Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirna mõis
#1
Tere

Kas keegi oskab rääkida Kirna mõisa kohta huvitavaid fakte ja erinevaid paranormaalseid nähtusi? On keegi seal ise käinud ja midagi kogenud/näinud vms? Igasugune informatsioon on hästi oodatud! Smile
Vasta
#2
Täna oli TV3 peal Kirna mõisast saade ....seal käisid nn tondipüüdjad.
Ise sai seal kooliajal käidud.....omapärane paik.
Vasta
#3
Ärge langege lõksu - Kirna mõis on kellegi äriplaan. Algusest lõpuni...
Vasta
#4
(18-04-2013, 20:54 )villu Kirjutas: Ärge langege lõksu - Kirna mõis on kellegi äriplaan. Algusest lõpuni...

Mis mõttes "äriplaan" ?
Vasta
#5
Kirna mõis... nii ja naa. Nagu oleks ja nagu ei oleks. See on minu kogemus, arvamus... keegi, kes oma tundmistes kindel ja taiplikum, võiks rohkem kommenteerida ja täpsemalt.
Vasta
#6
(18-04-2013, 20:00 )fullmoon225 Kirjutas: Tere

Kas keegi oskab rääkida Kirna mõisa kohta huvitavaid fakte ja erinevaid paranormaalseid nähtusi? On keegi seal ise käinud ja midagi kogenud/näinud vms? Igasugune informatsioon on hästi oodatud! Smile

Kõige rohkem on Kirna mõisast juttu siin teemas:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid117896

Vasta
#7
(18-04-2013, 22:10 )fullmoon225 Kirjutas: Mis mõttes "äriplaan" ?

Selles mõttes, et osteti täitsa tavaline mõis ja siis "poogiti" külge energiasambad. Iga tõve jaoks eraldi sammas. Kummalisel kombel on sealt isegi abi saadud.
Ise käisin umbes neli aastat tagasi. Kuna olin rohkem transporttöölise rollis ning skeptikuna ise ravi ei oodanud ega soovinud, siis mingeid muutusi ei märganud (Henn tunnetas kiirelt ja eksimatult minu tõbised kohad - olin tõeliselt üllatunud).

Kuna nii mõnigi on sealt abi saanud, siis neid päris soolapuhujaiks nimetada ei saa. Aga jutt on kohati imelik. Näiteks energiasammaste päritolu:
"See on hästi sügav lõhe, maakera suur lõhe. See läheb euroopast läbi, poolast ja meie alt. Läheb indiasse ja sealt keerab iisraeli.".
Mis kuradi päralt see lõhe peaks just Iisrealis lõppema?? Tegelikult läbib Kirnat rikkevöönd küll. Asub settekivimite all ja ulatub Paldiskist Pihkvani.
Või siis järgmine jutt:
"Maakera sügavusest tõusevad elektromagnetilised madalsageduslikud voolud, mis tulevad pinnale välja. Meil on veel eriolukord seetõttu, et on karstiala serv, voolul pole mingit takistust ees. Vool tuleb läbi väärismetallide – kuld, molübdeen, seatina, magnetiline rauamaak".
Pagana pihta - karstiala on siiski pealmises paekivis ja diktüoneema kilda kihist võib nimetatud aineid leida vaid üliväikeses koguses. Kilt sisaldab tooriumi ning uraani kõvasti rohkem - kas need seda voolu ei mõjutagi? Magneetilist rauamaaki leidub meil siiski sügavamal ja veidi teises kohas - Jõhvi lähedal.

Just sarnane jutt sunnib ettevaatusele ja äratab usaldamatust. Igatahes minu puhul.



Vasta
#8
Tegemist äriprojektiga ilmselgelt. Kuid leidub siiski inimesi, kes raiuvad surmkindlalt, et on sealt abi saanud. Ühel olevat isegi kopsuauk kinni kasvanud. Annan teile lugemiseks ühe loo, mida osad peavad naljakaks, teised aga mõistavad hukka loo autorit. Kliki siin
Vasta
#9
Inimesed saavad abi isegi suhkrutablettidest uskudes, et see on uus ja võimas imeravim. Ravib usk. Meditsiin on sellega tuttav ja isegi kasutab seda aga ei tea, kuidas see täpselt toimib.
Vasta
#10
Kirna wärk - New Age bullshit! Haibitud, jah on küll äriplaan lammastele.
Vasta
#11
See võib ju äriprojekt olla eriti kui seda hoonet ja parki tahetakse korrastada. Ise olen seal Kirnas mõned aastad tagasi käinud ja perenaise loal pendliga uurinud. Seal on tõesti energia väljad. Minu jaoks oli kõige huvitavam aga peauksest sisse minnes paremat kätt olev mingi püha kuju ei mäleta mis see oli.Kui tõsta peopesad tema suunas siis on tugevalt tunda kuidas see tõukab. Mulle öeldi et kõik mehed pidid nii tundma ja et naisi pidi tõmbama.
See mis on schleuninger antud lingil seda ma ütleks et tüüpiline leheneegri pastakast välja imetud klimp. Või siis arvati et suudetakse nalja lugu kirjutada. Kuid sellega olen ma küll päri et liiga kommertslik lähenemine on kogu tegevusel. See peletab inimesi eemale. Ka mina ei ole sellepärast sinna rohkem läinud kuigi tahaks eal veel ühtteist uurida.
Muidugi oleks tore kui see kõik seal ükskord korda tehakse.
Vasta
#12
Miks paigal ei võiks olla tervendav vägi? Minu meelest ikka võib...
Aga mulle ei meeldinud hoopis see, mis Tondipüüdjatest kõrvu jäi. Nimelt see koht saates, kus härra Henn teavitas, et ravimine saab toimuda vaid läbi tema, kuna tema on avatud (?). Too kõlas sedavõrd enesekeskse väitena, et seepeale tekkis juba igasugu kahtlusi...
Vasta
#13
Kirna mõisa paik ravib täpselt samuti nagu kõik teisedki paigad Eestis, küsimus on vaid hinnas!
Vasta
#14
Paraweb on seal käinud:

Kirna mõisa uurimine

Vasta
#15
Olen seal käinud ja tundsin minagi majas olles, et päris udujuttu nad seal ei aja. Ning rahast tühjaks ei röövi. Eriti tõmbas mind teine korrus, kuhu aga tavakülastaja minna ei tohtinud.
Vasta
#16
(13-05-2013, 20:40 )Anzie Kirjutas: Olen seal käinud ja tundsin minagi majas olles, et päris udujuttu nad seal ei aja. Ning rahast tühjaks ei röövi. Eriti tõmbas mind teine korrus, kuhu aga tavakülastaja minna ei tohtinud.
Teine korrus on lagunenud, räämas ja suurt midagi seal ei ole...
Vasta
#17
Mu ema käis seal paar aastat tagasi ja tema nägi seal udukogusi, mis pidid olema giidi jutu järgi mungad? Hrmm
Vasta
#18
2012 video Energeetiline Kirna mõis

https://www.youtube.com/watch?v=SP-iEO3OpAg



Vasta
#19
Polle seal midagi erilist, samasugne mõis ja park nagu mujalgi.Palju bluffi on selle paiga kohta aetud.
Vasta
#20
(01-05-2016, 08:53 )Nofretete Kirjutas: 2012 video Energeetiline Kirna mõis

https://www.youtube.com/watch?v=SP-iEO3OpAg

Lühi kokkuvõte videost.
Saaks homme lõunaks rikkaks. Kes ei ole nõus kuulake veel kord hoolega videot.
Vasta
#21
Veidi sellest, kuidas Kirna mõisa energeetikat mõista & tajuda saaks.

Seal olevad kivid, teed, taimed, jne on paigutatud kindla süsteemi järgi, järgides Elulille olemuslike baasblokkide süsteeme.

Näiteks juba teed pidi sisendes on näha 7 + 12 kivi, vt lisatud pilti (12 kivi moodustavad ringi, ning 7 kivi on kolmnurga kujuliselt paigutatud).

   

Uploadi link samale pildile: https://www.upload.ee/image/7191339/kirn...l_7_12.jpg

7 vastab aga Elulilles nö "kujumuutjate olemusrassi" kaose poole energeetikale, ehk meie olemust toitvatele baashuvidele (näiteks Ema Teresa 1910-1997 energeetika on tüüpiline kujumuutjate olemusrassi näide).

12 vastab aga Elulilles nö "sägade olemusrassi" korra poole energeetikale, ehk arengumajadele (näiteks Inglise kuninganna Elizabeth II 1926-2021 energeetika on tüüpiline sägade olemusrassi näide).

Paljude jaoks on tegu "lihtsalt kividega", kuid sügavamat mustrit ei suudeta näha - taolise pildi abil saab aga olemusliku sisu "puust & punaselt" esile tuua.

----------

Mõisa taga asuvas aias peaks leiduma veel teisigi Elulille kaose-korra paare:
96 & 20 (hingeloomad & ülekandeliinid)
48 & 5 (väetaimed & kanalid)
7 & 12 (baashuvid & arengumajad)
10 & 16 (arusaamad & mõttemudelid)
8 & 6 (ressursid & õpetajad)
18 & 2 (mees-nais-aspektid & duaalsused).

Taolised paarid tuleks üles leida ja piltide abil selgelt välja tuua.

--------

Kui taolised süsteemide paarid on üles leitud, siis saab hakata klassifitseerima neist tulenevaid alam-süsteeme: ehk nö "ravivad istepingid", mis mingeid kindlaid tõbesid leevendavad (haiguste olemus seisneb selles, et moondunud mõtlemisega blokeeritakse endas teatud Elulille alam-kiired - kui energiasammaste väega taolised blokeeringud kõrvaldada, siis kaovad ka haiguste algpõhjused, ning keha hakkab tervenema).

Nüüd on ehk mingisugunegi teoreetiline ülevaade olemas, ehk ei kobata nii palju tunnetuslikus pimeduses.
Vasta
#22
(04-07-2017, 17:50 )lahendused Kirjutas: 12 vastab aga Elulilles nö "sägade olemusrassi" korra poole energeetikale, ehk arengumajadele (näiteks Inglise kuninganna Elizabeth II 1926-2021 energeetika on tüüpiline sägade olemusrassi näide).

Lahendused, kuidas sa Elizabethi eluaastaid nii täpselt tead?

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kirna mõisa saladus ne00n 9 7,159 07-03-2008, 22:22
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat