka selgeltnägemisvõimed,ühine infoväli ehk?wink
Vasta
Esmalt tuleks paika panna mingi üldisem kondikava-nägemus, mida üldse mõeldakse paralleelmaailma-antireaalsuse-teisiku-hingesugulase-jne kohta.

1) Kui igavikuline tervikolemus-vaim kehastub pooluselisse hinge-olemi maailma, siis toimub teatav "pooldumine": kui siinpoolsusesse tuleb nö "tark mees", siis teispoolsusse läheb tema peegelpilt nö "lolli naise" kujul (ning ka vastupidi) - analoogiaks oleks siin libeda jää peal liikuma saamine: tervikuna ei saa ennast jääl liikuma, kuid kahe vastandi üksteisest lahti-tõukamise näol saab jääl liikuma hakata (siit tulenebki jämedamate kihtide fundamentaalne pooluselisuse olemus, mida kõrgemates igavikulistes kihtides pole).

2) Nüüd kus ollakse poolustes, tuleb ette inimkeha nö "piiratuse probleem" (a'la miks väiksed lapsed nutavad: nad ei oska selles piiratud võimalustega füüsilises keha teha kõike seda mida kehatuna suutsid).

Taoline piiratus loob eeldused paralleelsete kehastuste jaoks: ehk mingi osa energeetikast kehastub ühe maailma lihakehasse, ning mingi muu osa energeetikast kehastub mõne teise maailma lihakehasse - samas saaks seda ka taandada eelmise punkti nö "mitmik-lahtitõukele" (6-ks jagunemine, kus 3 lihakeha on erinevates siinpoolsustes ja 3 lihakeha on erinevates antireaalsustes) - ning sama (mitmed erinevad näiliselt sama-aegsed kehastused) saaks ka igaviku poolses vaates olevate ajasõlmede abil tekitada.
Igatahes osad nägijad eitavad taoliste võimaluste olemasolu, st nende jaoks saab olla korraga vaid 1 seotud kehastus (1 siinpoolsuses ja 1 teispoolsuses-antireaalsuses).

3) Edasi tulevad nö "energeetilised teisikud", ehk ühe füüsilise kehastusega seotud erinevad energiakogumid, mida saaks olla ca 41 tk, ning mida tajutakse enda olemuse erinevate värvidena, millest igaüks tegeleb mingi kindla osa-energeetikaga (midagi sellist nagu Muinas-Egiptuse arusaam surmajärgsest, kus paarkümmend erinevat deemonit rebivad-tõmbavad planeedi reeglite vastu eksinud enda haardesse ja sunnivad uuesti kehastuma kuni vastav energeetiline ebakõla on tasakaalu viidud: ehk iga üksik deemon tegeleb vaid temale omase lõiguga, ning on täiesti pime muude energeetiliste eksimuste suhtes - see oleks siis Muinas-Egiptuse vaste budistlikule arusaamale "kaarmalisest taas-kehastusest").

------

Nüüd ehk saite mingisugusegi avarama pildi sellest, mis "seal" (silmadele nähtamatus energeetilises maailmas) olla saab: nii saate veidigi argumenteeritumalt arutleda selle üle, mis seal on & kuidas on (muidu on nii, et igaüks näeb vaid erinevat kildu-üksikosa tervikust, ning eitab kategooriliselt teiste poolt nähtud muid energeetilisi osi).
Vasta
(23-08-2016, 20:00 )Vesilik Kirjutas:
(23-08-2016, 18:49 )Nofretete Kirjutas: Näiteks pääses mootorrattur napilt raskest õnnetusest.

Mul oli just täna selline situatsioon ka aeg paistab klappivat.Küll mõnel on ikka selgeltnägemisvõimed,ühine infoväli ehk?wink

Selle mootorratturi näite kohta selgituseks.
Enne, kui rattur vastu puud sõidab, pole teada, mis juhtub. Ta võib saada surma või ellu jääda. Paralleelsed universumid hargnevad tema ees. Alles pärast sündmuse toimumist - ma nägin, et ta sõitis vastu puud - saame ülejäänud versioonid välistada. Kvantmehaanikas kirjeldatakse vaatlemata osakesi lainefunktsioonidena, mis kujutab paljusid võimalikke olekuid. Kui vaatleja teeb kindlaks osakese asukoha, paigutub osake ühte nendest paljudest olekutest.


Vasta
Kui liigutan vasakut kätt, siis tekib kohe paralleeluniversum, kus liigutan paremat kätt. Lisaks tekivad samast hetkest paralleeluniversumid, kus liigutan hoopis ühte või teist jalga või ei liiguta üldse. Ja sama asi iga inimese, looma, putuka, taime ja eseme kohta. Igal hetkel tekib lõputu arv paralleeluniversumeid juurde ja mida rohkem neid on, seda rohkem neid ühes hetkes ka tekib.
Arvutimaailmas tunduks selline asi lihtsalt ühe vastiku viirusena, mis koormaks kogu süsteemi üle.
Võibolla see tõesti on nii, aga lihtsalt...ei tundu eriti otstarbekas.
Vasta
(27-08-2016, 09:07 )Anonymous Kirjutas: Võibolla see tõesti on nii, aga lihtsalt...ei tundu eriti otstarbekas.
Otstarbekas? Paralleelmaailmade teooria on pannud maailma ja universumi vaatlema täiesti uuest perspektiivist.
Üks varasem kommentaar teemas:
(07-11-2007, 14:59 )Kayaman Kirjutas: Vaadates seda lõputut ilu ja kõige masendavamat kurjust,ei tundu minujaoks selles midagi eriskummalist,et maailmadekõiksuses on palju vastassuunalisi teid,võrreldes meie planeediga,kuhu hinged kehastuvad ja uusi radu läbima harjutavad.
Mul on enda jaoks ka mõned tõestused.Uneteadvuses kui libised kuskile keskaega või tundmatule planeedile.
Multiversumite teooria sai ju hiljaaegu ka kinnituse.



Vasta
Ei vaidlegi multiversumite vastu. Vastupidi, pooldan seda.
Ei usu seda teooriat eriti, et iga erinev variant loob uue universumi.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat