•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telegram.ee
#51
(04-05-2013, 22:12 )Jõhvikas Kirjutas: Kas need virisejad aduvad ka, et seda ja paljusid teisi saite toimetavad vabatahtlikud nokitsejad, kes siis kajastavad uudiseid vastavalt oma haritusele, oskustele, võimalustele ja maailmavaateliste tõekspidamistele.

No mu meelest ongi see põhjuseks, miks info eriti just internetis nii kergelt devalveerub. Kõik on enda arust spetsialistid, muudkui jagavad "tõde", kuigi tegelikult teatakse kõiges vaid natuke ja pannakse siis mingi oma maailmavaatest (ja võib-olla ka paranoiadest) lähtuv mosaiik kokku. Vastutust ka pole, nii et meelelahutuse ja reaalse info piir ähmastub.

P.S. Olen tihti mõelnud, et internet võiks avada tegelikult palju suuremaid võimalusi inimese arenguks, aga reaalis tekitab siinne infomüra vaid segadust. Võtame kasvõi wikipedia. Kui see poleks mingi vabatahtlikkuse alusel tehtav "igamehe infoleheke" vaid näiteks igast riigist rangelt oma ala spetsialistid seda täiendaksid ajakohase infoga, võiks saada äärmiselt vajaliku andmebaasi, mida võiks ka teaduslikus kirjanduses tsiteerida. Aga selle asemel on nüüd mingi... ei liha ega kala.
Vasta
#52
(04-05-2013, 19:54 )Akronüüm Kirjutas: Kuigi keskpankade rahandusteooreetikutel on suur roll kaasaegses majanduses, siis ei ole see kõikvõimas. Nad mõistavad seda hästi. Massi käitumisel on siiski see viimane ja oluline sõna.
Teooriaid on igasuguseid, see ei ole probleem; probleem on selles, kuidas teooria inertsele ja ignorantsele massile ette anda. Mass väljub mugavustsoonist tavaliselt alles siis, kui mingi väline faktor - näiteks majanduskriis - teda selleks sunnib.
Vasta
#53
(04-05-2013, 19:54 )Akronüüm Kirjutas: Süsteeme ja teooriaid luuakse ja taasluuakse paljudes valdkondades, mitte ainult rahanduses ja majanduses.

Ükski teooria ja süsteem ei ole lõplikult kivisse raiutud.

Missugune neist toimib?
Toimivad omamoodi kõik. Lihtsalt proovima peab. Eks praktika on tõe kriteerium.

Head mõtted. Neid võiksid praktiseerida ise ja lubada ka teistel oma kogemuste kaudu jõuda vajalikule teelõigule.
Selle kogemuse alla kuuluvad muuhulgas ka kõik kanaldused, raamatud, Telegram, Para-web jm foorumid jne.
Millegipärast kiputakse olema kaaskodanike suhtes väga eelarvamuslikud, järeldatakse, et kõigile neile on võimalik teha ajupesu ja nad ei suuda eristada tõde ja rämpsu.

Küll suudavad, aga selleks nad peavadki ISE lugema, vaatama, selekteerima, kogema ja mitte kartma.
Matrixi leivavahu kogemus on hea näide eelarvamustest.

Inimene areneb ja kohaneb ruttu, see infotulv on küll meeletu, aga ehk just see sunnib meid nüüd kiiremini kasutusele võtma kuuendat meelt, sisetunnet.
Ehk siis usun, et kõiki takistusi ja probleeme on võimalik pöörata oma kasuks ja arenguks.
Virisemine ja näpuga näitamine aitab tõesti kõige vähem edasi.



Vasta
#54
(02-05-2013, 19:27 )Minaelan Kirjutas: "Nimelt on skeptikute jaoks oluline teaduslik tõestus, samuti on kõik väited nende jaoks alati usutavamad, kui need tulevad mõne peavoolumeedia poolt heaks kiidetud arvamusliidri suust,” leidis Tõnumaa.

“Skeptikud vaatavad siinkohal mööda tõigast, et asjad ei hakka eksisteerima pärast nende olemasolu teaduslikku tõestamist, vaid nad on siiski olemas juba enne seda."

Nii ja naa, oleneb mis (tasandi) "asjad"? Siinkohal tsiteerides teoloog, Meelis Vesi, järgmist tabavat küsimust: "Kui näiteks ühes ruumis on 8 lammast ja inimene, siis inimene teab, et seal on 8 lammast, lambad ise oma arvu ei tea. Oletame nüüd, et inimene "hävib" - mitu lammast siis ruumis on? (oletades, et rohkem inimesi polegi olemas, kes numbreid tunneks)."

Vasta
#55
(05-05-2013, 08:02 )Augustus Kirjutas:
(04-05-2013, 19:54 )Akronüüm Kirjutas: Kuigi keskpankade rahandusteooreetikutel on suur roll kaasaegses majanduses, siis ei ole see kõikvõimas. Nad mõistavad seda hästi. Massi käitumisel on siiski see viimane ja oluline sõna.
Teooriaid on igasuguseid, see ei ole probleem; probleem on selles, kuidas teooria inertsele ja ignorantsele massile ette anda. Mass väljub mugavustsoonist tavaliselt alles siis, kui mingi väline faktor - näiteks majanduskriis - teda selleks sunnib.

Lootusetult läheb teemast välja, aga las siis olla.
Teooriaid saab tõepoolest ette sööta, et selle kaudu õigustada oma mis tahes tegevust. Kuidas seda sõnastada, on tõepoolest serveerimise küsimus. Aga ette söödetav teooria peab olema hea, peab olema usutav sadadele ja tuhandetele majandus- ja rahandusspetsialistidele. Peab olema usutav(peaaegu) alati skeptilisele ja küünilisele turule. Mõtlen siinjuures professionaalseid turutegijaid. Ja lõpuks pead sa suutma ette näidata praktilised tulemused. Sõnu turul ei usuta kuigi kaua. Hetkeks saad sa võimu turu üle küll. Aga veel kord, teooria ei püsi kaua kui reaalset tulemust ei järgne. Turg tahab näha, et keskpanga tegevus toetab kasvu, loob töökohti, toetab ettevõtete kasumeid.
Kui ma usuksin näiteks v.teooriaid, siis ma ütleks, et loo piisavalt usutav teooria, sööda see ette ja sa näed, et vähemalt osaliselt see realiseerub. Natuke see nii ongi. Aga seda reaalsust ei loo turutegijad. Selle loovad tõepoolest laiad massid, see on tugevaim jõud turul. Ja inimeste käitumist juhivad ikkagi loodusseadused, inimese ürgsed instinktid. Kunstlikud teooriad ei muuda seda kuigivõrd.
See ongi jah, see põhjus miks igasugused monetaaroperatsioonid ei pruugi õnnestuda. Tõepoolest, inertne ja ignorantne mass ei ole lihtsalt nõus oma käitumist muutma. Mitte loomulikult selle pärast, et protestida keskpanga tegevuse vastu, vaid näiteks selle pärast, et teda valdab hirm tuleviku pärast.
Aga seda ette heita oleks ka raske.

Minaelan.
Oma mõtteid, ideid ja teooriaid ma praktiseerin argipäeviti. Oma õppetunnidki olen ise reaalselt kinni maksnud.
Mis puudutab virisemist ja näpuga näitamist, siis oleme ikka korrektsed. Seda meeldib ilmselt meile kõigile pisut harrastada. Eks ka minule. Aga kui sa tunned, et midagi vajab välja ütlemist, siis oleks korrektne seda teha. See vist ongi foorumi mõte.

Vasta
#56
(05-05-2013, 11:59 )Akronüüm Kirjutas: Minaelan.
Oma mõtteid, ideid ja teooriaid ma praktiseerin argipäeviti. Oma õppetunnidki olen ise reaalselt kinni maksnud.
Mis puudutab virisemist ja näpuga näitamist, siis oleme ikka korrektsed. Seda meeldib ilmselt meile kõigile pisut harrastada. Eks ka minule. Aga kui sa tunned, et midagi vajab välja ütlemist, siis oleks korrektne seda teha. See vist ongi foorumi mõte.

Smile Ega need õppetunnid sul veel läbi pole, usu mind.
Foorumi mõte võiks olla ikkagi selles, et jagame siin oma maailmavaateid, müstilisi kogemusi, uskumusi jms, mis tavamaailmas veel heakskiitu pole leidnud.
Para-foorumid ON oma arengus maailma keskmisest arengust ees ja tore oleks kui ka nii jääks.
Kui miski ei sobi või on vastuolus meie maailmavaatega, või häirib meie uskumusi, või tundub lausvale, oleks korrektne seda mitte ainult kritiseerida, vaid esitada omapoolne tõestusmaterjal, miks see asi sulle teisiti paistab.
Et asi tasakaalus oleks ja arengus edasi viiks ning uut informatsiooni kõigile osapooltele annaks.
Vasta
#57
(05-05-2013, 11:59 )Akronüüm Kirjutas: Aga veel kord, teooria ei püsi kaua kui reaalset tulemust ei järgne. Turg tahab näha, et keskpanga tegevus toetab kasvu, loob töökohti, toetab ettevõtete kasumeid.
Aga seda reaalsust ei loo turutegijad. Selle loovad tõepoolest laiad massid, see on tugevaim jõud turul. Ja inimeste käitumist juhivad ikkagi loodusseadused, inimese ürgsed instinktid. Kunstlikud teooriad ei muuda seda kuigivõrd.

Turg ei taha tegelikult mitte midagi näha, kui teatud teooriat uskuvad silmad seda luua ja näha ei taha. Sisuliselt on see kui tühi kvantiteedi kasvu taga ajamine ilma sisemise teadvusliku kvaliteedi kasvuta, kus vaid ürgsed instinktid kuulutatakse reaalsuseks. Kui suudetaks asju ka väheke sügavuti kasvavalt näha, siis turg ja reaalsus muutuks hetkega paremaks kohaks. Tegelikult võid sa valmistada omale toidu puhtalt instinktide põhiselt või mistahes muul kõrgemal ehk kvaliteetsemal viisil, vastavalt kuidas oled võimeline omale teadvuslikult reaalsust looma, sest see kõik kokku ongi alati ka kunst - värvide ja voolude spekter võib olla tunduvalt mitmekihilisem, kui vaid ratsionaalselt teoreetiliselt tasandilt lähtuv instinktide reaalsust ülistav ühesuunaline laskuv pintslitõmme.

Vasta
#58
http://www.telegram.ee/maavaline/telegra...ZUAMLXSL8Q
No vot, kui tublid, käivad härra juures ise külas Smile Kui muidu mõni Telegrami ärritavaks peab, siis see on ju küll vähemalt kiitust väärt.
Vasta
#59
Juba kolmandat päeva käivad telegram.ee portaalis ägedad vaidlused toimetuse ja lugejate vahel, põhjuseks peatoimetaja Mariann Joonase hiljutine videopöördumine, milles ähvardab ta portaali sulgeda juhul kui lugejad rahaliselt ei toeta. Kuna Telegram.ee on registreeritud äriregistris osaühinguna, mis on mõeldud siiski omanikele kasumit tootma, siis näevad paljud lugejad selle taga petuskeemi. Kusjuures on see kolmas või neljas kord lugejatelt annetusi küsida. Siinkohal ongi sobilik lõpetada antud postitus telegram.ee artiklitele sarnaselt: millega on tegu, jääb igaühe enda otsustada. Minu seisukoht: kõik on võimalik! Laugh

Link videopöördumisele ja kommentaaridele

Vasta
#60
(28-06-2013, 12:17 )schleuninger Kirjutas: Juba kolmandat päeva käivad telegram.ee portaalis ägedad vaidlused toimetuse ja lugejate vahel, põhjuseks peatoimetaja Mariann Joonase hiljutine videopöördumine, milles ähvardab ta portaali sulgeda juhul kui lugejad rahaliselt ei toeta. Kuna Telegram.ee on registreeritud äriregistris osaühinguna, mis on mõeldud siiski omanikele kasumit tootma, siis näevad paljud lugejad selle taga petuskeemi. Kusjuures on see kolmas või neljas kord lugejatelt annetusi küsida. Siinkohal ongi sobilik lõpetada antud postitus telegram.ee artiklitele sarnaselt: millega on tegu, jääb igaühe enda otsustada. Minu seisukoht: kõik on võimalik! Laugh

Link videopöördumisele ja kommentaaridele

See on juba naljakas, et ma järjekordselt olin unustanud sellise netilehe, nagu keegi nimelt mõjutaks mind.

Omapärane pöördumine selle neiu poolt, kes luges ette, kui populaarne ta on edetabelites jne jne. Et maksab mustalt palka, mis tundus võltsilt julge, ei tea, ei tea....

Enamus nende infost on olemas ka mujal, ka siinses foorumis.

Olen kindel, et raha vajaksid paljud tõeliselt hädas olevad inimesed kordades rohkem, aga nad ei julge seda iialgi küsida, sest ei väärtusta ennast...ja vot see on tõeliselt kurb.




Vasta
#61
(28-06-2013, 12:17 )schleuninger Kirjutas: Juba kolmandat päeva käivad telegram.ee portaalis ägedad vaidlused toimetuse ja lugejate vahel, põhjuseks peatoimetaja Mariann Joonase hiljutine videopöördumine, milles ähvardab ta portaali sulgeda juhul kui lugejad rahaliselt ei toeta.


Las sulgeb. Rahaliselt toetada pole seal midagi.
Vasta
#62
Ma mõtlen, et võiks ikka toetada, ehk hiljem saavad reklaamiga jalad alla?
Nad tõlgivad asju ja see on hea!
Vasta
#63
(28-06-2013, 23:20 )pipp Kirjutas: Ma mõtlen, et võiks ikka toetada, ehk hiljem saavad reklaamiga jalad alla?
Nad tõlgivad asju ja see on hea!

Nad tõlgivad raha saamiseks. See on nende äri. See on hea kui äri läheb hästi. See kui äriga kaasneb lauslolluse müümine on halb. Kuidas Telegramiga see asi on on minu jaoks ebaselge.
Vasta
#64
Mina selles raha küsimises küll midagi halba ei näe, kes ei taha see ärgu maksku ja kritiseerigu siis, et kui paha ja halb see Telegram on. Minuarust ei ole ju Telegram Kohustuslik ja igaühe vaba tahe kas loen või mitte, ma just mainin seda nendele kritiseeriatele ja hädaltajatele.
Inimesed käivad ju kirikutes ja vabatahtlikult maksavad neile ka raha ja kirikud võtavad meelsasti selle vastu. Ja samas räägivad inimestele selle eest muinasjutte. Ärimudel küll aga toimib ja väga hästi juba aastatuhandeid.
Vasta
#65
Ükskord andsin ühele parmule euro. Kindlasti osti suitsu või õlli kui raha kokku sai. Aga jah puhtalt selle eest, et nad tõlgivad erinevaid jutte läheb minu poolt toetus teele-kui parmule raatsib anda siis sealt kust saab midagi vastu raatsib kindlasti. Tõsi ta on, et kui oleks mtü oleks toetajaid rohkem. Olen ka ise paar interneti projekti käima lükanud- üks neist ebaõnnestus. Pole see nii lihtne midagi ja raha kah ei tule mühinal. Kuigi jah sellist lehekülge saaks teha täiesti vabalt hobi korras teise töö kõrvalt. Aga ju siis nemad valisid selle oma põhitööks. Algul kindlasti raske ära elada sellest. Mis paneb mind imestama, et kui töötajaid oli vist 3 siis päevas tuleb kuidagi vähe uudiseid.
Vasta
#66
Noh...need alternatiivsed ju tegelikult suurem osa ihkavad ikka peavoolu omaks saada. Ma ise olen mõelnud,et kui suur tõde see ikkagi on, mida müüa ja osta kannatab. Ehk kui oleks suur tahtmine lihtsalt tõde rääkida siis selleks on tasuta võimalusi ka. Ma ei ole siiamaani ühtegi nii asendamatut veebiajakirja või portaali kohanud, mille sulgemine mind kuidagi kõigutaks. (Võib-olla vikipeedia ehk...). Pealeselle on tihti nii,et loed Telegrammist artikli ja siis all on viide ,et see on hoopis Alkeemiast näiteks pärit. Ja siis Alkeemi on selle veel omakorda näiteks Hingepeeglist saanud. Ja ühel hetkel jõuab asi DelfisseLaugh Lihtsalt selline naljakas moment Laugh
Vasta
#67
Igal inimesel on õigus oma töö eest tasu saada - ka Telegrammi tegijatel. Nüüd küsimus on vaid selles kas nad tegid selle portaali "suure raha" ootuses või huvitas neid pigem see, et olla kasulik inimestele. Kuigi lugejate otsest vahet ei ole siis tegijate jaoks küll.

Kui see uudiste kanal tehti lootuses, et nende uudised on need kõige paremad ja inimesed peavad maksma siis see lähenemine on vale. Uudiste kanaleid on maailmas palju - ütlen veel kord - PALJU ja enne kui keegi hakkab selle eest pappi välja käima peavad tegijad tõestama, et neil on rohkem kui teistel, et neil on parem kui teistel, et neil on midagi sellist mida teistel EI OLE. Hetkel minu meelest nad üheski kolmes kategoorias ei hiilga.
On täiesti loomulik, et mingi aja pärast kui nad on ennast tõestanud siis ehk keegi isegi hakkab maksma, kuid isegi inglise keelses alternatiivsete uudiste maailmas on mitmed alustajad läinud seda teed, et hakkavad raha küsima ja peale seda on nad kiiresti kas uksed kinni pannud või raha küsimisest loobunud. Isegi mingid USA suured - paberiga paralleelselt ilmunud on proovinud "neti eest" raha kätte saada ja see ei ole õnnestunud.
Tean, et Eestis siin näitkes Eesti Ekspress on läinud sama teed ja hetkel - kuulduste põhjal vähemalt - saab oma digilehe eest vaevalt nii palju mis katab ülekande kulud ja nende puhul on siiski tegemist Eesti ühe suurima nädala lehega.
Kokkuvõtteks raha osas - enne peab uudiste kanal ennast tõestama eelpool nimetatud kolmas punktis enne kui keegi on valmis neile raha maksma - see on karm turu seadus ja käib ka nn "alternatiivikute" kohta.

Teeks veel mõned märkused sisu kohta. Senini ei ole nad avaldanud midagi millest kas siin fooruimis juba kas aasta või enam poleks juttu olnud või millest mingi suur meedia väljaanne ei oleks juba "kasu lõiganud". Ainukene originaalne lugu mis mulle meelde on jäänud on intervjuu David Ickega - mis minu meelest oli päris tore ja ma lootsin, et noored saavad jalad alla. Mälu järgi olid mitmed lood leidnud kajastust ka kohalikus kliki meedias, Ma parem ei loe kokku mitu lugu ilmusid neil siis kui mina olin neid siin foorumis juba kajastanud oma kolumnis - mul ei ole isiklikult midagi selle vastu - mul ei ole ju mingit monopoli - pigem vastu pidi - tore kui keegi veel sama laadseid asju loeb.
Veebi välja ande jaoks on oluline, et lugejad saaksid oma arvmaust avaldada. Telegramis sai seda teha vaid siis kui oled ennast reganud kuskil Googles või Lõustakas või Yahoos ja midagi vist oli veel. No commoon - nagu me mäletame olid kõik need kolm sügavalt sees selles nuhkimise skandaalis ja üks "korralik" alternatiivik ei lähe seda teed, et laseb vaid neid kommenteerima kes on ennast sellistes kohtades registreerinud. Mingil määral oleks aru saanud kui oleks tehtud oma andmebaas (nagu siin foorumis) ja siis inimesed "ligi lasknud" sest rõhuval enamusel ei ole tahtmist (mis iganes põhjusel) ennast afišeerida sellisel moel.

Hea küll - heietada võiks pikalt aga tõmbame otsad kokku. Nagu Venezia just siin eespool mainis - jõuad otsapidi Delfisse. Delfi on suur portaal ja lugejaid palju - kes viitsiks peale sealt lugemist veel kuhugi Telegram.ee-sse minna? Kui nad suudavad sellele küsimusele sisulise vastuse anda siis ehk suudavad nad vee peale jääda ja pikemas perspektiivis ehk isegi midagi teenida hetkel aga ma kardan, et seda ei juhtu. Iseenesest kahju - algatus oli/on tore aga kardan, et kui nad "pappi" ja ruttu ei saa siis tabab neid pettumus sest algatus oli vist lagusest peale "suurele papile" orienteeritud mitte selleks, et inimestele teenust pakkuda.
Vasta
#68
Praegu on vist väga moodne olla radikaalne teisitimõtleja jne. Mingid sellised hoiakud. Mistõttu ma arvan ,et see reklaamipinna müümine ei tohiks tänapäeval taolisele ettevõttele kuigi keerukas olla. Alternatiivne värk on moes ja ettevõtjad teavad seda.
Ütleb ,et tahavad anda infot, mida peavoolu meediast ei saa aga ise võtavad Postimehest artikleid !? Või BNS.
No mina sirvin Telegrammi küll. Aga kui nad otsustavad poe kinni panna siis järelikult ei saanud asjast asja ja kõik. Aga noh...teisest küljest selline raha küsimine liigitub ka mingis mõttes ärimudelina, eksole Laugh Ja see ,et oma reisid pidid oma palgast kinni maksma...see on muidugi kahetsusväärne. Ma arvan, et kui me nüüd natukene neid ikkagi aitaks siis nad läheks hea meelega meile uudiseid tooma välismaalt wink
Vasta
#69
Kõiki "selliseid" asju tehakse eelkõige ISEENDALE.
Kui õnnestub sellega veel raha teenida on hästi.
Vasta
#70
(29-06-2013, 11:00 )excubitoris Kirjutas: Igal inimesel on õigus oma töö eest tasu saada - ka Telegrammi tegijatel.
Sellist õigust ei ole olemas kui teise poolega pole lepingut tehtud. Seega kui piisavalt huvilisi välja ei ilmu, kes on nõus neid toetama või neil endal mingeid ideid edasiminekuks ei teki, siis tuleb nende äriprojekt lihtsalt läbikukkunuks lugeda.
Vasta
#71
(29-06-2013, 16:58 )kage Kirjutas:
(29-06-2013, 11:00 )excubitoris Kirjutas: Igal inimesel on õigus oma töö eest tasu saada - ka Telegrammi tegijatel.
Sellist õigust ei ole olemas kui teise poolega pole lepingut tehtud. Seega kui piisavalt huvilisi välja ei ilmu, kes on nõus neid toetama või neil endal mingeid ideid edasiminekuks ei teki, siis tuleb nende äriprojekt lihtsalt läbikukkunuks lugeda.

ÕIGUS on alati olemas - see ei ole aga kohustus ega ka tagatis, et sa saad.
Kui seda aga tehti, et saada kiiresti pappi tagasi siis on ta jahh läbi kukkunud.
Üldjuhul saab aru kui inimesed on südamega asja juures mitte vaid raha pärast.
Vahest läheb kiirmeini vahest võtab rohkem aega - isiklikult südamest loodan, et
neil läheb hästi. Kohalikus meedia on tühik sellise koha jaoks aga ju siis polnud aeg.
Ootame natuke ja vaatame mis saab - ei tahaks veel ära sõnuda.
Vasta
#72
(29-06-2013, 17:06 )excubitoris Kirjutas: ÕIGUS on alati olemas - see ei ole aga kohustus ega ka tagatis, et sa saad.
Kusjuures ei ole. Kui ma mõtlen, et mingi asi võiks teiste jaoks hea olla ja ma hakkan selle nimel tööd tegema, siis mul ei ole õigust küsida teiste käest midagi tasuks enne kui ma pole küsinud nende käest, et kas nad ikka soovivad midagi vastu anda. Ehk siis on olemas võimalus, aga pole õigust sellisel juhul.

Lühidalt: kui inimene midagi teeb, siis tal on võimalus midagi vastu saada, aga tal pole õigust midagi vastu saada enne kui seda pole teise poolega kooskõlastatud. Praegusel juhul tekib minu jaoks õigus siis kui tegevus on ka teise poolega kooskõlastatud.
Vasta
#73
Kage - me laskume siin mõtetusse sõnade "triikimise" vaidlusse.
Leian, et inimesel on õigus saada oma töö eest tasu.
Ja nagu öeldud - õigus ei ole kohustus.

Sinu viimane post on täpselt sama jutt lihtsalt sõnad on teises järjestuses.
Siin lihtsalt kisub vaidlus sõna "õigus" tähendusse.
Kas õigus on reaalne kohustus või ideeline kontseptsioon?!
Leian, et mõnevõrra mõlemat, kuid pigem siiski ideeline.
Lühidalt siis - veel kord - sul on õigus saada tasu aga ei ole kohustust.
Töö ei pruugi olla teiste heaks ja tasu ei pruugi olla materiaalne.
Vasta
#74
(29-06-2013, 11:00 )excubitoris Kirjutas: Sinu viimane post on täpselt sama jutt lihtsalt sõnad on teises järjestuses.

Kusjuures võiks öelda, et see ongi eesmärk. Erinevus asjadest arusaamisel. Näiteks praegusel juhul ei näe ma õigust nõuda tasu omaalgatusliku töö eest kuna see otsustati ühepoolselt, Siin ei ole õigust vaid ainult võimalus kasu teenimiseks kui on piisavalt huvilisi. Punkt. Inimesel ei ole õigust saada tasu selle töö eest mida ta arvab teistele kasu toovat, vaid ainult selle eest mis ka tegelikult toob teistele kasu ning mida teised hindavad kasulikuks. Õigus ja võimalikus on erinevad asjad.
Vasta
#75
Minuarust küsib Telegram annetust mitte tasu, tasu on ju nagu palk ja sellega on teised teemad.Niiet ma siin jälgin vaidlust ja arvan, et annetust küsida, et mingit portaali üleval hoida on minuteada siiski täiesti vaba no kohusevaba. Te ajate asja äri ja kasumi teenimine, et Telegram on oü ja see on äri ja äri on kasumit teeniv ettevõte. Loomulikult on ja las teenivad kasumit, las teenivad kasumit ja teevad kasumist interneti raadio ja tulevikus ka tv.Iseenesest mõelge nüüd natuke raamidest välja ja saage aru.
Raha küsimine ei ole ju patt seda teevad paljud inimesed nii rikkurid ja vaesed teeääres ja kui kamp noori on otsustanud oma taskust raha kokku panna ja mingi sait teha, siis minuarust väga teretav ja ettevõtlik, kui paljud meist seda teeksid... vähesed, excubitoris sina oled tark inimene ja tead mida kirjutad ja kirjutad õiget juttu ei kiida ei laida oled neutraalne selles kõiges, kuid head soovida on alati kasulik.

Miks mitte toetada ja aitata pisutki seda portaali, et ta saaks oma plaanidega edasi minna, tv jne... mina igatähes tahaks, et midagi sellist oleks.Hommikul enne tööle minemist kohvikõrvale vaatada , pisut teadusuudiseid, infi kosmose kohta ja pisut tervise kohta otse tv pildiga ... see oleks ju luxx, või mis te arvate. Sest tunnistan ülesse minul seda ettevõtmist pole ja tutvusi, et seda teha, aga neil on.
Võiks olla küll midagi lahedat eestis peale skyplusi ja etv hommikuprokrammi.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat