•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 12Hääli - 4.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus foorum
#26
(20-12-2010, 18:55 )Flash Kirjutas: Spoileri mod on olemas. Aga ei tea, kas selle järele vajadus tekib.

Vajadust spoileri järgi just ei ole aga halba see ka ei tee vist. Kui õieti aru saan, siis asja mõte on kehva ühenduse taga olevate kasutajate säästmises värviliste asjade kohe kohaletoomisest ja lugemise hõlbustamiseks. Võin ka eksida. Spoiler võiks olla küll. Veel võiks olla kas püsivalt aga mõnda aega näiteks rubriigi Muu all thread nimega test mis tühjendatakse näiteks iga 12/24 tunni tagant automaagiliselt kus kasutajad saavad postitusi testida.
Vasta
#27
Iseenesest spoiler nüüd küll midagi kiiremaks ei muuda.
Tegemist ju sisuliselt lihtsalt funksiooniga mis peidab ära teksti kasti sisse.
Vasta
#28
(20-12-2010, 20:44 )Ilo Kirjutas: Iseenesest spoiler nüüd küll midagi kiiremaks ei muuda.
Tegemist ju sisuliselt lihtsalt funksiooniga mis peidab ära teksti kasti sisse.

Lugemist hõlbustab kindlasti. Ju olin eksiarvamusel, et spoileri sisu tuuakse kohale peale spoileri avamist.

Tegin väikse katse...hinnavaatluse foorumis. Avasin threadi ja ootasin kuna liiklus seisab. Muud liiklust ei olnud. Peale spoileri avamist tekkis traffic umbes spoileri sisu mahus.
Vasta
#29
Kas selleks postituste testimiseks postituse eelvaade ei sobi?
Vasta
#30
(20-12-2010, 22:33 )Thorondor Kirjutas: Kas selleks postituste testimiseks postituse eelvaade ei sobi?

Sobib. Aga kuidas kujutad eelvaates replay testimist ette? Lihtsalt uitmõte.


(20-12-2010, 22:43 )Leena Kirjutas:
(20-12-2010, 22:33 )Thorondor Kirjutas: Kas selleks postituste testimiseks postituse eelvaade ei sobi?

Sobib. Aga kuidas kujutad eelvaates replay testimist ette? Lihtsalt uitmõte.

Mhhh mingil tingimusel mul eelvaate nuppu ei tule.

Vasta
#31
HrmmMärkasin, et on üldteemade nimetusi muudetud. Igatahes on need nüüd hoopis paremini sõnastatud. Uus teema paistab olema "Vaimsus ja filosoofia". Muidugi hakkasin sealt kohe otsima ka enda tehtud teemat "Filosoofia - kes millist filosoofi lugenud on?", paraku ei oldud seda uude teemasse üle tõstetud.
See on endiselt üldteema "Inimene see kummaline olend" all.
Tore oleks, kui on uusi teemasid tehtud, et siis ka vanad teemad õigetesse üldteemadesse paigutatakse.
Muidu jah, tänastele postidele minek on jube aeglane ja ei meeldi ka kuupäevad avatari all.
Enne oli ilusam, kuidagi õhulisem, nüüd niisugune suletud kasti tunne nagu paljudes teisteski foorumites. Tänu avatari kasti kitsenemisele tunduvad paljud avatarid liiga suured. Ka ei jää nad kohakuti alati. Varem oli ka koht, kuhu märkida, kus keegi asub. Oli hea ülevaade sellest, kes on Tartus, kes Tallinnas, kes Saaremaal, kes hoopis väljamaal...
Püüdsin avatari juurde taas Muitsete saladuste uurija kirjutada, aga kast venis pikemaks kui teistel ja nii oli kole. Paljudel ongi kast sirgjoonest väljas.
Ka on teemadest ära kustutatud sinna lisatud pilte.
Aga edu foorumi paremaks ja ilusamaks muutmisel!
Et lisada emotikone, peab nüüd eelvaadet kasutama. Ja emotikon tuleb jutu lõpu asemel miskipärast hoopis jutu algusesse!



Vasta
#32
Vaimsus ja filosoofia alla tõstsin teemasid ainult Usundite alt esialgu. Kiire oli foorumi üles saamisega.

Tsitaat:Ka on teemadest ära kustutatud sinna lisatud pilte.

Pildid on ära kadunud juhul, kui need olid postituse attachmendid. Vanas foorum olid attatchmendid, mitte failidena nagu uues vaid tabeli lahtris tekstina "ioaölsgfiaöwogjeawiogjawoijg"+veel tuhat tähemärki. See muutis andmebaasi suureks.

Käsitööna saaks seda taastada.
Kui juba käsitööst juttu tuli, siis kõik viited teistele teemadele on katki.
Teemade id on muutunud ja süntaks ka natuke. Selle võibolla saab mingi süsteemiga korda, muidu tuleb vähemalt 2300 postituses teha liigutus, kus tabeli järgmi muudad ühe numbri teiseks.

Tsitaat:Et lisada emotikone, peab nüüd eelvaadet kasutama. Ja emotikon tuleb jutu lõpu asemel miskipärast hoopis jutu algusesse!
Sellest ei saa midagi aru. Postitades vajutad emotikonile ja emotikon ilmub sinna kus parasjagu kirjutad nagu vanasti.
Vasta
#33
Minul on emotikonid ainult eelvaatel.
Varem kasutasin eelvaadet ainult manuste lisamiseks. Smile
Vaatan, kas nüüd jääb emotikon lause lõppu.
Vasta
#34
Kordan:
(20-12-2010, 18:23 )Elderm Kirjutas: Oma postituseid muuta ei saagi?

// imelik, siin saan, aga seal ( http://www.para-web.org//showthread.php?tid=5190 ) ei saa.

Vasta
#35
Üks väike asi, mis vanas meeldis ja siin ei tundu olevat - kui valin tänased postitused, loen seda ja lähen "back"-i, siis vanalt tegi automaatselt refreshi nüüd peab manuaalselt seda tegema.
Mulle eelmine variant väga sobis, ei oska öelda, kas keegi veel sellest puudust tunneb Smile
Vasta
#36
(20-12-2010, 18:23 )Elderm Kirjutas: Oma postituseid muuta ei saagi?

// imelik, siin saan, aga seal ( http://www.para-web.org//showthread.php?tid=5190 ) ei saa.

Niipalju kui mina aru saan, siis vanasse foorumisse ei saa üldse enam midagi juurde kirjutada ega ka ära võtta.
Küllap läheb ta ka varsti hingusele?

Vasta
#37
Vaatasin üle tavakasutajate õigused igas alamfoorumis. Tuli välja, et need olid mingil imepõhjusel pilla-palla. Ühes ei saanud attachmente lisada, teises oli see ainuke asi mida teha sai jne.

Nüüd on nii, et kõik muu peaks töötama, ainult enda tehtud teemasid kustutada ei saa.
Vasta
#38
(21-12-2010, 16:11 )Malerd Kirjutas: Üks väike asi, mis vanas meeldis ja siin ei tundu olevat - kui valin tänased postitused, loen seda ja lähen "back"-i, siis vanalt tegi automaatselt refreshi nüüd peab manuaalselt seda tegema.
Mulle eelmine variant väga sobis, ei oska öelda, kas keegi veel sellest puudust tunneb Smile

Mina tunnen ka puudust, kuna hiire paar lisaklahvi defineeritud back ja forward ja üles ei viitsi ka alati kerida, et uuesti tänaseid valida.

Ahjaa, nagu ka Müstik mainis siis ka mulle tundub, et linkide erisust võiks veidi rohkem rõhutada. Praegu sulandub liialt tavatekstiga.

Vasta
#39
Veel natuke kaja ühest teisest teemast - see siin on vist parem koht.

(21-12-2010, 19:18 )Müstik Kirjutas: Küll oli hea vanas foorumis neid siniseid uudistelinke vaadata, nüüd on kõik nagu üks hall joru ja kohe ei kutsu neid uudiseid lahti klõpsima.
Või ainult minul ei ole lingid sinised?


"Paul"

Siin on mingi teksti värvija aga tundub, et see ka eriti ei taha!
Mhmm - teatul viisil saab kui ISE lingi tekst ära värvida.
Seega ühinen Müstikuga - lingid tagasi värviliseks "by Default".

Ja teiseks - KUS ON "MUUDA" NUPP postituse all - andke pagan KOHE tagasi.
Vasta
#40
Võiks olla edasi see võimalus, et saaks valida, mitme päeva postitusi vaadata tahan. Kui vahel paar päeva foorumis ei käinud, siis oli hea vaadata, millest selle aja jooksul juttu oli. Ühinen ka mõne eelkõnelejaga, et kellaaeg võiks olla siiski postituse ülaservas ja et lingid peaks olema värvilised. Muus osas olen esialgu küll rahul ja praegune foorumi ülesehitus meeldib mulleSmile
Vasta
#41
Nüüd on sinine ja alla joonitud. Allajoonimine on äkki üleliigne?
Kellelgi ikka Muuda nupp kadunud?
Vasta
#42
Thor - asi võtab juba ilmet Smile
Vasta
#43
(21-12-2010, 23:14 )hermes2010 Kirjutas: Võiks olla edasi see võimalus, et saaks valida, mitme päeva postitusi vaadata tahan. Kui vahel paar päeva foorumis ei käinud, siis oli hea vaadata, millest selle aja jooksul juttu oli.

Ühinen selle ettepanekuga, minu meelest samuti vajalik, vähemalt kasutajale on mugav Smile
Vasta
#44
(22-12-2010, 01:49 )Thorondor Kirjutas: Nüüd on sinine ja alla joonitud. Allajoonimine on äkki üleliigne?
Kellelgi ikka Muuda nupp kadunud?

Hea, et on sinine nüüd ja allajoonimine ei ole üleliigne. Eraldub muust tekstist paremini.
Mis vahe on kiirel muutmisel ja täielikul muutmisel?
Kustutasin proovi pärast üht enam mittevajalikku lühikest teksti ja peale back nupu kasutamist oli see uuesti tagasi.

Otsing on väga kummaline. Aasta vanust postitust saab otsida, aga kahe aasta jt näiteks kuue aasta vanuseid poste ei saa. Just nende vanemate teemade nimed kipuvad ununema.
Ühinen teiste arvamusega, et esilehel peab olema Otsi enda poste ja samuti Otsi enda teemasid.
Esilehepäis näeb mul nüüd välja nagu keegi oleks selle täis sodinud. Esimesel korral ei leidnud nende üksteise peale kirjutatud sõnade seest isegi sisselogimist.
See päis oli enne küll parem.
Miks seal niipalju viiteid peab olema? Ja kui juba on, siis tulnuks see lahter tunduvalt laiem teha.
Vaata uusi postitusi? Kui inimene juba avab tänased postitused, siis mis uusi tal veel lisaks vaja on?
Privaatsõnumid? Tunduvalt parem kui U2U, aga unustad korraks arvuti lahti ja just sinna minnakse kõigepealt uurima. See U2U pettis seni ära.
Lugemata ja kokku sõnumid küll esilehel vajalikud ei ole. Kes ikka sõnumeid lugemata jätab? Sõbranimekiri? Ma ei usu, et siin üldse sõpru saab tekkida. Tekib ühiste huvidega inimesi. Ja need ühiste huvidega inimesed nagunii enam siin hiljem kirju ei vaheta. See sõbranimekiri on küll ülearune sellel päisel. Nagunii moodustab nendest ju nimekiri, kellega sõnumeid vahetatud. Siis peaks olema vaenlaste nimekiri ka juba. Ma hea meelega suunaks mulle mittemeeldivad erasõnumid otse vaenlaste nimekirja ja siis need kustuksid ise automaatselt sealt kastist ilma läbi lugemata ära.Bleh

Ja miks ma pean iga päev lugema Müstik (vaheta kasutajat)? Mis see üldse tähendab? Saadan sinna kellegi teise, kes hakkab minu kasutajanime kasutama? Mõni uustulija võib seda lausa kohustuslikuks pidama hakata. Kas see tähendab, et soovi korral võib kasutajanime ära muuta?
Vanasti oli see minu arust lausa keelatud. Nende üle, kes pidevalt kasutajanimesid muutsid lausa naerdi siin.

Vasta
#45
Kõik kellel olid avatarid paraveebi serveris, said need nüüd avatarid tagasi.

(22-12-2010, 10:53 )Müstik Kirjutas: Mis vahe on kiirel muutmisel ja täielikul muutmisel?
Pead ise proovima. Igasugu abinupukesed on kadunud ja ei lae uut lehte postituse muutmiseks.

Tsitaat:Kustutasin proovi pärast üht enam mittevajalikku lühikest teksti ja peale back nupu kasutamist oli see uuesti tagasi.
Tagasi vaadates näedki seda seisu nagu oli, kui sa tookord tollel lehel olid, see on alati igalpool nii olnud. Keegi rääkis, et tagasi minnes vanas foorumis refreshis alati tänaseid postitusi. Minul küll ei refreshi. Võibolla on see brauseripõhine asi, aga sel juhul ei ole vahet kas uus või vaja foorum

Tsitaat:Otsing on väga kummaline. Aasta vanust postitust saab otsida, aga kahe aasta jt näiteks kuue aasta vanuseid poste ei saa. Just nende vanemate teemade nimed kipuvad ununema.
Ma arvan, et Otsi leiab kõik üles, kui õigesti otsida. Praegu paneb see postitused ajalisse järjestusse, kuigi võiks olla täpsuse järjekorras vms.
Otsi vanu nupuke tundub, et ei tee midagi. Kahanevat ja kasvavat järjekorda võib muuta. Kõige targem on panna otsilause "" märkide vahele, kui te tahate täpset lauset või mitmesõnalist fraasi otsida. Ärge unustage kasutamast ka Otsi teemat või otsi postitust valikut.
Otsing vajab üles otsa õpetust.

Tsitaat:Ühinen teiste arvamusega, et esilehel peab olema Otsi enda poste ja samuti Otsi enda teemasid.
Läheb tööde nimekirja.

Tsitaat:Esilehepäis näeb mul nüüd välja nagu keegi oleks selle täis sodinud. Esimesel korral ei leidnud nende üksteise peale kirjutatud sõnade seest isegi sisselogimist.
See päis oli enne küll parem.
Miks seal niipalju viiteid peab olema? Ja kui juba on, siis tulnuks see lahter tunduvalt laiem teha.
Päis ei ole praegu sobilik vaatamaks resolutsiooniga laiusega 1024. Tegin ise kõik tööd laiema kuvariga embarrassed Ek saab korda teha.

Tsitaat:Sõbranimekiri? Ma ei usu, et siin üldse sõpru saab tekkida. Tekib ühiste huvidega inimesi. Ja need ühiste huvidega inimesed nagunii enam siin hiljem kirju ei vaheta.
Haha, räägi enda eest. Mul on küll foorumist sõbrad tulnud. Mina küll ei kasuta sõbranimekirja, aga ma kindel, et paljud teevad seda. Päisesse võibolla tõesti pole vaja.

Tsitaat:Ja miks ma pean iga päev lugema Müstik (vaheta kasutajat)?
Kus sa seda näed? Päises seda pole. Äkki tuleb sõber külla ja tahab sinu arvutist sisse logida, siis vahetab.


Vasta
#46
Kui keegi tahab sisse logida minu arvutist, siis saab ju tavalise sisselogimise kohalt!
Kus ma seda näen?
Näen iga kord kui vastust kirjutan!
Vasta
#47
See "vaheta kasutajat" tundub jah üleliigne võimalus olevat, mujal foorumites pole ka seda trehvanud. Aga vaatamata ennustatud nõrgale "tähtede seisule" aina paremaks läheb! Tubli töö, Thorondor ja (võimalikud) teised tegijad!
Vasta
#48
Huvitav milleks see kellaaeg on pandud? Sekundi täpsusega loetakse ära, kui kaua keegi on alates Uuendatud foorumist sisse logitud olnud!
Midagi vahepealset enne inimestele kiipide paigaldamist?
See on juba nii nagu illuminaatide-reptiloidide plaan, et inimese iga liigutus oleks fikseeritud ajaliselt!
Kahjuks on uuem foorum tunduvalt aeglasem ja kuna momendil ma ei ole leidnud võimalust automaatselt parooli panna ja parool koosneb erinevatest ja erineva suurusega pikast numbri ja tähtede rodust, siis kavatsen nüüd kohe hommikul end sisse logida ja alles hilisõhtul välja või siis ei logi üldse enam kunagi välja.
See muidugi ei tähenda, et ma terve päeva jooksul siin ainsatki postitust loeksin või kirjutaksin.
Nii, et mida need päevad ja sekundid siis näitama hakkavad ja kellele see aeg hiljem ette kantakse? Vanasti oli teada, et partei I sekretärile, aga nüüd??? Kapole?Ph34r2
Vasta
#49
Teinekord räägi, mis kellaajast juttu, ma näen palju kellaaegu. Sa mõtled ilmselt "saidil oldud aeg kokku"? See mõõdab üldse kogu sisselogitud aega üldse alates foorumi loomisest.

Iga kvartal läheb kokkuvõte ******* ********. Wikileaksi kaudu lekkinud materjalide järgi läheb top 50 sisseloginud ********.

[Muudetud: 22-12-10 Tundmatu kasutaja]
Vasta
#50
Oh jah- seda see tänane unenägu tähendas. Ma nimelt olin koos Savisaarega saunas ja arutasime teemadel Wikileaks, Euro, Saare Õlu ja Kihnu Naised no vot ja siis ma keerasin korraks oma pilgu termomeetrile /Harvia oma / siis käis üks pauk ja Savisaart enam ei olnud, ainult mingi jube hais oli.....Tegelikult oli see unenägu veel palju pikem aga ma ei viitsi enam....

No igatahes lugesin ma sellest kindlalt välja, et küüditamine seisab ees...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,442 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Kas foorum on vahest maas? Thorondor 8 8,596 16-08-2016, 21:23
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,310 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Uus foorumi theme [Aprillinali] Thorondor 31 12,157 09-06-2010, 19:20
Viimane postitus: wcwtz
  Foorum uuele mootorile rändaja 28 11,843 05-10-2009, 08:23
Viimane postitus: Flash
  Uus alafoorum? Ares 6 3,905 02-11-2008, 18:50
Viimane postitus: Ares
  Uus theme- Mystical Red Imotep 11 6,081 04-02-2008, 18:30
Viimane postitus: Nazz
  Milleks see foorum on? KarlGregori 7 4,515 08-12-2007, 12:33
Viimane postitus: Andromeda
  Uus lisand - Parakava Imotep 11 5,441 21-07-2005, 20:15
Viimane postitus: Thorondor
  Uus sektsioon - Inimene Thorondor 5 3,672 22-06-2005, 20:37
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat