Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO uudiseid 2015 aastal
#1
Head uut aastat kõigile UFO huvilistele!
Algatuseks video UFO-st, mis tiirutas ringi Londoni uue aasta ilutulestiku ajal.

https://www.youtube.com/watch?v=kwGbljoqggE

Vasta
#2
Tõenäoliselt on see BBC kaameradroon, mis ilutulestikust õhuvõtteid teeb. Seda mainitakse ka video kommentaarides. Mis asi see roheline junn seal kaadri ülaservas täpsemalt on, jääb esialgu arusaamatuks.

Parem video
Fotot arvatavast droonimudelist (tuled lisati operaatoritöö hõlbustamiseks)
Vasta
#3
Meenub, et ka eelmistel aastatel on ilutulestiku ajal UFO-sid filmitud.
Olid need päris UFO-d või midagi muud, kes teab.
Teemale lisaks aga toon teemasse Volke jutu eilsest "Ringvaatest" koos videoga.
http://www.reporter.ee/2015/01/21/ufoloo...tast-2014/

Volke sõnul saab juba lähiaastatel selgeks, et kõik see, mida siiamaani on peetud hullumeelseks teooriaks, ongi tõsi. Peagi tunnistab nii mõnigi valitsus, et ta on salaja kaugete külalistega asju ajanud.

Et siis oleks tore, kui ka sel aastal leiduks foorumis huvilisi, kes uutest UFO-nähtustest siin teemas teada annaksid.
Varasematel aastatel tegeles sellega excu. Muidu, UFO-nähtusi, nagu ma vaadanud olen, on juba päris palju ka sel aastal registreeritud. Kirjutage lihtsalt juurde, kus kohas nähtus registreeriti, kui palju oli pealtnägijaid ja mida objekt meenutas. Oli see ümmargune, sigarikujuline, kolmnurkne või oli objekte näiteks mitu.
Vasta
#4
Aitäh Müstikule teema elushoidmise eest, kuid kuhu on kadunud lugupeetud excubitoris?
Vasta
#5
(22-01-2015, 19:13 )Minaelan Kirjutas:
(22-01-2015, 18:37 )Manaja Kirjutas: Aitäh Müstikule teema elushoidmise eest, kuid kuhu on kadunud lugupeetud excubitoris?

Paljud on temast puudust tundnud.

Ega siin palju variante polegi - 1) kas tüdines parafoorumist ära, mida on muidugi raske uskuda; 2) või suri ära ja sünnib varsti uues pisikeses excus; 3) või pandi vangi mõne Maailma patu pärast ja häbeneb kirjutada siia; 4) või on ISIS-e käes pantvangis...

...või pani naine valiku ette, kas paraweb või tema. Ikkagi 12121 postitust.
Vasta
#6
VIDEO: kas Suurbritannia taevalaotusel vilkus tõesti tulnukalaev?
Inglismaal Tynemouthis elav Caig Lowther (43) käis 12. jaanuaril pool tundi enne südaööd oma koeraga jalutamas, kui tema pilku püüdis taevas lennanud ebatavaline objekt. Kas tegemist võis olla pesuehtsa tulnukalaevaga?

"Ma vaatan alati väljas käies öist taevast, sest minu kodukandis on ilus vaade tähistaevale," rääkis Lowther. "Aga kui ma sel korral üles vaatasin, märkasin ma midagi, mida arvasin esiti olevat ebatavalise trajektooriga reisilennuk. Siiski oli see lennuki jaoks liiga ebatavalist värvi ja see ei liikunud lennukile kohaselt," sõnas ta ja selgitas, et tegemist oli lilla teemandikujulise objektiga, mis huupi oma asukohta muutis.

"Mulle tundus, et ühel hetkel liikus see lõunasse, siis põhja, siis itta ja seejärel läände. Mul polnud aimugi, mis see oli. Ma tahaks väga teada saada, kas see, mida ma nägin, oli täht või mõni atmosfääri anomaalia," rääkis mees.

Sheffieldi ülikoolis magistrikraadi omandav astrofüüsik Alex O'Neil leiab aga, et tegemist pole mitte UFO, vaid hoopiski Siriuse sateliidiga. "Kui valgus läbi atmosfääri sööstab, siis see moonutab vaadet ja näib nagu Sirius vilguks ja pulseeriks," selgitas O'Neil.
Vasta
#7
(27-01-2015, 18:52 )zzz34 Kirjutas: Inglismaal Tynemouthis elav Caig Lowther (43) käis 12. jaanuaril pool tundi enne südaööd oma koeraga jalutamas, kui tema pilku püüdis taevas lennanud ebatavaline objekt. Kas tegemist võis olla pesuehtsa tulnukalaevaga?

Tegemist oli ilmselt täht Siiriusega, mitte Siriuse sateliidiga (mis asi see veel on?), mida inimene üle zoomis (sellest ka see väidetav teemandikuju). Juhul kui see tegelikult ka liikunud oleks, siis sellise suurenduse juures poleks ta eales suutnud seda nii hästi kaadris hoida. Ma ei tea kes seal Õhtulehes selle valmis viskas, aga nii tahtlikult mööda tõlgitud uudist pole kaua aega näinud.

Ilmselt originaal (inglise keeles)
Vasta
#8
(27-01-2015, 20:50 )Nielander Kirjutas:
(27-01-2015, 18:52 )zzz34 Kirjutas: Inglismaal Tynemouthis elav Caig Lowther (43) käis 12. jaanuaril pool tundi enne südaööd oma koeraga jalutamas, kui tema pilku püüdis taevas lennanud ebatavaline objekt. Kas tegemist võis olla pesuehtsa tulnukalaevaga?

Tegemist oli ilmselt täht Siiriusega, mitte Siriuse sateliidiga (mis asi see veel on?), mida inimene üle zoomis (sellest ka see väidetav teemandikuju). Juhul kui see tegelikult ka liikunud oleks, siis sellise suurenduse juures poleks ta eales suutnud seda nii hästi kaadris hoida. Ma ei tea kes seal Õhtulehes selle valmis viskas, aga nii tahtlikult mööda tõlgitud uudist pole kaua aega näinud.

Ilmselt originaal (inglise keeles)

Miks "ilmselt"? Sest sa pole kursis, mida Siriuse satelliidid endast kujutavad? Vii end kurssi siis: http://en.wikipedia.org/wiki/Sirius_%28satellite%29

Ühed vanimad signaalijagajad taevas, mille signaali on Eesti televaatajad pikki aastaid kasutanud.
Vasta
#9
Oh, miks mingist artiklikesest ÕL-s nii vaimustusse minna ?
Neid "juhtumeid" on tõesti sadu ja tuhandeid , mille sisus puudub loogika.
Jalutada öösiti koeraga, võttes kaasa kaamera. Kas te ka teete nii ? Telefoniga filmides ja zuumides saab igast täpikesest teemantikuju.
12. jaanuar ei saanud olla, sest ufocasebookis oli see juhtum üles pandud juba 9. jaanuaril.
Mis vihma- ja uduvaba see Tynemouth UK-S on, kus saab tihti nautida öösiti tähistaevast ?
Kes on see magistrikraadi omandav astrofüüsik Alex O`Neil on, kes pakub välja Siriuse TV satelliiti, kuigi peaks targa inimesena teadma, et see on taevas ühe koha peal paigas. Vaevalt üldse tõelised astrofüüsikud võtaksid vaevaks kellegi jalutuskäike kommida ja arvustada.
Vasta
#10
Mõned sigarikujulised UFO-d.
Filmiti 4.jaanuaril Brasiilias:
http://www.latest-ufo-sightings.net/2015...-2015.html

5.jaanuaril Mehhikos:
https://www.youtube.com/watch?v=rCj_S_E5QGM

Ja 17.jaanuaril USA-s Maines:
http://www.latest-ufo-sightings.net/2015...maine.html
Vasta
#11
(31-01-2015, 09:43 )Härra Konn Kirjutas: Miks "ilmselt"? Sest sa pole kursis, mida Siriuse satelliidid endast kujutavad?

"Ilmselt" kolmel põhjusel:

Esiteks oleks sateliidilt peegeldunud päikesevalgus polariseeritud. Polariseeritud valgus on atmosfääri mõjudele märkimisväärselt vastupidavam (põhjus miks näiteks planeedid tähistaevas võrreldes tähtedega praktiliselt üldse ei vilgu). Sellises kontekstis astrofüüsikult atmosfääri moondavast efektist kuulmine ei sobiks mitte.

Teiseks olen ma oma siin aastate jooksul foorumis igal talvel umbes samal ajal näinud mitut teemat, kus räägitakse ebaharilikult vilkuvast objektist taevas. Alati ollakse alguses surmkindlalt, et see oli UFO... hiljem tuleb ikka välja, et Siirius.

Kolmandaks: lõik originaalartiklist: "It's Sirius, also known as the Dog Star, from the constellation Canis Major (or Big Dog). Sirius is easy to spot because it happens to be the brightest star in the sky." Ja veel: "[Sirius] appears to be twinkling or pulsating because when light passes through the atmosphere, it becomes distorted," O'Neil told ChronicleLive.
Kõike ei hakka tõlkima, aga fraas "heledaim täht taevas", peaks justkui kinnitama, et sateliiti ei mõeldud.
Vasta
#12
(02-02-2015, 12:21 )Veli Joonatan Kirjutas: Ma paneks siia veel neljandaks - kui tunnustatud vene akadeemik pidi vastama küsimusele tundmatu lendava objekti kohta siis ta tõi välja 10 kõige ulmelisemat fantaasiat. Ainult et mitte öelda välja sõna UFO.
Samas saan ma muidugi aru, et ta pidi rääkima seda mida talt oodati.
Karm tõde mõjukski massidele hävitavalt. Nii et arusaadav.
UFO - Unidentified Flying Object (Tundmatu Lendav Objekt). UFO'deks on peetud tundmatuid nähtusi fotodel, putukaid, õhupalle, lennukeid, jne ning neid on tuhandete kaupa piltidele ja filmidele arvutiprogrammidega juurde lisatud. Lühidalt on Tundmatu Lendav Objekt lendav objekt mida ära ei tunta mitte ilmtingimata tulnukate kosmoselaev.

Karm tõde - Diamond-shaped object in sky causes stir
Vasta
#13
(02-02-2015, 14:49 )Veli Joonatan Kirjutas: No kage leidis nüüd netist midagi mis tema uskumusi kinnitab.
Minu leitu ei kinnita ühtegi uskumust vaid kinnitab fakti, et paljud UFO'd on tegelikult reaalsed asjad või nähtused mitte tundmatud lendavad objektid või tulnukate kosmoselaevad. Kas sa kuuled sellest tõesti esimest korda?

Vasta
#14
(02-02-2015, 15:49 )Veli Joonatan Kirjutas: Ei, kuulen seda sinu juttu esimest korda.
No nüüd siis tead, et mitte iga UFO'ks nimetatav objekt uudises, pildil või videol ei ole tulnukate kosmoselaev.
Tsitaat:Ma pean ikkagi lisama - kage - sinu väike mõttemaailm.
Äkki sa pead oma mõttemaailma avardama minu pisikese mõttemaailma mõistmiseks? St mahutad lisaks kõigele muule ka minu väikese mõttemaailma oma arusaamisesse. Mõttemaailma kus UFO'd on tundmatud lendavad objektid ja kui UFO'le kleebitakse külge silt, et see on tulnukate kosmoselaev, siis see ei ole enam tundmatu objekt vaid tuntud objekt (tulnukate kosmoselaev). Kellele tuntud, see on omaette asi...

Vasta
#15
Mis need sigarikujulised objektid on? Kas putukad, õhupallid või lennukid?
Vasta
#16
(02-02-2015, 18:38 )Nofretete Kirjutas: Mis need sigarikujulised objektid on?
1. video:. oletan, et tegu on lennuki contrailiga.
2. video: palun kirjuta mida üleloomulikku sa videost tuvastasid?
3. video: UFO mis UFO - keegi ei tea mis objektiga tegelikult tegu oli.
Tsitaat:Kas putukad, õhupallid või lennukid?
Selles UFO võlu ongi, et sa ei tea (objekt on tundmatu).
Vasta
#17
(02-02-2015, 18:58 )kage Kirjutas: Selles UFO võlu ongi, et sa ei tea (objekt on tundmatu).

Just. Olen viimasel ajal just eraelus tähele pannud, et on palju inimesi, kellel puudub võime millegi peale öelda: "Ma ei tea." Vähe sellest, neil puudub võime seda endale tunnistada. Sellised inimesed otsivad vastust iga hinnaga ning langevad vahel kehva ja kaheldava (oleneb kelle poolt) vastuse küüsi. Võime öelda iseendale, et ma tõepoolest ei tea millega on tegu, on ainuõige alguspunkt tõe otsinguil.

Ääremärkus: Seda viimast pointi teadus teab ja tahtlikult üritab seda oma metoodikas rakendada. Näiteks klassikaline pimekatse on selle ehedaks näiteks. Siis kui katsetaja enam ei tea, mida ta enam teadma ei peaks, on topelt-pimekatse robustne kirjeldus.

Kaldusin pisut teemast kõrvale, kuid kage öeldu pani sellele Richard Feynman'i tsitaadile mõtlema:
“I think it's much more interesting to live not knowing than to have answers which might be wrong. I have approximate answers and possible beliefs and different degrees of uncertainty about different things, but I am not absolutely sure of anything and there are many things I don't know anything about, such as whether it means anything to ask why we're here. I don't have to know an answer. I don't feel frightened not knowing things, by being lost in a mysterious universe without any purpose, which is the way it really is as far as I can tell.”

Hästi toores tõlge: "Ma arvan, et on palju huvitavam elada ilma teadmata, kui omada vastuseid mis võivad valed olla. Mul on ligilähedased vastused ja võimalikud usud ning erinevad määrad ebatõenäolisust, aga täiesti kindel ei ole ma milleski ja on palju asju millest ma midagi ei tea. Näiteks mida üldse tähendab küsida, et miks me oleme siin. Ma ei pea teadma vastust. Ma ei tunne hirmu teadmatuse ees, kuna see eksitab mind müstilisse universumisse ilma põhjuseta - sellisesse, nagu see mulle siiamaani tundub olevat."

(02-02-2015, 15:49 )Veli Joonatan Kirjutas: Ei, kuulen seda sinu juttu esimest korda. Arvasin et oled skeptik.

Kas sa arvasid seda antud juhul küsides, et kage võib tõeti olla skeptik - umbes sellise mõtlemisega nagu füüsik, keda ülal tsiteerisin?
Vasta
#18
(02-02-2015, 18:58 )kage Kirjutas: Selles UFO võlu ongi, et sa ei tea (objekt on tundmatu).
Võlu tunnen tähistaeva vaatlemisest. Kui seal aga liigub mingi tundmatu objekt, mis on kolme kilomeetri pikkune, siis tekitab see pigem õudu, kuna pole teada, mida see objekt endast kujutab.
Vasta
#19
(02-02-2015, 21:09 )Nofretete Kirjutas:
(02-02-2015, 18:58 )kage Kirjutas: Selles UFO võlu ongi, et sa ei tea (objekt on tundmatu).
Võlu tunnen tähistaeva vaatlemisest. Kui seal aga liigub mingi tundmatu objekt, mis on kolme kilomeetri pikkune, siis tekitab see pigem õudu, kuna pole teada, mida see objekt endast kujutab.
Kuidas sa tead, et just kolm, aga mitte kuus kilomeetrit ja poole kaugemal, seda eriti öösel?
Vaatasin ükskord südapäeval, kuidas UAE201 Dubai - JFK Airbus 380 pea kohalt üle lendas. Kui ma poleks teadnud, et see just teistest suurem A380 on, oleksin pakkunud lennukõrguseks ca 6 kilomeetrit, mitte aga 10-11, nagu ta tegelikult tol hetkel oli.
Vasta
#20
(03-02-2015, 17:17 )Veli Joonatan Kirjutas: kage!
Ajad midagi totaalselt segi. Ma ei ole iial väitnud et mingi tundmatu lendav objekt on kindlasti tulnukate kosmoselaev.
Ei aja midagi segi. Ma lihtsalt tõin välja tähelepaneku mis mul foorumis oleku ajal paraga tutvudes on kujunenud - huviliste ringkondades kasutatakse UFO't enim tulnukate kosmoselaeva tähenduses - ja lihtsalt kordasin oma postitustes, et see ei ole nii (enamasti ei osutu UFO tulnukate kosmoselaevaks). Kordamise eesmärk ei olnud sulle mõtte pähepanemine, et sa oled midagi väitnud.
Vasta
#21
(03-02-2015, 23:47 )kage Kirjutas: - huviliste ringkondades kasutatakse UFO't enim tulnukate kosmoselaeva tähenduses -
Laste ja teiste nooremate inimeste kõnepruugis tähendab ufo ka juba kosmosetulnukat ennast, seda rohelist või halli mehikest, ja nende kosmoselaev on ufolaev.

Vasta
#22
Parimad UFO videod jaanuaris 2015

http://www.latest-ufo-sightings.net/2015...-2015.html
Vasta
#23
Ei teagi kust krdi otsast nüüd kinni hakata, aga kui tõele vastab siis just veidi aega tagasi kukkus Kanadas Winnipeg Lake,i tõesti UFO. Kohal on posu sõjaväelasi, lähedal elavad inimesed on evakueeritud, kedagi ligi ei lasta ja pealtnägijad on kinni peetud.

http://earthweareone.com/ufo-crash-lands...-we-speak/
Vasta
#24
Kas see teade ei tulnud juba 18.veebruaril meediasse?
Kirjutatakse küll, et kettakujuline UFO olevat kukkunud Winnipegi järve Manitobas Kanadas.
Vähemalt üks inimene sai fototõendeid, kuid siis saabus kohale Kanada sõjavägi. Nad rääkisid mingist erakorralisest õppusest, kuid seal oli juba mitu päeva nii külm, et selles külmas oli ohtlik ohtlik olla.
Inimesi küsitleti ja hoiatati, et nad ei või teadet levitada. Aga lugu lipsas siiski läbi.
Video:
https://www.youtube.com/watch?v=ECtLVomjwcM

Vasta
#25
Minuni jõudis see uudis alles täna. Miski mu sees ütleb mulle, et me kuuleme sellest veel päris palju.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Huvitavaid ufo-juhtumeid kogu maailmast Müstik 208 123,622 30-01-2024, 09:26
Viimane postitus: akkillus
  UFO uudised ja nähtused maailmas aastal 2014 excubitoris 89 71,054 07-08-2023, 10:28
Viimane postitus: xcad
  Põnevaid UFO-juhtumeid Tšiilist. Müstik 18 13,906 04-02-2020, 15:40
Viimane postitus: Nielander
  UFO video klipid levis 13 12,294 18-03-2018, 10:03
Viimane postitus: Tinar
  UFO-uuringute arhiivid. Müstik 82 55,229 26-07-2016, 12:18
Viimane postitus: Müstik
  UFO-uuringud ja ufonähtused Venemaal. Müstik 45 38,516 11-04-2016, 10:36
Viimane postitus: Müstik
  UFO vaatlused Juuli lõpust ja Augusti algusest - kompilatsioon brb 0 6,426 06-08-2015, 00:35
Viimane postitus: brb
  Värsked UFO vaatlused Euroopas ja Ameerika - Juuli 2015 brb 1 6,648 01-08-2015, 12:34
Viimane postitus: kents27
  UFO Hawail ? brb 1 5,656 27-07-2015, 14:31
Viimane postitus: vasamasa
  Lahedad võltsid UFO videod brb 0 4,061 26-07-2015, 14:52
Viimane postitus: brb

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat