Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaitseingel ja deemon omavahel seotud.
#1
Kodus on erinevatel aegadel tunda/ teada 2-3 vaimust.

Mees keda pean deemoniks, ka sõbranna seda korduvalt öelnud, et mees ei ole heast. (liigutab peamiselt minu toas asju, lükkab riiulitelt asju alla ja pidevalt lükkab minu isiklikku portreefoto pilt allapoole maha). Ei ole kuskilt peeglist ega mujalt näinud, näen vaid ta raevu.

Tädi, keda tean kui enda kaitseinglit, mõrvati poolteist aastat ennem minu sündi. Olen näinud kui valguskogu inimese kujuga.
Siin kohal ei ole teada mõrvarit ega täpset mõrva põhjust. Arvati, et tapeti töö pärast, kuid "targemad" inimesed on öeldnud, et asi ei piirdu vaid sellega: armukadedus, suhted ja palju seesugust.

väike tüdruk, kes on vanas riietuses (kuskil 60-70ndate stiilis ehk), kes püüab mu poole ulatada oma käe, et ma võtaks siis tal käest kinni (kartes nagu meest). Pisike tüdruk on ka ainuke, keda olen üldse peeglist tervikuna näinud.

Hetkel elan oma tädi toas, mis oli esimesed 20a tema toaks. Tuba on täiesti renoveeritud ja korda tehtud, kuid sama nelja seina vahel elan ikka. On tunda, et ka voodikoht on sama.


Nüüd kui kuuaega tagasi käis sõbranna majas ringi vaatamas, siis ütles, et mu tädi ja tollene mees on omavahel tihedalt soetud. Asi on pisut ajaga muutunud- kui sõbranna väikse tüdruku lõplikult ära saatis, muutus minu toas asjad pisut hullemaks. Kui proovis ka meest, kui deemonit ära saata, siis nägi ette, et sellega saadab ta ka mu tädi, kui mu kaitseingli minema. Ei osanud algul midagi öelda, aga ei soovinud tol korral, et mõlemad ära läheksid, kuna tunnen end tädi juuresolekul hästi. On ka põhjust..
Olen ka viimasel ajal öösel palju sonima hakkanud ja magamise kvaliteet on lagenud, tihtipeale ärkan öösiti üles, ega uinu enam nii kiirelt. Mu elukaaslane näeb pmst iga hommik, kui olen varem voodist üles tõusnud, ja kodust lahkunud unenägusid mehest, kes üritab talle pidevalt jõuga midagi rääkida, või siis lausa kätega selgeks teha.

Sooviks nõu, mida edasi teha, kas peaksin ka tädist loobuma, et ei juhtuks "midagi hullemat jne.
Vasta
#2
Psühhiaatriakliinik.
Paldiski mnt 52, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond 10164.
Tel: 6172644 (polikliiniku registratuur E-R 8:30-17).

Otsi viivitamatult abi.
Vasta
#3
Eile just räägiti mulle, et ingel võib hetkega muutuda anti-ingliks/deemoniks vms. Et inglid on ainult sõnumite kohaletoimetajad. Ja kui sa mustuse jõududega ühenduses oled, siis nende jaoks oled sa nagu võõras, häiriv, ja halb nende jaoks nagu.

Tahaks täiega jääda neutraalseks, läbipaistvaks, nii, et tunneks end turvaliselt, oleks enda vibratsioonis puutumatu ega häiriks kedagi. Nii raske on ikka vahepeal. Sad onneks on neid abivalmeid, häid ja väärtustavaid inimesi k6rval küll, aga vahepeal on selline tunne, et see koik on liiga palju mu jaoks lihtsalt. Keeruline on selgust leida selles vussis ja paradoksaalses maailmas. Nii palju on illusioone ja manipulatsioone. Tahaks kindlust, rahu ja harmooniat.. Sad
Vasta
#4
Eks nad üks ja sama ole.
Vasta
#5
(06-10-2013, 17:28 )Black Goat Kirjutas: Eks nad üks ja sama ole.

Kuidas nad üks ja sama saavad olla, kui on tunda kahte erinevat nn keha?
Miks peaks mu kaitseingel mu toas asju loopima- katki tegema? Smile
Vasta
#6
(01-10-2013, 18:53 )RaidoT Kirjutas: Kodus on erinevatel aegadel tunda/ teada 2-3 vaimust.

Mees keda pean deemoniks, ka sõbranna seda korduvalt öelnud, et mees ei ole heast. (liigutab peamiselt minu toas asju, lükkab riiulitelt asju alla ja pidevalt lükkab minu isiklikku portreefoto pilt allapoole maha). Ei ole kuskilt peeglist ega mujalt näinud, näen vaid ta raevu.

Tädi, keda tean kui enda kaitseinglit, mõrvati poolteist aastat ennem minu sündi. Olen näinud kui valguskogu inimese kujuga.
Siin kohal ei ole teada mõrvarit ega täpset mõrva põhjust. Arvati, et tapeti töö pärast, kuid "targemad" inimesed on öeldnud, et asi ei piirdu vaid sellega: armukadedus, suhted ja palju seesugust.

väike tüdruk, kes on vanas riietuses (kuskil 60-70ndate stiilis ehk), kes püüab mu poole ulatada oma käe, et ma võtaks siis tal käest kinni (kartes nagu meest). Pisike tüdruk on ka ainuke, keda olen üldse peeglist tervikuna näinud.

Hetkel elan oma tädi toas, mis oli esimesed 20a tema toaks. Tuba on täiesti renoveeritud ja korda tehtud, kuid sama nelja seina vahel elan ikka. On tunda, et ka voodikoht on sama.


Nüüd kui kuuaega tagasi käis sõbranna majas ringi vaatamas, siis ütles, et mu tädi ja tollene mees on omavahel tihedalt soetud. Asi on pisut ajaga muutunud- kui sõbranna väikse tüdruku lõplikult ära saatis, muutus minu toas asjad pisut hullemaks. Kui proovis ka meest, kui deemonit ära saata, siis nägi ette, et sellega saadab ta ka mu tädi, kui mu kaitseingli minema. Ei osanud algul midagi öelda, aga ei soovinud tol korral, et mõlemad ära läheksid, kuna tunnen end tädi juuresolekul hästi. On ka põhjust..
Olen ka viimasel ajal öösel palju sonima hakkanud ja magamise kvaliteet on lagenud, tihtipeale ärkan öösiti üles, ega uinu enam nii kiirelt. Mu elukaaslane näeb pmst iga hommik, kui olen varem voodist üles tõusnud, ja kodust lahkunud unenägusid mehest, kes üritab talle pidevalt jõuga midagi rääkida, või siis lausa kätega selgeks teha.

Sooviks nõu, mida edasi teha, kas peaksin ka tädist loobuma, et ei juhtuks "midagi hullemat jne.

Tundub, et Su elu on pea peale pööratud. Sellele võib järgneda varsti ka füüsiline tervis ja psüühika, ning sellest väljapääsmatust ringist ka üldsusele ahastusest karjuv kurb kiri...
Ole julge alati abi paluma, sest see sait ei ole mõeldud ainult postituste ilkumiseks.
Teadmiseks sansaara inimesele:
Saatana või muu musta jõu üle ei ole hea inimesel oma egos irvitada, sest inimene on lihaline, ega tasu alahinnata teise dimensiooni vastast. Saatan kipub panema mõtlema asju, mida me alateadvuses kardame, aga Sa ei pea ka teda kartma, sest oled osa Universumi Valgusest nagu me kõik. Igale indiviidile on sünnihetkel kaasa antud vähemalt kaks kaitseinglit. Abivajajatel võib kaitseingleid olla lugematu arv.
Proovin Sinu pere energeetiliselt aidata. Saada "priva" sõnum, vastan nelja päeva jooksul.
Vasta
#7
Kaitseinglid on selline kristlik selgitus.Mina nimetan neid lihtsalt kaitsjateks.Kaitsejõud kuulavad sind ja võivad sinu ette ilmuda kas nt linnu või looma kujul.Sina kas märkad seda või mitte.Mina näen märke kõikjal enda ümber.
Vasta
#8
Vaat ei ole üks ja seesama, teadmatuses inimene teeb need üheks ja samaks.
Vasta
#9
No ma ei ta, ajalooliselt on ju nii, et deemon tuleb kreeka sõnast 'daemon' ja daemonit võib kirjeldada ka kaitseingli sarnasena.
Vasta
#10
Vanakreeka keeles oli vaid- daimon ja see tähendas kurja vaimu. Kaitseingli mõistet vanakreeka usundis polnud, küll aga haldjamoodustised aga neid ei nimetatud daimoon ehk deemoniks.
Vasta
#11
Loodusvaime just nimelt daimoniteks nimetatigi. Roomlased hakkasid osasid neist vaimudes hiljem geeniusteks nimetama ja teisi deemoniteks. Veel hiljem loobuti geeniuse all silmas pidamast inspireerivat vaimu ja selle asemel viitas sõna inspireeritud inimesele.
Kreeka keelest on veel pärit sõna eudaimonia. Tõlkes võiks see olla kui hea vaim (või hea daimon), aga üldiselt tähendab see lihtsalt hea-olu.
Vasta
#12
Oot oot oot! Siin on asjad päris sassis!
Kaitseingelid on täiesti reaalsed inimesed, aga nad on pärit tulevikust.
Nemad on pärit hingede maalt.
Deemonid on inimesed, kes on karma rattalt maha astunud. Nende elukohaks on nibiiru. Ja nemad on pärit minevikust.
Kummitused on surnud inimesed, kes ei saa mingil põhjusel, lahkuda hingede maale.
Tontide ja kummituste alla jäävad ka vägivaldselt surnud inimesed.
Nii et. Kaitseinglid ja deemonid ei ole üks ja see sama.
Üks on pärit tulevikust.
Teine on pärit minevikust.
Kõik tegelevad ju, oma hinge lammutamisega, aga mitte, oma hinge täiustamisega.
Vasta
#13
Ühe nähtuse unustasin täiesti. Pole ka ime. See ei ole seotud, ühegi eelpool kirjeldatud nähtusega.
On olemas veel , lahkunu poolt siia jäetud, energeetiline moodustis. See moodustis täidab, lahkunu poolt ette antud ülesannet. Seda võiks võrrelda,energeetilise teisikuga, või kratiga. Maitse küsimus.
Vasta
#14
Deemonid olid olemas juba enne inimesi. Inimhinged ei saa ise olla deemonid küll aga deemonite rõhumise all.
Vasta
#15
(22-04-2015, 22:30 )Wilholmensis Kirjutas: Deemonid olid olemas juba enne inimesi. Inimhinged ei saa ise olla deemonid küll aga deemonite rõhumise all.

Sinu esimese lausega, olen ma täiesti nõus. Edasi lähed sa aga täiesti rappa. Inimese algkoduks oli hoopis teine planeet. Praegu nimetavad inimesed seda Nibiiruks. Need kes jäid sinna, soovisid karma ratast peatada. See neil ka õnnestus, sellega nad hävitasid selle planeedi. Siin maal, elas aga
kõrgelt arenenud tsivilisatsioon, kes tõi meid hukkuvalt planeedilt, siia oma planeedile. Selleks et me jätkaksime oma täiustamist. Ise aga lahkusid nad, sellelt planeedilt, teisele poole. Ennetan sinu küsimust. Kust ma seda kõike tean? Tegelen juba, üle 20ne aasta ühega, kes soovis nibiirult siis maale tulla. Ning saada siin materiaalne keha. See tal isegi, peaaegu et õnnestus. Praegu on temast järele jäänud, üksikud sabad. Nii et, need kes on praegu veel nibiirul, olid ka kunagi inimesed.
Mulle tundub, et maailmalõppu ennustused on seotud nibiirul asuvate deemonite sooviga, maale kolida. Ma võin ka eksida. Aga vägisi kisub sinna poole.



Vasta
#16

1) Deemon on kaose-ressursi poole energeetikat valdav olend - nad on visuaalpildis nö "mustade tiibadega".
Ingel on korra-süsteemide poole energeetikat valdav olend - nad on visuaalpildis nö "valgete tiibadega".

Ristiusu maailmapilt on kõik kaose-ressursi poole olendid tembeldanud nö "saatanateks-deemoniteks", ehk "halbadeks" - sellise trikiga üritab ristiusu egregor hakata ise ressursi halduriks.

Maailmas peab aga valitsema painduv kaose-korra tasakaal: kui kogu ressurss ära siduda (nö "absoluutne kord"), siis mistahes loovus ja areng seiskub.

Inimene võib elada ja areneda ilma nö "pooli valimata" (omandada nii kaose kui korra energiaid), selline inimene on nö "kohalik rass": puuduseks on see, et teatakse kõigest midagi, kuid ei teata midagi põhjalikult (9 ametit ja 10 nälg) - samas võib inimene valida ka pooli, ehk siduda oma arengu mingi konkreetse olemusrassiga (6 kaose poolel ja 6 korra poolel): nii ollakse küll mingil alal väga edukas, kuid koos sellega tuleb ka konkreetne "tiibade värv" (must või valge).

Ingel ja deemon saavad olla omavahel setud vaid "kohalike rasside" juures (kes pole olemusrassi valinud) - kuid olemusrassi valinute juures ei saa ingel ja deemon seotud olla (väga kõrgetel arengu-tasanditel saab mitme olemus-rassi energiaid "compound"-kobaratena siduda, kuid selleni on vaid üksikud suur-kujud jõudnud: a'la kuldvereline Miikael compoundis raktobleer Isis-ega Egiptusest, kuid kehastuda saab neist korraga vaid üks).

2) Kaitseingli olemus on muus: meie igavikuline tervikolemus ei saa täielikult kehastuda inimkehasse (inimkeha on liiga piiratud), st mingi osa tervikolemusest jääb kehastumata kujul vaimolendiks: ning see kehastumata osa ongi nö "kaitseingel" (sinu tervikolemuse osana on ta teadlik kõigest sinu tegudest, kuid aidata saab ta sind vaid läbi vaimse suhtluse) - mida arenenum on inimene, seda suurem osa temast jääb kehastumata: seetõttu on nö "lamedike" kaitseinglid üsna armetud, kuid "suurkujude" kaitseinglid on üsna vägevad.

3) Niburu on aga planeedi kujuline reserv-kosmoselaev juhuks kui Maal peaks elu mingil põhjusel nässu minema: st lihtsalt rauast kokku klopsitud kosmose-jaam sisaldaks vaid "füüsilist kihti", kuid Niburu taolised "elavad kosmoselaevad" sisaldavad ka peenkehade astraalseid kihte, ning taolistes kosmose-laevades saab ka ava-ruumis liikuda, niiet inimese peen-energeetika säiliks ja toimiks.
Vasta
#17
Selgituseks kõigile, et olen leidnud juba ammu abi ja olen saanud väga hästi siiani rahu kõigist mitte- maisetest "olenditest" Smile
Suur Aitäh selle eest Teloslane!
Vasta
#18
Püsige teemas! Liitsin siit viimased postitused "Judaism, islam ja kristlus arutluseks" teemaga. Ja tuletan meelde, et üksteisele nimede panemine ja solvamine EI OLE AKTSEPTEERITAV. Kui see lasteaed ei lõppe, siis lihtsalt edaspidi olete ainult lugeja rollis.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,448 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat