•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Päike
Mis ajast see video tehtud on- kas ei pruugi mõni muu taevakeha seal olla? Ja kuivõrd lihtne võib olla sellist videot "monteerida"? Sest väga kummaline pendeldamine käib seal vahest.
Vasta
Mis ajast tehtud ei tea - sama nimega faile on veel - kuskil oli ka mingi aja tempel peal.
Video mis minul on seal vene keelne pealelugeja väidab, et ajavahemikul 2007/9.
Kui keeruline teha - ei tea - ei tegele videomontaažiga.
Kummaline pendeldamine - kuidas võtte - eeldan, et oleneb vaatenurgast.
Kui tegu reaalse piloteeritava lennumasinaga mis lendab Päikese pooluse ümber eeldatavalt
sellel põhjusel, et vältida liiga tugevaid protuberantse või mini loiteid siis pole see kummaline.
Kui tegu loodusliku objektiga mis seal mingil põhjusel tiirleb siis võib tema pendeldamine olla
seotud kas magnet välja kõikumiste või loidete poolt tekitatud väljade mõjudega.

Ära unusta, et looduses on "kummaline" see millest me veel aru ei saa.
Tahaks ise ka kõikidele küsimustele super-puper vastuseid aga kahjuks tihti neid pole.
Vasta
Oletame , et see objekt on kellegi sõiduvahend ja passib seal Päikese juures. Videolt on näha, et päike paisub ja siis kahaneb oluliselt kui see pole zoomimine just- ehk teevad seal katseid Päikesega.
Vasta
No ma pakuks, et tegu võib olla lihtsalt Päikse kronosfääri eripäradega. Kui panna asjad mõõtkavasse, siis peaks see objekt olema meeletult suur. Ma ei arvaks, et tegu on kujumuutva objektiga, nagu videos viidatakse.
Päiksel on ka oma nö hingeelu, mida mugud ei mõista. Päikselgi on omad magnetväljad ja jõujooned, mida mööda liiguvad nähtused, mis asetsevad meie füüsikaliste teadmiste piirimail.
Metafüüsikast ma parem ei hakka midagi arvamagi. Ei usu, et tegu oleks mingi tulnukate laevaga, kes seal katseid teeb. Pole lihtsalt otstarbekas.
Vasta
Kuju muutmine ei istu mulle ka. Lihtsam seletus on lihtsalt, et tegu objektiga mis meenutab näiteks lennukiemalaeva. Vaadates erinevate nurkade alt tundub ta olevat erinevat kuju ehk siis on "kuju muutja". Suur kindlasti aga kui lähtuda, et väidetavalt on Kuu /pool/tehisobjekt ja ikkagi vähemalt mitu miljonit aastat vana siis selle ajaga arenedes suudavad "Nad" ka juba midagi suuremat ehitada ja midagi sellist mille jaoks on Päike nagu näitkes kuuma vee allikas inimesele - ebameeldiv aga talutav - teatud tingimustel.
Vasta
(01-02-2013, 12:13 )excubitoris Kirjutas:
(29-01-2013, 14:37 )excubitoris Kirjutas:
(29-01-2013, 14:32 )tapsix Kirjutas: Hm, äkki on see Nibiru õige pisut piloteeritav? Ph34r2

Ei ole välistatud - ka seda teooriat on pakutud.
Olla teda isegi Päikese taustal nähtud.

object nevidimoyi storoni solnsa 2012 - YouTube

Pisut piloteeritav Nibiru või siis mõni muu objekt Päikese poolusel keerutamas.
Minu allalaetud ja nati pikemal versioonil on ka vene keelne tekst - sellel tundub, et vaid muusika.
Ikka pooluste juures toimub huvitav tegevus. wink

Vasta
(01-02-2013, 20:56 )excubitoris Kirjutas: Kuju muutmine ei istu mulle ka. Lihtsam seletus on lihtsalt, et tegu objektiga mis meenutab näiteks lennukiemalaeva. Vaadates erinevate nurkade alt tundub ta olevat erinevat kuju ehk siis on "kuju muutja". Suur kindlasti aga kui lähtuda, et väidetavalt on Kuu /pool/tehisobjekt ja ikkagi vähemalt mitu miljonit aastat vana siis selle ajaga arenedes suudavad "Nad" ka juba midagi suuremat ehitada ja midagi sellist mille jaoks on Päike nagu näitkes kuuma vee allikas inimesele - ebameeldiv aga talutav - teatud tingimustel.

Eeldades, et Nende tehnika on piisavalt arenenud, siis tõesti järeldaksin, et tegu on lihtsalt energiaväljaga, mis kaitseb subjekti.
Teisalt oma kogemuste põhjal võin öelda, et tegu võib olla ka vabalt kasvõi bioloogilise eluvormiga seal kronosfääris siblimas.
Asi ise ei pea olema suur, kaitseväli aga küll. Mind huvitab ennekõike aga see, et milleks ronida nii lähedale? Seda vastust teades, saaks teada ka asja enda kohta nii mõndagi.

Siiski ei loobuks ma ka seisukohast, et Päike nagu kõik tähed, on täis anomaaliaid, mida meie mõistus ei haara.
Vasta
(01-02-2013, 22:00 )Martichoras Kirjutas: Eeldades, et Nende tehnika on piisavalt arenenud, siis tõesti järeldaksin, et tegu on lihtsalt energiaväljaga, mis kaitseb subjekti.
Hakkab juba soojemaks minema.wink

Vasta
(01-02-2013, 22:06 )tapsix Kirjutas:
(01-02-2013, 22:00 )Martichoras Kirjutas: Eeldades, et Nende tehnika on piisavalt arenenud, siis tõesti järeldaksin, et tegu on lihtsalt energiaväljaga, mis kaitseb subjekti.
Hakkab juba soojemaks minema.wink

Tulikuum. Iseasi, kas te maakad ka tõeks valmis olete Bleh
Teisalt on astronaudidki kinnitanud, et osa "kosmosekolast", mis ringi lendab, on piloteeritav. Tegelikku uudist siin ei ole. Saab jahuda küll detailide ja konkreetsuse üle.
Vasta

Eeldades, et Nende tehnika on piisavalt arenenud, siis tõesti järeldaksin, et tegu on lihtsalt energiaväljaga, mis kaitseb subjekti.
Teisalt oma kogemuste põhjal võin öelda, et tegu võib olla ka vabalt kasvõi bioloogilise eluvormiga seal kronosfääris siblimas.
Asi ise ei pea olema suur, kaitseväli aga küll. Mind huvitab ennekõike aga see, et milleks ronida nii lähedale? Seda vastust teades, saaks teada ka asja enda kohta nii mõndagi.

Siiski ei loobuks ma ka seisukohast, et Päike nagu kõik tähed, on täis anomaaliaid, mida meie mõistus ei haara.
[/quote]

Mina eeldaks, et sellele eluvormile ei ole takistuseks ei mateeria ega temperatuur.See, mis päike välja tulistab ei ole tema jaoks midagi kui energialaine.
Ja ei ole ka takistust päikese sisse minna.
Vasta
Mina küsiks, et kui kaugelt see kaamera päikest pildistab? St, et kui palju tühja ruumi kaamera ja Päikese vahel on? Ja kas see ikka on tühi? Ehk siis miks eitatakse võimalust, et kosmoses liigub lisaks silmaga nähtavatele ja suurtele, Maad ohustavatele kehadele, ka pisikesed tolmukübemed jmt asjandused ning miks need ei võiks tekitada kaamerast möödaliikumisel sellist effekti? Ka sellised asjad on UFO'd kui ei saa aru millega on tegu samas ei pea tingimata iga tundmatu "asi" kohe Päikese ligiduses liikuv tulnukate laev olema. Äkki on hoopis kaamera ligidusest mööduv tolmukübe...
Vasta
(02-02-2013, 00:20 )kage Kirjutas: Mina küsiks, et kui kaugelt see kaamera päikest pildistab? St, et kui palju tühja ruumi kaamera ja Päikese vahel on? Ja kas see ikka on tühi? Ehk siis miks eitatakse võimalust, et kosmoses liigub lisaks silmaga nähtavatele ja suurtele, Maad ohustavatele kehadele, ka pisikesed tolmukübemed jmt asjandused ning miks need ei võiks tekitada kaamerast möödaliikumisel sellist effekti? Ka sellised asjad on UFO'd kui ei saa aru millega on tegu samas ei pea tingimata iga tundmatu "asi" kohe Päikese ligiduses liikuv tulnukate laev olema. Äkki on hoopis kaamera ligidusest mööduv tolmukübe...

See on ka vägagi reaalne võimalus. Kõik ei pea olema toonekurg taskulambiga ilmtingimata Smile
Vasta
Vaatasin uuesti seda videot mis mul on - see oli kuskil seal vene torrentitest ja juba rohkem kui aasta minu kaustades. Juttu hoolikamalt kuulates selgub, et see video on salvestatud NASA lehelt. Kas see seal veel alles on ma ei tea ja aadressi ka antud pole. Kuid salvestatud on see NASA - STEREO projekti raames. See peaks olema 2 satelliiti mis tiirutavad ümber Päikese ja siis teevad pilte milledest pannakse kokku selle laadsed videod.
Mis puudutab "tolmukübet" kaamera ja Päikese vahel siis ei kannata see erilist kriitikat - kui siis pigem juba hoolikas võltsing aga selle objekti liikumine on tuntavalt seotud Päikesega. Ma tõesti ei tea mis see olla võib - lind, lennuk või Superman aga hetkel kaldun arvama, et pigem on tegu reaalse objektiga kui osava võltsinguga.
Vasta
(02-02-2013, 07:14 )tapsix Kirjutas:
(01-02-2013, 22:54 )Ken Kirjutas: Ja ei ole ka takistust päikese sisse minna.
Läheb ikka soojemaks.wink

No kui ma oleks kohustatud midagi veel lisama, siis pakuksin, et see eluvorm on hingede parv ja päikese sees toimub puhastus. Kas läheb soojema poole või kukkusin ümber nüüd?
Vasta
(01-02-2013, 12:13 )excubitoris Kirjutas: Minu allalaetud ja nati pikemal versioonil on ka vene keelne tekst - sellel tundub, et vaid muusika.

(01-02-2013, 12:24 )Horus Kirjutas: Mis ajast see video tehtud on- kas ei pruugi mõni muu taevakeha seal olla?

(01-02-2013, 12:51 )excubitoris Kirjutas: Mis ajast tehtud ei tea - sama nimega faile on veel - kuskil oli ka mingi aja tempel peal.
Video mis minul on seal vene keelne pealelugeja väidab, et ajavahemikul 2007/9.

(02-02-2013, 08:08 )excubitoris Kirjutas: Vaatasin uuesti seda videot mis mul on - see oli kuskil seal vene torrentitest ja juba rohkem kui aasta minu kaustades. Juttu hoolikamalt kuulates selgub, et see video on salvestatud NASA lehelt. Kas see seal veel alles on ma ei tea ja aadressi ka antud pole. Kuid salvestatud on see NASA - STEREO projekti raames. See peaks olema 2 satelliiti mis tiirutavad ümber Päikese ja siis teevad pilte milledest pannakse kokku selle laadsed videod.

Minu teada on videosid 2, üks aastast 2011, teine aastast 2012.
Mõlemad on vene k. tekstiga, peale ei loe keegi kuskil essugi.

2011 aasta video -
Дата мировой премьеры: 24.02.2011
Дата российской премьеры: 24.02.2011



2012 aasta video link on teil siin juba olemas.
Selle video nö andmed:

Название: Объект невидимой стороны Солнца

Режиссер / Телекомпания: NASA (фильм Сергея Веретенникова)
Год выпуска: 2012
Жанр: Документальный

Описание:
Фильм рассказывает про космический объект около Солнца, который появился в 2007 году. Вы сможете проследить историю появления объекта, траекторию его движения за всё время пребывания возле Солнца, а также попытаться узнать о нём больше и подробнее.

Продолжительность: 00:13:28

Голосовой комментарий отсутствует. только русские титры.

[Pilt: 20120303125337.jpg]

(02-02-2013, 08:08 )excubitoris Kirjutas: Mis puudutab "tolmukübet" kaamera ja Päikese vahel siis ei kannata see erilist kriitikat - kui siis pigem juba hoolikas võltsing aga selle objekti liikumine on tuntavalt seotud Päikesega. Ma tõesti ei tea mis see olla võib - lind, lennuk või Superman aga hetkel kaldun arvama, et pigem on tegu reaalse objektiga kui osava võltsinguga.

Mõned ehk rohkem huvi pakkuvad pildid.

http://img18.imageshack.us/img18/2000/20...ua195z.jpg

http://img42.imageshack.us/img42/3529/70545478.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/8068/71838206.jpg

http://img191.imageshack.us/img191/1719/51576218.jpg

http://img858.imageshack.us/img858/9439/...eub195.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/3472/...ub195c.jpg

http://img819.imageshack.us/img819/5211/78988437.jpg

http://img402.imageshack.us/img402/9722/...000001.jpg


Samas, näiteks 2010. jaanuar tehtud piltidelt ei leidnud ma küll tuhkagi.
Vasta
Ahv ei lähe ka suurele lõkkele lähemale kui paar meetrit max. aga vastava ülikonnaga inimene võib seal magama jääda. Ei tasu allahinnata ET-de tehnikat. Teevad, mis tahavad ja kas me näeme seda või mitte, neil ükspuha, sest teavad, et meie arengujärgus sinna jõudmiseks läheb veel 5000 a aega.
Vasta
Ei tasu ka ülehinnata inimeste tehnikat ja muud, mitte tulnukatega seonduvat, kosmoses toimuvat. Esimene ei ole vea/häirekindel ja teisest ei paista selliste videote tegijad mitte midagi teadvat. Ütlen ette ära, et mina ka ei tea.
Vasta
(02-02-2013, 08:08 )excubitoris Kirjutas: Mis puudutab "tolmukübet" kaamera ja Päikese vahel siis ei kannata see erilist kriitikat - kui siis pigem juba hoolikas võltsing aga selle objekti liikumine on tuntavalt seotud Päikesega.
Kui eeldada, et STEREO pildid on orienteeritud Päikese pöörlemistelje sihis, siis tiirleb see objekt ümber Päikese pöörlemistelje, aga mitte ümber Päikese massikeskme, mis peaks loodusliku objekti välistama.

Vasta
Kena video "tulevihmast" päiksel.
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...FT7ATLQQx8
Vasta
UFO ammutas Päikesest energiat
Vasta
Väga hästi maskeeritud objekt, süsimust ega peegelda valgust tagasi. Ainult Päikese lähedal võimalik kontuuri näha.
Vasta
Kui ei ole teada kas see on objekt või nähtus, siis kuidas see objekt (UFO) saab olla?
Kui ei ole teada mis juhtus, siis kuidas energia ammutamine sai toimuda?
Vasta
(22-02-2013, 13:20 )kage Kirjutas: Kui ei ole teada kas see on objekt või nähtus, siis kuidas see objekt (UFO) saab olla?
Kui ei ole teada mis juhtus, siis kuidas energia ammutamine sai toimuda?
Närin natuke tähte Smile
Kui see objekt on kosmoses, kus pole atmosfääri (nt. õhk), siis seda ei saa nimetada UFO-ks.
UFO - Unidentified Flying Object (Tundmatu Lendav Objekt)
Lendama -  1. õhus (edasi) liikuma. a. (tiibade, lennuse v. jäsemete laiendite abil).
2. õhuvoolust kantuna v. tõuke, viske, plahvatuse vm. jõul läbi õhu liikuma.
Eesti keele seletav sõnaraamat - LENDAMA
Vasta
Aga kas keegi pole mõelnud, et tegu võis olla eluolendiga?
Teoritiseerin siin lihtsalt niisama veidi jutujätkuks.
Elu võib ju esineda mitte ainult meile omasel sagedusel ega ka mingitel ebamäärastel paratasanditel - vaid ka täiesti kardinaalselt teisel käsitlusel meie füüsilises reaalsuses.
Võibolla käis keegi seal lihtsalt veidi mängimas ja end laadimas.
Vasta
(22-02-2013, 20:04 )Martichoras Kirjutas: Aga kas keegi pole mõelnud, et tegu võis olla eluolendiga?
/.../
Võibolla käis keegi seal lihtsalt veidi mängimas ja end laadimas.
Fred Hoyle oma aastakümnetetaguses ulmeromaanis "Must pilv" on seesugusest olendist juttu. Ilmus eesti keeles Horisondi järjejutuna 60nendate lõpus või 70nendate algul.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Päike kukub kokku excubitoris 10 7,436 19-11-2013, 18:47
Viimane postitus: Wilholmensis
  Päike või Saturn - kumb on suurem ? excubitoris 2 4,188 10-10-2013, 15:39
Viimane postitus: Teloslane
  Päike 2013 Wilholmensis 3 3,464 09-08-2013, 20:09
Viimane postitus: Faraday
  Kumb on võimsam: Kas Päike või Kuu Mandark 61 23,435 01-05-2007, 19:16
Viimane postitus: kurk

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat