Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meie võimalused tulnukate vastu?
#51
Preilikass! Viimase lausega nõustun 100%! Endast õelamaid-isekamaid imimese-moodi liike me vist ei leiagi.

Samas, me oleme siiski päris nunnud ja teeme meelsasti omavahel koostööd ning loodan väga, et see laieneb-areneb
koostööks emakese Loodusega. Sest, ainult Tema saab olla meie kõige ustavam liitlane juhuks, kui mingid verejanust
roheliseks tõmbunud tulnukad otsustavad meid rünnata ja ära nämmida.
Vasta
#52
Arenguid võib tõepoolest olla väga mitmesuguseid. Ja olenebki, mis suunas tulnukad on rohkem arenenud. Ei ole üldse võimatu, et nad on kaitsetud meie primitiivsemate relvade vastu, kuid oma ülisupermoodsa tehnoloogiaga ei suuda me neile vastu hakata. Samamoodi, nagu rotimürk ei pruugi sääskedele üldse mõjuda. Meil võib olla enda kaitseks midagi sellist, millest meil aimugi ei ole, kuid tulnukatel on ja nad ei tea, et me ei tea.
Vasta
#53
Ärge arvake,et meid siin praegu ei nämmita,seda tehakse ilma suurema kärata ja vaikselt!
Vasta
#54
Hrmm Kallid armsad sõdalased!
Kuidas kavatsete identifitseerida olendeid, kelle vastu Te võitlete?
Miks arvate end olevat arengutasemel - olemaks kindlad, et sõdite just ufolastega? Ja mitte kahejalgsete kaasmaalastega, kes kuuluvad liiki inimene. Loeksin huviga Teie identifitseerimiskriteeriume ... Aitäh!

***********************************************************************************************'
Siin kaasaegse infotehnoloogia ja reaalteaduste sümbioosi graafiline väljund inimese poolt kasutatavast ja juhitavast arvutist
http://sprott.physics.wisc.edu/fractals/...6/face.jpg
See on ainult fraktaal (fraktal) - üks etapp matemaatilise arvujada töötlusest arvutil. Ja seda juba aastast 2006.
Siin üks uuem näide ruumilise kujutamise arengutasemest. Kaoseteooria ja aasta 2011
http://sprott.physics.wisc.edu/fractals/..._10_10.jpg
Need näited on meile vahendanud University of Wisconsin-Madisoni. See on avalik teadusülikool,mis asub Ameerika Ühendriikides. Asutatud aastal 1848/ Wikipedia alusel.
Aeg läheb ja kõik areneb. Ka inimteadus. Suuremat osa lihtinimesele ilmselt ei avalikustata.


Vasta
#55
Esialgu me "tulnukatega" ei võitle. Proovime siin rohkem nagu "mängida", lobiseme väheke ning püüame
saada selgust, et juhul kui... siis vähemalt teame, enam-vähem, kellega luurele minna.

Siin me pole veel identifitseerimiskriteeriumiteni jõudnud, aga Stella!... võid ju vaikselt meid selles
aidata. Ma ei tea kuidas teised, aga mina ise ootaks Sinult põnevaid ja originaalseid ideid.

PS. sõdalased me pole,... kallid-armsad oleme küll!
Vasta
#56
Stella - Nemad identifitseerivad ennast ise.
Vasta
#57
Küsisin seda küsimust kaasmõtlejatelt sellepärast, et ma ei karda küll tõelisi ufolasi, kuid ma kardan seda, mida ja miks teevad kaasmaalased.
Ühelt poolt suudab juba ammu inimene puht tehnoloogiliselt arvuti ja matemaatika valemite abil luua sellise tasandi (mis ei ole fototöötlus)
http://sprott.physics.wisc.edu/fractals/...6/face.jpg
Teisalt väidab Igor Mang (Maalehe horoskoobis aastaid tagasi), et inimene on Jumala fraktaal ja et Jumal loob maailma fraktaalide kaudu.
Eeldades et Igor Mangil on siinkohal õige teadmine (mulle tundub see nii) - siis inimene on jõudnud oma arengutasemes Jumala töövahendite kasutamisoskuseni. Loomises. Aga inimese eetiline pale ja vastutustunne on selliseks aregutasemeks ebaküps. Ja see on see, mida ma kardan. Võimalik, et selles vastuolus on ka üks põhjusi, miks nii paljudest eri suundadest räägitakse maailma lõppemisest. Mullegi tundub see vastuolu ületamatult ohtlik. Nii ohtlik, et kui asi väga tõsiseks läheb, siis ma loodan maaväliste abile. Ma usun nende võimesse meid aidata ja seepärast ma ei julge mõelda mingeid mõtteid nende vastu. Tean, et nad on. Tean, et nad oskavad lugeda meie mõtteid.
Seepärast küsisin - et kuidas identifitseerite ufolasi, et ehk on Teil häid mõtteid minu hirmude leevendamiseks. ( Et kellegagi sõdida, peab kõigepealt olema selge, kes on vaenlane.)
Vasta
#58
Identifitseerimisest... foorumis on warasemast järgnewad teemad:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4951
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5195
aga yldiselt... tulewad need, keda kutsutakse.
Vasta
#59
Jah, kuidas identifitseerida tulnukaid - see on rohkem kui keeruline, sest eks ole ju mitmel pool olnud neist juttu nii halvas kui heas mõttes.
Ja küllap neid ongi nii häid kui halbu.
Keerulisemaks teeb asja see, et nad ju muudavad veel kuju ka!
WhiteWolf, võivad ju tulla need, keda kutsutakse, aga samas eks osa ole ju siin kogu aeg!
Mõtle kasvõi sellele arvatavasti mehitatud astraalkeskusele Meriväljal!Smile Samasugune võib olla ka Häädemeestel! Ja need on juba nii peened vennad, et nende vastu ei ole meil üldse mingeid võimalusi.
Vasta
#60
Ma kipun ka arvama, et kui mingid tulnukad kallale tuleksid, siis ühel hetkel identifitseeriks nad end ise - kasvõi hirmu ja paanika tekitamiseks. Inimestel oleks vähem usku nende võitmisse kui oma supertehnoloogiliste kaasmaalaste võitmisse.

Mis aga puutub kellegi ründamisse, siis mina olen alati olnud vasturünde positistioonil. Ilma põhjuseta mina kellelegi tappa anda ei tahaks. Kui sa peaksid end kaitsma, kas sa siis ei teeks seda?

"Nii ohtlik, et kui asi väga tõsiseks läheb, siis ma loodan maaväliste abile. Ma usun nende võimesse meid aidata ja seepärast ma ei julge mõelda mingeid mõtteid nende vastu. Tean, et nad on. Tean, et nad oskavad lugeda meie mõtteid".

Et kui on meie vaatevinklist positiivsed ja kangesti arenenud tegelased, siis sa arvad, et nad eeldaksid meilt pimesi usaldamist ja kuuletumist, umbes nagu religioon? Mina olen veendumusel, et läbi mõelda tasub kõik. Ning kui mõni positiivne tulnukas selle pärast kreepsu saab, et näe, inimene oleks valmis end kaitsma...või vähemalt püüdma....siis ma arvan, et probleem ei oleks inimestel (üldiselt ongi seegi teoretiseerimine, sest ma ei usu selliste pseudoarenenud olendite positiivsusesse). Liitun WhiteWolfiga: Ära usu midagi: pole oluline, kust sa seda lugesid või kes seda ütles... pole oluline kui ka mina seda ütlesin... ära usu midagi, kuni see pole leidnud kinnitust sinu enese kogemuste ja arusaamadega.
//Buddha
Vasta
#61
(16-02-2011, 22:46 )Müstik Kirjutas: Ja küllap neid ongi nii häid kui halbu.
/.../
WhiteWolf, võivad ju tulla need, keda kutsutakse, aga samas eks osa ole ju siin kogu aeg!
Jah muidugi, peaaegu kõik on pidewalt Maal esindatud... aga kes täpselt tulewad, see siiski sõltub, keda just kutsutakse...
Seepärast marsal ongi mitmesugust rahwast.
Kas see mitte yks Krayoni juttudest polnud, et nood paljud tulnukrassid ei oma tegelikult erilist tähtsust... tähtsust omawad nood, kellega inimene weel kohtunud ei ole (infokilluke pärineb siitsamast foorumist)...
(17-02-2011, 13:07 )Preilikass Kirjutas: Et kui on meie vaatevinklist positiivsed ja kangesti arenenud tegelased, siis sa arvad, et nad eeldaksid meilt pimesi usaldamist ja kuuletumist, umbes nagu religioon?
Wast nad eeldawad et inimene neisse kui wõrdsesse suhtuks...?
Vasta
#62
Kuidas kaitsta inimesi "halbade tulnukate" eest?

Eristada võiks vaimseid tehnoloogiaid (vaata kontsentreeritult ühte punkti ja mõtle vaid ühte mõtet) ja füüsilisi tehnoloogiaid (nn foolium-mütsike pähe, et ajulainetele ligi ei pääseks).

1) Kontseptsiooni poolest võiks analoogia tuua selle kohta, kuidas veised võtavad inimestelt võimu üle toiduahela katkestamise kaudu, kasutades selgeltnägevate-veiste poolt saadud teadmisi inimeste tehnoloogia kohta.

Füüsilise tegevuse poolest saaks veised tallata inimeste põllud ära, ning inimesed surevad toidupuudusel ära.
Lisaks saaks veised seisata liikluse teedel, ning seisvatel autodel susida sarvedega radiaatorid katki (mootor jookseks ilma jahutsveeta kokku), ning trampida sõrgadega esiklaasid läbipaistmatuks (nii ei näeks sõita).
Lisaks saaks veised joosta trafopunktide metallist väravatega trafod lühisesse, mis katkestaks elektrivarustuse.

Vaimse poole pealt saaks lehmad mõelda "vasikas on suur, piima pole vaja", ning inimesed jääks lüpstavast piimast ilma.
Sead lõpetaks arutu solgi kugistamise, ning luukeredest sigu ei saaks inimesed toiduks kasutada.


2) Tulnkate vastase füüsilise kaitse kohapealt võiks silme ees hoida sukelduja veekindlat ülikonda: välimine õhuke trilaminat kiht hoiab ära vee sissepääsu, ning sisemine soojust hoidev kiht hoiab sukeldujat külmas vees soojana - oluline on siin see, et teatakse, mille eest (vee + soojuskao) eest ennast kaitsta tahetakse.

Sarnaselt saaks luua tulnukate vastu mingi "fooliumist kiivri" (kaitseb ajulainete mõjutamise eest), või "kaitseülikonna" (kaitseb inimeste energiat tulnukate poolse varguse eest) - jällegi on oluline teada, mille eest ennast kaitsta soovitakse, ning seejärel saab välja töötada ka toimiva kaitse.

Samuti meenub kõrgsagedusliku pininat tekitav koerte peletamise vile, mida kuuleb vaid koer, kuid inimene ei kuule - midagi sarnast ka pahade tulnukate vastu?


3) Tulnukate vastase vaimse kaitse poolepealt võiks aidata kontsentreeritult ühte punkti vaatamine ja oma kindlate mõtete mõtlemine - nii ei saa nad meie meeli kergesti mõjutada.

Kui inimene endale kogemata haiget teeb, siis tuleks sundida ennast rõõmus olema - nii ei saa pahad tulnukad nõrkade inimeste vaimuenergiat kätte.


4) Ma annaks nüüd teema arendamise "teadjamatele" üle: kuid üritage probleemide olemust ka sisuliselt kirjeldada (kui juhe on kuklas, siis kuidas juhet kuklast ära saaks, või kuidas juhet kinni katta et ta ei toimiks).

Seega vaimsed ja füüsilised meetodid, kuidas inimesi kaitsta "pahade tulnukate" eest - kõike seda peaks telepaatia ja selgeltnägemise kaudu mingist "ühtsest infoväljast" ju teada saama.

Vasta
#63
Kõige paremini kaitsevad oma lautu pahade tulnukate eest farmerid ise levitades igal võimalikul viisil radioaktiivseid aineid keskkonda mida väliskosmose kaudu mitterändavad kolepahad tulnukad ei kannata.
Siiapoole pidi kolm lihakombinaati teel olema valmis vastu võtma enamikku lihakehasid kelle hinged lubati paradiisi viia. Millist vastupanu oled suuteline osutama kui ripud abitult õhus ja sind tiritakse vastavasse sorteerimis ja ümbertöötlemisorganisse ilma kuidagi arvestamata materiaalse maailma füüsiliste mängureeglitega.
Küll muutub olukord siis kui sinu energiakeha on vaba lahkuma füüsilisest vormist ja vastupanu osutama.
Vasta
#64

Kuidas õpetada oma "energiakeha lahkuma füüsilisest kehast"? - ehk üldise kirjelduse asemel peaks saama anda ka selge "punkt-punkti haaval" õpetuse selle idee realiseerimiseks.

Samas loodi tähesõdade ajal tehnoloogiad, mis suutnuks "ühe pauguga" pool Maa orbiidist "puhtaks lüüa" - ehk on olemas ka füüsilisi kaitseid, mille vastu tulnukad ei saa.


Analoogia on selles, kuidas sakslased IIMS ajal Tiibeti munkade selgeltnägemise abil pumpasid üldisest infoväljast konkreetseid teadmisi lendavate taldrikute detailse ehituse kohta ja ehitasid selle teabe alusel ka reaalselt lendavad taldrikud valmis.

Ehk kui selgeltnägija/meedium kirjeldab/joonistab oma nägemused, siis analüüsib teadlaste grupp selle info läbi ja palub järgmise seansi ajal vajalike sõlmede detailsemat "vaatamist" - nii õnnestub mitmete seanside järel saavutada uskumatult detailsed joonised/kirjeldused ning nende abil luua analoogne toimiv seade.

Näide auto kohta: esimse seansi ajal näed autot üldiselt - teise seansi ajal vaatad täpsemalt mootorit, käigukasti, kere detaile - kolmanda seansi ajal vaatad mootori täpsemat ehitust: kolvid, silindrid, klapid, võllid - neljanda seansi ajal vaatad mootori kolvi detailset ehitust surverõngaste, õlirõngaste ja soonte näol - viienda seansi ajal ajal vaatad õlirõngaste täpset kuju - kuuenda seansi ajal vaatad õlirõnga läbilõiget, st milline koht on pehme, ning milline koht on karastatud - seitsmenda seansi ajal vaatad täpset keemilist koostist või kristallstruktuuri - nii ongi lõpuks olemas detailne info auto valmistamiseks.

Midagi sarnast saaks teha ka lendava taldriku või tulnukate vastase kaitse seisukohast lähtudes.

Erinevalt IIMS aegsetest Tiibeti selgeltnägevatest munkadest, kes aitasid rõõmuga sakslasi nende otsingutes, "jonnivad" siinsed selgeltnägijad, ehk ei soovi sisulisi detaile arusaadavas keeles avaldada.
Vasta
#65
Hitleril see värk õnnestus,aga ühel hetkel kraanile juurdepääs suleti.
Vasta
#66
(04-05-2011, 17:59 )insener Tünn Kirjutas: Hitleril see värk õnnestus,aga ühel hetkel kraanile juurdepääs suleti.


Olgu see Hitler või Obama aga arvan, et tulnukate vastu ei saa meie iialgi.Kui mõtlema hakata nende patareide peale mis seal päikese ümber tirlevad siis oleme meie oma tehnoloogiaga ja sõjatehnikaga mitte ligilähedased neile.Vahest ma olen mõelnud, et meie olemegi sellised pisikesed nagu näiteks tuua multifilm Horton.Seal multikas oleme meie need pisikesed seal lille õielSmile
Multifilmi trailed: http://www.youtube.com/watch?v=qLUy_Sn8iFs

Vasta
#67
Raske saab olema teie tee püha tõe juurde...
Kust sellised mõtted küll?
Aga eks tuleb tööd teha ja vaeva näha.
Vasta
#68
(04-05-2011, 17:04 )lahendused Kirjutas: Näide auto kohta: esimse seansi ajal näed autot üldiselt - teise seansi ajal vaatad täpsemalt mootorit, käigukasti, kere detaile - kolmanda seansi ajal vaatad mootori täpsemat ehitust: kolvid, silindrid, klapid, võllid - neljanda seansi ajal vaatad mootori kolvi detailset ehitust surverõngaste, õlirõngaste ja soonte näol - viienda seansi ajal ajal vaatad õlirõngaste täpset kuju - kuuenda seansi ajal vaatad õlirõnga läbilõiget, st milline koht on pehme, ning milline koht on karastatud - seitsmenda seansi ajal vaatad täpset keemilist koostist või kristallstruktuuri - nii ongi lõpuks olemas detailne info auto valmistamiseks.

Midagi sarnast saaks teha ka lendava taldriku või tulnukate vastase kaitse seisukohast lähtudes.

IIMS ajal oli sakslastel üks väga kõva "taldriku" insener,
kes pärast sõda venelastele taldriku(d) valmis ehitas.
Kui ta oli sellega valmis saanud ja venelastel teda enam
vaja polnud, siis aga kolis ta Usasse elama. Seal ehitas ta
mälu järgi ameeriklastele taldriku(d) valmis, kuna joonised
jäid venelastele.

Ei tule hetkel mehe nimi meelde, aga ehk Zed teab pajatada.

Vasta
#69
Kõige suurem müstika on see,et foorumlased tiirutavad ringiratast,
oleks see vähemalt spiraalgi,no et ikkagi toimub mingi kaevumine
asjade tuuma suunas...aga ei,suletud ring.
Kas teil pole pähe turgatanud mõte,et selle parakeskkonna idee selles
ongi-lasta huvilistel ringiratast lasta, et tuumani mitte jõuda.
Mis arvate, rahvas?
Vasta
#70
(04-05-2011, 18:33 )insener Tünn Kirjutas: Kõige suurem müstika on see,et foorumlased tiirutavad ringiratast,
oleks see vähemalt spiraalgi,no et ikkagi toimub mingi kaevumine
asjade tuuma suunas...aga ei,suletud ring.
Kas teil pole pähe turgatanud mõte,et selle parakeskkonna idee selles
ongi-lasta huvilistel ringiratast lasta, et tuumani mitte jõuda.
Mis arvate, rahvas?

Nuu mina arvan, et kui oleksime tõeni jõudnud siis polegi sellele paraweebil mõtetki ju. Nagu sa tead, et para ongi ju seletamatu ja inimesi ja ka Sind ju huvitab see tõele lähedale ja tõeni jõudmine.Arvan et Insener Tünn selle tõeni on ikka pikk tee ja ei jõua Sina sinna ja ega ka sinu lapsed ja ka lapselapsedSmile

Vasta
#71
Tõeni on pikk tee,aga saaks koore allagi Laugh
Vasta
#72

Ringiratast keerutamine käib seetõttu, et kellegil pole "piisavat taset" kõige nägemiseks ja selgitamiseks.

Ehk minusugused teadlased ei suuda/viitsi fundamentaalseid teooriaid luua, vaid raiskavad oma aega paraveebi ja muu meelelahutusega.
Ning selgeltnägijad ei näe piisavalt selgelt, kuna nad joovad-suitsetavad ja elavad pahelist elu nagu paljud teised.

Parimal juhul on meil kõigil vaid mingi visioon, kuidas asjad olla võiks, kuid detailidesse ei suuda me laskuda oma puuduliku "taseme" tõttu.

Vasta
#73
(04-05-2011, 18:53 )insener Tünn Kirjutas: Tõeni on pikk tee,aga saaks koore allagi Laugh
Eks see keeruline ole jahh, aga ma arvan, et vajame tõeliselt tarka inimest kes selle koore purustaks kuidagi. Iseenesest ei tundu see teguviis kuidagi raske aga arvan, et selle koore purustamiseks on meil vaja tööriistu ja sellest võikski alustada edasi minekus meie arengus, peab saama või mõtlema võis siis tulnukate käest küsima õigeid tööriistu ja eks siis leitakse rakendus meie elu ja teadust päästev point saakski elujõu. Vanasõna: Ki sul käes on haamer, siis meenutavad sulle kõik asjad naelu!

Vasta
#74
Insener Tünn sinu sõnad on tõde, lugupidamine!
Vasta
#75
Tänud,aga lasin selle valusa tõe maha.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tähtede sõda meie orbiidil excubitoris 84 49,731 13-01-2022, 18:36
Viimane postitus: Manaja
  Tulnukatelt näpatud tehnoloogiad meie igapäevaelus. Loogik 184 108,272 11-10-2021, 09:34
Viimane postitus: Lynx Titan
  Inimröövid tulnukate poolt Tutanhamon 169 115,810 28-05-2021, 21:18
Viimane postitus: Kaaluja
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 14,028 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Mõned küsimused tulnukate kohta. Merc MKIII 50 26,194 18-01-2017, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 3,931 10-11-2015, 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 7,963 16-02-2015, 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Meie orbiidil on tihe liiklus excubitoris 46 23,833 18-12-2012, 15:10
Viimane postitus: NelliN2
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 5,657 22-01-2012, 15:17
Viimane postitus: Leena
  "Meie" lennuvahendid Metafor 10 7,308 04-02-2011, 16:03
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat