Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nõidade suvelaager juuli 2011
#1
Huvitav, et selline oluline sündmus, nagu "Nõidade suvelaager 2011" on jäänud parafoorumis käsitlemata ürituste all (ilmselt läks kogu foorumlaste aur veidi hiljem Valgehobusemäel toimuva ParaWebi kokkutuleku peale) - seega üritan viga tagantjärgi üllitatud teema abil parandada.

Räägitust on üsna palju ülal Aigar Säde kodulehel audiofailide kujul

http://aigarsade.com/noidadesuvelaager2011.html

Üldine juhtmõte oli Sädel selline: parasiitidest tulnukad tuleb inimeste otsast "maha raputada", ning inimesed tuleb teha teadlikuks meie unikaalsest omadusest toota hinge-energiat.

Näiteks 1 inimese emotsioon kätkeb endast sama palju energiat, kui kulub raketi Maalt Kuule saatmiseks, kuid meie inimesed pole sellest teadlikud, ning parasiitidest tulnukad korjavad inimeste vaimuenergia kokku, salvestavad ta kristallidesse ja müüvad selle kalli hinna eest teistele maha.

Ühesõnaga inimeste unikaalsus seisneb järgnevas: me suudame mõtte jõuga hinge energiat mõjutada - teised tsivilisatsioonid suudavad sama teha vaid tehnogeensete vahendite abil.

Veel mõningaid huvitavaid mõtteid: kärbesed ja sääsed on loodud parasiit tulnukate poolt, et "kiusamise energia" abil inimesed tühjaks pumbata emotsioonide energiast.

Kuna parasiit tulnukad on inimestelt hingeosakeste röövi suutnud kosmiliste seaduste suhtes "jokk korrektselt" ära vormistada, siis keegi ei hakka inimesi kaitsma parasiitide eest - meie inimesed peame endale ise olukorda teadvustama ja parasiitidest tulnukad enda kukilt maha raputama (meil on selleks täielik õigus, kuna ükski kosmiline seadus ei keela meil endi kukil olevatest parasiitidest vabaneda).


Lõpuks ühe konkreetse vaimse harjutuse kirjeldus, mille vastu hallidel ja reptiloididel (Orioni kurjuse impeeriumil VironShamani käsitluses) pole mingit rohtu: kujutame ennast ette tohutu suure vampiirina, ning suuname oma mõttejõu meid energiast tühjaks imejate vastu (hallidest, reptiloidest kuni ämma ja energia vampiirideni), nõudes meilt ära võetud vaimuenergiat tagasi (kuna see energia on meie oma, siis on meil täielik õigus seda tagasi võtta) - energia saame tagasi, kui hingame õhku sisse ja keskendume meilt ära võetud eneriga tagasi saamisele - seejärel hingame välja ja keskendame saadud energia nende tehnosüsteemide hävitamisele, mille abil meilt energia pidevalt ära võetakse (me ei pea neid süsteeme nägema, ega tajuma otseselt - piisab, kui me keskendume neil üldiselt ja anname käsu nad hävitada meie vaimuenergia abil) - nii kukuvad tulnukatest parasiidid kokku, ning me purustame enda energia abil meid orjastavad köidikud - igatahes mina proovisin ja aitas! vaimset enegiat tuli tohutult juurde ja vaatamata hilisele õhtule olen ma ülimalt reibas - seega proovige ka ise järgi, see toimib!



Vasta
#2
Proovisin. Toimib. Andis jõudu mul nö. "surnud punktist" üle saamiseks. Harjutust tutvustas meile ka Otepää kokukal. Tegemist on egregori korrastamisega. Annad teistele tagasi teiste oma ja korjad tagasi enda energia.

Las meie...valgustunud...vaatavad harjutuse kõrvalt üle, mis tegelikult toimub.

Liine, igavene pervert LaughLaugh, näed su poolt välja pakutud ke..imisele on järsku konkurent! LaughLaugh

Vasta
#3
Eelpool mainitud "energia tagasi saamise harjutuse" juures on oluline pühendumine mõttele/tegevusele.

Kui pühendumine on olematu (nagu pehme käega muuseas tere andmine) ja mõtlemine naeruvääristav (mina sellese jamasse ei usu), siis pole ka tulemus eriti tugev, kuna välja kiiratud soov/signaal on ülimalt nõrk.

Kui aga pühendumine on maksimaalne (sisse hingates käsi liigutades tõmbaks justkui rasket jõusaali masinat ja mõtled seejuurues "ma võtan enda energia tagasi" - välja hingates liigutad käsi nagu karatee löögiga ust purustades ja mõtled "ma purustan minu energiat varastavad seadmed") ja mõtlemine on siiralt tugev (ma tajun, kuidas te parasiidi risud kokku kukute!), siis on ka tulemus tohutu tugev, kuna välja kiiratud soov/signaal on ülimalt tugev/jõuline/kuuldav.

Need, kes tajuvad maailma läbi filmi analoogia, siis kujutage ette justkui oleks te filmis "Tähtede sõda" olevad jedi-rüütlid, kes tõmbavad oma kätesse siniseid kõrgepinge nooli pahalastelt ja suunavad selle energia siniste kõrgepinge nooltena pahalastele tagasi neid hävitama.


Proovige ja näete ise kah oma üllatuseks suurt erinevust!
Vasta
#4
Pühendumine või keskendumine on alati vajalik kui tulemust vaja, aga tekib küsimus mida mõelda selle juures. St, et kas mõelda teiste poolt välja pakutud tulnukatele või millelegi muule. Küsimus tekib kuna mul ei ole praegu mingit alust hallidesse jmt uskumiseks ning ei ole ka kedagi keda konkreetselt saaks süüdistada energia ärastamises. Kui veel arvesse võtta lauset, et inimene loob ennast ümbritseva maailma, siis tekib mul kahtlus, et selliselt tegutsedes võin ennast nö teise inimese maailma tõmmata.

Kuigi viimane on lihtsalt oletus panevad inimeste erinevad kogemused astraalis (osad näevad tulnukaid osad mitte) selle üle järele mõtlema.
Vasta
#5
Kui hallid tulnukad ja nende purustamine välja jätta, siis see harjutus meenutab Castaneda "minevikku jäetud energia tagasitõmbamist". Me jätame (emotsionaalselt) tegutsemise käigus oma emotsioonide energiat igale poole hulgaliselt maha. No näiteks, kui me mingi ilusa aja peale nostalgitsedes sageli tagasi mõtleme, siis see näitab, et sinna aega, sündmustesse, inimestesse oleme igavese hunniku oma energiat maha jätnud. See seisab seal kasutult või anorgaanilistele maiustada, ja me ise oleme selle võrra nõrgemad. Kokkuvõtete tegemiseks nimetatakse sellist energia tagasitõmbamist castaneda keeles.
Vasta
#6
Midagi igatahes on jah, toimib ka arenematutele. Jõudsin ainult ühe oma alalistest puukidest läbi nätsutada aga juba läks enesetunne paremaks ja silm selgemaks. Peaasi, et ma kellegile nõnda liiga ei tee, sest kui tagasinõudmise kord ükskord ringiga jälle minuni jõuab, saab vist valus olema?
Vasta
#7
(25-11-2011, 12:51 )katakaroliina Kirjutas: Midagi igatahes on jah, toimib ka arenematutele. Jõudsin ainult ühe oma alalistest puukidest läbi nätsutada aga juba läks enesetunne paremaks ja silm selgemaks. Peaasi, et ma kellegile nõnda liiga ei tee, sest kui tagasinõudmise kord ükskord ringiga jälle minuni jõuab, saab vist valus olema?

Kui sa ütled mõttes, et võtad tagasi ainult oma energia, siis nii see ka on.

Vasta
#8
Väga huvitavad teemad olid seal. Samas julgeksin tuua välja ka väheke kriitikat. Vähi, tsüstide/ kasvajate teema oli kahjuks veidi kiirustatud ning reaalses elus mitte toimiv alati.
"Kui inimene ei taha osalede materjaalses maailmas- siis saab inimene vähi keha alaosasse"
"Kui inimene tunnistab ennast kasutuks ja mõttetuks, siis saab ta vähi"
"Kui naised tunnistavad endale, et mehed on mõttetud- saavad nad rinnavähi"
"Kui inimestele ei meeldi suhelda ja keelduvad sellest- saavad kurguvähi"
"Kui inimene tarkust näha ei taha- saab ajuvähi"
"Inimene, kes jumaldab tarku inimesi- võib saada ajukasvaja"
"Tsüstide filosoofia on enda sisse nutmine"
"Munasarjade tsüsti saab naine siis, kui ta ei pea ennast täiuslikuks"
jne

Tule taevas appi. Sellise teooria järgi oleks tänapäeval kõigil naistel munasarja tsüstid ning enamik rahvast oleks väga tõsiselt haiged. Kuidas seletada vähki, kasvajat/tsüsti lastel, kes pole veel elu näinud ega endale veel midagi loonud ega tunnistanud ? Süütud hinged lähevad kaotsi meie materjaalsest maailmast. Samas igast perverdid ning kõigest loobujatel, kes Jumalikke käske ega muid põhimõtteid ei täida pole viga midagi ning surevad vanaduses lihtsalt alkoholi vms tagajärjel. Maailm on omamoodi tasakaalus.Tõesti on ka teaduslikult tõestatud, et mõttel on energia ning energia kandub ühelt kehalt teisele ning haigeks ennast mõelda on võimalik. Luua endale vähki pole probleem (samas on see pigem erand), kuid kõik see käib hoopis teisiti ning inimene oma emotsioonidega või sisemise tahtega võib seda luua, kuid sageli pole see üldse nii nagu eelpool tsiteerutud ning väga kõbusad, tragid, tublid ja heasüdamlikud inimesed surevad, kellel oli kindel visioon ja suund ning tahtmine muuta maailma paremaks. Usun pigem, et tegemist on saatusega tihti ning proovikiviga, mis tuleks ületada või astuda teisele tasandile, kuid kindlasti on palju keerulisem saada vähki, kui lihtsalt tunnistamine, et matrjaalne maailm minule ei sobi. Sellise alateadvusliku tsüsti istutamine nõuab pikki aastaid ning väga negatiivset suhtumist ja kõvat masetsemist ja ka siis on võimalik sellest üle saada. Väheke naiivne on liigitada raskete haiguste põhjuseid nii nagu eelpool tsiteeritud. Maailm on oma tasakaalult kindlasti palju keerulisem. Selliste tsitaatide alusel võiks raskeid haiguseid ravima hakata psühholoogid, kuid kahjuks oleks siis paranemis protsendid veel hullemad, kui hetkel. Kindlasti on selles jutus seal tõetera sees, kuid seda tuleb otsida heinakuhjast hetkel.
Vasta
#9
Ma olen nüüd 1.5 päeva harrastanud "küsin oma energia tagasi" harjutusi.

Kui täitsa alguses järgnes parasiitidelt tagasi küsitud enda energia abil parasiite mättase lüües suur sisemine energiatulv (ei lüpstud enam tühjaks), siis päeva peale hakati "võrgutama" erinevate pahede peale mõtteid viies - kuid ma suutsin selle läbi näha, ning naeratasin endamisi: "pole mõtet, ma küsin isegi selle emotsiooni energia nüüd ja kohe tagasi ja suunan teiesuguste parasiitide hävitamiseks tagasi" - nii suutsin mööda saata tegusa päeva ja õhtu, lugedes erinevaid esoteerilisi raamatuid.

Kuid öösel unes lendas mingi "must pall" minu sisse ja hakkas "kõditama" (sarnane tunne, kui astraali minnes kehast väljudes on) - üritasin kiiresti ärgata ja energia tagasi küsida - nii oli hetkega väsimus kadunud ja energiatulv tagasi.

Seega peaks ka unes olles üritama ennast energiast tühjaksimemise vastu kaitsma, ning koheselt endalt ära võetud energia tagasi küsima.

Vasta
#10
(25-11-2011, 10:11 )lahendused Kirjutas: Eelpool mainitud "energia tagasi saamise harjutuse" juures on oluline pühendumine mõttele/tegevusele.

Kui pühendumine on olematu (nagu pehme käega muuseas tere andmine) ja mõtlemine naeruvääristav (mina sellese jamasse ei usu), siis pole ka tulemus eriti tugev, kuna välja kiiratud soov/signaal on ülimalt nõrk.
. . .
Proovige ja näete ise kah oma üllatuseks suurt erinevust!
Olen täitsa päri sinuga.
Nendel kes näevad, neil on märksa kergem selliseid harjutusi teha. Usk on siis väga tugev. Sain paar kuud tagasi Aigarilt selle harjutuse ja toimis praktiliselt minutipealt. Kui taotlus õigesti sõnastada, ei peaks harjutust enam kordama, toime on lõplik. Mina näiteks sõnastasin taotlust valju häälega 3 x järjest. Sama harjutust saab teha ka inimeste peal, kes sinult energiat võtavad - Castaneda harjutus, mida Marina siin nimetas.

Üks tähelepanek veel selle harjutuse puhul: peale niiöelda puhastusprotseduuri on mul tekkinud nähtamatu side "kellegiga" kes nagu aitaks elus ettetulevaid lööke või stressiolukordi pehmendada. Vahest oleksin nagu pilves. Mõtlen, et teatud situatsioonis peaks küüsi närima, aga hinges on rahu ja tasakaal olemas. Seda tunnen elus esimest korda, et ma pole üksi. Ühesõnaga selline tunne on, et antud harjutusega ma nagu oleks eemaldanud endalt bloki või filtri, mis mul enne takistas kosmosega sidet pidada.

Suur tänu Sädele selle harjutuse eest! Väga võimas asi! Juba harjutuse tegemise ajal tunned kui võimas sa tegelikult oled.
Vasta
#11
Wow... milline programmeerimine siin käib. Üks kaagutab ees ja kõik kohe proovivad, katsetavad, paari päeva jooksul juba peadpidi pilvedes ning mis iganes.

Selle peale keegi muidugi ei mõtle, et millest on üldse jutt ja mida nad siis konkreetselt teevad. Alustaks ehk sellest, et seletaks rumalatele kõrvalseisjatele lahti, mis imeasi on vaimuenergia. Kuidas on võimalik mingit energiat kelleltki tagasi nõuda? Kust teate, kellelt nõuate ja kes on reaalselt "energiavarguse" taga?

Enne, kui kõik suure hurraaga katsetama tormate, võiks energiavahetuse ABC algkooli tasemel selgeks saada...
Vasta
#12
(26-11-2011, 19:54 )Celtic Kirjutas: Wow... milline programmeerimine siin käib. Üks kaagutab ees ja kõik kohe proovivad, katsetavad, paari päeva jooksul juba peadpidi pilvedes ning mis iganes.

Selle peale keegi muidugi ei mõtle, et millest on üldse jutt ja mida nad siis konkreetselt teevad. Alustaks ehk sellest, et seletaks rumalatele kõrvalseisjatele lahti, mis imeasi on vaimuenergia. Kuidas on võimalik mingit energiat kelleltki tagasi nõuda? Kust teate, kellelt nõuate ja kes on reaalselt "energiavarguse" taga?

Enne, kui kõik suure hurraaga katsetama tormate, võiks energiavahetuse ABC algkooli tasemel selgeks saada...

Hallo, mr. "kõiketeadja" hr. Celtic, äkki siis tutvustad siin ka teistele inimestele energiavahetuse ABC algkooli, et nad ka võiks selle omale selgeks teha? Sellest, et sina seda tead, jääb teistele paraku väheseks...

Vasta
#13
Energiavahetuse ABC saaks lüpsilehma analoogia näitel selgeks: inimesed on viidud parasiit tulnukate poolt "lüpsilehma seisundisse", kus pehkinud põhu ja roiskunud rohu söömisest tuleks 100 liitrit kvaliteetset piima päevas toota enda kurnamise hinnaga.

Nii nagu lehmal on täielik moraalne õigus temalt välja lüpstud piim omale "tagasi nõuda", nii on ka inimestel õigus meilt ära võetud vaimne/hingeline energia "taasi nõuda" - Aigar Säde poolt välja pakutud metoodika tundub selleks ülimalt hästi sobivat.

Nii nagu inimestest farmerid üritavad jätta lüpsilehmale "muljet" justkui lehmade tühjaks lüpsmine oleks "ülimalt normaalne", nii üritavad ka parasiitidest tulnkad jätta inimestele "muljet", justkui oleks inimeste vaimsest/hingelisest enrgiast tühjaks lüpsmine "ülimalt normaalne".

Kuid ühel hetkel võivad lüpsilehmad saada teadlikuks oma piima väärtusest, ning hakata ise oma piima inimestega vahetama vastastiku kasulikel alustel - midagi sarnast toimub hetkel ka inimestega, kes saavad teadlikuks meie poolt toodetava hingelise energia ainulaadsusest kosmilises mastaabis, ning hakkavad meilt valede abil ära võetut "tagasi küsima".

Shamaanid saavad "valida poolt": kas minna põhja hävineva orjandusliku süsteemi käsutäitjatena, või tulla inimeste valgustamise poolele üle.


Vasta
#14
Ja endiselt - mis on vaimuenergia?
Vasta
#15
Aigar rääkis nõialaagris hingeenergiast, lahendused on kas midagi segamini ajanud või hiljem on Aigar enda sõnastust muutnud.

Aga üldiselt pooldan ise ka tundmatus kohas mitte vette hüpata. Siin võiks veel öelda, et mida soovid seda ka saad - lahendused on tulnukaid tükk aega taga ajanud ja nüüd saabki nendega kakelda. Edu selles.
Vasta
#16
Vaimse energia (hinge-energia) üks näidetest on inimeste emotsioonide energia.

Näiteks kui inimene väga tugevalt vihastab/rõõmustab , siis inimesest välja kiirguv emotsioonide energia on võrreldav kosmoseraketi stardil vabaneva energiaga - meie seda inimestena endale ei teadvusta ja raiskame nii oma energiat, mida parasiitidest tulnukad kokku koguvad, kuna nad ise hinge-energiat toota ei suuda.

Kui teemaks pole just hinge ja vaimu erinevus, siis võib "igapäevases jutus" segi ajada (mitte eristada) vaimu-energiat ja hinge-energiat, kuna enamus ei taju sügavuti nende olemusliku erinevust.
Kui ma oleks Celticu asemel tahtnud sellele erinevusele tähelepanu juhtida, oleks lihtsalt paari reaga öelnud, et vaimu-energia ja hinge-energia on erinevad asjad: vaimu-energiat on kogu vaimude peenmaailm/ülailm täis; samas hinge-energiat suudavad toota vaid inimesed, kuid hallid tulnukad seda toota ei suuda.

Vasta
#17
Püha müristus, lahendused, lõpeta vähemalt inimeste lollitamine. Ei ole mingit kasu kolada eri tekste pidi ja keerata sellest kokku mingi kompott mille kaudu huvilised kusagile ei jõua, Celtic küsib sult küllaltki tõsiselt selgitust selle kohta mida sa klaveril tipid. Siin on suur hulk noort seltskonda kel pole vajalikku kriitikameelt oma nina toppimisel ükskõik kuhu, kasvõi põrgusee kui keegi libekeel selle paradiisiks nimetab. Õpetaja vastutab oma sõnade tagajärgede eest.
Sa jahud hallid ja hallid, aafrika nõid ütkleb nende kohta et täisa söödavad.
Palju inimesi langeb ahvatlusse, otsides neid „võõraid”, kui üleloomulikke olevusi. Nad on vaid tahked olevused, söör. Nad on nagu meie, ja enamgi. Ma teen siin avalduse, mis tuleb, kui üllatus: Hallid võõrad, söör, on söödavad. Üllatunud?

Palun jätkake.

Ma ütlesin, söör, Hallid võõrad on söödavad.

Jah, ma kuulsin seda ning ma olen kärsitu …

Nende liha on valkaine, nagu looma liha Maa peal, aga, kes seda sööb, saab olema väga, väga, lähedal surmale. Mina olin.

Vaata, Lesotho’s on Laribe mägi, seda kutsutakse Nutva Kivi mäeks. Mitmel korral on miskipärast, viimase 50 aasta jooksul või nii, võõraste sõidukid põrutanud vastu seda mäge.

Ja ühest viimasest juhtumist kirjutati hiljuti ajalehas. Aafriklane, kes usub, et nood olevused on jumalad … kui nad leiavad surnud Halli võõra keha, siis võtavad selle, panevad kotti ja tirivad metsa, kus nad tükeldavad selle ja pistavad rituaalselt nahka. Kuid mõned surevad selle asja kõhutäiest.

Kuskil aasta enne mu kogemusi Inyangani Mägedes, andis mulle sõber Lesotho’s liha millestki, mida ta kutsus taeva jumalaks. Ma olin kahtleja.

Ta andis mulle väikese kamaka mõneti hallikat ainet, mis oli ta ütlemist mööda liha. Ning tema ja mina ja ta naine sõime seda asja, ühel öösel. Kui me olime selle asja ära söönud, söör, täpselt päev hiljem, siis meie kehad kattusid lööbega, mis ei sarnanenud millelegi, mida ma enne oma elus kogenud olin.

Meie kehad olid löövet ja tõve nii täis, et näis, nagu oleks meil rõuged. Me sügelesime ja kihelus oli hirmus, eriti kaenla all, jalgevahel ja tagumikul. Meie keeled hakkasid paistetama. Me ei saanud hingata. Ja mitmeil päevil, mu sõber, tema naine ja mina olime täiesti abitud, hooldatud pühendunute poolt, keda õpetas mu šamaanist sõber.

Ma olin surmale väga lähedal. Peaaegu igast meie keha august veritses. Me kaotasime verd, palju verd, kui käisime peldikus. Me suutsime vaevalt käia, vaevalt hingata. Ja pärast 4-ndat või 5-ndat päeva lööve vähenes. Selle asemel hakkas nüüd nahk kooruma. Meie nahk hakkas kooruma mõõtmeis, nagu uss koorib oma nahka.

Söör, see oli üks jubedamaid elamusi, millest ma olen läbi käinud. Tõesti, kui ma hakkasin ennast paremini tundma … ma mõtlen, et minu röövimine Mantindane poolt oli ühe tolle olevuse liha söömise otsene tulemus. Ma ei uskunud, et see, mida mu sõbrad mulle andsid, oli olendi liha. Ma arvasin, et see oli mingit sorti juur või ürt või mis iganes. Kuid hiljem tuli selle maitse mulle meelde. Sellel oli vase maitse ja sarnane hais, nagu tollel, millega ma võitlesin 1959-dal.

Ja siis, kui lööve kadus — mil ma ikka veel veritsesin ja olin määritud pealaest jalatallani kookosõliga, pühendunute poolt, iga päev — siis hakkasid veidrad muutused toimuma meiega, söör, mille kohta ma palun kõigilt tarkadelt inimestel, kes võiks seda teie maal lugeda, üritada seletada seda mulle. Me läksime hulluks, täielikult hulluks.

Me hakkasime naerma, nagu tõelised napakad. See oli ha-ha-ha-ha-ha-ha, päevpäeva järel — vähimagi asja üle naersime oma pead otsast, tundide viisi, kuni olime peaaegu täiesti läbi.

Ja siis läks naer ära, ning nüüd toimusid imelikud asjad, asjad, mille kohta mu sõbrad ütlesid, et see on tasu, mida tahavad need, kes söövad Mantindane liha.

See oleks, nagu manustaks imelikku ainet, ravimit, ravimit, mis ei sarnane ühegi teisega Maa peal. Äkki olid meie tunded kõrgendatud.

Kui sa jõid vett, siis see oli, nagu jooks mingit sorti veini. Vesi muutus väga maitsvaks, justkui omavalmistatud jook. Toit maitses taevalikult. Iga tunnetus oli kõrgendatud, ja see on kirjeldamatu — see oli, nagu ma oleksin kogu universumi süda. Ma ei oska seda kirjeldada teisiti.

Ja see imeline tundevõimsuse tunne kestis üle kahe kuu. Kui ma kuulasin muusikat, oli see nagu oleks muusika olnud muusika taga. Kui ma maalisin pilte, mida ma teen enda elatamiseks … kui ma hoidsin mingit värvi pintslil, siis tundus, justkui oleks selles värvis olnud teisi värve. See oli kirjeldamatu asi. Ka praegu ei suuda ma kirjeldada seda. Kuid luba nüüd, söör, minna millelegi muule.

Mantindane ei ole ainus võõras olevus, keda aafriklased on näinud ja teadnud, ja kellest on lugusid rääkida.
Peaksid vist ka aafriklase kombel tüki halli nahka panema.
Vasta
#18

Minnes "lüpsilehma" analoogiaga edasi, siis shamaanid üritavad välja kaubelda veidi vähem roiskunud rohtu lehmade söödaks, ning veidike väiksemat igapäevast lüpsinormi, ehk veidi "kergemat orjust" - kuid orjusest vabastamise kohapealt pole shamaanidest mingit kasu, vaid tuleks keskenduda Aigar Säde taolistele.

Põhimõtteliselt saaks ju igaüks ise järgi proovida, kas Säde poolt toodud hingamistehnikad aitavad või mitte - minul ja paljudel teistel on aidanud, seega on tegu reaalselt toimiva lahendusega.

Celticu ja VironShamani tegelikest motiividest antud teemas on väga lihtne aru saada: kuna nad pole siin välja pakkunud konkureerivaid "energeetilisi enesekaitse tehnikaid" (mille vastu on hallid, reptiloidid ja Orioni kurjus võimetud), vaid püüdnud antud käsitlust naeruvääristada, siis kerkib paratamatult esile küsimus: kas nad ei kaitse praegust parasiit-tulnukate orjandusliku süsteemi.

Vasta
#19
Lahendused sa oled tõeliselt TIPLOMEERITUD T. Oma teema pealkirjas oled sa ühe sõna unustanud. See oli siiski; Mustade nõidade kokkutulek. Kogu foorum on mustade nõidade jura täis.
Väga lihtne moodus ennast kaitsta. Peopesad ründaja poole. Mõni hetk ja rünne lõppe. Keerulisem; Käed kokku, Kujutage ette, ringi enese ümber, päripäeva. Jätke ring pöörlema, lahutage käed. Edasi harjutades võib moodustada kupli enese peale. Kuplist saab ründaja niisuguse siraka, nagu elektrivoolust. Ööseks kuduge end kookonisse, toime on sama.
Mis aga puutub hallidesse ja ufodesse, siis 95% juhtumitest on tegemist INIMESTEGA. Heledad on pärit TULEVIKUST. Tumedad , minevikust.
Nii on lood.

Vasta
#20
Lahendused - kirikus käimine ja jumala poole palvetamine on kah täiesti REAALSELT toimiv "lahendus"
AD kahe suupoolega sissesöömine on kah "lahendus"

Mille poolest nad erinevad Säde poolt pakutust?

Säde pakub lahenduseks tulnukate vastu võitlemisel energiavampiiriks hakkamist. See õpetus soosib arusaama turumajandusest ja eraomandist, justkui eksisteeriks ainult oma ja isiklik. Energia kui selline EI OLE kellegi omand. Energia on kõikjal meie ümber, meie vaid laename seda, muundame seda ning seejärel laseme taas vabaks. Õpetus sellest, et iga mats peaks ühtäkki minema ja hakkama hallide käest mingit "oma" energiat tagasi nõudma, on kõige pesuehtsam vampiirikool üldse.

Minge jah, ja nõudke terviseks. Siin kehtib ütlus - kuidas koer külale, nii küla koerale, antud juhul on need väiksed nõudjad ja vargad koerad. Õige pea tuleb külarahvas tõrvikute ja hangudega perset tuliseks kütma.
Vasta
#21
Aga kui energia ei ole kellegi oma , nagu lugupeetud Cetic väidab, mille eest siis p***'et kuumaks kütta?
Pisuke vasturääkivus ju?
Vasta
#22
Aga sina ju üritasid minna hallidel perset punaseks kütma? Nii käituvad ka vastu nemad... lihtsalt selle vahega, et neid on rohkem, nad on tugevamad ning suudavad teha nii, et sa mitte kunagi enam oma nina võõrastesse asjadesse ei topiks.

Kui süsteemimeistrid kandivad enesele vajalikku ümber kirurgilise täpsusega, siis iga teine "nõidade suvelaagris" kõvaks nõiaks õppinu läheb luurele nagu elevant portselanipoodi...
Vasta
#23
Appi mille üle siin vaieldakse, hingeenergia-vaimuenergia-emotsiooneneriga. Mis vahet seal on mis energiat tagasi küsida. Küsin ju seda, mida minult võetud.
Saan aru küll, et vaimuenergiat tagasi küsida ei saa kuna seda ei saa ka võtta, aga mis siis juhtuks kui mõni võhik seda siiski küsib. Mitte midagi ei juhtu. Ta lihtsalt ei saa midagi tagasi. See ei toimi. Kui ta aga küsib vaimuenergiat ja mõtleb samal ajal teisele energialiigile, teadmata, et ta sõnastas selle valesti, siis toimib see, mida sa tegelikult tunned ning millele keskendud.

Ei saa kunagi tagasi võtta seda, mis endale ei kuulu kui just nõnda taotlust esitada. Ei pea selleks ABC juhiseid lugema. Selleks on enda intuitsioon. Mida rohkem juhiseid lugeda, seda rohkem solgid oma enda tunnetuslikku poolt.

Õigeim oleks üldse enda väljamõeldud sõnastus eelpool toodud rituaali tegemisel. Siis tead täpselt millega tegeled.

Hindan väga inimesi kes jagavad infot, mitte ei õpeta. Info vastuvõtja otsustab ise oma intuitsiooni toel , mis on õige ja mis vale. Kellegil teisel pole õigust kohut mõista.

Kogemustest õpitakse, mitte juhiste lugemistest.
Pole veel keegi Piibli lugemisest targaks saanud.
Vasta
#24
Mina arutlesin loogikavigade üle Sinu tekstis.

Kui lugupeetav rääkis siin vahetusest, siis võtmine midagi vastu andmata, ei ole vahetus.

Ja see on ka kõik.
Vasta
#25
Kui Celticu mõte "kuidas koer külale, nii küla koerale" lahti selgitada, siis pole inimestel midagi "kaotada": inimesed küsivad tagasi meilt ära võetud hinge-energia, kuid hallidel pole midagi "tagasi küsida", kuna parasiitidena ei tooda nad hinge-energiat.

Kui minna Celticu mõttega "energia pole kellegi omand" edasi, siis võiks peale palgapäeva kogu sissetuleku anda petturitest mustlastele: neil ka kõik vaid "tuleb ja läheb", kuid nad ei suuda mõista seda et kõik see toimub vaid teiste inimeste töö/pingutuste arvelt - kinnises ringis omasuguseid tüssates ja lüpstes poleks midagi "tulemas ega minemas", kuna keegi ei loo midagi uut, mida saaks "ära võtta".

Kirikus käimine on vampiirlus ja tüssamine inimeste suhtes: meilt võetakse hinge-energia ära, kuid valgustatuse asemel antakse meiel vastu vaid närune õndsus - ehk anname palju, kuid tagasi saame vähe.
Erinevus Säde poolt pakutust: kirikus olles meilt võetakse meie väärtuslik hinge-eenrgia ära, ehk me oleme vampiiride "saak", st elatakse meie arvelt - Säde moodi mõeldes võtame me vaid tagasi enda poolt loodu, ehk ei ela kellegi teise arvel, ning vampiirlusest (teiste poolt loodu äravõtmist) pole.


Kaldunni poolt välja toodud idee on ainus seni välja pakutud alternatiivne lahendus.

Kuid siin on probleem järgnevas: miljardite aastate jooksl on parasiidid kogunud tohutud energia varud, ning suudaks sellega läbi tungida paljude inimeste kaitsvast energiaväljast - ehk meetod toimiks vaid üksikute väga tugevate inimeste korral, kuid ei toimiks keskmisest nõrgemate inimeste korral.
Säde meetod omab siin eeliseid: kui kõik küsiks parasiitidelt tagasi neilt võetud energia, siis oleks parasiidid ilma energiata, ning inimesed suudaks tagasi küsitud energia abil purustada tehnogeensed süsteemid, mille abil meilt energiat röövitakse.

Ehk Säde meetod sobiks praeguseks "sõja aja" mudeliks, ning Kaldunni meetod sobiks järgnevaks "rahu aja" mudeliks.


Rindejoon jookseb mujalt: inimesed on oma arenguga jõudnud "lüpsilehma staatusest" välja, ning muutuvad iseenda peremeesteks - praegusele parasiit-tulnukate orjanduslikule süsteemile ei meeldi sellised arengud üldse, kuna sealsed parasiitidest ülbikud leiavad, et neil on "igavene õigus" inimesi igavesti lüpsta energiast tühjaks - sellist õigust aga pole parasiit-tulnukatel ühegi kosmilise seaduse põhjal: nad võivad vaid meie pimedust/teadmatust ära kasutada, kuid nad ei saa keelata meil nägijateks/teadjateks saamast.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parawebi kokkutulek 12.-14. juuli 2013 Mägede liivakarjääris PiziIngliito 101 52,862 18-07-2013, 20:12
Viimane postitus: excubitoris
  Suvine kokkutulek 2012 Valgehobusemäel 13-15 juuli katz 115 51,684 29-07-2012, 22:30
Viimane postitus: Thorondor
  Meditatiivsed tantsud 8-9. oktoobril 2011 li_tai 0 2,153 01-10-2011, 19:36
Viimane postitus: li_tai
  Avanemise suvepäevad 12. - 14. August 2011 Cassiopeia 2 5,276 16-08-2011, 19:47
Viimane postitus: Aurora Blue
  Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli katz 172 67,957 26-07-2011, 20:52
Viimane postitus: Cassiopeia
  Webinar "Üks süda" 27.05.2011 Dannil 42 19,068 20-06-2011, 00:37
Viimane postitus: Cassiopeia
  Muuseumiöö 2011 "Öös on aardeid" - 14. Mai Ilo 0 2,561 14-05-2011, 12:41
Viimane postitus: Ilo
  Eesti sümbolijaht 2011 hulkuv hing 0 2,648 01-05-2011, 01:39
Viimane postitus: hulkuv hing
  Indiaanilaager 2011 Jõhvikas 3 4,625 27-04-2011, 22:47
Viimane postitus: Jõhvikas
  8000 püha trummi steremoonia 2011 hulkuv hing 0 2,718 16-03-2011, 22:59
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat