Teema on suletud 
 
Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erakonnad rahva kallal
Autor Sõnum
FBhi
Uustulnukas

Postitusi: 8
Liitunud: Aug 2014
05-10-2014 05:20
Postitus: #626
RE: Erakonnad rahva kallal
kohver pandi lihtsalt sellepärast tanki et saaks uue liidu jaoks vana liidu piiri lõpuks korda - isegi jevroopa immigrandiõiguste hoonesse ei pöördutud tema asjaga... läks kogemata meelest?
kõik ülejäänud on juba tsirkus... ja kõva papp
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2014 05:21 FBhi.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,320
Liitunud: Jul 2011
05-10-2014 07:42
Postitus: #627
RE: Erakonnad rahva kallal
Panen kirja mõned uitmõtted, mis mul viimasel ajal rahu sugugi ei anna.

Meie riigi poliitikat kujundavad inimesed, keda me enamasti isiklikult ei tunne ja keda enamasti ka ei austa, sest oleme näinud aastaid nende manipulatsioone ja ebaausust. Kuid kogu meie elukorraldus sõltub nende meelsusest ja maailmavaatest. Õitsvat ja vanaduses kindlustatud elujärge omavad vaid just nemad.
Enamik rahvast ehk tegelik rahva kullafond, sh pensionärid, lapsed, lastega pered, õpetajad, loomingulised töötajad, käsitöölised, põllumajandustöötajad, tootmistöölised jne ehk need, kes LOOVAD midagi reaalset ja kasulikku siia maailma, elavad allapoole inimväärikat ja arengulist elatustaset.
Ja me peame seda justkui normaalseks ning talume seda stoiliselt. See on ju tegelikult karjuv ebaõiglus ja ma väga loodan, et minu või mu laste silmad näevad veel seda, kuidas kogu see süsteem kardinaalselt uppi lüüakse.

KOGU MAAILMA valitsevad ebaausad ja kasuahned poliitikud ning verejanulised sõjardid. Naiivselt arvatakse, et kui sõjameeste ja relvastuse arvu igas riigis järjest suurendatakse, siis ka turvalisus suureneb. Tegelikult on vastupidi. Selline võidurelvastus, kus peaaegu kõikidel maailma riikidel on tänapäeval sel või teisel moel võimalus hankida kõige võimsamaid ja hävitavamaid relvi, saab lõppeda vaid täieliku maailmakrahhiga….
Enamus riikidest elab praegu kaitsepositsioonil ja hirmus sõja ja sissetungi ees.
Ega mul polegi konkreetseid ettepanekuid, sest olen tavaline Eestimaa kodanik ja näen kogu asja just sedapidi.
Kuid just tavalised kodanikud ei soovi absoluutselt tegeleda sõdadega, vaid rahumeelsete asjadega ja omaenda ja kogu maa elujärge paremaks muuta.

Tean, et need sõjardid, kes on huvitatud vallutustest ning kasuahned poliitikud on kogu maailmas tegelikult suures vähemuses….aga nad on nii osavalt kogu rahva oma lõa otsa tõmmanud, et sellest ei saada arugi….kodanikud lähevad „nende“ huvide eest teisi rahvaid tapma…ja tagatipuks hääletatakse need molkused veel enda eest otsustajateks valitsustesse ja parlamentidesse tagasi.
Lihtsalt masendav.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
05-10-2014 08:52
Postitus: #628
RE: Erakonnad rahva kallal
(05-10-2014 07:42 )Minaelan Kirjutas:  Lihtsalt masendav.

On küll masendav.
Veel masendavam on aga see kui suur hulk inimesi näib neid siiralt uskuvat!!!

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Seba1993
Vananev

Postitusi: 68
Liitunud: Jul 2012
05-10-2014 10:24
Postitus: #629
RE: Erakonnad rahva kallal
Just, ei lasta selliseid inimesi pukile kes midagigi teeks ära, see korrumpeerunud võim on nii tugev ja vanad peerud hoiavad kümne küütsega oma positsiooni. See on organiseeritud kuritegevuslike jõukude ühendus ja igaüks on enda heaolu peal väljas. Siiski nii palju suudetakse ära teha, et rahvas päris kallale ei tuleks aga see tera on nii õhuke, et on vaid aja küsimus millal see juhtub. Ma tahaks, et inimesed mõistaksid kuidas neid nööritakse, petetakse, valetatakse, salatsetakse. Kõik tahaksid ilmselt elada nii, et ta ei peaks mõtlema kuidas homme toime tulla, kas söögiks raha jagub ja arved saaksid makstud. Võimu tõekspidamsied on vanamoodsed nagu kes tööd ei tee see süüa ei saa ja punkt, sure või maha. Seni kuni pole maailm võrdne ja asju aetakse salaja teadlikult, seni on see üks lõputu õudus ja nagu orav rattas.
Inimene ei ole loodud lihtsalt olemiseks, kõigil on huvid mis talle meeldivad, kui kõik oleks tasuta saaks iga inimene oma hobi täiendada, peab uskuma iseendasse. See maailmavalitsus on väga vale, isegi mina 21a poisiuss saan sellest aru, tegelikult sain 3a tagasi juba aru. Olen oma papsi ka juba nii närvi ajanud oma mõtetega, et tihtipeale on tema see kes hakkab mingit teemat ise arutama ja mul on väga hea meel selle üle. Olles elanud 51a kinniste silmadega tundub nii mõnigi asi uskumatuna. Proovige Teiegi oma lähedastega arutada maailmaasju rohkem.
Leia selle kasutaja kõik postitused
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,813
Liitunud: Oct 2007
05-10-2014 21:16
Postitus: #630
RE: Erakonnad rahva kallal
Valitsusparteide mantra, rohkem raha pole, sea suu olemasoleva rahakoti järgi. Samas alandama tulumaksu mis kasu annab ainult omanikele, sest madalapalgaliste sissetulek suureneb kümnete kroonide võrra aga dividente võtvate omanike maksud vähenevad sadade tuhandete eurode võrra.
Kõik neli suurparteid eestis on föderalistid ja esindavad omanike huvisid. Eriti huvitav on liberaalide kõrval vaadata sotside ideaale värviliste ja vähemuste revolutsionääridena. Pede ja pruunide immigrantide esindajatena ning Aafrika maaletoojatena omale valijateks.
Ega pseudoisamaaline IRLgi targem ole euroopa rahvaparteiga ühes paadis omanike ja suurkorporatsioonide esindaja kohapeal. Meil pole ühtegi põlisrahva(eestlaste) huvide esindajat ega huvide eest seisjat riigikogus.
Kui nüüd lisada veel setupartei keskerakond kelle kaudu manipuleeritakse vene õigeusu esindajaid liberaalide omanike seltskonda siis ongi ju ring täis, tegelikult kamandavad keskerakonda venekeelne juudikogukond.
Nish on vaba, kuna tekib meil 21 sajandi kohalikule rahvale ja eesti huvidele orienteeritud partei, põliseestlaste liikumine parteid ei tekita sest tegu usundilise liikumisega milles on tulevikus väga huvitav naisliine jälgiv usundiline vaade. Tegu projektiga mis juba 10m aastat registreerib hõimude kohalikke naisliine ja nendesse sündivaid nn langenud inglite püha vaimu osasid.
Leia selle kasutaja kõik postitused
nokitseja
kalavana

Postitusi: 912
Liitunud: Sep 2009
06-10-2014 02:12
Postitus: #631
RE: Erakonnad rahva kallal
KriPo, KaPo, MuPo, LiPo, KuMu, RiKo ...

Teisipäeval pidavat kooselu-seadus taas RiKo-s lugemisel olema.
Ettevalmistusi on tehtud pikka aega, kuid seni pole seaduse vastaste diskrediteerimine kuigi hästi õnnestunud. Vahetevahel tundub, et see ongi eesmärk.
Küll on teemat pidevalt üleval hoitud ja seadust innukalt propageeritud, jättes imestamiseks küsimuse - "kelle huvides?" kui rahvas on väljendanud oma vastuseisu.
Selgete korruptsioonikahtluste ja muude pättuste korral pobisetakse mitteuurimise õigustuseks midagi avaliku huvi puudumisest, kuid mitmeid seadusi püütakse läbi suruda "avaliku huvi" vastuseisu häbiväärselt toore jõuga maha tampides . Kooseluseaduse vastaste finantseerimine on luubi all, kuid kooseluseaduse pooldajate rahastamine käib kuidagi iseenesest. Vist kosmiline energia looduse poolt.


ToHeIl, AnAn, TaRõ, JüLi, KeMaVa, EiNe, MaMi

Kui pättuste kohta aru päritakse, siis valitsejad urgitsevad ToHeIl-iga eesotsas varbaga parketti: noh, demokraatia ongi selline pikatoimeline pidev protsess.
Samas on ToHeIl kahel korral avalikult heaks kiitnud vägivaldse riigipöörde. Mõlemad toimunud eri ajastutel ja erinevates oludes. Ühtlasi on ToHeIl heaks ja takka kiitnud sõjalise jõuga teiste riikide siseasjadesse sekkumist. Aga küllap on siis tulemused olnud samad.


Midagi kummalist toimub ka Eesti piiriga.
EV tunnustamise järel hakkas VF ühepoolselt välja ehitama riikidevahelist piiri. Google ega Yahoo taha tolle aja uudistest midagi teada ega mäletada nagu ka alles päris äsjastest hõiskamistest Euroopa ühest paremini valvatud piirist.

Ega olegi väga palju aega sellest kui Vahur Kersna piiril keksis, kuigi juba siis "oli piir hästi kontrollitud ja valvatud".
Aastal 2001 saates "Pealtnägija":
See ülesküntud riba ei ole mitte hiline kartulipõld, vaid see on Eesti-Vene piir ja üle selle riba ei tohiks tegelikult minna
...
No siin lõppeb igasugune pakazuhha ära. Kui seal oli veel see ülesküntud ribagi, mis natuke kedagi hirmutas, siis siin on ainukene tähis piirist sihukene kollane lipukene.
...
Mõnda piiriposti peab ikka otsima nii sügavalt võsa seest, et.. et peab olema väga tähelepanelik, et sa mööda ei tormaks.

Väga õpetlik on kogu saatelõigu ülevaatamine: Pealtnägija klassika: 4 (pleieri kellal 36:10)

2001.a sügisel tulid Eestisse ka sarimõrvarid Dmitri Medvedev ja Juri Ustimenko ning jätsid endast maha laia laibaraja. Ega neid selleta poleks leitud kah.


Euroopa kavatseb Eesti piiri miljard krooni investeerida
SERGEI STEPANOV. Reede, 31.01.2003
Venemaa viib oma jõude meie piirilt üle lõunasse, Kasahstani piirile ning see nõuab meilt suuremat vastutust," ütles Seppik.

Toomas Sildam: Tühi piir.
Avaldatud: 01. juuli 2006 Kell 00:01
Eesti idapiir on kaitstud moodsa tehnika, mitte inimestega. Seetõttu võivad kordonid muutuda tühjadeks kummitusmajadeks, maasturid jääda garaaži ja kaatrid kai äärde, sest idapiiril on puudu iga teine piirivalvur ning nende arv väheneb järjest, hoiatab Postimehe ajakirjanik Toomas Sildam.

22.04.2013 - Ansip: Eesti ei ole kunagi varem olnud kindlamalt kaitstud

Nestor: kaitsepolitseiniku röövi teemal ei tohiks arvamustega Eesti riiki kahjustada
Riigikogu esimehe Eiki Nestor kritseeris parlamendi sügishooaega avades neid, kes oma mõtlematute arvamusavaldusega võivad kaitsepolitseiniku röövi juhtumis Eesti riiki või röövitut ennast kahjustada.

Riigikogust ja parlamendist: Taksojuht pidas riigikogu ööklubiks
Kirjatsurad jälle fantaasial lennata lasknud, sest asi hoopis vastupidi - RiKo tegelastel kombeks riigikogu ööklubiks pidada:
Ja alles siis sain aru, kui suure vea olin teinud. Selle asemel, et öelda selgelt Toompea või riigikogu, kasutasin pisut "eksitavat" terminit "parlament".
Muide, ka "Eesti riik" on pisut eksitav termin.


Narkovastasel võitlusel järjekordne võit:
Ida-Harju noorsoopolitseinik: narkootikumid on nüüdseks jõudnud ka küladesse ja väikekoolidesse - kui me kasvõi ühe noore aitame probleemist välja, on juba võit

Paneb lausa kukalt kratsima kui hästi oli ajastatud pangaautomaatide likvideerimine, nüüd on süstlaautomaatide jaoks kohad olemas.

Kui toetad erakonda, toetad rahapesu!
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,320
Liitunud: Jul 2011
06-10-2014 10:12
Postitus: #632
RE: Erakonnad rahva kallal
(05-10-2014 21:28 )Minaelan Kirjutas:  Ma mõtlen, et peaks olema selline süsteem, et ükski inimene ei oleks valitsuses rohkem kui 5 aastat oma eluajal ja samas kohustuks tegema vähemalt 5 aastat maatööd. Ülejäänud aeg tegelegu loominguga või muu tööga.

Ja valitsuses saaks niiviisi kasutada iga 5 aasta tagant uusi inimesi uute ideedega...ning kõik oleks siis kõiges osalised ja vastutust oleks ka rohkem...ei tea...

Usun, et kui ka algul oleks segadust, siis on vähemalt lootust rohkem kõigil tuleviku suhtes...

Mul hakkas see mõte nüüd idanema ja üks hull idee teise järel vopsab pähe.

Tegelikult see, et kogu praegune parteide- ja poliitikute süsteem maha lammutatakse, tuleks Eesti arengule vägagi kasuks.
Nagu me teame, koosnevad nad enamasti (vähemalt omaarvates) väga tarkadest, kavalatest ja laia silmaringiga isikutest.
Kuid kahjuks raiskavad nad 99% kogu oma väärtuslikust potentsiaalist igasugusteks võimuvõitlusteks, vastaste järgi nuhkimisteks, enda positsiooni kindlustamiseks ja sõnaosavuse lihvimiseks. See aga ei too mingit reaalset kasu, vastupidi... Ja loota, et see muutuks, pole alust.
Kui aga kogu see nende energia ja innukus transformeerida loominguks, käsitööks, teadustööks jne....siis võidaks kogu ühiskond.

Arvan, et parteide asemel oleks mõttekam luua põhjalikumad ja sügavamad erialade, ametite ja oskuste liidud...kui need siiani on olnud. Näiteks põllumeeste, õpetajate, teadlaste, arstide, autojuhtide, meremeeste, käsitööliste jne liidud.

Ja iga 5 aasta tagant valitakse võrdselt igast liidust 2-3 inimest parlamenti ja valitsusse. Et KÕIK ühiskonna elulised valdkonnad oleks alati seal esindatud.

Ning see, et üle 5 aasta keegi parlamenti ja valitsusse ei kuulu, peaks olema ka elementaarne.

See arendab neid jutupaunikust poliitikuid oma muid võimeid paremini välja otsima ja arendama ning ühiskonnale palju enam kasulikum olema...kui nad on seda praegu. Samas praegu poliitikast kõrvalehoidvad kuid arukad inimesed saavad asju näha ka ülaltpoolt...ja seetõttu suudavad hiljem kõiki protsesse paremini mõista ja parendada.

Kõige tähtsam, me saame lahti sellest praegusest riiklikust bürokraatiamasinast, mis õgib suure hulga raha, et kindlustada sealsele personalile mõttetu ja ühiskonna arengu seisukohast kasutu tegevus.
Seda raha aga saaks kasutada kogu rahva ja Eestimaa hüvanguks - lapsed, huvialad, teadustööd, maa-arendustööd, õpetajate motiveerimine, pensionäride elatustaseme tõstmine jne jne.
(selle postituse viimane muutmine: 06-10-2014 10:20 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
06-10-2014 11:18
Postitus: #633
RE: Erakonnad rahva kallal
Minaelan - erialaliitude mõte on hea lüke aga sellest pikemalt teine kord.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,374
Liitunud: Aug 2010
07-10-2014 07:28
Postitus: #634
RE: Erakonnad rahva kallal
Rahvaadvokaat 2014-10-01
S.h räägitake ka erastamisest, saates TTÜ Õppetooli juhataja direktor professor Rainer Kattel .

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,320
Liitunud: Jul 2011
07-10-2014 09:44
Postitus: #635
RE: Erakonnad rahva kallal
(07-10-2014 07:28 )Eithea Kirjutas:   Rahvaadvokaat 2014-10-01
S.h räägitake ka erastamisest, saates TTÜ Õppetooli juhataja direktor professor Rainer Kattel .

Jah, siin räägiti ebavõrdsusest nii globaalselt kui ka meil Eestis. Eriti regionaalses mastaabis. Et maapiirkonnad on masendavalt maha jäänud Eesti keskmisest hüvede kasutamisest.
Ja et meie Eesti elu otsustajateks on vaid väike osa parteide eliidist, kes on korrumpeerunud ja VAID oma isiklike huvide eest väljas. Ja tihti ka endised kantpead on meie "valitsejad" ja otsustajad. Jäi kõrva, kuidas üks tudeng ütles, et nad seal tuleks kõik välja vahetada...

Ise arvan endiselt, et mitte ainult välja vahetada ei tuleks neid, sest eks uued tulijad sõidavad ikka vanu rööpaid pidi edasi.....vaid kogu see poliitiline süsteem tuleb kardinaalselt ümber muuta - nii nagu eelmises postituses kirjutasin. Tuleb ravida algpõhjust, mitte sümptomeid.
Eesti on väike ja paindlik...võiksime ka selles osas innovaatilised olla. Nii või teisiti, kuni selline ebavõrdsus siin vohab ja isegi suureneb, ei saa valitsev eliit ennast nagunii julgelt tunda.

Sest vaadake, mida üks noormees mõtleb ja arvan, et tema pole kaugeltki ainuke:

(05-10-2014 10:24 )Seba1993 Kirjutas:  See on organiseeritud kuritegevuslike jõukude ühendus ja igaüks on enda heaolu peal väljas. Siiski nii palju suudetakse ära teha, et rahvas päris kallale ei tuleks aga see tera on nii õhuke, et on vaid aja küsimus millal see juhtub. Ma tahaks, et inimesed mõistaksid kuidas neid nööritakse, petetakse, valetatakse, salatsetakse.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,374
Liitunud: Aug 2010
07-10-2014 10:51
Postitus: #636
RE: Erakonnad rahva kallal
(07-10-2014 09:44 )Minaelan Kirjutas:  Jah, siin räägiti ebavõrdsusest nii globaalselt kui ka meil Eestis.
Jah, Tallinna TV on saatanast ( väga hää nokitseja väljend)...Smile1

06.10.2014 - LÕUNATUND - Esmaspäev

Siin ka arutletakse Mait Mihhelsiga Eesti poliitilise süsteemi muutmise võimalustest s.h. ka Toompeal toimunud kooseluseaduse vastuvõtmise vastasest miitingust.
(selle postituse viimane muutmine: 07-10-2014 11:04 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,320
Liitunud: Jul 2011
07-10-2014 12:25
Postitus: #637
RE: Erakonnad rahva kallal
(07-10-2014 10:51 )Eithea Kirjutas:  Siin ka arutletakse Mait Mihhelsiga Eesti poliitilise süsteemi muutmise võimalustest s.h. ka Toompeal toimunud kooseluseaduse vastuvõtmise vastasest miitingust.

Väga huvitavad mõtted Mait Mihhelsilt, sobiks ka teemasse "Eesti keel ja rahvas on välja suremas ...".

Mõned mõtteid, mis kõrvu jäid:

"Kuhu on kadunud eestlase uhkus ja väärikus. Oleme nagu prostituudid, kes vaatavad, kummale on kasulikum ennast müüa - kas Venemaale või USA-le.

Paegune Eesti ei erine kunagisest moonamehe Eestist, kes ränki lõive maksis.

Rahval on silmaklapid justkui ees.... vahetevahel lubatakse meil oma nõudmistega ka tänavatele minna, et see illusioon, et oleme vabad, ei kaoks ja silmaklapid eest ei kukuks....

Praegu mitte ei valitseta vaid võimutsetakse. Sest neil puuduvad valitsemise oskused.

Isegi valimiste läbi pole praegu midagi võimalik muuta, sest need platvormid ja mehhanismid ei võimalda seda.


Vaatasin, et Mihhelsilt on ka aasta tagasi tulnud huvitav artikkel "Ettevõtja pakub välja 10 sammu, mille abil Eesti kriisist välja tuua."

http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/e...d=66763633
(selle postituse viimane muutmine: 07-10-2014 12:37 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,320
Liitunud: Jul 2011
08-10-2014 17:37
Postitus: #638
RE: Erakonnad rahva kallal
Täna tuli minu kontorissse 82-aastane mees, kellega sai pisut juttu aetud. Ta on täie mõistuse juures ja töötab meil osaajalise töötajana. Ta oli ikka väga vihane meie "lastemeelse" valitsuse peale. Ütles, et meie valitsus ja parlament tahab jälle endal tulevasest aastast palka tõsta ligi 1300.-eurot....et justkui keskmine palk lubavat seda teha. Samas oli alles ajakirjanduses hõige, et ligi 200 000 inimest saab kätte alla 500.- euro netos.
Ma võin seda isiklikult kinnitada - kõigi nende töökohtadega, kellega seotud olen olnud ja olen siiani, töötajate palgad on viimastel aastatel langenud, mitte tõusnud ja jäävad nad enamasti 500.- piiri peale nettos.
Rääkimata sellest, et pensionärid peavad ära elama ehk suutma eksisteerida elu/surma piiril, loobudes INIMVÄÄRSEST elust, oma 300.- euroga.
Ma ei suuda mõista, kas see kuradima riigikogulaste kamp on niivõrd pime või julm, et seda ei suuda mõista.

Ja siis ta rääkis veel, et nende maja ees hoovis käib mitu noort pisikeste lastega naist igal hommikul prügikastides soramas, et midagi head endale leiaks, lapsed seisavad kõrval. See mees paneb neile naistele nüüd alati toitu sinna.

Ja meile tundub, et valitsus tegeleb praegu tohutult "oluliste" teemadega..nägemata oma nina alla, et tema oma rahvas vaesub järjest enam ja enam ning kaotab motivatsiooni elamiseks.
Kuigi ma tegelikult ei usu ammu, et nad seda ei näe...see on tahtlik kuritarvitamine..ja selline valitsus ja süsteem tuleb likvideerida. Mida rutem, seda parem.
(selle postituse viimane muutmine: 08-10-2014 17:47 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,320
Liitunud: Jul 2011
08-10-2014 20:47
Postitus: #639
RE: Erakonnad rahva kallal
Pagan, ei suuda ma oma suud kinni hoida. Praegu käib foorum ja meie "targad" mehed arutavad, et mitme euro suurune sissetuleku tõstmine paneks rahva silma särama???
Ehk siis arutatakse, kui palju võib orjadele palka tõsta, et nad mässama ei hakkaks ega neid ei kukutaks. Kuulake kõik neid südame ja mõistusega ja saage aru, millised petturid meid ja meie lapsi valitsevad.
Aga kuna valimised lähenevad, siis kõik nad hakkavad jälle kõike lubama...mida iganes te soovite, Eesti rahvas....ja te lähete valite jälle need jobud tagasi...sest.....oeh...
(selle postituse viimane muutmine: 08-10-2014 21:24 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,374
Liitunud: Aug 2010
09-10-2014 16:10
Postitus: #640
RE: Erakonnad rahva kallal
Kiire töö: Ilves kuulutas kooseluseaduse juba välja

Jha, see sai siis tehtud, laste valimisiga saab ka langetatud ja kaugel see pedof**lia seadustamine enam ja kui veel alljärgenva kampaania valguses asja vaadata, üldiselt väga küsitava väärtusega kummaline kampaania/võitlus...

12-aastane Thea on Norra esimene lapspruut. Tüdruk abiellub laupäeval, 11. oktoobril 37-aastase mehega, keda ta veel näinud pole.

Meenub “Overtoni Aken”, ja üks avalik kiri ka teemasse.
(selle postituse viimane muutmine: 10-10-2014 04:05 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,320
Liitunud: Jul 2011
11-10-2014 19:08
Postitus: #641
RE: Erakonnad rahva kallal
Kas keegi, kes on poliitilisel maastikul tippu jõudnud, saab käe südamele panna ja ütelda, et ta on alati olnud aus ja seda nii enda, aga eriti just rahva suhtes?
Muidugi, nad KÕIK saavad seda teha ja teevadki...kogu aeg, sest muidu nad nii kaugele poleks jõudnud Smile1. Ja nad ise usuvad ka seda...vist. Aga ausus ja poliitika ei sobi kokku, kahjuks...mitte veel.

Poliitik pole kunagi aus

Alanud on nüüd valimiseelne ajupesu. Meile hakatakse serveerima vaid praeguseid poliitikuid, et rahvas jumalapärast mujale ei vaataks ja kusagilt "lihtrahva" hulgast kandidaate ei leiaks.

Hakkame nüüd jälle kuulma ja lugema nende "südamlikke" ja rahvast "hoolivaid" lugusid.
Ja meile antakse pidevalt mõista, et meil pole muid valikuid, kui hääletada selle partei X-i poolt või tolle partei Y-i poolt!!!

Saage aru, et meil on rohkem valikuid, kui me seda isegi uskuda suudaksime. Me võime need kõik seal pikalt saata ja täiesti uue valitsuse valida. Hullemaks asi minna ei saa.
(selle postituse viimane muutmine: 11-10-2014 20:06 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
xawa
skeptik

Postitusi: 750
Liitunud: Mar 2010
14-10-2014 11:14
Postitus: #642
RE: Erakonnad rahva kallal
Viimase kahe päeva jooksul jälle kolm tuntud ja armastatud Eestlast manalateele läinud. Olgu muld neile kerge! Eestlased kirjutasin ma suure tähega mitte sellepärast, et nad tuntud olid, vaid sellepärast, et meid on nii vähe. Sel aastal on meie tuntud inimesi lahkunud siit ilmast rekordiliselt palju. Seoses sellega tuli mõte, et inimesed lihtsalt annavad alla. Nagu oleks kustumas viimanegi lootus selle riigi tulevikku. Hiljutinegi näide meie seadusloomest eiras pea kõiki demokraatlikke tõekspidamisi. Riigi juhtidel on prioriteedid ikka väga paigast ära.

UFO - see on imelihtne!
Leia selle kasutaja kõik postitused
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,869
Liitunud: Jun 2011
14-10-2014 11:26
Postitus: #643
RE: Erakonnad rahva kallal
Kas on vaja demokraatiat sellisel juhul taga ajada kui vanadest ja põhjendamata väärtustest kinni hoidvad ja peamiselt vanad inimesed moodustavad enamuse ja seaduse vastuvõtmine ei ohusta enamust vaid aitab vähemusel normaalsemalt elada? Pealegi on nooremad ja/või avarama mõtlemisega inimesed need kes ära lähevad ja kui nende arvamust eiratakse ja nende elu vanas kinniolemisega halvaks tehakse, siis jäävad siia ainult vanades traditsioonides kinni olevad ja vanad inimesed ning immigrandid on ainuke valik kui tulevikus keegi tahab, et pensione ka makstakse ja riik midagi suudaks teha.

Lihtsalt mõttekäik ja pole vaja alustada põhjendamist, et igivanad ja traditsioonilised väärtused on ainukesed põhjused mis ühiskonda koos ja ühtsena hoiavad kuna minu ja paljude teiste jaoks see seda ei ole vaid peamine on inimestesse võrdselt ja heatahtlikult suhtumine. Ja ka seepärast, et tavaliselt jõuab traditsioonilist peret kaasinimesest ülimaks pidava inimesega järgnevate tulemusteni:
1. mina olen homo kuna pooldan võrdseid õigusi (testitud);
2. mina solvan teist inimest kuna pooldan võrdseid õigusi (testitud);

PS! Pealegi võiks Euroopa ja maailmaga koos edasi liikuda mitte võimalikult kaua minevikust kinni hoida.
(selle postituse viimane muutmine: 14-10-2014 11:54 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,374
Liitunud: Aug 2010
16-10-2014 08:10
Postitus: #644
RE: Erakonnad rahva kallal
Vaba Mõtte Klubi
2014-10-14


Tsitaat:Vaba Mõtte Klubis arvab kirjanikust erukolonel Leo Kunnas, et on aeg Eesti riigi poliitilist süsteemi muuta. Klubi erikülaline, kirjanik Sven Kivisildnik leiab, et oleme paljudes sotsiaalsetes edetabelites langenud Euroopa viimaste hulka. Suursaadik Mart Helme nägemus Eesti tulevikust on pessimistlik, sest võim enam rahvale ei kuulu ja eliit kontrollib meediat.


Tsitaat: S. Kivisildnik: " /-/ Rahvusvaheline Inimõiguste Kohus tegi otsuse, et see homode kooselu asi ei ole INIMÕIGUS ja see on igaühe enda otsustada..."

Rahvaadvokaat
2014-10-15


Tsitaat:Sellest, milline on ühe riigi maksupoliitika, sõltub paljuski inimeste elujärg. Kuidas võimule pürgivad erakonnad oma maksupoliitikat suudavad õigustada ja valijatele atraktiivseks muuta - see määrab paljuski ära, mis suunas liigub
(selle postituse viimane muutmine: 16-10-2014 08:49 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused
nokitseja
kalavana

Postitusi: 912
Liitunud: Sep 2009
20-10-2014 01:55
Postitus: #645
RE: Erakonnad rahva kallal
Kas tuleb sõda?
Ei, aga tuleb niisugune võitlus rahu eest, et kivi kivi peale ei jää.

Rahvad nõuavad rahu ja nad peavad seda saama, mingu see meile või miljoneid inimelusid maksma.

(07-09-2014 13:41 )Vesilik Kirjutas:  ...
Lõpuks tunnistatkse lihtrahvale tõde oleme määratud siin Baltikumis viimase võitluse paigaks,eesliinile ja rindejoonele,sõja tallermaaks,kahurilihaks ammusest ajast kõrgemalt poolt ning usast paikapandud plaani kohaselt,kui muud läbi kukkusid.
See selgitab paljutki siin Vene piiräärses kordonis toimuvat,miks pole siia toimivat riiki rajatud vaid on siin juskui tulevane pommiauk kust ainult ressurssi välja pumbatakse,tulevane sõjatsoon,kus sead pukkis,kuldid rukkis ja ülejäänud kes molli ligi ei mahu võivad suuska tõmmata.
On ka üks Eesti "oligarhidest" r-publica rajaja ning rahastaja aastaid tagasi öelnud et Eesti tulevikuametid on sõdur,arst ja insener.Mõtlevale inimesele kõnekas ütelus.
Ilmselgelt on ka infatiilne ja naiivne loota et kui siia tulevad natu ja usa raketibaasid siis õnnestub viimases võitluses kõrvaltvaatajaks ja seisjaks jääda,niiet me kõik peame võitlema.
...

Need mõned laused võtsid kenasti kokku selle, mille kallal juba tükk aega pusinud olen. Aga neile, kes esitatud väiteid tühiseks peavad, pisut taustamosaiigi killukesi.

Eesti Vabariik taastati Tartu rahu põhjal, kuid momendi de facto piirides. Aga isegi veel käes olevast anti osa ära.
Venemaa e. RF pingutas tugevalt selle nimel, et EV astuks EL-i ja NATO-sse. Samal ajal on pidevalt käinud majandussuhete piiramine & pidurdamine ja RF alustas transiidi jaoks omaenda sadama ehitamist. Kõik viitaks justkui Balti riikidest lahtiütlemisele, kuid pidev ja aktiivne sekkumine naabruse pisiriikide siseasjadesse kummutab selle oletuse.

Venemaa laienemine on kogu aeg käinud järgmise mudeli alusel:
Talupojad, kes aga said, põgenesid vürstide eest kaugemale ja asutasid uues kohas uued külad. Ega valitsejad neid enne kimbutama hakanud kui need uued külad toimima hakkasid, siis saadeti neile kaela maksukogujad ning muud ülalpeetavad.
Niimoodi toimus see kuni meri või tiheasustusega riik vastu tuli. Kui jõud vähegi peale hakkas, siis viimane loomulikult vallutati, sest mereni oli ju igal juhul vaja jõuda (ikka see va viimase-mere-poole põhimõte). Mehhanism toimib ka tänapäeval, ainult nüüd nimetatakse seda kodanike või rahvuskaaslaste kaitsmiseks.

SSSR väekoondist Ida-Saksamaal peeti ja nimetati löögirusikaks.
Igapäevane, harjumuspärane loogika annab sõnale vaid ühe tähenduse - rusikas, mis lööb. Uuskeel annab sõnale ka teise tähenduse - rusikas, mida lüüakse.
See oli siis väegrupeering, mille ülesanne oli vastavalt olukorrale kas võimaluse korral ise lüüa või olla löömisobjektiks. Põhimõtteliselt olid sealsed sõdurid ja tehnika juba ette nö. maha kantud.

Sama lugu on ka siinsete kohalike venelastega, kelle saatus on juba ette ära otsustatud. Aga enne tarvitatakse neid ära nii palju kui vähegi võimalik. Paljud sellest siiski veel aru ei saa ja koolides neile ei räägita kah mis sai nende siinsetest rahvuskaaslastest pärast 1940. aastat


Aga hetkel on Eesti piir ikka veel kaotsis. Mul omal on ka nii juhtunud, et panen midagi kindlasse kohta ja pärast enam ei mäleta.
Kuid needsinatsed rahvateenrid, kes ise omale hüvesid ja palkasid määravad, ütlevad et piir pole olnud kunagi paremini kaitstud kui praegu. Küllap nad teavad, millest räägivad ja küllap siis on kindlad, et keegi võõras piiri üles leida ei suuda. Nii hästi on ta peidetud ja mis võiks mingit asja veel paremini kaitsta kui osav ärapeitmine.
Palju pasundatud piirileppe vajadus võib aga uuesti päevakorda kerkida. Naaber, va tõbras, juba vähendas oma piiri kaitset ja kui ta seda veelkord tegema peaks, on vaja teda sundida oma vägesid piirile tagasi tooma. Seda saab teha ainult piirileppega, sest ega's me siis ometi ise oma piiri kaitsma/kontrollima hakka.

Momendil on ta aga täiesti hoolimatu meie vajaduste suhtes ja tegeleb hoopis Soome ning Rootsi NATO-sse põtkimisega. Vabandust, lugupeetud vabamõtteklubilased! On küll õige, et EL suurimateks vaenlasteks on rahvusriigid, kuid mitte ainult EL-i. Rahvusriikide peeneks jahvatamine ei käi ainult ühe kiviga, vähemalt kahte on vaja, sest kuulveskitega ei saa ju kohe alustada. Kuulveskid tulevad mängu hiljem. Siis, kui väikesed rahvusriigid on suureks kamakaks kokku liidetud.
Baltikumiga oli lihtne hakkama saada, Soome & Rootsi on palju probleemsemad tükid ja saavad vägagi hästi aru millesse neid sundida tahetakse. Võib vaid aimata kust pärinevad tegutsemisjuhised. Tasub meenutada kuidas käis EV nn. taasiseseisvumine - suur sõber USA ütles, et tunnustab EV-d vaid siis kui RF seda teeb.
Kes jagab ülesandeid RF-le ja USA-le, sellest on PW-s vihjeid olnud. Igatahes tuttav loogika paistab juba välja ja kõrvad selle taga hakkavad kah piirjooni omandama. Kahjuks (või õnneks?) muutub üha nähtavamaks ka meie rahvateenrite osa selles.

Piiri osas on nõuandjateks olnud vist rootslased, kes oma piirist ja selle valvest juba ammu loobunud. Piiri valvamist etendab seal vastav staažikas (juba enam kui 40 aastat tegutsenud) näitetrupp:
OTSEBLOGI: Rootsi suuroperatsiooni arengud

Juba reede õhtust saadik viib Rootsi läbi operatsiooni, mille eesmärgiks on kontrollida "usaldusväärsetelt allikatelt" saadud informatsiooni kahtlase veealuse tegevuse kohta Stockholmi saarestikus.

Rootsi rannikul karilejooksnud SSSR allveelaevast teatasid kalamehed, küllap on nad nüüdki usaldusväärsed allikad.

Rootsi sõjaväe luure- ja julgeolekuteenistus (Must) ja julgeolekuteenistus (Sapo) ajasid pühapäeval taga musta riietatud meest, kes uitas ringi Stockholmi saarestikus Sandö saarel, vahendab kohalik ajaleht. Meest üles ei leitud.
Rootsi julgeolekueksperdi Joakim von Brauni hinnangul võis arvatav Triton NN tüüpi allveelaev transportida kümneid Venemaa eriüksuslasi. "Eriüksuslased võisid ujuda mõnele saarele ja end nüüd seal varjata," spekuleeris ta usutluses.

Pevkur: ameeriklaste kogemused Mehhiko piiri valvamisest tulevad meile kasuks
Vaevalt küll, Eestil pole kusagilt võtta miljonit ebaseaduslikku piiriületajat aastas. Aga kui on, siis pole enam Eestit.


Euroopa Keskpanga salajaste protokollide ajaloo esimene infoleke
Saatku Eestisse, siin kas salastatakse või kaovad nii jäljetult, et isegi simmid üles ei leia.


Erakonnad on innukalt laristanud lõimumisele suunatud rahasid ja koormanud asjaosalisi mõttetute ülesannetega, kuid hoidunud hoolikalt midagi sisuliselt ära tegemast:
Hodža Nasreddin lubas emiirile, et kotitäie kulla eest õpetab kahekümne aastaga oma eesli rääkima.
Vastuseks sõprade küsimusele kuidas ta julges seda lubada, vastas Hodža nii: "Selleks ajaks kas kärvab eesel või sureb emiir või suren mina."


HOMSES EKSPRESSIS: Internet sai täis! Ministeerium kustutas olulised andmed lihtsalt ära
Vene keelsetele gümnaasiumitelt korjatud tagasiside kuidas eesti keelsele õppele üle minekuga käinud on, kustutati haridusministeeriumis lihtsalt ära. Polnud lihtsalt "ruumi", toodi põhjenduseks.
Tänaseks on vene keelse gümnaasiumi osaliselt (60% ulatuses) eesti keelsele õppele üleminekust möödunud kolm aastat, aga ühtegi põhjalikku analüüsi, mis vahepeal juhtunud, ikka veel pole. Mingeid andmeid küll koguti ja mingeid analüüse on ka tehtud, aga avalikuks need oma detailides pole saanud. Praegune haridusminister Jevgeni Ossinovski käis omal ajal ministeeriumiga isegi aasta otsa kohut, et neid andmeid kätte saada. Tänaseks on kohtuskäik küll ajalugu - Ossinovski kaotas nii esimeses kui teises astmes - ja edasi ta ei kaevanud. Pealegi, vahepeal ministriks saanuna ja nüüd ise teisel pool lauda istujana, pole kohtuasjal enam mõtet.
Samas ei ole Ossinovski ka ministri rollis neid analüüse ega andmeid näinud. Sest, nagu Ossinovski ütleb, andmeid enam ei ole. Sest, nagu Ossinovski lisab, need andmed kustutati ära. Sest, kehitab Ossinovski lõpuks õlgu, andmed kustutati ära kuna võtsid liiga palju ruumi. Need on põhjendused mis ministrile anti. Tuleb välja, et E-Eesti ja Tiigrihüppe-Eesti meie Haridusministeeriumisse ei ole jõudnud. Ministeeriumi serverid jäid kitsaks. Internet sai vahepeal täis. Pilve ei saanud ka asju panna, sest kes see ikka nii kõrgele ronida jõuab. Ruumi pole noh. Lihtsalt pole.


Ossinovski: vene kool Eestis peab saavutama hea taseme aineõppes ja kõrgtasemel eesti keele oskuse
Haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski sõnul peab vene õppekeelega kool Eestis saavutama kaks eesmärki - heal tasemel aineõppe ja kõrgtasemel eesti keele oskuse.

Seega vene õppekeelega koolid olid, on ja jäävad ning dokumendid muudkui kaovad ja kaovad ja kaovad? Ahjaa, muidugi - osa neist ka salastatakse.


Riigikogu (RiKo) otsustas, et erakondade kassades must raha ei haise, järelikult rahapesu pole kuritegu kui see käib läbi erakondade.
Samuti otsustas RiKo, et inimkaubandus on nn. euroopalike väärtuste hulgas esikohal. Kõige muuga on aega.
Veel otsustas RiKo, et kuriteo uurimisel kasutatud kuritegelike meetodite tõttu tuleb nii toimepandud kuritegu kui selle uurimistulemused salastada 70 aastaks.
Rahva õrn hing on tõesti väärtus, mida tuleb hoida laastava tõe eest.


Rahandusministeerium: hindade langus jääb lühiajaliseks, aasta lõpus võib saabuda hinnatõus
...Toit on välisturgudel samuti odavnenud. Suuremal määral on alanenud piima hind välisturgudel, kus oma mõju on ka Venemaa impordipiirangutel. See on mõjutanud siinseid tootjaid eelkõige ekspordihindade languse kaudu, kuid kodumaise turu hinnatasemes pole see märgatavalt avaldunud," rääkis ta.

Stabiilse majanduse järjekordne näide, vohh! Seni oli see nii vaid kütusehindadega, mis Eestis ainult ülespoole liikunud on. Nüüd on aga pea kogu majandus ülesmäge liikuma saadud. Tahtekindlus viib sihile. Nagu suitsetajal - kui tahan, siis teen suitsu, kui ei taha, ikka teen


Kohe mitte kuidagi ei anna asu puhas joogivesi. Ei tohi olla sellist asja, et vesi tuleb kraanist. Tuumajaama vajaduse jutt on vahepeal pisut vaibunud, sest äsjase teate kohaselt pole Fukushimas saastamist ikka veel seisma pandud. Aga saame ka tuumajaamata hakkama, sest - kui enam kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab:
Geoloog: EAS esitles töövõiduna "ämbrit", et mitte öelda halvemini
Sedakorda kiidetakse takka aga uuringut, mille praktiline käima lükkamine võib halvemal juhul põntsu panna Eesti vanematele põhjaveekihtidele.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) teatas reedel, et Arengufondiga seotud osaühing BiotaP korraldas laboriuuringu, mille tulemused annavad lootust tulevikus toota Eestis leiduvast argilliidist biogeenset metaangaasi.Aas: Arengufondi juhtinud Tõnis Arro tegevused olid vastuvõetamatud
Aas ütleb, et fondi likvideerimiseks ei jätkuks poliitilist konsensust. Ta loodab, et nõukogu uus esimees Ville Jehe suudab laristamiskultuuri muuta.

Laristamine? Oh ei, seda nimetatakse hoopis teistmoodi.

Arengufondi nõukogu on tõesti olnud väga suur ja väärikas, prestiižne lausa – suurettevõtjad, ministrid, rektorid, riigikogu esindajad (nõukogus on olnud Aasa erakonnakaaslased reformierakondlased Jürgen Ligi, Kaja Kallas ja Urmas Klaas, nüüd ka Anne Sulling ja Valdo Randpere – toim).

Teame nagunii, et Arengufondis on väga kõrge palgatase, organisatsioon ise on väga pisike. Aga peale juhatuse esimehe on tegevjuht, fondijuhid… Ma ei tea, mis on olnud aktsiaoptsioonide rahaline maht ja tingimused, aga võib eeldada, et see pakett ei olnud tagasihoidlik. Peale selle kõik teised tegevused – iseendale palga määramine ja optsioonide väljakirjutamine on avalikus sektoris vastuvõetamatu.

JüLi, KajKa ja VaRa peaksid asjast aru saamiseks olema piisavalt tuntud ja veenvad nimed. Nii nagu nõukogu(de)s, nii ka valitsuses. Ikka rahva huvides.


Riigikohtunik Malle Seppik ei rääkinud riigikogule kogu tõtt
Toimikutest selgub, et Malle Seppik – kes oli kuus aastat varem ülikooli lõpetanud – osales mitte lihtsat ühes vähetähtsas uurimisliinis, vaid mitmes.
Seppik töötas koos Erich Vallimäe ja teiste uurijatega, viis läbi vastandamisi Johannes Hindiga ning kuulas teda ja teisi vahialuseid üle Patarei vanglas jne.


Eesti pere Soomes: avalik kiri Tõnis Lukasele
Kaevasin keldrist üles kirja, mille saatsin teile päris mitmed aastad tagasi – kirja, milles puudutasin eestluse ja emakeele püsimajäämist Soomes elavates eesti peredes. Vastasite, olles tol ajal veel haridusminister, et lubate selle nimel palju tööd teha.
...
Pidin alati ise kõigega hakkama saama. Sain seni, kuni sündis esimene laps. Tööle ei võetud kusagile. Mäletan korduvaid tööintervjuusid, kus otsustavaks sai vastus küsimusele: kas teil väiksed lapsed ka on? Te ei kujuta ettegi, kui palju sain tollal noore inimesena pisaraid valada.

Tööinspektsiooni juht Maret Maripuu ei näe nõukogudesse kuulumises probleemi
AS-i Hoolekandeteenused infojuhi Kadri Lehenurme sõnul on neil juba oma suuruse tõttu päris tihti asjaajamist tööinspektsiooniga. Seda läheb vaja kõigi tööõnnetuste, hoolekodudes elavate klientide omavaheliste rüseluste ja ka töötajatega ette tulevate töövaidluste puhul. Siis peab tööinspektsioon, mida juhib Maripuu, tegema otsuseid AS-i Hoolekandeteenused kohta, mille nõukogus on samuti Maripuu.Ega muu vist ei aita kui luua üks organ-nõukogu-komitee, mis.. no ma ei tea.. aga näiteks juhusliku valiku alusel iga natukese aja tagant või vastavalt vajadusele kodanike hulgast kokku kutsutakse ja mis siis riigikogulaste palkade jmt üle otsustaks. Mõte selles, et ükski kodanik ei saaks sellist ülesannet täita üle ühe korra. Nö. "vandemeeste" kogu.

Kui toetad erakonda, toetad rahapesu!
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,320
Liitunud: Jul 2011
20-10-2014 15:42
Postitus: #646
RE: Erakonnad rahva kallal
(20-10-2014 01:55 )nokitseja Kirjutas:  .............
Riigikogu (RiKo) otsustas, et erakondade kassades must raha ei haise, järelikult rahapesu pole kuritegu kui see käib läbi erakondade.
Samuti otsustas RiKo, et inimkaubandus on nn. euroopalike väärtuste hulgas esikohal. Kõige muuga on aega.
Veel otsustas RiKo, et kuriteo uurimisel kasutatud kuritegelike meetodite tõttu tuleb nii toimepandud kuritegu kui selle uurimistulemused salastada 70 aastaks.
Rahva õrn hing on tõesti väärtus, mida tuleb hoida laastava tõe eest.


Ega muu vist ei aita kui luua üks organ-nõukogu-komitee, mis.. no ma ei tea.. aga näiteks juhusliku valiku alusel iga natukese aja tagant või vastavalt vajadusele kodanike hulgast kokku kutsutakse ja mis siis riigikogulaste palkade jmt üle otsustaks. Mõte selles, et ükski kodanik ei saaks sellist ülesannet täita üle ühe korra. Nö. "vandemeeste" kogu.

Hea analüüs, Nokitseja...nagu alati.

Mis puutub Vesiliku ja Sinu arvamusse Eesti piirist, Natost jms...olen taas päri.
Tundub, et meie riigi etteotsa on pandud praegu nimelt noored tuisupead, kellele on primaarne ennast tõestada ja näidata...ning kellega on kerge manipuleerida, rõhudes nende uhkusele, noorusele ja kogenematusele.
Nad teeksid mida iganes, et oma kohta väärida, eriti NATO, EU ja teiste "suurte" silmis...kuid kahjuks unustavad omaenda rahva elulised huvid.

Meie poliitikud on nende viimaste aastakümnete jooksul tasapisi niivõrd eraldunud rahvast ja nende huvidest, et me pole seda kohe isegi aru saanud.
Nende peamised prioriteedid on praegu - tõestada üksteisele, et kes suurem suli on ja kes rohkem valetanud on, kelle % on suurem või kuidas oma palka ja pensionit kasumlikumalt suurendada...võttes abiks "keskmine palk" või mis iganes...

Mul tilgub süda verd kui ma nende jutte, tõestusi, väitlusi, lubadusi jne kuulan...

Nad pole enam ammu rahva esindajad...vaid oma isiklike huvide esindajad.

Millal rahvas sellest aru saab?

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,597
Liitunud: Sep 2007
20-10-2014 21:57
Postitus: #647
RE: Erakonnad rahva kallal
Ei läinud kustutamisele, küll aga prügikasti. Teemast välja teemas mis on foorumist väljas.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,320
Liitunud: Jul 2011
21-10-2014 09:04
Postitus: #648
RE: Erakonnad rahva kallal
(20-10-2014 21:57 )Nielander Kirjutas:  Ei läinud kustutamisele, küll aga prügikasti. Teemast välja teemas mis on foorumist väljas.

Smile1 Õnneks ükski mõte, idee või arvamus ei kao kunagi täielikult.

Kage, kui suurt kogust inimesi sa rahvaks pead? Ja kas sinu arvates on meie sõnumitel ja mõtetel tähtsust vaid siis kui enamus neid loeb?
Kui sa oled kedagi aidanud ükspuha millega - kas otsese abiga, oma olemasoluga, kaastundega, nõuandega, kogemustega või millega iganes ... ja too on abi saanud, siis kas oled väga pettunud, et pole suutnud aidata teisi tuhandeid?
Mitte et ma ennast siin kellegi abistajaks pean, lihtsalt tõesti soovin, et rohkem ja rohkem inimesi hakkaksid OMA peaga mõtlema, mitte ei koogutaks meie liidritele kaasa...
Ja mul isiklikult on palju kolleege, tuttavaid, sõpru ja pereliikmeid, kes seda foorumit loevad.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,239
Liitunud: Oct 2010
21-10-2014 09:16
Postitus: #649
RE: Erakonnad rahva kallal
Ja millegipärast need väga targad inimesed armastavad loomi rohkem kui inimesi . Ei tea miks ? Nemad on läbi aegade teistest eemale kolinud ja omaette asjatanud .

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,869
Liitunud: Jun 2011
21-10-2014 16:33
Postitus: #650
RE: Erakonnad rahva kallal
No kui rahvas, siis rahvas. Kui rahvas on endale sellised esindajad ja valitsuse valinud, siis järelikult soovitakse selliseid inimesi. Pealegi on kõik ka lehtedes olemas ja rahvas loeb lehti ja mõtleb.

PS! Erakonnad on ka rahvas.
(selle postituse viimane muutmine: 21-10-2014 16:36 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Teema on suletud 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog