https://www.youtube.com/watch?v=9ZxkDfECBbI
Venemaa evakuatsioonist. Eestis on samuti salajane ringkiri "evakuatsioonist". Seal antakse 2ruutu inimesele, palju meil? Kuna väiksem rahvas kas 1,5 ruutu? Täpselt haua jagu......
https://www.delfi.ee/artikkel/94999797/t...inni-panna
https://arileht.delfi.ee/artikkel/949985...-politseid
See ongi terror. Õigemini hübriidsõda. Kas politsei vaxikul on mitu elu nagu rahvastepalli kaptenil? Ebaseaduslikkudele piirangutele tuleb vastu astuda kõigi vahenditega!
https://www.youtube.com/watch?v=8OCq76uuoCQ
Venemaal on hullemad ajad kui stalini ajal, kas tuleb oodata millal meile jõuavad?
https://www.facebook.com/AnotherReality0...2064485896
Hiinast, see jõuab hilinemisega ka meile
Venemaa evakuatsioonist. Eestis on samuti salajane ringkiri "evakuatsioonist". Seal antakse 2ruutu inimesele, palju meil? Kuna väiksem rahvas kas 1,5 ruutu? Täpselt haua jagu......
https://www.delfi.ee/artikkel/94999797/t...inni-panna
https://arileht.delfi.ee/artikkel/949985...-politseid
See ongi terror. Õigemini hübriidsõda. Kas politsei vaxikul on mitu elu nagu rahvastepalli kaptenil? Ebaseaduslikkudele piirangutele tuleb vastu astuda kõigi vahenditega!
https://www.youtube.com/watch?v=8OCq76uuoCQ
Venemaal on hullemad ajad kui stalini ajal, kas tuleb oodata millal meile jõuavad?
https://www.facebook.com/AnotherReality0...2064485896
Hiinast, see jõuab hilinemisega ka meile
